Turniri od 21.09 – 27.09.

Guangzhou International Women’s Open, Guangzhou, China, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) VESNINA, Elena (RUS) 7-6(3) 6-3
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ZHENG, Saisai (CHN, 8) 2-6 1-6
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) KOVINIĆ, Danka (MNE, 7) 6-4 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) SCHIAVONE, Francesca (ITA) 7-5 4-6 6-4
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) ALLERTOVA, Denisa (CZE) 3-6 6-7(5)
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) KUZNETSOVA, Svetlana (RUS, 5) 6-2 7-5
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) WICKMAYER, Yanina (BEL) 6-3 2-6 7-5
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) ALLERTOVA, Denisa (CZE) 6-2 6-0
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
RAINA, Ankita (IND)/
ZHANG, Ying (CHN)
6-4 6-1
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
JANS-IGNACIK, Klaudia (POL)/
RODIONOVA, Anastasia (AUS, 2)
4-6 4-6
Toray Pan Pacific Open, Tokyo, Japan, Premier, $881.100, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) slobodna
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) GIORGI, Camila (ITA) 7-5 6-2
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) CIBULKOVA, Dominika (SVK) 6-7(5) 3-6

Izmir, Turkey, 64.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) GUERSES, Gustavo (BRA) W/O
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) ERGUDEN, Baris (TUR, WC) 7-5 6-3
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) ILHAN, Marsel (TUR, 1) 6-3 4-6 4-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)
ERGUDEN, Baris (TUR)/
ILKEL, Ce (TUR, WC)
6-1 6-2
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)
IVASHKA, Ilya (BLR)/
ZAITCEV, Anton (RUS)
1-2, Predaja
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)
JAZIRI, Malek (RUN)/
MOLCHANOV, Denys (UKR, 4)
6-7(9) 6-7(8)
Sibiu, Romania, €$42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) DIMA, Dragos (ROU, WC) 6-2 6-4
ĐERE, Laslo (SRB, 3) LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU, Q) 2-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB) HORANSKY, Filip (SVK) 5-7, Predaja
ZEKIĆ, Miljan (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH) 6-7(4) 6-4 6-2
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) APOSTOL, Andrei Stefan (ROU, LL) 3-0, ret.
ZEKIĆ, Miljan (SRB) KOVALIK, Jozef (SVK) 6-2 4-6 7-6(0)
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) MAGER, Gianluca (ITA) 6-3 7-5
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) UNGUR, Adrian (ROU) 4-6 6-2 3-6
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) RIBA, Pere (ESP) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
DEMBEK, Michal (POL)/
JECAN, Mircea-Alexandru (ROU, WC)
6-4 6-3
BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3)
HORANSKY, Filip (SVK)/
KUZMANOV, Dimitar (BUL, Alt)
2-6 7-6(6) 11-9
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
MARCAN, Dino (CRO)/
SANČIĆ, Antonio (CRO, 1)
6-3 4-6 4-10
BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3)
KOVALIK, Jozef (SVK)/
MERTL, Jan (CZE)
6-2 7-5
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3)
MARCAN, Dino (CRO)/
SANČIĆ, Antonio (CRO, 1)
6-4 1-6 10-7
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3)
CRIVOI, Victor (ROU, WC)/
LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU)
4-6 3-6

