Turniri od 14.10 – 20.10.

Moscow, Russia, $ 823,550, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) ŠKUGOR, Franko (CRO) 6-4 6-2
2/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) BALUDA, Victor (RUS) 6-2 6-7(2) 3-6
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 3) slobodan
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 3) KHACHANOV, Karen (RUS, WC) 4-6 4-6
Vienna, Austria, € 571,775, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) PROCHAZKA, Marco (AUT, WC) 6-1 6-1
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) JASTRAUNIG, Lukas (AUT) 6-0 6-3
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) UNGUR, Adrian (ROU, 2) 4-6 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) HAASE, Robin (NED) 7-5 2-6 2-6

Moscow, Russia, $ 795,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 1) HONCOVA, Michaela (SVK) 6-1 6-3
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 1) RODINA, Evgeniya (RUS, WC) 6-0 7-6(2)
3/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 1) PANOVA, Alexandra (RUS, 8) 5-7 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) slobodna
DOLONC, Vesna (SRB, Q) CIBULKOVA, Dominika (SVK, 9) 3-6 7-5 6-3
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) ZAKOPALOVA, Klara (CZE) 6-3 6-1
DOLONC, Vesna (SRB, Q) HANTUCHOVA, Daniela (SVK) 6-3 4-6 4-6
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) STOSUR, Samantha (AUS, 7) 5-7 4-6
Dubl
1.kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR)
HANTUCHOVA, Daniela (SVK)/
VESNINA, Elena (RUS)   (1)
5-7 3-6
Luxembourg City, Luxembourg, $ 235,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) RISKE, Alison (USA, 1) 3-6 6-4 4-6
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) SCHIAVONE, Francesca (ITA) 6-4 6-3
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) HSIEH, Su-We (TPE) 6-1 6-4
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) WOZNIACKI, Caroline (DEN, 1) 3-6 6-3 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
DANIILIDOU, Eleni (GRE)
PETROVA, Nadia (RUS)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)   (1)
3-6 3-6

Mouilleron-le-Captif, France, $ 64,000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) slobodan
TOŠIĆ, Goran (SRB) slobodan
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) RENAVAND, Nicolas (FRA, 6) 6-7(7) 6-4 2-6
TOŠIĆ, Goran (SRB) ARTUNEDO MARTINAVAR, Andres  (ESP, 5) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo TOŠIĆ Goran (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
DELGADO, Jamie (GBR)/
KERR, Jordan (AUS)    (3)
6-7(5) 6-3 10-7
1/4 finale TOŠIĆ Goran (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
MARTIN, Fabrice (FRA)/
NYS, Hugo (FRA)
4-6 5-7

