Turniri od 22.04 – 28.04.

Bucharest, Romania, € 410,200, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) LINZER, Michael (AUT) 7-5 6-2
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) POSPISIL, Jaroslav (CZE) 1-6 3-6
Glavni zreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko  (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor  (SRB, 8) MATOŠEVIĆ, Marinko (AUS) 7-6(5) 6-3
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko  (SRB, 1) GIRALDO, Santiago (COL) 6-3 6-3
TROICKI, Viktor  (SRB, 8) KAMKE, Tobias (GER) 6-4 6-2
1/4 finale TROICKI, Viktor  (SRB, 8) ROSOL, Lukas (CZE) 3-6 1-6
TIPSAREVIĆ, Janko  (SRB, 1) GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP) 3-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
MONFILS, Gael (FRA)/
COPIL, Marcus (ROU, WC)
5-7 6-3 11-9
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
EMMRICH, Martin (GER)/
NIEMINEN, Jarkko (FIN)
6-2 7-6(3)
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
MIRNYI, Max (BLR)/
TECAU, Horia (ROU) (1)
3-6 6-3 8-10
Barcelona, Spania, € 2,166,875, šljaka
Livescore Satnica
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
ALMAGRO, Nicolas (SPA)
LINDSTEDT, Robert (SWE)/
NESTOR, Daniel (CAN) (3)
1-6 6-2 14-16

Stuttgart, Germany, $795,707, šljaka
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) PETKOVIĆ, Andrea (GER, WC) 6-3 6-2
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) STOSUR, Samantha (AUS, 6) 6-4 6-4
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) PETROVA, Nadia (RUS, 8) 6-4 6-3
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) LISICKI, Sabine (GER) 6-7(3) 5-7
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB) SHARAPOVA, Maria (RUS, 1) 5-7 6-4 4-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, WC)/
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
BARROIS, Kristina (GER)/
SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ)
6-3 7-6(5)
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, WC)/
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
BARTHEL, Mona (GER, WC)/
LISICKI, Sabine (GER)
1-6 6-2 4-10

Sao Paulo 2, Brazil, $ 50,000, šljaka
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo Boris PAŠANSKI CAPDEVILLE, Paul (CHI, 7) 3-6 6-4 5-7
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
HERBERT, Pierre-Hugues (FRA)/
CERRETANI, James (USA)  (2)
1-6 3-6 
Savannah, Georgia, United States, $ 50,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OBRADOVIĆ, Vladimimir (SRB) DACIEK, Patric (USA) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, PR)/
DEVVARMAN, Somdev (IND)
SANDGREN, Tennys (USA)/
WILLIAMS, Rhyne (USA)
3-6 6-2 6-10