Mayfair Clubs Futures, Markham, Ontario, Canada, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) MCCOURT, Zack (USA, Q) 6-4 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) PASHA, Nathan (USA) 6-3 6-1
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) RUBIN, Noah (USA, 6) 4-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
UCHIDA, Kaichi (JPN, 1)
ADRIAN, Benjamin (USA)/
SOLAREWICZ, Nicholas (USA)
W/O
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
UCHIDA, Kaichi (JPN, 1)
SARKISOV, David (RUS)/
TABILO, Alejandro (CAN)
7-5 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
UCHIDA, Kaichi (JPN, 1)
CENTENARI, Alexander (USA)/
DUNBAR, Ethan (USA)
3-6 7-5 15-13
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB)/
UCHIDA, Kaichi (JPN, 1)
PASHA, Nathan (USA)/
SARMIENTO, Raymond (USA, 2)
6-7(4) 2-6
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) ANTOLJAK, Tomislav (CRO) 6-2 6-0
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) BOH, Grega (SLO) 6-3 6-1
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) TOMAN, Tomaš (CZE) 6-3 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) VON MASSOW, George (GER) 6-3 7-6(3)
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) RADINSKI, Aljaž (SLO) 7-6(5) 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) WUNNER, Matthias (GER) 7-5 4-6 7-6(5)
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) FATIĆ, Nerman (BIH) 6-2 6-3
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) LIPOVSEK PUCHES, Tomas (ARG, 1) 3-6, predaja
SERBIA F13, Sokobanja, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) GUAITA-PAIS, Enric (ESP) 1-6 0-6
DALJEV, Pavle (SRB) CHOLAKOV, Velislav (BUL) 0-6 0-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-3 3-6 6-4
OPAČIĆ, Đuro (SRB) ANTONIĆ, Dejan (SRB) 6-0 1-0, ret.
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-3 6-4
VUKOTIĆ, Danilo (SRB, WC) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, WC) 6-2 4-6 4-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD) 6-2 7-6(2)
JOKIĆ, Đorđe (SRB) TULLIANI, Ethan (AUS) 2-6 6-1 3-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) ĐURĐEVIĆ, Blagoje (SRB, WC) 6-0 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 6-1 6-0
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 6-1 6-2
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB, WC) GAVRILOVIĆ, Dejan (SRB, WC) 6-7(5) 3-6
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 1) BACHEV, Ted (BUL) 6-7(5) 7-5 6-3
TANOVIĆ, Boris (SRB) GUAITA-PAIS, Enric (ESP) 1-6 3-6
TREJGUT, Ognjen (SRB) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 6-1 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) OPAČIĆ, Đuro (SRB) 6-7(8) 4-6
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 4) 1-6 0-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, WC) 6-4 6-2
ARSIĆ, Nikola (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 5) 3-6 2-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL, 6) 6-4 6-0
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) PIROS, Zsombor (HUN) 4-6 6-7(3)
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) GOCHEV, Denislav (BUL) 6-3 7-6(4)
GAVRILOVIĆ, Dejan (SRB, WC) DELJANOVSKI, Teodor (MKD) 3-6 2-6
3/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 1) GUAITA-PAIS, Enric (ESP) 7-6(2) 1-6 6-3
TREJGUT, Ognjen (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, 2) 3-6 6-4 1-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) SZINTAI, David (HUN) 6-7(4) 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 4) 1-6 0-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) PIROS, Zsombor (HUN) 6-3 7-5
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 7) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB) KARIĆ, Janićije Saša (USA, WC) 6-7(5) 6-7(6)
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) 3-6 6-3 3-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-3 0-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) FILIPENKO, Viktor (HUN) 6-1 6-0
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, WC) 6-0 6-1
ČONKIĆ, Petar (SRB) VAN BEEM, Colin (NED) 6-4 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB) SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB, LL) 6-3 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) MICEVSKI, David (MKD, Q) 6-4 6-2
2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 3-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) SZINTAI, David (HUN, Q) 6-2 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) BIRO, Andre (HUN) 7-6(7) 7-5
ČONKIĆ, Petar (SRB) MATIC, Nico (GER, 6) 1-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) INZERILLO, Jerome (FRA, 5) 4-6 0-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) GRIEKSPOOR, Scott (NED, 2) 6-4 4-6 1-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) KATIĆ, Dejan (SRB, 7) 6-3 6-1
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) LAZOV, Aleksandar (BUL, 1) 6-3, ret.
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) GRIEKSPOOR, Scott (NED, 2) 2-6 7-6(6) 7-6(4)
Dubl
1. kolo GAVRILOVIĆ, Dejan (SRB)/
RISTIĆ, Vladimir (ISL, WC)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
DEARI, Shendrit (MKD)
5-7 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)
SELS, Jelle (NED)/
VAN BEEM, Colin (NED, 3)
6-4 4-6 10-8
ĐURĐEVIĆ, Blagoje (SRB)/
DAMIAN, Mihaita Daniel (ROU, WC)
DELJANOVSKI, Teodor (MKD)/
MICEVSKI, David (MKD)
1-6 7-5 10-8
GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
GUAITA-PAIS, Enric (ESP, 4)
6-7(6) 4-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
6-4 6-2
ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2)
JANKULOVSKI, Bojan (MKD)/
MICOV, Stefan (MKD)
6-3 4-6 10-2
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)
ĐURĐEVIĆ, Blagoje (SRB)/
DAMIAN, Mihaita Daniel (ROU, WC)
6-2 6-3
ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB)
6-3 1-6 10-4
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
LAZOV, Aleksandar (BUL, 1)
5-7 3-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
GUAITA-PAIS, Enric (ESP, 4)
6-3 4-6 8-10
Costa Mesa Pro Classic, Costa Mesa, CA, USA, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) MCDONALD, Mackenzie (USA) 4-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CARTER, Andrew (USA)
AUBONE, Jean-Yves (USA)/
LOCK, Benjamin (ZIM, 4)
3-6 7-5 8-10
Sportevasion ITF Futur Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) BORGO, Francesco (ITA) 6-1 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KANAR, Jonathan (FRA) 6-4 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) BADANOV, Dmytro (UKR, 6) 6-3 6-4
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) FOURNERIE, Theo (FRA, 4) 6-2 6-2
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KAHLKE, Jannis (GER) 6-3 6-1

