Turniri od 22.02 – 28.02.

DUBAI DUTY FREE TENNIS CHAMPIONSHIPS, Dubai, UAE, ATP500, $2.249.215, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ROBREDO, Tommy (ESP) 6-1 6-2
TROICKI, Viktor (SRB, 5) BAGHDATIS, Marcos (CYP) 6-7(2) 2-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) JAZIRI, Malek (TUN, WC) 6-1 6-2 *
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) LOPEZ, Feliciano (ESP, 6) 3-6, predaja
(*Đokovićeva 700-ta pobeda na ATP turnirima)
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP)
ROJER, Jean-Julian (NED)/
TECAU, Horia (ROU)(1)
2-6 5-7
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
POSPIŠIL, Vasek (CAN)(3)
CHUNG, Hyeon (KOR)/
VESELY, Jiri (CZE, Q)
4-6 4-6
BRASIL OPEN, Sao Paulo, Brazil, ATP250, $436.220, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) VANNI, Luca (ITA) 6-2 6-2
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) PAIRE, Benoit (FRA, 1, WC) 6-0 4-6 6-3
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ELIAS, Gastao (POR, Q) 6-3 4-6 6-0
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CUEVAS, Pablo (URU, 3) 3-6 4-6

QATAR TOTAL OPEN, Doha, Qatar, Premier, $2.517.250, tvrda podloga
WTA 21-27.02. Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 14) CEPELOVA, Jana (SVK, Q) 6-4 6-7(5) 6-0
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 14) NICULESCU, Monica (ROU) 6-3 4-6 5-7

Cherbourg, France, 42.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) EVANS, Daniel (GBR) 6-4 7-6(4)
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) NIELSEN, Frederik (DEN, Q) 3-6 6-7(4)

China F2 Futures, Anning, China, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) PATROMBON, Jeson (PHI, Q) 6-2 6-7(5) 7-6(2)
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) RODRIGUEZ, Cristian (COL) 3-6 6-3 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) WANG, Chuhan (CHN) 6-2 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) LEE, Kuan-Yi (TPE, Q) 7-5 6-4
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 3) 3-6 3-6
Egypt F6 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) slobodan
VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) slobodan
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) HADJISTYLLIS, Soteris (CYP) 6-2 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) DZHAVAKIAN, Yurii (UKR) 6-2 6-1
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) KOSSLER, Bernd (AUT, 10) 5-7 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) DEMBEK, Michal (POL, 15) 3-6 7-5 6-2
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) ZUKAS, Matias (ARG) 6-1 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, 2) KELLOVSKY, Dominik (CZE) 6-3 6-3
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) HOYT, Evan (GBR, 8) 6-7(5) 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 2) GOLDSTEINER, Peter (AUT, Q) 6-2 6-2
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 2) MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY, 5) 7-6(2) 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 2) SAKHAROV, Gleb (FRA, 3) 6-3 6-2
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 2) POSPIŠIL, Jaroslav (CZE, 4) 6-4 6-7(8) 7-5
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SALABA, Libor (CZE)(1)
SAKHAROV, Gleb (FRA)/
SCHMID, Michal (CZE)
6-4 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB)/
DAVYDENKO, Philip (RUS)
BONACIA, Federico (ITA)/
FAGO, Matteo (ITA)
2-6 1-6
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SALABA, Libor (CZE)(1)
BONACIA, Federico (ITA)/
FAGO, Matteo (ITA)
6-2 4-6 7-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) BENCHETRIT, Elliot (FRA, WC) 4-6 6-3 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) SOUSA, Pedro (POR) 6-2 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) MALLA, Bastian (CHI) 6-2 6-4
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) VATUTIN, Alexey (RUS, 4) 2-6 2-6
SPX FUTURES, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) TURKER, Mert Naci (TUR) 6-1 6-0
MILOVIĆ, Željko (SRB) KRAINIK, Pavel (CAN, 13) 2-6 6-7(5)
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) ZUCCA, Antonio (ITA) 7-6(4) 7-6(6)
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) JOHANSSON, Morgan (SWE) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) IVANOV, Vladimir (EST, 5) 6-3 3-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) DELIĆ, Mate (CRO, 3) 1-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
AKKOYUN, Umut (TUR)/
TURKER, Mert Naci (TUR)(WC)
6-3 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
HARAJCHI, Aria (SUI)/
OKALA, Jules (FRA)
6-3 6-3
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
MICHALIČKA, Marek (CZE)(3)
2-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
GARD, Catalin (USA)/
SCHOLTZ, Nicolaas (RSA)
6-7(5) 6-1 8-10
USTA MEN’S $10K PLANTATION COMMUNITY TENNIS OPEN-B, Plantation , FL, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, JE) RUBIN, Noah (USA, 2) 3-6 1-6

