Turniri od 22.05 -28.05

BANQUE ERIC STURDZA GENEVA OPEN, Geneva, Switzerland, ATP 250, €482.060, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) HARRISON, Ryan (USA, 9) 6-4 7-6(5)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG) 4-6 6-0 5-7
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) STEBE, Cedrik-Marcel (GER, LL) 4-6 1-0, ret.
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)
LINDSTEDT, Robert (SWE)/
HUEY, Treat (PHI)(3)
7-6(4) 4-6 8-10

Nema naših predstavnica na WTA turnirima ove nedelje

Shymkent Challenger, Shymkent, Kazakhstan, €$50.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) KRAWIETZ, Kevin (GER) 7-5 6-1
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) MARTI, Javier (ESP, PR) 6-3 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) NEDELKO, Ivan (RUS) 7-6(4) 6-4
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) TABERNER, Carlos (ESP) 5-7 6-7(0)
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) HANFMANN, Yannick (GER, 3) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
GHEDIN, Riccardo (ITA)/
MATSUKEVICH, Denis (RUS)
7-6(3) 5-7 6-10

Trofeul Municipiului Bacau, Bacau, Romania, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB, 8) CORNEA, Victor Vlad (ROU, Q) 7-5 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
NAGAL, Sumit (IND)
LUNCANU, P. Alexandru (ROU)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
4-6 4-6
DOBOJ OPEN, Doboj, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) TABAKOVIĆ, Benjamin (USA) 6-1 6-0
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) VUKOJA, Marko (GER) 6-2 6-0
BAJIĆ, Bogdan (SRB) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 6-1 6-3
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) JOHNSON, Connor (AUS) 3-6 6-2 2-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) SUDAC, Dino (CRO) 4-6 6-1 6-4
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) DŽAKULA, Filip (BIH) 4-6 6-3 4-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) TRALJIĆ, Aldin (BIH) 6-3 6-3
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) ČANDIĆ, Emir (BIH) 0-6 1-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) HERCEG, Josip (CRO) 6-1 6-1
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB, WC) RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) 7-6(6) 6-1
BANIĆEVIĆ, Ivan (SRB) BILIĆ, Feda (AUS) 4-6 3-6
DABIĆ, Miloš (SRB) AŠČIĆ, Sandi (BIH) 6-0 6-0
SPASIĆ, Sreten (SRB) DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) 0-6 1-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) TOPIĆ, Joško (CRO) 1-6 2-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) MOROGIANNIS, Dimitri (AUS) 1-6 6-3 3-6
2/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) SAVIN, Roko (CRO, 1) 5-7 5-7
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ZUKIĆ, Faris (BIH) W/O
BAJIĆ, Bogdan (SRB) KESINA, Filip (CRO) 6-2 3-6 6-7(6)
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) DŽAKULA, Filip (BIH) 3-6 5-7
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 4) 4-6 3-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) HEĆIMOVIĆ, Adam (AUS) 3-6 7-5 7-6(5)
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB, WC) BILIĆ, Feda (AUS) 4-6 6-4 1-6
DABIĆ, Miloš (SRB) ROGIC H., Alen (CRO) 7-6(5) 3-6 7-5
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 1-6 2-6
3/3. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) BILIĆ, Feda (AUS) 6-2 0-6 6-4
DABIĆ, Miloš (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) ORNAGO, Fabrizio (ITA, 4) 3-6 1-6
RADAN, Đorđe (SRB, WC) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 1-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB) SAVIN, Roko (CRO, Q) 6-3 6-1
DRINIĆ, Milan (SRB, 5) BOH, Grega (SLO, Q) 6-2 6-4
ILIĆ, Luka (SRB) RAJSKI, Maciej (POL) 4-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC) NINČEVIĆ, Frane (CRO, Q) 6-2 6-3
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) CANDIĆ, Emir (BIH, LL) 6-1 6-0
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, Q) AGAMENONE, Franco (ARG, 2) 3-6 4-6
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 5) RAJSKI, Maciej (POL) 6-7(5) 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB) EJUPOVIĆ, Elmar (GER, 8) 2-6 0-1, ret.
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) AGAMENONE, Franco (ARG, 2) 6-2 1-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC) TOPIĆ, Joško (CRO, Q) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
PEZER, Marko (BIH)/
SAMARDŽIJA, Mihailo (BIH)
6-2 6-0
KATIĆ, Dejan (SRB)/
EJUPOVIĆ, Elmar (GER)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
ORNAGO, Fabrizio (ITA)(4)
W/O
DRINIĆ, Milan (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
6-2 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
PANIĆ, Stefan (SRB)/
BOH, Grega (SLO)
3-6 2-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
ČABRO, Mirza (BIH)/
ZUKIĆ, Faris (BIH)
W/O
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
TAYLOR, Adam (AUS)/
TAYLOR, Jason (AUS)(2)
7-5 7-6(4)
ILIĆ, Luka (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
AGAMENONE, Franco (ARG)/
TURINI, Thales (BRA)(1)
0-6 4-6
PANIĆ, Stefan (SRB)/
BOH, Grega (SLO)
MICOV, Stefan (MKD)/
SRBLJAK, Gorazd (MKD)
1-6 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
CELEBIC, Ljubomir (MNE)/
ORNAGO, Fabrizio (ITA)(4)
2-6 2-6
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
MICOV, Stefan (MKD)/
SRBLJAK, Gorazd (MKD)
6-4 6-1
FINALE RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
AGAMENONE, Franco (ARG)/
TURINI, Thales (BRA)(1)
3-6 2-6
XIXO Open Balatonalmadi, Balatonalmadi, Hungary, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 5, WC) slobodan
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 5, WC) HRUNCAK, Dominik (SVK) 6-3 6-3
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 5, WC) STROE, Alexandru Ionel (ROU) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) KLOK, Denis (RUS) 6-2 6-2
2. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) KUHN, Nicola (ESP, 5) 2-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 1) slobodan
BUTULIJA, Boris (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 1) NICULESCU, V. Andrei (ROU) 6-4 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB, 6) SUMER, Tolunay (TUR) 6-3 6-1
3/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 1) TRINKER, Jonas (AUT) 6-7(3) 5-7
BUTULIJA, Boris (SRB, 6) GEORGIEV, Yoan (BUL) 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) MUSIALEK, Alexis (FRA, 2) 3-6 2-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) BOTEZAN, George (ROU) 6-4 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) PENA LOPEZ, Manuel (ARG) 6-4 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) ROSENKRANZ, Mats (GER, Q) 6-1 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) KRAINIK, Pavel (CAN) 6-2 6-4
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) PETRONE, Alessandro (ITA, 5) 6-0 6-4
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)(2)
FERGUSON, Samuel (GBR)/
STEVENSON, Luke (GBR)
6-3 6-1
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)(2)
DELLIEN, Hugo (BOL)/
TVERIJONAS, Julius (LTU)
3-6 3-6

