Turniri od 21.10 – 27.10.

Valencia, Spain, € 2,171,09, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) GRANOLLERS, Marcel (ESP) 2-1, T.J. predao
Dubl
1. kolo ZIMONJIC, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
MURRAY, Jamie (GBR)/
PEERS, John (AUS)
3-6 2-6

WTA Championships, Istanbul, Turkey, $ 6,000,000, tvrda podloga
Satnica
Učesnice
1.  Serena Williams (USA)
2.  Victoria Azarenka (BLR)
3.  Agnieszka Radwańska (POL)
4.  Li Na (CHN)
5.  Petra Kvitová (CZE)
6.  Sara Errani (ITA)
7.  Jelena Janković (SRB)
8.  Angelique Kerber (GER)
BELA GRUPA
*Jelena Janković (SRB), Victoria Azarenka (BLR), Li Na (CHN), Sara Errani (ITA)
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) AZARENKA, Victoria (BLR) 6-4 6-3
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) NA, Li (CHN) 3-6 6-3 3-6 
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) ERRANI, Sara (ITA) 4-6 4-6 
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB) WILLIAMS, Serena (USA) 4-6 6-2 4-6
CRVENA GRUPA
*Serena Williams (USA), Agnieszka Radwańska (POL), Petra Kvitová (CZE), Angelique Kerber (GER)

Kazan, Russia, $ 75,000+, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) MEFFERT, Dominik (GER) 1-6 6-2 3-4 pred. D.M
PAŠANSKI, Boris (SRB) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP) 5-7 6-4 6-4
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) ILHAN, Marsel (TUR) 6-2 2-6 6-4
PAŠANSKI, Boris (SRB)
VIOLA, Matteo (ITA, 5)
6-7(5) 0-4, B.P. predao
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) GOLUBEV, Andrey (KAZ, 4) 6-2 1-6 6-7(6)

Dubrovnik, Croatia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) ČAGALJ, Stjepan (CRO) 3-6 6-7(3)
VUČIĆ, Ilija (SRB, 3) slobodan
MARKOVIĆ, Goran (SRB) RONDONI, Pietro (ITA, 4) 1-6 3-6
ILIĆ, Luka (SRB, 7) MANDIĆ, Franko (CRO) 6-0 6-7(5) 6-1
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) JOVANOVIĆ, Patrik (BIH) 4-6 0-6
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3)
BLAŽEVIĆ, Ivan (CRO) 6-1 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, 7) JOVANOVIĆ, Patrik (BIH) 7-5 6-4
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3)
ŠABANOV, Ivan (CRO, 12) 4-6 6-2 5-7
ILIĆ, Luka (SRB, 7) SOLOVIEV, Nikolai (RUS, 14, WC) 6-7(3) 7-5 1-6
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, LL) KEKEZ, Duje (CRO) 1-6 6-1 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) MICHALICKA, Marek (CZE, 8) 5-7 2-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH) 6-4 6-3
  ZEKIĆ, Miljan (SRB) SVJETLIČIĆ, Matej (CRO, WC) 6-4 6-3
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ANDROIC, Toni (CRO, 3) 4-6 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) SOLOVIEV, Nikolai (RUS, Q) 6-2 6-0
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) DZUMHUR, Damir (BIH, 2) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
ČAGALJ, Stjepan (CRO)
LINZER, Michael (AUT)/
MIJIĆ, Ivo (GER)
4-6 predali L.M-M.I
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)   (3)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
MARIN, Teodor Nicolae (ROU)
6-3 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
RAZBORSEK, Nik (SLO)/
URBANIJA, Mike (SLO)
3-6 0-6
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
ČAGALJ, Stjepan (CRO)
MICHALICKA, Marek (CZE)/
SUC, Dominik (CZE)             (1)
2-6 4-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)   (3)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej(CRO)
6-3 6-1
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)   (3)
RAZBORSEK, Nik (SLO)/
URBANIJA, Mike (SLO)
4-6 6-2 4-10
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RAJIĆ, Marko (SRB) KALLIO, Matias (FIN) 2-6 6-4 6-7(9)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) KRAIMI, Mohamed Ali (MAR) 6-0 6-1
2/2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) GOMEZ BUYATTI, Gustavo (ARG) 6-7(4) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo  JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) CHAKROUNI, Ayoub (MAR) 3-6 6-0 2-6
Herzlia, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) BAR, Dekel (IZR) 6-0 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) DAVIDSON, Patrick (USA, Q) 6-0 6-2
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 5) BROADY, Liam (GBR, 4) 2-6 6-7(3)
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) FILIPSKY, Jakub (CZE, Q) 6-4 3-6 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB) PAVLASEK, Adam (CZE, 3) 5-7 2-6
TEPAVAC, Marko (SRB) LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU) 3-6 3-6
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) MAQDAS, Abdullah (KUW) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
LOMBE, Harrison (AUS)/
TRINGALI, Tristan (AUS)   (WC)
6-2 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB)/
JAKUPOVIĆ, Alexandros (GRE)
MARFIA, Matteo (ITA)/
VILARDO, Francesco (ITA)   (2)
6-4 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
DE GREEF, Arthur (BEL)/
VAISSE, Martin (FRA)
1-6 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB)/
JAKUPOVIĆ, Alexandros (GRE)
JEBAVY, Roman (CZE)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE)
2-6 4-6
El Prat De Llobregat, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) FERNANDEZ VAQUERO, Poi (ESP) 6-4 5-7 6-4
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) CRAMER, Rutger (NED) 6-1 7-5
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) LIZEN, Aswin (GBR, WC) 1-6 6-4 1-6