ITF Women’s Circuit UBS Thurgau, Kreuzlingen, Switzerland, $50.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO) 6-3 6-3
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) BONAVENTURE, Ysaline (BEL, 7) 6-3, predaja
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) SADIKOVIĆ, Amra (SUI) 4-6 6-3 6-7(7)
Winter Moscow Open 2016, Moscow, Russia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 21-22.02.
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 14) KUZNETSOVA, Varvara (RUS) 6-1, predaja
DOLONC, Vesna (SRB, 8) DEMIDOVA, Diana (RUS, WC) 6-4 6-1
2/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 14) BRYZGALOVA, Yulia (RUS) 3-6 4-6
DOLONC, Vesna (SRB, 8) LAPKO, Vera (BLR, 9) 7-6(6) 6-3
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) TARASOVA, Alena (RUS) 4-6 1-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) CELIK, Susanne (SWE) 3-6 2-6
DOLONC, Vesna (SRB, Q) GASANOVA, Anastasia (RUS, Q) 5-7 6-2 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(3)
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
FROLOVA, Anastasia (RUS)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)
6-4 6-4
BONIĆ, Barbara (SRB)/
CELIK, Susanne (SWE)
EKSHIBAROVA, Vlada (UZB)/
LODIKOVA, Daria (RUS)
6-4 5-6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(3)
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
BONIĆ, Barbara (SRB)/
CELIK, Susanne (SWE)
6-4 6-0
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(3)
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
DZALAMIDZE, Natela (RUS)/(1)
KUDERMETOVA, Veronika (RUS)
5-7 6-4 10-8
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(3)
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
MONOVA, Polina (RUS)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(4)
6-7(5) 6-1 12-10
MORGAN RUN WOMEN’S OPEN, Rancho Santa Fe, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) DE VROOME, Indy (NED) 3-6 4-6
Soho Square Egypt F7 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KIM, Dabin (KOR) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ROMEO, Caroline (FRA)
MALM, Mathilda (SWE)/
RINALDO PERSSON, Kajsa (SWE)
7-5 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ROMEO, Caroline (FRA)
HATTINGH, Ilze (RSA)/
SAMMONS, Michelle (RSA)(1)
3-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) VANGELOVA, Ani (BUL) 7-5 6-3
SPREMO, Milana (SRB, 3) MUNOZOVA, Anette (SWE) 6-3 6-2
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) JUSSI, Jennifer (SWE, Q) 6-3 6-1
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) MAFFEI, Rosanna (ITA, Q) 3-6 6-2 2-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) PAPAMICHAIL, Despina (GRE) 4-6 0-6
SPREMO, Milana (SRB, 3) MELISS, Verena (ITA, Q) 6-7(2) 5-7
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
1-6 5-7
TOMIĆ, Tamara (SRB)/(WC)
DARTRON, Emeline (FRA)
JANUSKOVA, Petra (CAN)/
PIRAZHENKA, Sviatlana (BLR)(2)
0-6 2-6
SPX CUP WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) KOLAROVSKA, Eva (SVK) 2-6 6-3 6-3
2/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) GULMAN, Yasmin (TUR, 3) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, 7) TAKUNYACI, Doga Selen (TUR) 6-1 6-0
NIKITOVIĆ, Nina (SRB, Q) RUSE, Elena Gabriela (ROU, 3) 0-6 1-6
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 7) IVANOVA, Dasha (USA) 7-5 6-4
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 7) RUSE, Elena Gabriela (ROU, 3) 6-7(3) 7-6(4) 6-7(3)

El Salvador ITF Junior 2016, Ciudad Merliot La Libertd, El Salvador, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije 20-21.02.
1/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 4) ALVAREZ MENDEZ, Onassis Julieth (HON) 6-2 6-0
3/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 4) SCHEDELGAR FABIAN, Ana Kristin (GUA, 5) 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, Q) CHANG, Sofia (ESA, WC) 6-0 6-2
2. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, Q) RODRIGUEZ-BENITO, Jimena (USA, 2) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
BUTERA, Alexa (USA)
GORCHANYUK, Oleksandra (CAN)/
PLAMBECK, Melissa (USA)(1)
6-7(3) 6-7(6)
Yeltsin Cup, Kazan, Russia, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) SKATOV, Timofey (RUS, WC) 6-3 6-1
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) KLIMOV, Philipp (RUS, 11) 3-6 4-6
Siauliai Open 2016, Siauliai, Lithuania, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) MANILOVA, Maria (RUS) 6-1 7-5
POPOVIĆ, Natalija (SRB) PICCINETTI, Lisa (ITA, 8) 3-6 3-6
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) DRUMMY, Georgia (IRL, 5) 6-3 6-3
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB) KOSTYUK, Marta (UKR, WC) 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
BARTONE, Kamilla (LAT)/
KOSTYUK, Marta (UKR)
4-6 1-6

, Le Chambon-sur-Lignon, France, U16, C2, asfalt
Livescore Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 2) HILLHOUSE, Alexandre (FRA) 6-7(5) 6-3 6-4
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 2) MOMO ANDRE, Erwan Benson (FRA, WC) 6-2 6-0
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 2) FREQUELIN, Enzo (FRA) 6-3 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 2) SCHNEIDER, Theo (NED, WC) 6-4 6-1
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 2) BOUQUIER, Arthur (FRA) 7-5 6-2
InTime Head Junior Open 2016, Zoetermeer, Netherlands, U16/14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 13) slobodna
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) slobodna
2. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 13) MARS, Femke (NED) 6-7 6-2 6-4
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) SEURIS, Marine (FRA) 6-3 3-6 6-1
3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) BIAGIANTI, Martina (ITA, 14) 4-6 6-2 6-1
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 13) SILVA, C Rebeca (POR, 3) 6-2 7-6
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) DELFOSSE, Lena (BEL, WC) 5-7 5-7
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 13) BIERMA, Flory (NED) 6-2 4-6 6-3
1/2 finale TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 13) MARZOLL, Julia (GER, 16) 3-6 6-4 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB, 12) VIANO, Eleonore (FRA, WC) 5-7 0-6
Dubl
1/4 finale SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT)(2)
BISSETT, Amelia (GBR)/
DI GIROLAMI, Tilwith (BEL)
6-3 2-6 10-8
1/2 finale SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT)(2)
BOUMJDOUL, Imane (BEL)/
DE WITTE, Emeline (BEL)(8)
2-6 3-6
International Championship of Romania U14, Bucharest, Romania, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo SAVIĆ, Mihailo (SRB) GHERGUS, Sebastian Cosmin (ROU, 2) 2-6 4-6