Dubrovnik, Croatia, $ 15,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO) 6-2 6-4
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ZANINOVIĆ, Luka (CRO, 15) 2-6 3-6
MARKOVIC, Goran (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 3-6 3-6
2/3. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 3) OSMAKČIĆ, Mario (SUI) 6-2 6-1
ILIĆ, Luka (SRB, 6) OSMAKČIĆ, Marko (SUI) 5-7 7-6(3) 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB) HAUSER, Jens (SUI, 11) 0-6 0-6
3/3. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 3) KAHLKE, Jannis (GER, 9) 6-3 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, 6) RITZ, Kresimir (CRO, 12) 4-6 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MIJIĆ, Ivo (GER) 4-6 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO, 4) 2-6 6-4 3-6
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, Q) ILIĆ, Luka (SRB, Q) 6-2 6-2
2. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, Q) MICHALICKA, Marek (CZE, 7) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SEMRAJC, Janez (SLO)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)
6-4 6-2
ILIĆ, Luka (SRB)/
HAUSER, Jens (SUI)
RAZBORŠEK, Nik (SLO)
URBANIJA, Mike (SLO)
4-6 1-6
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SEMRAJC, Janez (SLO)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
DELIĆ, Mate (CRO)    (2)
4-6 4-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  RAJIĆ, Marko (SRB, WC) JEDRUSZCZAK, Mikolaj (POL, Q) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
RAJIĆ, Marko (SRB)
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP)/
FRANTZEN, Romano (NED) (1)
1-6 1-6
Essen, Germany, $ 10,000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) MARTERER, Maximilian (GER, WC) 2-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
BALAJI, N.Sriram (IND)      (3)
SADLOWSKI, Jan Oliver (GER)/
WILLEMS, Johann (GER)
6-3 7-5
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
BALAJI, N.Sriram (IND)      (3)
TOREBKO, Peter (GER)/
ZUEHLSDORFF-PAVLOVIC, H. (GER)
3-6 6-3 10-7
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
BALAJI, N.Sriram (IND)      (3)
DORNBUSCH, Michel (GER)/
KOENIG, Jonas (GER)
M.D./J.K. odustali
 FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
BALAJI, N.Sriram (IND)      (3)
MIES, Andreas (GER)/
OTTE, Oscar (GER, 2)
J.M./B.S. odustali
Ramat Hasharon, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) CLAYTON, Scott (GBR, Q) 6-3 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) MERCKX, Jonas (BEL) 6-4 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
O’MARA, Jonny (GBR)
BAKSHI, Edan (ISR)/
SAVELJEV, Emil (ISR)     (WC)
6-3 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
O’MARA, Jonny (GBR)
MARCORA, Roberto (ITA)/
SCHMID, Michal (CZE)     (2)
6-7(3) 5-7
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) BEGA, Alessandro (ITA, 2) 6-2 6-4
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE) 6-2 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB) WIETOSKA, Torsten (GER, 7) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
WIETOSKA, Torsten (GER)
BROKAKIS, Ioannis (GRE)/
MOROZOV, Arseniy (RUS)   (WC)
6-2 6-3 
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
WIETOSKA, Torsten (GER)
BRINKMAN, Nils (GER)/
GRUND, Gil Uwe (GER)
6-2 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
WIETOSKA, Torsten (GER)
KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE)/
KOKKOTAS, Nikolaos (GRE)
7-6(1) 6-1
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB)/
WIETOSKA, Torsten (GER)
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE)/
VAISSE, Martin (FRA, 1)
4-6 6-3 10-8 !!!
 El Prat De Llobregat, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) POCH-GRADIN, Carlos (ESP, PR) 0-6 0-6
Palermo, Italy, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LOBODA, Dragan (SRB)
TITONE, Gabriele (ITA, WC) 0-6 0-6

Limoges, France, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 3)
BARBAT, Karen (DEN) 6-0 6-3
2/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 3)
EKLUND, Mia Nicole (FIN) 6-1 6-2
3/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 3) LAISNE, Kinnie (FRA) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MOORE, Tara (GBR) 6-3 3-6 3-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)   (3)
slobodne
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)   (3)
GOLUBIC, Viktorija (SUI)/
LINETTE, Magda (POL)
4-6 6-7(4)
Rock Hill, SC, USA, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo UZELAC, Tijana (SRB) CAKO, Jacqueline (USA, 13) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) OSAKA, Naomi (JPN, Q) 1-3, E.D. predala
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB) JHABRAILOVA, Elnara (RUS) 6-1 6-3
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)
YONDEM, Ilayda (TUR, WC) 6-1 6-2
3/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB) KLASEN, Charlotte (GER) 4-6 5-7
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) JUNG, Julia (GER) 6-4 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) MOGILNITSKAYA, Yana (RUS) 6-1 6-1
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) LANCRANJAN, Patricia (ROU) 6-2 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) MALECKOVA, Jesika (CZE, 6) 6-1 0-6 5-7 
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KUBIČIKOVA, Martina (CZE)   (1)
BRUNSKOG, Louise (SWE)/
GRINCHISHINA, Alexandra (KAZ)
6-2 7-6(6)
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KUBIČIKOVA, Martina (CZE)   (1)
DEGTIAREVA, Violetta (RUS)/
RUDAKOVA, Anastasia (RUS)
7-6(0) 6-1
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KUBIČIKOVA, Martina (CZE)   (1)
KONIG, Pia (AUT)/    (3)
SOBASZKIEWICZ, Barbara (POL)
3-6 1-6
Burgas, Bulgaria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 2)
JETCHEVA, Elena (BUL) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, LL) KABAKOVA, Daniela (BUL, LL) 6-7(1) 6-1 6-2
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, LL) BOTUSHAROVA, Borislava (BUL, 4, WC) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)
SHINIKOVA, Isabella (BUL)/
ZAFIROVA, Dalia (BUL)       (2)
2-6 0-6
Dubrovnik, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) KALEZIĆ, Nina (MNE) 4-6 7-5 2-6
Sharm el Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda
Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB) DUNNE, Katy (GBR) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB)/
MUN, Viktoryia (BUL)
BASKOVA, Dagmara  (SVK)/
PRADOVA, Martina (CZE)
4-6 4-6