Poitiers, France, $ 100,00, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)
DEKMEIJERE, Liga (LAT) 6-0 6-1
2/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) HOGENKAMP, Richel (NED, 3) 6-4 6-0
3/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) SEGUEL, Daniela (CHI, 8) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)
DUBOIS, Stephanie (CAN, LL) 3-6 2-6
MIRČIĆ, Teodora (SRB, LL) SASNOVICH, Aliaksandra (BLR, Q) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
WATSON, Heather (GBR)
MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELICHAR, Nicole (USA)
6-0 6-2 
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
WATSON, Heather (GBR)
HRADECKA, Lucie (CZE)/
KRAJICEK, Michaella (NED)  (4)
2-6 5-7
Casablanca, Morocco, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) JABRI, Miryam (FRA, Q) 6-1 6-3
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) TOMOVA, Viktoriya (BUL) 7-5 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) KAN, Vicktoria (RUS, 6) 1-6 0-1, predala J.J.
Dubrovnik, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 8) BULATOVIĆ, Nikoleta (MNE, LL) 6-2 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) JURIKOVA, Lenka (SVK, 4) 4-6 2-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 8) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, Q) 0-6 5-7
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,00, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 5) DUNNE, Katty (GBR) 2-6 3-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) KURGINYAN, Nonna (RUS, Q) 6-4 7-6(4)
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) DUBSKA, Linda (CZE, WC) 6-0 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) LIEBENS, Klaartje (BEL, 6) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
RANA, Shweta (IND)    (1)
BREVE, Tessa (NED)/
MUN, Viktoryia (BLR)
6-7(4) 6-4 10-4
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
RANA, Shweta (IND, 1)
STRAKHOVA, Valeriya (UKR)/
VENDITTI, Karina (BRA, 4)
2-6 7-6(5) 9-11
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)
MANEKINA, Ekaterina (RUS) 6-1 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) MOGILNITSKAYA, Yana (RUS) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo  ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)
LEMOINE, Quirine (NED)/
VAN DE GRAAF, Gabriela (NED) (2)
2-6 2-6