2015 Coleman Vision Tennis Championships, Albuquerque, NM, USA, $75.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BOSERUP, Julia (USA, WC) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
MESTACH, An-Sophie (BEL)
GLATCH, Alexa (USA)/
STEVENSON, Alexandra (USA)
7-6(2) 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
MESTACH, An-Sophie (BEL)
GONCALVES, Paula Cristina (BRA)/
MARAND, Sanaz (USA, 1)
W/O
Chang ITF Pro Circuit 2015, Bangkok, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) JANDAKATE, Chompoothip (THA, WC) 4-6 6-4 7-5
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SIMMONDS, Chanel (RSA, 3) 4-6 0-5, ret.
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MUNTEAN, Victoria (FRA, 4)
CORNING, Veronica M. (USA)/
WACNIK, Jessica (USA)
6-4 6-4
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MUNTEAN, Victoria (FRA, 4)
LUKNAROVA, Zuzana (SVK)/
SIMMONDS, Chanel (RSA)
3-6 0-6
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LJUJIĆ, Katarina (SRB) IVANKOVIĆ, Petra (CRO, 7) 0-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anšela (SRB, WC) GIANGRECO CAMPIZ, Camila (PAR) 2-6 4-6
PHOENIX LIVE ITF WOMENS HYDERABAD, Hyderabad, India, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) PADAMATA, Sneha (IND, WC) 7-6(8) 4-6 0-1, ret.
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ROHIRA, Tanisha (IND)
MUKHERJEE, Amrita (IND)/
PADAMATA, Sneha (IND)
6-7(4) 6-4 10-7
1/4 finale LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ROHIRA, Tanisha (IND)
CHILUMULA, Nidhi (IND)/
SUNKARA, Rishika (IND, 2)
2-6 6-7(5)
Sportevasion ITF Futur Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) STINGA, Teodora (ROU) 6-2, 3-0, Predaja
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) SHLEPTSOVA, Anastasiya (BLR, WC) 7-6(5) 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) KREMER, Dana (GER) 1-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
FAFALIOU, Stamatia (GRE, 4)
LEACOCK, Yolande (TTO)/
MALMQVIST, Linnea (SWE)
3-6 6-1 6-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije (20-22.9.)
1/1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) ČERNECKA, Alise (LAT) 5-7 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) FRANCATI, Emilie (DEN, Q) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB)/
OVUNC, Selin (TUR)
SHLOMO, Keren (ISR)/
STERENBACH, Saray (ISR)
0-6 6-1 4-10

