Turniri od 21.11 – 27.11.

Sezona ATP turnira za 2016. godinu  je završena

Sezona WTA turnira za 2016. godinu  je završena

Andria e Castel del Monte Atp Challenger, Andria, Italy, €42.5K+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) slobodan
VUČIĆ, Ilija (SRB) LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU, 7) 6-4 7-6(3)
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) GALOVIĆ, Viktor (CRO) 5-7 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) DZHANASHIYA, Shalva (RUS) 2-6 7-5 6-2
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) MARTI, Yann (SUI, 2) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU)/
GRIGORIU, Patrick (ROU, WC)
7-6(5) 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ŠEKTIĆ, Aldin (BIH)
BEDNAREK, Tomasz (POL)/
SANTILLAN, Akira (JPN)
6-4 3-6 8-10
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
KOOLHOF, Wesley (NED)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED, 1)
4-6 4-6
CAPITAL CUP, Astana, Kazakhstan, $50K+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) IVANOV, Vladimir (EST) 7-6(2) 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) CHUNG, Yunseong (KOR, Q) 6-7(11) 7-6(7) 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) ISTOMIN, Denis (UZB, 2) 2-6, ret.
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
SHYLA, Yaraslav (BLR)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR, 2)
4-6 7-6(5) 10-12

TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 4) slobodan
2/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 4) ABDURAHMAN, Tolga (BUL, WC) 6-0 6-0
3/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 4) DABRYIAN, Artsiom (BLR) 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) CATARINA, Lucas (MON) 2-6 1-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) URSU, Vadym (UKR, 8) 6-0 6-7(5) 6-3
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) KOSEC, Ivan (SVK) W/O
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) SILVA, Frederico Ferreira (POR,3,Q) 4-6 6-4 6-7(2)
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN)
SELIVANOV, Nikolay (RUS)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)(WC)
6-3 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)
ERGENEMAN, Gokberk (TUR)/
GEE, Dylan (GBR)
3-6 6-1 10-12
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN)
ANDRZEJCZUK, Adrian (POL)/
SMOLICKI, Mateusz (POL, 4)
5-7 4-6
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) slobodan
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) LENAERTS, Yannick (BEL) 0-6 1-6
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) SCHINAS, Stephanos (GRE) 6-3 4-6 6-3
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) GOHLKE, Delf (GER, 9) 3-6 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) VIDAK, Antun (CRO, Q) 3-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) DE KROM, Michiel (NED, Q) 6-2 6-4
2. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) FOURNERIE, Theo (FRA) 6-2 6-2
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) OFNER, Sebastian (AUT, 2) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
WAJUTA, Shunsuke (JPN)(4)
SKALSKY, Adam (GBR)/
WHITEHOUSE, Mark (GBR)
6-3 6-1
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
WAJUTA, Shunsuke (JPN)(4)
BINDING, Jonathan (GBR)/
HINGLEY, Matthew (GBR)
7-6(4) 7-6(5)
1/2 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
WAJUTA, Shunsuke (JPN)(4)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO)(2)
2-6 6-7(5)

Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) JAMES, Akilah (USA) 6-3 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) WEBLEY-SMITH, Emily (GBR, 8) 7-5 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) MURTA, Ines (POR, 2) 6-2 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB) NJUKI, Brenda (SWE, 6) 6-7(3) 1-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR)
slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR)
CHIMURA, Natsumi (JPN)/
KAWASAKI, Mitsumi (JPN)
6-3 6-0
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR)
LARKIN, Suzy (GBR)/
WU, Ho-Ching (HKG)
6-0 6-3
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR)
CADAR, Elena-Teodora (ROU)/
NJUKI, Brenda (SWE)(1)
2-6 6-2 10-4
Thailand ITF $10,000 Women’s Pro Circuit 2016, Hua Hin, Thailand, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KIM, Dabin (KOR) 1-6 6-4 5-1, ret.
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KIJIMA, Mizuno (JPN, 5) 6-3 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) ARAKAWA, Haruna (JPN) 4-6 6-1 6-4
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) DZALAMIDZE, Natela (RUS, 1) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
PALHA, Natasha (IND)
OZEKI, Michika (JPN)/
SAIGO, Yukina (JPN)
7-6(4) 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
PALHA, Natasha (IND)
AYUKAWA, Mana (JPN)/
HSU, Chien-Yu (TPE)(1)
1-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) SISKOVA, Anna (CZE, Q) 7-5 6-1
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) IBBOU, Ines (ALG) 6-3 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KERFS, Deborah (BEL)(1)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KERFS, Deborah (BEL)(1)
CORREA, Mariana (ECU)/
MARCIONNI, Sara (ITA)
6-0 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KERFS, Deborah (BEL)(1)
DE BEER, Emmanuelle (MRI)/
IBBOU, Ines (ALG)
6-3 6-3
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KERFS, Deborah (BEL)(1)
ALVES, C.M.R. (BRA)/
ZEBALLOS, Noelia (BOL)(2)
7-6(5) 6-3
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) GRIMM, Chiara (SUI, 5) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
PETERSON-PAUL, Shereen (CAN)
KITAGAWA, Rio (JPN)/
RINK, Jennifer (GER)
2-6 0-6
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) KOKKINAKI, Evgenia (GRE, WC) 0-6 3-6
NOVČIĆ, Anđela  (SRB) TOANCHINA, Ioana (ROU) 6-3 6-3
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela  (SRB) KOKKINAKI, Evgenia (GRE, WC) 6-0 6-3
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE, WC) 6-0 5-7 4-6
NOVČIĆ, Anđela  (SRB, Q) SZUPPER, Marlies (AUT, 6) 0-6 1-6

