Turniri od 22.04. – 28.04.

HUNGARIAN OPEN, Budapest, Hungary, ATP 250, 586.140, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) GIANNESSI, Alessandro (ITA) 6-3 6-4
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) MARCORA, Roberto (ITA) 7-5 6-2
2/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR, 5) 6-4 6-4
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) GERASIMOV, Egor (BLR, 8) 7-6(2) 6-1
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) GULBIS, Ernests (LAT) 6-4 6-7(6) 7-6(2)
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) MILLMAN, ohn (AUS, 6) 1-6 2-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) SEPPI, Andreas (ITA) 6-2 6-7(3) 7-5
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) ALBOT, Radu (MDA, 8) 7-5 6-4
ĐERE, Laslo (SRB, 5) SINNER, Jannik (ITA, LL) 6-3 6-1
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) ĆORIĆ, Borna (CRO, 2) 6-4 7-5
ĐERE, Laslo (SRB, 5) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO, 4) 3-6 6-2 6-3
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) HERBERT, Pierre Hugues (FRA) 6-2 6-2
ĐERE, Laslo (SRB, 5) BERRETTINI, Matteo (ITA) 4-6 2-6
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) BERRETTINI, Matteo (ITA) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
VALKUSZ, Mate (HUN)(WC)
SKUPSKI, Ken (GBR)/
SKUPSKI, Neal (GBR)(3)
0-6 6-7(4)

TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Istanbul, Turkey, WTA International, $250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) SOYLU, Ipek (TUR, WC) 6-1 3-6 6-2
2/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 3) SIZIKOVA, Yana (RUS) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) BABOS, Timea (HUN, LL) 4-6 4-6

TORNEO CHALLENGER LEON, Leon, Mexico, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) UGO CARABELLI, Camilo (ARG, LL) 6-2 6-2
KRSTIN, Peđa (SRB, 9) slobodan
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) SMITH, John-Patrick (AUS, 13) 6-3 6-4
KRSTIN, Peđa (SRB, 9) ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP) 7-6(4) 6-3
3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 9) OFNER, Sebastian UAUT, 5) 6-2 4-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) BUBLIK, Alexander (KAZ, 1) 6-7(0) 5-7
2019 Ganjiagang New Area International Challenger, Nanchang, China, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) MUKUND, Sasi Kumar (IND) 6-2 6-4
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) SANTILLAN, Akira (AUS) 7-6(2) 7-6(5)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) HARRIS, Andrew (AUS) 6-2 4-6 6-0
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 7) MARTIN, Andrej (SVK) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
OLIVEIRA, Goncalo (POR)
PEL, David (NED)/(4)
PODLIPNIK-CASTILLO, Hans (CHI)
4-6 4-6
TALLAHASSEE TENNIS CHALLENGER, Tallahassee, FL, USA, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) KORDA, Sebastian (USA, WC) 4-6 2-6
INTERNAZIONALI DI TORNEO D’ABRUZZO, Francavilla, Italy, €46.600+H, šljaka
ATP-CH Satnica
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
DE BERNARDIS, Alessio (ITA)/
TRESCA, Giuseppe (ITA)(WC)
6-2 6-1
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
EYSSERIC, Jonathan (FRA)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(4)
6-4 7-6(3)
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
DURAN, Gullermo (ARG)/(2)
VEGA HERNANDEZ, David (ESP)
3-6 6-7(4)