Osaka, Japan, GA tvrda podloga
Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, WC)
CABRERA, Lizette (AUS) 5-7 7-6(5) 2-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4)
MUKAI, Maria (JPN, WC) 6-3 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) CHRISTIE, Freya (GBR) 6-2 7-6(6)
3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) CSOREGI, Ilka (ROU, 15) 6-3 7-6(7)
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) HON, Priscilla (AUS, 10) 6-3 7-6(5) 
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) STEFFENSEN, Katrine Isabel (USA,9) 6-2 6-1
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) FLINK, Varvara (RUS, 1) 6-1 6-4 !!!
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
TOMIĆ, Sara (AUS)   (2)
BIRRELL, Kimberly, (AUS)/
INGLIS, Maddison (AUS)
5-7 7-5 8-10
Sanxenxo, Spain, G3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  JOVIĆ, Nikolina (SRB) PYKA, Katerzyna (POL) 1-6 4-6 
Dubl
 1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR)
LOPEZ PEREZ,  Valeria (ESP)/         MORENO ARIAS, Lidia (ESP) 6-2 4-6 10-7 
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR)
RUSE, Elena Gabriela (ROU)   (1)
SLIUSAR, Kateryna (UKR)
0-6 2-6
Almere, Netherlands, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) MOONEN, Tom Floris (NED, WC) 6-1 6-0
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) SANDKAULEN, Tim (GER, 5) 1-6 1-6
2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) WESSELS, Louis (GER) 7-6(4) 6-4
1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) WATSON, Andrew (GBR, 4) 6-3 7-6(4)
1/2 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) HASSAN, Youssef (GBR) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
KONINGS, Ruben (NED)/
STEVENS, Bart (NED)         (WC)
6-3 6-2
1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
HASSAN, Youssef (GBR)
MCGEEHAN, Freddie (GBR)
4-2, predali H.J./M.F
1/2 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
JUSZCZAK, loic (BEL)/
SAIVE, Thibault (BEL)
7-6(7) 4-6 10-8
FINALE SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
ROBERTS, Justin (BAH)/
WATSON, Andrew (GBR, 2)
S.L./V.D. odustali
Dubai, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo IVOŠ, Filip (SRB, WC) SURMAWALA, Muhammed Taiha     (PAK) 0-6 0-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB, 6)
KHALED ALY, Habiba (EGY) 3-6 4-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) KIM, Yuliya (UZB) 2-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
KHALED ALY, Habiba (EGY)/
KIM, Yuliya (UZB)
3-6 6-1 8-10
Stellenbosch, South Africa, G5, tvrda podloga
Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 8)
VAN VREDEN, Minette (RSA) 6-7(1) 6-0 6-1
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) DE VILLIERS, Nadine (RSA) 6-2 7-5
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) KOCH, Janet (RSA, 1,) 5-7 6-3 6-3
1/2 finale KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) THOMPSON, Holly (GBR) 6-2 7-5
FINALE KLARIĆ, Vanja (SRB, 8) PAPAVASILOPOULOS, Rachel (USA,Q) 6-1 6-7 6-3
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
PEREIRA, Riketha (IND)     (2)
JANSE VAN RENSBURG, Joane(RSA)/
TRUSCOTT, Lindsay (RSA)
6-3 6-4
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
PEREIRA, Riketha (IND)     (2)
DU PLOY, Danielle (RSA)/
VAN VREDEN, Minette (RSA)
6-4 5-7 10-7
1/2 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
PEREIRA, Riketha (IND)     (2)
HUYSKES, Barbara (NED)/
VEDDER, Eva (NED)
6-3 6-3
FINALE KLARIĆ, Vanja (SRB)/
PEREIRA, Riketha (IND, 2)
PAPAVASILOPOULOS, Rachel (USA)/
THOMPSON, Holly (GBR)
6-2 2-6 7-10

Biel, Switzerland, G2, U16
Livescore Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
2/2. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 1)
SCHOELLY, Emilie Lara (SUI) 7-6(8) 6-2
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) PEER, Andrina (SUI) 6-0 6-0
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q)
WALTERT, Simona (SUI) 6-7(5) 2-6
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) ZUGER, Joanne (SUI)
1-6 0-4 predala N.M