XXX Yucatan Cup, Merida, Yucatan, Mexico, G1, šljaka
Livescore|StreamCentralni teren Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) NANDA, Govind (USA) 6-1 6-1
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) SANCHEZ JOVER, Carlos (ESP) 6-4 6-0
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) AYENI, Olukayode A.D. (USA, 16) 6-2 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1, WC) DECAMPS, Gabriel (BRA, 7) 3-6 6-0 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) NIEMEIER, Jule (GER) 1-6 4-6
Marshall Open in honour of Shahar Perkis, Kiryat Shmona, Israel, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) KOVAPITUKTED, Punnin (THA, Q) 6-2 6-3
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) FRAYMAN, Daria (RUS) 6-3 6-1
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB) CORNEANU, Oana Smaranda (ROU) 3-6 2-6
ITF East Africa Junior Circuit,18&Under, KEN 1, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo GAŽO, Stefan (SRB) slobodan
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) WAMBA NGOUADJIO, Paul Brunel (CMR) 6-4 6-1
2/3. kolo GAŽO, Stefan (SRB) JOHNSON, Michell (AUS) 4-6 6-1 6-0
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) GEVERS, Jannik (RSA) 6-3 6-4
3/3. kolo GAŽO, Stefan (SRB) KABURA, Shabani (BDI) 5-3 4-0
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) JEVTOVIĆ, Oliver (USA) 2-4 4-2 4-0
Glavni žreb
1. kolo GAŽO, Stefan (SRB, Q) ROTTOLI, Lorenzo (ITA, Q) 4-1 4-1
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) AGUMA, Boris (UGA) 1-4 2-4
2. kolo GAŽO, Stefan (SRB, Q) MOGHIMI, Sina (IRI, 12) 6-2 6-1
3. kolo GAŽO, Stefan (SRB, Q) MALLYA, Emanuel (TAN, 5) 4-6 7-5 3-6
Dubl
1/4 finale GAŽO, Stefan (SRB)/
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB)
CHERUIYOT, Kevin (KEN)/
KOTECHA, Sheil (KEN)(1)
W/O
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 6) WAHOME, Esther (KEN) 4-0 4-1
2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 6) BALABA, Oleksandra (UKR) 6-3 7-5
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB, 6) ROKKE, Caterina Luisa (NOR) 6-3 6-0
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB, 6) ACHONG, Daevenia (NED, 3) 5-7 3-6
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
ROKKE, Caterina Luisa (NOR)
HUTCHINSON, Scarlett (GBR)/
KANNAN, Annika (IND)
4-1 4-2
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
ROKKE, Caterina Luisa (NOR)
BALABA, Oleksandra (UKR)/
DIDKOVSKA, Anna (UKR)
5-3 1-3, ret.
FINALE GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
ROKKE, Caterina Luisa (NOR)
POPYK, Juliya (UKR)/
ROZENKOVA, Valeriya (UKR)(4)
3-6 0-6
KRKA Open 2016, Otocec ob Krki, Slovenia, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) DUDEK, Tomasz (POL) 6-0 6-3
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) ILIĆ, Marko (CRO) 6-2 7-6(7)
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) HOLIS, Evzen (CZE, 5) 3-6 7-6(4) 7-6(4)
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) SPRLAK PUK, Albert (CZE) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
ROYER, Valentin (FRA, 1)
ILIĆ, Marko (CRO)/
SITAR, Nejc (SLO)
4-6 7-6(3) 7-10
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) MAKORIĆ, Maja (SLO, WC) 6-3 6-2
RISTIĆ, Teodora (SRB) DELAI, Melania (ITA) 4-6 3-6
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) SENKAROVA, Adriana (SVK, 5) 0-6 2-6
Dubl
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
ZADORI, Reka (HUN)
LA ROCCA, Giulia (ITA)/
SENKAROVA, Adriana (SVK, 2)
5-7 7-6(10) 10-4
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
ZADORI, Reka (HUN)
RADIŠIĆ, Nika (SLO)/
ZELIĆ, Iva (CRO, 3)
0-6 2-6

Siroki Brijeg Open 2016 12&U, Široki Brijeg, Bosnia and Herzegovina, U12, C3, tepih
Kvalifikacije Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Romeo Hadžimehmedović (Q); 2. kolo: Luka Jovanović, Nikola Zekić
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) KASATKINA, Alena (RUS) 6-2 6-0
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) ĆIRIĆ BAGARIĆ, Lucija (CRO) 6-3 6-4
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) MOROZOVA, Elizaveta (RUS) 7-5 6-0