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO, 12) 2-6 2-6
JEVTIĆ, Andrija (SRB, WC) CORNEA, Victor Vlad (ROU, 13) 2-6 0-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB, WC) MICELI, Marco (ITA, 6) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
HAMPEL, Lenny (AUT)
BORTOLOTTI, Marco (ITA)/
PUODZIUNAS, Scott (AUS)(3)
3-6 7-6(3) 4-10
JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)(A)
BOSIO, Gabriele (ITA)/(WC)
DAMBROSI, Giaocom (ITA)
3-6 2-6
TOMBIM ABUJA OPEN, Abuja, Nigeria, $25.000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) slobodan
2/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) EZEH, Tochukwu E. (NGR, 14) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) SORGI, Joao Pedro (BRA, 6) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
MORA, Maxime (FRA)
KADHE, Arjun (IND)/(1)
PRASHANTH, N.V.Sundar (IND)
6-4 3-6 6-10
Andijan Combined ITF World Tennis Tour event, Andijan, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) MANAFOV, Vladyslav (UKR, 8) 4-6 4-6
Bucaramanga, Colombia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) ECHAVARRIA, Rodrigo (COL, Q) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MAGINLEY, Jody (ANT)(4)
ALVARADO B., Alberto O. (PER)/
LEIVA B., Oscar M. (CHI)
6-2 6-3
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MAGINLEY, Jody (ANT)(4)
ECHAVARRIA, Rodrigo (COL)/
SALAZAR, Daniel (COL)(WC)
6-2 6-3
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MAGINLEY, Jody (ANT)(4)
GOMEZ, Juan S. (COL)/
URREA, Andres (COL)(2)
4-6 4-6
Egypt Men’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 22-23.4.
1/2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 9) ELSARAF, Waleed (EGY) 6-1 6-2
2/2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 9) DE ROSSI, Marco (SMR, 8) 3-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) JANU, Filip Cristian (ROU) 6-2 7-5
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) ONCLIN, Gauthier (BEL, JR) 6-4 6-1
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB) HAJEK, Petr (CZE) 6-1 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB) POSPISIL, Jaroslav (CZE, 7) 6-3 6-4
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB) USPENSKY, Dennis (USA) 6-1 6-1
Dubl
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
HAJEK, Petr (CZE)/
WEHNELT, Kai (GER)(4)
2-6 6-4 6-10
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB, WC) NICULESCU, Vincentiu A. (ROU, 16) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) TRAPEZNIKOV, Zakhar (RUS, Q) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
GHORBEL, Anis (TUN)/
OUAKAA, Aziz (TUN)
6-1 6-1
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
PONTICO, Hugo (FRA)/
TESSA, Louis (FRA)
W/O
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
VIVES MARCOS, Pedro (ESP)/(3)
WINTER LOPEZ, Benjamin (ESP)
6-1 6-2
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
LUZ, Orlando (BRA)/(1)
MATOS, Rafael (BRA)
4-6 5-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) HERMANS, Mats (NED, 12) 3-6 6-2 7-10
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 16) AVNIOGLU, Avni (TUR, WC) 6-1 6-0
2/2. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 16) THIEM, Moritz (AUT, 6) 3-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 4) WALDEN, Jordi (GER, Q) 6-4 6-7(2) 6-1
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 4) BOBROV, Bogdan (RUS) 7-5 5-7 4-6

Axion Swiss Bank Open 2019, Chiasso, Switzerland, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 5) SALDEN, Lara (BEL, IR) 6-0 6-7(3) 0-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
FETECAU, Irina (ROU)
MOLINARO, Eleonora (LUX)/
VISMANE, Daniela (LAT)
5-7 6-7(3)
Andijan Combined Event, Andijan, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 22-23.4.
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 15) FOLTS, Arina (UZB) 6-2 6-4
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 15) TALBI, Shalimar (BLR, 5) 4-6 6-3 10-8
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) BHATIA, Riya (IND, Q) 4-6 4-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) YASHINA, Ekaterina (RUS, 6) 3-6 6-2 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
CHONG, Eudice (HKG)
CHERNYSHOVA, Maryna (UKR)/
EKSHIBAROVA, Vlada (ISR)
6-3 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
BHOSALE, Rutuja (IND)(2)
FOLTS, Arina (UZB)/(WC)
MASLENKOVA, Milana (UZB)
6-0 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
CHONG, Eudice (HKG)
MARCINKEVICA, Diana (LAT)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)(1)
6-1 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
BHOSALE, Rutuja (IND)(2)
ANSHBA, Amina (RUS)/
DETIUC, Anastasia (CZE)
7-6(5) 1-6 10-12
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
CHONG, Eudice (HKG)
KREMEN, Ilona (BLR)/
STRAKHOVA, Valeriya (UKR)
6-1 2-6 10-8
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
CHONG, Eudice (HKG)
ANSHBA, Amina (RUS)/
DETIUC, Anastasia (CZE)
6-2 6-3
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) GRIMM, Chiara (SUI, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)(3)
BACHANEK, Agata (POL)/
BUGNON, Candela (ARG)
6-0 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)(3)
NI MA, Zhuoma (CHN)/
SYSOEVA, Anastasia (RUS)
2-6 2-6

