Turniri od 22.01 – 28.02.

Ove nedelje nema ATP i WTA turnira
GS AUSTRALIAN OPEN 2018

NEWPORT BEACH, Newport Beach, USA, $150.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) TIAFOE, Frances (USA, 2) 6-4 3-6 6-3 
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) KOZLOV, Stefan (USA) 6-3 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) KLAHN, Bradley (USA) 6-7(7) 1-6
OPEN DE RENNES, Rennes, France, €64.000+H, podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) MADEN, Yannick (GER) 7-6(5) 2-6 4-6

ORACLE CHALLENGER SERIES, Newport Beach, USA, WTA-125, $140.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA Forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) HIBI, Mayo (JPN, 11) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
RODINA, Evgeniya (RUS)
CAKO, Jacqueline (USA)/
VICKERY, Sachia (USA)
6-2 6-2
BONIĆ, Barbara (SRB)/
MUCHOVA, Karolina (CZE)
CHRISTIAN, Kaitlyn (USA)/
SANTAMARIA, Sabrina (USA)
7-5 2-6 3-10
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
RODINA, Evgeniya (RUS)
DOI, Misaki (JPN)/
TEICHMANN, Jil (SUI)
0-6 6-0 6-10

Internationale Herrentennismeisterschaften der Metropolregion Rhein-Necker um den MLP Cup 2018, Nussloch, Germany, $25.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) CARDINALE, Angelo A. (FRA, WC) 6-2 6-1
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) FALLERT, Florian (GER, 7) 5-7 6-4 6-7(1)
China F3 Futures, Anning, China, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) WANG, Aoran (CHN) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)(3)
LIU, Hantao (CHN)/
ZHAO, RunYu (CHN)(WC)
6-2 6-3
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)(3)
WANG, Ruikai (CHN)/
WANG, Ruixuan (CHN)
5-7 6-3 10-6
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)(3)
WANG, Huixin (CHN)/
XIA, Zihao (CHN)
6-1 6-3
FINALE MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)(3)
KADHE, Arjun (IND)/
SOOD, Lakshit (IND)(1)
3-6 6-7(4)
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) MANEKAS, Athanassios (GRE) 2-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 9) TESTA, Daniil (ITA) 6-0 6-4
2/2. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 9)  MUNAFO, Pedro (ARG, 8) 6-4 6-7(3) 3-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
CARLI, Cristian (ITA)/(3)
TURCHETTI, Nicolo (ITA)
0-6 2-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) DELIC, Mate (CRO, 8) 4-6 1-6

SADDLEBROOK USTA PRO CIRCUIT WOMEN’S 25K, Wesley Chapel, FL, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) CHANG, Sophie (USA) 7-6(3) 6-3
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) HENDLER, Tamaryn (BEL, Q) 4-6 6-1 6-2
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) IANCHUK, Olga (UKR, 6) 6-3 1-6 6-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) DI LORENZO, Francesca (USA) 3-6 1-6
Soho Square Egypt F2 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) SHUTO, Minami (JPN) 6-1 6-4
2/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) HONTAMA, Mai (JPN, 15) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) HATOUKA, Yuliya (BLR, SE) 6-3 6-4
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) SZYMCZUCH, Oliwia (POL,  WC) 6-7(6) 4-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) GAI, Ao (CHN) 7-5 6-1
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KRUIJER, Nina (NED) 6-3, ret.
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KAWA, Katarzyna (POL, 8) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
BONDAR, Anna (HUN)
LEWIS, Jade (NZL)/
ROUTLIFFE, Erin (NZL)
5-7 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB) CARBONARO, Giulia (ITA) 7-6(6) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) CARBONARO, Giulia (ITA, Q) 6-2 6-0
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) ZMAU, Michele A. (ITA) 6-2 6-7(4) 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)(4)
REMY, Vinciane (FRA)/
TEMIN, Marie (FRA)
6-4 7-6(4)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)
KENNEL, Karin (SUI)/(3)
MARFUTINA, Maria (RUS)
2-6 2-6
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)(4)
BOUALEM, Josephine (FRA)/
MURTA, Ines (POR)
6-2 6-1
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)(4)
HSU, Chieh Yu (TPE)/(2)
MUNTEAN, Victoria (FRA)
7-6(9) 6-3
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)(4)
KENNEL, Karin (SUI)/(3)
MARFUTINA, Maria (RUS)
4-6 3-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
2/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) KAYA, Balsen (TUR) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo  STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) KOVAL, Vlada (RUS) 0-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Central Osiguranje 2, Široki Brijeg, Bosnia/Herzegovina, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Sava STANKOVIĆ (WC),  Uroš TODOROVIĆ; 2/3. kolo: Adam KOVAČ (8, WC), Dragutin MITRIĆ; 3/3. kolo: Strahinja PJERANOVIĆ, Miroslav CVJETAN
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB, WC) FAJTA, Peter (HUN, Q) 4-6 3-6
SUVAJAC, Stefan (SRB) MISOLIC, Filip (AUT, 6) 3-6 4-6
KIJAC, Nikola (SRB, WC) DIGRACI , Diego (BEL) 6-7(10) 6-4 3-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 7) NARDI , Luca (ITA) 2-6 2-6
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) CHUEV, Nikita (RUS, 5) 5-7 6-3 6-4
ESKIĆ, Relja (SRB) TOMAC, Maj (SLO, WC) 6-3 6-4
JANKOVIĆ, Luka (SRB) DUJMOVIC, Grgo (CRO, Q) 3-6 0-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB) BOGDANOVICH, Maksim (USA, 2) 1-6 2-6
2.  kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)  – PULJIĆ, Luka (BIH) 6-4 6-2
ESKIĆ, Relja (SRB) FAUCON , Romain (BEL) 2-6 6-4 5-7
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) FAUCON , Romain (BEL) 4-6 6-4 5-7
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo RAGASTOVAC, Mirjana (SRB, WC) LOVRIC, Pia (SLO, 1) 0-6 0-6
BABIĆ, Jovana (SRB, 4) CHERUBINI, Diletta (ITA) 6-7(4) 6-2 3-6
JOCOVIĆ, Anđela (3, WC) BREZANIN , Lana (CRO) 6-4 6-3
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (3, WC) RUMI, Francesca (ITA, Q) 5-7 0-6
ITF Junior Tournament Kfar Hamaccabiah 1, Ramat Gan, Israel, G5, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) RASSKAZOVA, Sara (ISR, Q) 1-6 6-1 6-1
2. kolo GANČEV, Tara (SRB) KHIRIN, Nicole (ISR, 7) W/O
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB) BOUGRAT, Maelys (FRA, 2) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB)/
HARTMAN, Isabella T. (USA)
DAGAN F., Mika (ISR)/
TILIPMAN, Lorin (ISR)
2-4 0-4
ITF East African 18 & Under Junior Circuit 2018, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo TODOROVIĆ, Luka (SRB) CARVALHO, Carlos F. (ITA) 6-3 6-3
DRAGOLJIĆ, Luka (SRB) KEBEDE, Yabets (ETH) 2-6 5-7
2. kolo TODOROVIĆ, Luka (SRB) GULEN, Ali (TUR, 12) 6-4 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale TODOROVIĆ, Luka (SRB)/
DE BODT, Jeremy (BEL)
CASTAGNOLA, Luca (ITA)/
WOOD, Enrico (ITA)
4-6 6-2 9-11
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) slobodna
2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) VAN MEETEREN, Elisa (GBR) 6-2 6-0
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) EL GHAZOULY, Sara (EGY, 4) 6-3 6-4
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) AVOMO ELLA, Celestine (GAB, 1) 0-5, ret.
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
KOTECHA, Sneha (KEN)(2)
SHAIK, Mubashira A. (IND)/
YAKUP P., Melissa (TUR)
6-4 6-2
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
KOTECHA, Sneha (KEN)(2)
KOMAČ, Metka (SLO)/
ONITA, Paula M. (ROU)(4)
3-6 4-6
 