Vicenza, Italy, $ 15,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) slobodan
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 3) slobodan
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 6) slobodan
PERIĆ, Nebojša (SRB) PERINTI, Christian (ITA) 6-7(7) 1-6
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) MEIS, Pascal (GER) 6-7(11) 7-5 6-4
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 3) PERINTI, Christian (ITA) 6-4 6-3
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 6) CAPECCHI, Danijele  (ITA) 6-3 6-3
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) PONTOGLIO, Davide (ITA) 6-3 6-4
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 3) BALDI, Leonardo (ITA) 6-2 6-0
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 6) BORGO, Francesco (ITA, 9) 6-2 7-6(4)
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) GALOVIĆ, Viktor (ITA, 8) 6-2 6-3
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, Q) KUMANTSOV, Andrey (RUS, 7) 1-6 4-6
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, Q) CAPKOVIĆ, Kamil (SVK) 6-7(2) 0-6
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) DELIĆ, Mate (CRO) 6-1 6-3
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) BELLOTTI, Riccardo (ITA, 4) 3-6 6-2 6-3
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) EHRAT, Sandro (SUI, 5) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DžUMHUR, Damir (BIH)
RATH, Marc (AUT)/
REISSIG, Nicolas (AUT)
6-3 6-3
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DžUMHUR, Damir (BIH)
EREMIN, Edoardo (ITA)/
GIACALONE, Omar (ITA)
6-4 6-3
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DžUMHUR, Damir (BIH)
CAPKOVIĆ, Kamil (SVK)/
KUMANTSOV, Andrey (RUS)  (3)
6-2 6-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DžUMHUR, Damir (BIH)
MOTTI, Alessandro (ITA)/
VOLANTE, Matteo (ITA) (1)
6-3 6-4 !!!
Grasse, France, $ 15,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 7) MROSE, Oliver (SUI) 6-3 6-0
2/2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 7) MAGER, Gianluca (ITA) 6-1 6-1
Glavni zreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 5) STERNBACH, Joachim (FRA, Q) 1-6 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) SMETHURST, Daniel (GBR, 7) 6-3 0-6 3-6
KRSTIN, Peđa (SRB, Q) PUETZ, Tim (GER) 6-4 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, Q) MALOULI, Laurent  (FRA) 6-4 6-3
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, Q) JAHN, Jeremy (GER) 6-2 6-3
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, Q) GUEZ, David (FRA, 1) (WC) 6-3 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)       (2)
slobodni
1/4  finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)       (2)
JAHN, Jeremy (GER)/
PUETZ, Tim (GER)
5-7 0-6
Yuxi, China, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) GAO, Xin (CHN, Q) 7-5 7-6(4)
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) KLEIN, Brydan (AUS, 2) 4-6 6-4 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) CHANG, Yu (CHN, 7) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/              NYS, Hugo (FRA)  –
DULDAEV, Daniiar  (KGZ)/
WESTERHOF, Boy  (NED)
6-7(3) 6-4 8-10
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) slobodan
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) KIRBY, Kristoffer (NOR) 6-0 6-0
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) ZHURBIN, Alexander (RUS) 7-6(5) 6-2  
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) SILLANPAA, Henrik (FIN, 10) 3-6 6-2 2-6
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) SABANIN, Yan (RUS, 13) 7-5 6-2
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) KEKEZ, Duje (CRO) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)    (4)
EL ESAWY, Tarek (EGY)/
KADRY, Karim (EGY) (WC)
6-1 6-1 
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)    (4)
CAMMARATA, Alberto (ITA)/
FORTUNA, Claudio (ITA) (WC)
6-2 6-0
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)    (4)
STATZBERGER, Thomas (AUT)/
WEISSBORN,Tristan-Samuel (AUT)
6-7(4) 7-6(3) 8-10
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) JARMAN, Steven (GBR) 6-1 6-2
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) AVERFALK, Kalle (SWE, 5) 2-6 1-6
Glavni zreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) LIESCU, Berk (TUR, WC) 6-1 6-3
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) PAUFFLEY, Neil (GBR, 6) 7-6(5) 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) GADOMSKI, Piotr (POL) 7-6(4) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ALTUNA, Tuna (TUR)
BASTL, George (SUI)/
DURMUS, Durukan (TUR) (WC)
6-4 3-6 9-11