$60,000 Luan, Luan, China, P.R., $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) LARKIN, Suzy (GBR, Q) 6-4 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) GAI, Ao (CHN, WC) 0-6 7-6(4) 7-6(2)
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) ZHU, Lin (CHN, 1) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
VESELINOVIĆ, Ana (MNE)
MENG, Ran (CHN)/
YUAN, Yue (CHN)(WC)
7-6(5) 3-6 12-10
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
VESELINOVIĆ, Ana (MNE)
XUN, Fang Ying (CHN)/
ZHANG, Ying (CHN)(4)
7-5 2-6 5-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) STOICA, Denise A. (ROU, Q) 6-3 6-1
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) PEREIRA, Rebeca (BRA, Q) 6-1 6-2
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) BAINS, Naiktha (AUS, 4) 4-6 1-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) SANESI, Gaia (ITA) 6-2 7-5
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) PIETROIU, Ioana D. (ROU, 2) 7-6(1) 2-6 6-1
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) ARCIDIACONO, Federica (ITA) 6-4 6-2
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) BAINS, Naiktha (AUS, 4) 4-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

58th Trofeo Bonfiglio – Campionati Internazionali d’Italia Juniores, Milan, Italy, GA, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) RUBIO F., A. Fernando (MEX) 7-6(3) 6-3
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) GREIF, Lukas (USA) 6-4 4-6 6-2
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) KYPSON, Patrick (USA) 5-7 6-0 6-4
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) BAEZ, Sebastian (ARG, 9) 6-7(4) 6-2 7-5
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) CRAWFORD, Oliver (USA, 13) 6-4 6-4
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) POPYRIN, Alexei (AUS, 14) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
GASTON, Hugo (FRA)
GELLER, Axel (ARG)/
MEJIA, Nicolas (COL)
1-6 1-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) SUN, Lulu (SUI) 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
CANTOS S., Irina (GER)
MCNALLY, Caty (USA, 1)/
OSUIGWE, Whitney (USA)
7-6(4) 2-6 8-10
Podgorica Open 2017, Podgorica, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB, 7, WC) ALEKSIĆ, Bodin (MNE) 6-3 7-5
SUVAJAC, Stefan (SRB, 4) ASIC KOVAC, Tom (SLO) 0-6 1-6
2/3. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB, 7, WC) ALEKSIĆ, Mario (MNE) 7-5 6-7(5) 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 6) TOMAC, Maj (SLO, WC) 6-2 6-1
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) VUJIĆ, Marko (AUT, 5) 4-6 0-6
ŽUGIĆ, Matija (SRB, WC) ZALUKAR, Marko (CRO, WC) 7-5 6-1
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) PETROVIĆ, Andreja (NOR, Q) 3-6 6-4 2-6
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 6) WHITE, Joseph (GBR) 6-4 6-0
ŽUGIĆ, Matija (SRB, WC) GEORGESCU, M. Adrian (ROU, 4) 3-6 4-6
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 6) OVCHARENKO, Oleksandr (UKR, Q) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
PETROVIC, Andreja (NOR)
SKORILAS , Alexandros (GRE)/
VARDAKIS, Vasileios (GRE)(1)
6-3 7-5
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
DIZDAREVIC, Tin (CRO)
LORUSSO, Lorenzo (ITA)/
STEINHAUSER, Robert (CZE)(3)
6-3 7-5
1/2 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
PETROVIC, Andreja (NOR)
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
DIZDAREVIC, Tin (CRO)
6-3 6-4
FINALE ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
PETROVIC, Andreja (NOR)
FITZPATRICK, Barney (GBR)/
HERSEY, Jake (GBR)(4)