 
5th ITF Junior Magic Trophy Hammamet, Hammamet, Tunisia, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) KRAUS, Sinja (AUT) 3-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Les Petits As Mondial Lacoste, Tarbes, France, U14, C1, asfalt
Stream (C, C1, C2) | Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Luka Jovanović (2)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić; 2. kolo: Branko Đurić (13)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Fatma Idrizović
B12 TENNIS EUROPE WINTER CUPS 2018, Khanty Mansiysk, Russia, U12, Kvalifikacije, terafleks
26-28.01. Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Zona D: Belorusija, Gruzija, Litvanija, Rumunija, Rusija, SRBIJA, Turska
SRBIJA B12: David RAKIĆ, Simeon STANKOVIĆ, Lazar VIRIJEVIĆ
1/4 finale SRBIJA B12 slobodni
1/2 finale SRBIJA B12 TURSKA B12 0-3
David RAKIĆ CANKAYA Bora 6-2 4-6 2-6
Lazar VIRIJEVIĆ KARAHAN Atakan 6-7(4) 3-6 
David RAKIĆ/
Simeon STANKOVIĆ
CANKAYA Bora/
KARAHAN Atakan
7-5 4-6 8-10
3-5. mesto SRBIJA B12 GRUZIJA B12 1-0
Simeon STANKOVIĆ/
Lazar VIRIJEVIĆ
KANCHELASHVILI Dachi/
SHVANGIRADZE Aleksandre
6-0 6-1
SRBIJA B12 BELORUSIJA B12 0-1
David RAKIĆ/
Simeon STANKOVIĆ
 – RYZHANKOU Daniil/
SHYMANOVICH Aliaksandr
1-6 2-6
SRBIJA B12 je osvojila 4. mesto i NIJE se kvalifikovala za Zavrčni turnir
G12 TENNIS EUROPE WINTER CUPS 2018, Neudorfl, Austria, U12, Kvalifikacije, akrilna podloga
 26-28.01. Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Zona A: Austrija, Hrvatska, Francuska, Italija. Moldavija, Rumunija, SRBIJA, Slovenija
SRBIJA G12: Jovana GRUJIĆ, Anđelija MARKOVIĆ, Mia RISTIĆ
1/4 finale SRBIJA G12 FRANCUSKA G12 0-3
Mia RISTIĆ MAURY Lise 6-3 3-6 1-6
Jovana GRUJIĆ ROIGNOT Shanice 6-4 3-6 5-7
Mia RISTIĆ/
Anđelija MARKOVIĆ
NYANGON Beverley A./
ROIGNOT Shanice
2-6 3-6
5-8. mesto SRBIJA G12 ITALIJA G12  3-0
Mia RISTIĆ Vittoria PAGANETTI 6-2 6-0
Jovana GRUJIĆ Nadin BARBAROSSA 1-6 7-5 6-4
 Mia RISTIĆ/
Anđelija MARKOVIĆ
Giulia BIZZARI/
Vittoria PAGANETTI
3-6 6-1 10-7
5-6. mesto  SRBIJA G12 SLOVENIJA G12  1-2
Mia RISTIĆ VRANICAR Tinkara 6-2 6-0
Jovana GRUJIĆ MILIĆ Ela Nala 2-6 2-6
Mia RISTIĆ/
Jovana GRUJIĆ
VRANICAR Tinkara/
MILIĆ Ela Nala
3-6 1-6
 SRBIJA G12 je osvojila 6. mesto i NIJE se kvalifikovala na Završni turnir