Chiasso, Switzerland, $ 25,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) CONTI, Karin (ITA) 6-3 6-3
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE,10) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KOLAR, Nastja (SLO)
KAWA, Katarzyna (POL)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)
KN/KN odustale
Belvedere, Tunisia, $ 25,000, šljaka
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. Kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) JANI, Reka-Luca (HUN) 6-3 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) SEGUEL, Daniela (CHI, Q) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)  (3)
BUA, Tatiana (ARG)/
GAMIZ, Andrea (VEN)
7-5 6-0
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)  (3)
SEGUEL, Daniela (CHI)/
SHKUDUN, Anna (UKR)
6-3 7-5 
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)  (3)
KOSTOVA, Elitsa (BUL)/
SHINIKOVA, Isabella (BUL)
2-6 6-3 10-7
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL) (3)
JANI, Reka-Luca (HUN)/
PASHKOVA, Eugeniya (RUS)
6-2 3-6 10-8 !!!
Phuket, Thailand, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 2) slobodna
2/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 2) DORKKULAB, Junjuti (THA) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) THONGSING, Tanaporn (THA, WC) 6-3 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) WHYBOURN, Lisa (GBR, 7) 2-6 6-4 2-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) ROSATELLO, Camilla (ITA) 6-1 6-4
MITROVIĆ, Sara (SRB) FAFALIOU, Stamatia (GRE) 7-6(3) 1-6 4-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) KLACKENBERG, Julia (SWE, Q) 6-0 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP, 5) 6-0 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE) 0-6 6-3 5-7
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ROSATELLO, Camilla (ITA) (1)
PODDA, Valeria (NED)/
VAN DER HOEK, Rosalia (NED)
7-6(3) 6-0
MITROVIĆ, Sara (SRB)/
ORMAZABAL-OREGUI, Amaia (ESP)
DANESCU, Oana (GER)/
DEAVES, Eleanor (GBR)
3-6 5-7
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ROSATELLO, Camilla (ITA) (1)
DANESCU, Oana (GER)/
DEAVES, Eleanor (GBR)
6-2 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ROSATELLO, Camilla (ITA) (1)
ATUCHA GOMEZ, Ainhoa (ESP)/
HERMOSO, Ximena (MEX)   (4)
6-4 6-2
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ROSATELLO, Camilla (ITA) (1)
PARRES AZCOITIA, Olga (ESP)/
PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP)
7-6(4) 6-3 !!!
Bournemouth, Great Britain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) NEGREANU, Dajana (ROU, 3) 6-7(4) 6-4 3-6
Ashkelon, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, WC) slobodna
2/2. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, WC) GOLDBERGER, Shira (ISR) 1-6 6-3 2-6
Glavni zreb
1. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, LL) STERENBACH, Saray (ISR) 1-6 1-6