4-6 6-7(2)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo KOVAČ, Jelena (SRB) PETROVSKA, Ana (MKD) 6-1 6-0
MILOŠEVIĆ, Lena (SRB) GESHTAKOVSKA , Martina (MKD) 4-6 4-6
GANČEV, Tara (SRB, WC) PASTORINO, Vittoria (ITA) 1-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, WC) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 3-6 4-6
2/3. kolo KOVAČ, Jelena (SRB) LA CAVA, Antonella (ITA) 6-2 6-3
3/3. kolo KOVAČ, Jelena (SRB) KOMAC, Metka (SLO) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) SEBESTOVA, Ivana (CZE) 1-6 3-6
BABIĆ, Jovana (SRB) MADINA, Sofia (RUS, WC) 6-2 6-0
2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) LUKACS, Livia (HUN, 3) 6-3 6-4
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB) DROGUET, Aubane (FRA, 6) 5-7 2-6
Dubl
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB)/
ARRESE M., Fiona (ESP)
SOKOLOVA, Sofiya (RUS)/
ZHU, Jiayun (CHN)(3)
3-6 6-2 10-8
1/2 finale GANČEV, Tara (SRB)/
ARRESE M., Fiona (ESP)
METTRAUX, Marie (SUI)/
ZALUKAR, Sara (CRO)
6-2 3-6 8-10
Hodmezovasarhely Cup, Hodmezovasarhely, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 3) STANKOVSKA, Nina (SVK) 1-6 6-4 2-6
ITF Junior Circuit Mozambique Leg 1, Maputo, Mozambique, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 1) slobodan
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 2) slobodan
2/2. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 1) RIEDEL, Tim (GER) 6-2 6-7(6) 6-3
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 2) ALMEIDA, Eduardo LDRD (BRA) 6-1 6-7(5) 6-2
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) BHAGTANI, Vansh (IND) 4-6 6-3 3-6
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, Q) SAUROMBE, Batsirai (ZIM) 6-3 3-6 6-3
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, Q) PATEL, Aman K. (IND) 7-6(6) 6-3
2. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, Q) HESSELMANN, Luca (GER) 6-3 6-3
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, Q) NHAVENE, Bruno (MOZ) 6-3 6-0
1/4 finale RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, Q) ALVES, Simao (POR, WC) 5-7 4-6
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, Q) BECKER, Gerhardt M. (RSA) 3-6 3-6
Dubl
1/4 finale ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)/
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)
ALVES, Simao (POR)/
VALLIM, Gabriel (BRA)
4-6 6-3 10-6
1/2 finale ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)/
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)
DAVIS, Jamie (RSA)/
MOSARWA, Tshepo (BOT)(2)
6-3 4-6 10-8
FINALE ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)/
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)
GONCALVES, Manuel (POR)/
SERRA V., Bernardo (POR)
6-7(4) 7-6(5) 10-5
Damour Lebanon, Damour, Lebanon, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) slobodna
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) PICHLER, Selina (AUT) 6-4 6-4
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) HABIB, Hoda (USA, 7) 6-2 6-1
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) LASHEEN, Amina (EGY, 3, WC) 6-1 6-2
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) ABOUELSAAD, Hania (EGY, 6) 6-3 6-0
Dubl
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
CAKIRER, Zeynep (TUR)(1)
KALLISTROU, Maria (GRE)/
KHANLOO, Mahta (IRI)
6-3 6-3
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
CAKIRER, Zeynep (TUR)(1)
BOUKHOLDA, Houria (ALG)/(3)
CANELLOPOULOS, Marily (GRE)
6-3 6-1
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
CAKIRER, Zeynep (TUR)(1)
ABOUELSAAD, Hania (EGY)/
LASHEEN, Amina (EGY)(2)
7-5 7-6(8)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