>

Nagoya, Japan, G2, tvrda podloga
 Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) URAGAMI, Yukiho (JPN, WC) 6-3 7-6(2)
2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) OHYA, Nozomi (JPN, 14) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB)/
OTTOMANA, Sara (SUI)      (8)
slobodne
2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB)/
OTTOMANA, Sara (SUI)      (8)
HAYASHI, Ayako (JPN)/
MIYADA, Miho (JPN)
3-6 2-6
Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo  GRBIĆ, Filip (SRB, 2)  POPOVSKI, Giorgii (MKD) 6-3 6-1 
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 2) SMOLICKI, Mateusz (POL, Q) 6-4 6-4
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB, 2) RIKL, Patrik (CZE) 4-6 6-0 3-0 predaja
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB, 2) SCHINAS, Stephanos (GRE,4) 6-4 5-7 2-6
Dubl
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)  (1)
JONES, Joel (GBR)/
RAJAONAH, Mathieu (FRA)
6-4 6-4
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)  (1)
RUDOLPH, Cedric (SUI)/
VUCKOVIC, Nico (SUI)
EC/VN odustali
FINALE GRBIĆ, Filip (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)  (1)
ARAVIS, Andrea (CYP)/
KAPSHUK, Artem (UKR)    (2)
2-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)
KAMENETSKAYA, Ekaterina (RUS) 6-1 6-1 
MARTIĆ, Andrijana (SRB) DECE, Xhecika (ALB, Q) 6-3 5-7 0-6
VUČENOVIĆ, Svjetlana (SRB) PIRCH, Elizaveta (RUS) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) PALMA, Livia (ITA) 5-7 6-4 6-1
MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) VIVIANI, Maria Vittoria (ITA, WC) 2-6 6-1 6-2
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, WC) UDVARDY, Panna (HUN, WC) 6-4 6-4 
2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) SILWANOWICZ, Karolina (POL, 8) 6-3 2-6 6-2
  MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) GUNA, Ioana (ROU) 3-6 6-1 6-2 
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, WC) SAVCHENKO, Anna (CYP, 7) 2-6 3-6
1/4 finale KENIĆ, Jovana (SRB) SIOPACHA, Maria (CYP, 1) 2-6 3-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) ROBIĆ, Petra (CRO) 6-7(13) 6-4 6-3
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) SAVCHENKO, Anna (CYP, 7) 6-2 6-2
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) YUSHCHENKO, Valeriya (RUS)
Dubl
1/4 finale KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)  (1)
ALEKSOVSKA, Doris (MKD)/
VIVIANI, Maria Vittoria (ITA)
1-6 6-1 [10-4]
1/2 finale KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)  (1)
GUNA, Ioana (ROU)/   (3)
TUDOR, Cristiana Miruna (ROU)
4-6 2-6
Stellenbosch, South Africa, G5, tvrda podloga
 Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 8)  JANSE VAN RENSBURG, Rouxanne (RSA, WC) 7-5 6-3
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 8)
SCHUCKMANN, Julian (RSA) 6-0 6-0
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) VAN VREDEN, Minette (RSA) 6-1 6-1
1/2 finale KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) RONALDSON, Louise (GBR) 6-7(7) 5-7
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
PEREIRA, Rikeetha (IND)  (2)
DE VILLIERS, Nadine (RSA)/
POLUTA, Katie (RSA)
1-6 3-6