Beaulieu Sur Mer, France, G1, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) slobodan
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) OBERT, Adrian (GER) 6-7(1) 6-4 7-5
3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) CAYRE, Paul (FRA) 1-6 6-1 6-2
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) BODMER, Adrian (SUI) 6-2 6-2
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) RUBLEV, Andrey (RUS, 12) 0-6 0-3 predao Djere
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)  (2)
Slobodni
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)  (2)
ROETTLINGSBERGER, Janik (GER)/
VAN DER LANS, Fabian (NED)
6-3 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)  (2)
RUBLEV, Andrey (RUS)/
ZVEREV, Alexander (GER)  (WC)
5-7 3-6
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) PAOLINI, Jasmine (ITA) 6-2 6-2
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) slobodna
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) SIERIX, Camille (FRA, WC) 4-6 6-3 6-0
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) FERRO, Fiona (FRA) 3-6 7-6(8) 7-5 
3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) NJOZE, Mirabelle (GBR, Q) 7-6(5) 7-5 
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) FABIAN, Luca (HUN) 6-0 6-4 
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) SLIUSAR, Kateryna (UKR, 11) 6-7(4) 7-6(2) 6-4
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) LOMBARDO, Beatrice (ITA, 8) 6-1 6-7(10) 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) MARFUTINA, Maria (RUS, 5) 6-0 6-0
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) OSTAPENKO, Jelena (LAT, 1) 5-7 1-6
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) OSTAPENKO, Jelena (LAT, 1) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DUCU, Ioana (ROU)      (2)
Slobodni
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
DASCALU, Nicoleta-Catalina (ROU)
GRAVOUIL, Theo (FRA)/
BEUGRE GUYOT, Marine (FRA)
6-3 6-4 
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DUCU, Ioana (ROU)      (2)
IBBOU , Ines (ALG)/
WARGNIER, Lucie (FRA)
6-4 1-6 10-5
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
DASCALU, Nicoleta-Catalina (ROU)
MARFUTINA, Maria (RUS)/
TOMIC, Sara (AUS)           (3)
3-6 1-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DUCU, Ioana (ROU)      (2)
LUSHKOVA, Viktoriya (UKR)/
SIMPSON, Jessica (RSA)    (5)
6-3 6-2
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DUCU, Ioana (ROU)      (2)
MARFUTINA, Maria (RUS)/
TOMIC, Sara (AUS)           (3) 
7-5 4-6 10-6
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DUCU, Ioana (ROU)      (2)
CHIESA, Deborah (ITA)/
FETT, Jana (CRO)              (4)
4-6 7-5 10-6
Haskovo, Bulgaria, G3, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 3-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
SHCHERBA, Vitalii (UKR)
DINEVSKI, Jordan (BUL)/
TODOROV, Svetozar (BUL)  (WC)
6-0 6-1
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
SHCHERBA, Vitalii (UKR)
DUBINSKI, Artur (BLR)/
LIUTAREVICH, Ivan (BLR)
5-7 1-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 5) KABAKOVA, DANIELA (BUL) 7-6(3) 6-2
2/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 5) BARDAROVA, Viktoria (BUL) 3-6 6-7(6)
Glavni zreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) PARSHINA, Yana (RUS, WC) 6-3 6-3
MARKOVIĆ, Mina (SRB) MANEKINA, Ekaterina (RUS, LL) 6-2 6-4 
JOVIĆ, Nikolina (SRB, 6) REICHEL, Lena (AUT) 7-5 2-6 6-2
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) SERBAN, Raluca Georgiana (ROU) 1-6 1-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) RUSE, Elena Gabriela (ROU, 4) 4-6 1-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB, 6) DANAILOVA, Elizabeth (BUL, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)
RUSE, Elena Gabriela (ROU)/
SIMION, Oana Georgeta (ROU) (2)
6-4 4-6 6-10
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SLAVICA, Lana (CRO)  (3)
BEKKER, Kseniia (RUS)/
POPOVA, Ekaterina (RUS)
6-3 7-5
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SLAVICA, Lana (CRO)  (3)
DANAILOVA, Elizabeth (BUL)/
HOBGARSKI, Katharina (GER)
6-2 6-1
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SLAVICA, Lana (CRO)  (3)
RUSE, Elena Gabriela (ROU)/
SIMION, Oana Georgeta (ROU)  (2)
3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od četvrtfinala singla i dubla

Budapest, Hungary, G2, U16
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
* Konstantin BOGIĆEVIĆ, Dusan VUKIĆEVIĆ
1/4. finale VUKIĆEVIĆ, Dusan (SRB, 1) KOTORMAN, Akos (HUN, 5) 4-6 7-6(4) 3-6
Dubl
1/4. finale VUKIĆEVIĆ, Dusan (SRB)/       FARKAS, Richard (HUN)      (1) FRANK, Jure (SLO)/
SITAR, Nejc (SLO)
VD/FR odustali
Tirana, Albania, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Sabit ŠUNTIĆ, Milan RADOJKOVIĆ, Luka STEFANOVIĆ
Glavni zreb
*Luka STEFANOVIĆ(Q), Marko MILADINOVIĆ(7)
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Milica TOMIĆ, Katarina LAZAREVIC, Jelena JANKOVIĆ
Glavni zreb
*Nevena SOKOVIĆ (7), Katarina DRAŽIĆ, Teodora RISTIĆ (4), Marija STOJKOVIĆ
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 4) WALTERT, Simona (SUI, 5) 7-5 7-5
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 7) FALLENI, Francesca (ITA)
4-6 2-6
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 4) KARVOUNI, Vasiliki (GRE, 8)
4-6 0-6
Dubl
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
UKOLOVA, Anna (RUS)  (2)
Martina GESHTAKOVSKA (MKD)/
PETRESKA, Bistra (MKD)
6-1 4-6 7-10
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
JANKULOVSKA, Elena (MKD)
CVETKOVIC, Tina (SLO)/
GAL, Anja (SLO)
2-6 3-6
Rakovnik, Czech Republic, G3, U12
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Ksenija TMUŠIĆ