Amman International Tournament 1, Amman, Jordan, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB) HASETH, Anna Sofia (NOR) 6-7(3) 5-7
Dubl
1/2 finale
PALEČEK, Nikol (SRB)/(2)
TOGLUKDEMIR, Mina (TUR)
BILGIC, Sedef (TUR)/
EZZAT, Yasmin (EGY)
6-1 6-2
FINALE PALEČEK, Nikol (SRB)/(2)
TOGLUKDEMIR, Mina (TUR)
MASKANTASI, Martha (GRE)/
PIESTRZYNSKA, Ada (POL)
6-3 7-5
Messika Open 2019, Bat Yam, Israel, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) ZAFEIRI, Nefeli (GRE) 6-3 6-0
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) BETZALEL, Maya (ISR, Q) 6-0 6-0
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) KUBACHA, Zuzanna (POL) 6-1 2-1, ret.
OP Subotica, Subotica, Srbija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Jakov TRAVICA, Dragutin MITRIĆ, Predrag POPOVIĆ, Vanja VOJINOVIĆ, Andrija NIKIĆ, Vasilije DRAGANIĆ, Nemanja MARJANOVIĆ, Marko JEVREMOVIĆ, Jovan ĆIRKOVIĆ, Viktor STOJANOVIĆ, Bogdan BUKARICA, Đorđe KURČUBIĆ, Luka KALENIĆ, Andrija STOŠKOVIĆ, Aleksandar BALJ, Ilija MARTINOVIĆ, Tarik ŠEHOVIĆ
2/3. kolo: Dušan TRUNIĆ, Nikolaj SIMIĆ, Jovan SLIJEPČEVIĆ, Uroš DELIĆ, Veljko PEJČIĆ, Bojan RADOMAN, Veljko KRSTIĆ, Uroš TODOROVIĆ, Stefan SPASOJEVIĆ,
3/3. kolo: Petar BELOŠEVIĆ, Dimitrije KOCIĆ, Boris STOJANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Lazar IGNJOVIĆ (WC), Mihailo RADOSAVLJEVIĆ, Lav DAŠIĆ (WC), Nemanja ŠUBANOVIĆ (Q), Filip STIPIĆ (WC), Ognjen PAVLOVIĆ, Dimitrije ZUBAC, Sava RADOVIĆ, Luka JOVANOVIĆ (WC), Aleksa SAVIN (Q)
2. kolo: Milan MACURA (Q), Branko ĐURIĆ, Filip MANDOVIĆ (WC), Petar TEODOROVIĆ, Nikola KIJAC (6)
1/4 finale KOVAČ, Adam (SRB, WC) PIECZONKA, Filip (POL, 5) 7-6(6) 6-1
STEFANOVIĆ, Luka (SRB) ESKIĆ, Relja (SRB) 7-6(3) 6-3
TOPO, Marko (SRB, WC) KTIRI, Marc Othman (ESP) 6-3 6-2
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB) KOVAČ, Adam (SRB, WC) 2-6 6-7(5)
TOPO, Marko (SRB, WC) CSERESZNYES, Mate (HUN, 10) 6-4 4-6 7-6(3)
FINALE KOVAČ, Adam (SRB, WC) TOPO, Marko (SRB, WC) 6-4 6-3
Dubl
1/2 finale KOCIĆ, Dimitrije (SRB)/
STIPIĆ, Filip (SRB)
DE BOES, Maikel (BEL)/
MARTENS, Noah (BEL)(1)
6-1 4-6 3-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Anastasija SAMARDŽIĆ, Andrea MRVIĆ, Anđelka ANDRIĆ, Anastasija LUKIĆ, Anja MITRAKOVIĆ, Anamarija CAKIĆ, Iva ŠEPA, Sofija ĐUNISIJEVIĆ, Anja MILOŠEVIĆ, Nevena KOLAREVIĆ, Simona DELETIĆ
2/3. kolo: Jovana ČAVIĆ (11), Jelena MARJANOVIĆ
3/3. kolo: Tijana NIKOLIĆ, Anđela VUKČEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Andrijana BRKIĆ, Doroteja PETROVIĆ, Tamara ERAKOVIĆ (10), Tara DAKIĆ, Mina OBRADOVIĆ, Darja ŠUVIRDENKOVA
2. kolo: Anđela VIDOVIĆ (WC), Lea RUPNJAK (WC), Danijela DANILOVIĆ (WC), Senka DELETIĆ, Mia MARJANOVIĆ (Q), Anđela LOPIČIĆ (2)
3. kolo: Lola RADIVOJEVIĆ (WC)
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, WC) VICAN, Mia Rae (CRO) 5-7 6-1 6-3
VIDANOVIĆ, Vanja (SRB, WC) ZUFFOVA, Yvonna (SVK, 4) 2-6 7-5 1-6
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, WC) SUCHANKOVA, Sara (SVK, 3) 6-3 6-3
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, WC) JANOSI, Luca (HUN, 1) 4-6 3-6
The 41st Slovakia Cup 2019, Piestany, Slovakia, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Vanja DOBRNJAC
Glavni žreb
1. kolo: Stefan IVIĆ; 2. kolo: Kristijan JUHAS
Circuit ITF Junior d’Abidjan (Week 1), Abidjan, Obala Slonovače, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Luca TEBOUL