National Sport Park Open U16, Tirana, Albania, U16, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Dušan Trunić (8)
1/4 finale JEVTIĆ, Andreja (SRB, 6) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD, 1) 3-6 2-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 4) KORTENHOF, Stephan (AUT, 5) 6-3 6-3
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 4) MANOPOULOS, Nick (GRE) 6-4 6-3
FINALE JEVTIĆ, Nikola (SRB, 4) JOVANOVIĆ, Petar (MNE, 7) 6-1 7-5
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Simona Josimović
Pécs Junior Tennis Cup, Pécs, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Rupnjak
2. kolo: Krsta Petrović
1/4 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB, 5) SAMOFALOV, German (UKR, 1) 3-6 3-6
TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 9) KALOCSAI, Peter (HUN, 4) 2-6 7-6(2) 3-6
SABO RAC, Oliver (SRB, 2) IEROKHIN, Dmytrii (UKR, 7) 7-5 6-2
1/2 finale SABO RAC, Oliver (SRB, 2) KALOCSAI, Peter (HUN, 4) 2-6 5-7
Dubl
1/2 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)(2)
SZOMBATHELY, Benedek (HUN)/
ZSIGRAI, Laszlo (HUN)
5-7 7-6(2) 9-11
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Iva Šepa
3. kolo: Jovana Cvetković (13)
1/4 finale RUPNJAK, Lea (SRB) SUCHANKOVA, Sara (SVK, 1) 2-6 4-6
Dr Oetker Junior Trophy, Bucharest, Romania, U14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Iva Divac
10.Luka Koper Junior Open-International Junior Tennis Championships Under 12, Koper, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Vuk Rađenović, Romeo Hadžimehmedović
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo:  Katarina Kovačević
3. kolo: Tijana Sretenović
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) PARRAVICINI, Gaia (ITA) 6-4 6-3
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) CIUBOTARU, Maria D. (ROU) 4-6 2-6
Dubl
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)
KUHL, Carolina (GER)/
MORREALE, Lavinia (GER)
6-2 6-4
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)
RAJKI, Tena (CRO)/
STOJANOVIĆ, Leontina (SLO)
2-6 4-6
BITOLA OPEN 2017 U 12, Bitola, FYR Macedonia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo:  Zoran Ludoški
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB) KOUSARIDIS, Achilefs R. (GRE) 6-0 6-1
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB) GEORGIEV, Georgi (BUL) 6-1 6-0
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB) PANCHEV, Dimitar (BUL) 6-1 6-1
Dubl
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/
LUDOŠKI, Zoran (SRB)
DAPČEVIĆ, Emil (MGO)/
STOILKOVSKI, Marko (MKD)
6-4 6-4
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB)/
LUDOŠKI, Zoran (SRB)
GEORGIEV, Georgi (BUL)/
PENCHEV, Dimitar (BUL)
6-1 6-2
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale STANKOVIĆ, Anja (SRB) SAENKO, Kseniia (RUS) 7-6(3) 4-6 2-6