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Svilengrad Cup U16, Svilengrad, Bulgaria, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Marko Vukobratović (Q); 2. kolo: Stefan Skobelev
1/4 finale DANIĆ, Lazar (SRB, 3) KEREMEDCHIEV, Nikola (BUL) 1-6 6-2 7-5
1/2 finale DANIĆ, Lazar (SRB, 3) DZHENEV, Adriano (BUL, 2) 6-1 5-7 6-0
FINALE DANIĆ, Lazar (SRB, 3) MILEV, Yanaki (BUL, 7) 7-6(2) 6-2
ZLTC Brno, Brno, Czech Republic, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Marković, Branislav Krstevski (WC), Luka Rupnjak,
, Budapest, Hungary, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola ZEKIĆ (4)
TEJT U14″ Trnava Cup U14 2019″, Trnava, Slovakia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Danijel Krstevski (14)
1/4 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 5) FELDBAUSCH, Kilian (SUI, 1) 6-2 6-4
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 5) VELIK, Liukas (CZE, 6) 2-6 3-6
Mladost Grill Open 2019, Zagreb, Croatia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Tadej Mihajlović
Glavni žreb
1. kolo: Romeo Hadžimehmedović, Marko Nikolić, Todor Vukomanović
2. kolo: Vuk Rađenović (12)
3. kolo: Lazar Dimitrijević (15)
1/4 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB, 5) PRIZMIĆ, Dino (CRO, 1) 2-6 6-7(2)
Dubl
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
KRIŽNIK, Matic (SLO)(4)
NESTOLA, Fabio (ITA)/
VOLJAVEC, Antonio (CRO)(1)
6-4 6-2
  RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)/
DODIG, Matej (CRO)(3)
JURINA, Patrik (CRO)/
PRIZMIĆ, Dino (CRO)(2)
3-6 2-6
FINALE PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
KRIŽNIK, Matic (SLO)(4)
JURINA, Patrik (CRO)/
PRIZMIĆ, Dino (CRO)(2)
6-2 1-6 9-11
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Lara Stojanovski
Glavni žreb
1. kolo: Ana Savković (Q)
2. kolo: Klara Vaja, Dunja Marić (7)
3. kolo: Anđela Lazarević (Q)
1/4 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB, 5) BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS, 1) 3-6 6-4 6-3
GRUJIĆ, Jovana (SRB, 4) LANIŠEK, Ana (SLO) 7-6(2) 6-7(4) 6-3
1/2 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB, 5) READ, Hannah (GBR, 6) 6-1 5-7 7-5
GRUJIĆ, Jovana (SRB, 4) MARCINKO, Petra (CRO, 2) 7-6(3) 6-3
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB, 4) PETKOVIĆ, Anja (SRB, 5) 6-2 6-1