Losinj Junior Cup, Veli Lošinj, Croatia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) KATANEC, Antun (CRO) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 6) Slobodan
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 5) Slobodan
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 2) Slobodan
2. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 6) AICHHORN, Jakob (AUT) 1-6 2-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 5) SAVIN, Roko (CRO, WC) 6-3 6-2
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 2) NIKOLAŠ, Klemen (SLO) 2-6 6-3 3-6
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 5) NINČEVIĆ, Frane (CRO, WC) 6-3 6-4
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 5) ČTVERAK, Ondrej (CZE, 16) 2-6 6-2 6-1
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 5) AICHHORN, Jakob (AUT) 7-6(4) 1-6 6-1
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB, 5) HAIM, Matthias (AUT, 10, Q) 1-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB)/
JURKOVIĆ, Marin (CRO, WC)
NINČEVIĆ, Frane (CRO)/
SUEVICH, Karlo (CRO)
6-4 3-6 14-12
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO, 6)
Slobodni
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 3)
Slobodni
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO, 2)
Slobodni
2. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB)/
JURKOVIĆ, Marin (CRO, WC)
HAIM, Matthias (AUT)/
LISKA, Tomas (SVK, 1)
1-6 2-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO, 6)
ATANASOV, Martin (BUL)/
DIMITROV, Kaloyan (BUL)
6-4 6-1
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 3)
VEHOVEC, Jan (SLO)/
ZAPLOTNIK, Jernej (SLO)
6-4 6-2
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO, 2)
BARTAKOVICS, Marcell (HUN)/
SZAPPANOS, Marton (HUN)
5-7 6-4 10-6
1/4 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO, 6)
HAIM, Matthias (AUT)/
LISKA, Tomas (SVK, 1)
W/O
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 3)
DAVIS, James (GBR)/
SUMMERS, Matthew (GBR, 8)
6-1 1-6 3-10
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO, 2)
PROKOP, Vojtech (CZE)/
SMIETANA, Piotr (POL, 5)
4-6 6-4 7-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo BALAŠA, Gabriela (SRB) FARCAS, Iulia Maria (ROU) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) PAVLIČKOVA, Timea (SVK) 6-4 6-3
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) BUŽKOVA, Radka (CZE) 7-6(4) 3-6 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) BENCHEIKH, Loudmilla (FRA) 6-1 7-5
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) MARKOVA, Johana (CZE, 3) 6-1 6-0
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) JUVAN, Kaja (SLO, 1, Q) 6-7(5) 1-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
KLANEČEK, Saša (SLO)/
RUPIĆ, Petra (CRO)
7-6(3) 6-2
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
MARKOVA, Johana (CZE)/
PETROVICKA, Kiara (SVK, 4)
6-1 6-4
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
JUVAN, Kaja (SLO)/
RADISIC, Nika (SLO, 1)
2-6 3-6
* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Maia Junior Cup, Maia, Portugal, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) GUILLEMAUT, Henry (FRA, 11) 6-1 6-3
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) SOARES, Tomas (POR, 12) 2-6 2-6
Tenis Club Trophy, Bucharest, Romania, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB, Q) AGHION, Razvan (ROU) 6-1 6-1
1/2 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB, Q) NEDELCHEV, Nikolay (RUS) 4-6 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB) KEITA, Fatima Ingrid Amartha (ROU) 1-6 3-6
Dubl
1/2 finale VILČEK, Ana (SRB)/
KEITA, Fatima Ingrid Amartha (ROU)
FILEVA, Velizara (BUL)/
RADULOVA, Dariya (BUL)
4-6 0-6

2014-2000 TITULE-2015 FINALA-2015
N.Đoković AO, Wimbledon, USO (GS),
IW, Miami, M.Carlo, Rome (M)
RG (GS), Montreal, Cincinnati (M), Dubai (500)
V.Troicki Sydney (250) Stutgart (250)
F.Krajinović Braunschweig (125+H), Cordenons (75k)
D.Lajović Banja Luka (CH100k)
L.Đere Cairo-3 (15k) Prostejov (CH125+H)
D.Petrović El Kantaoui-2, Zlatibor, Niš, Sokobanja (10k) Valjevo (10k)
M.Tepavac Sharm El Sheikh 4, 13, 23; (10k) Sharm El Sheikh-5 (10k)
P.Krstin Jounieh (15k), Heraklion-2, (10k) Antalya-23 (10k)
M.Zekić Bol-2, Šabac (10k) Colombo-2, 3 (10k)
M.Janković Bol-9 (10k) Antalya-12, Bgd-4, N.Sad-2, Bol-7, 8, 10 (10k
N.Milojević El Kantaoui-21 (10k) Andijan (15k), Heraklion-2, Antalya-5, Sharm El Sheikh-3, Geneva (10k)
I.Bjelica Poreč (10k)
L.Ilić Sombor (10k)
J.Janković Guangzhou (I), Nanchang (CH125k) Indian Wells (PM)
A.Ivanović Brisbane (P)
M.Spremo Niš, Targu Jiu-2 (10k) Prokuplje (10k)
N.Stojanović Cuernavaca (25k), Antalya-22 (10k)
D.Erić Podgorica (25k)
V.Lukić Obregon (15k), Tokyo (10k)
D.Radanović Vinkovci, Koper (10k)
M.Kačar Banja Luka(10k)
B.Bonić Tunisia-2 (10k)
GS-Gren Slem; M-Masters; PM-Premier Obavezni; P-Premier; I-International; ATP500 i 250; CH-Čelendžer

 

G. JUNIORI-2015 TITULE FINALA
16  Miomir Kecmanović San Jose, Carson, (G1)
16  Konstantin Kirovski Mostar (G5) Veli Lošinj (G4)
17  Aleksa Petrović Skoplje (G5) Mostar (G5)
17  Aleksa Lazarević Kranj (G5)
16  Boris Butulija Beograd (G5)
15  Marko Miladinović Ulcinj (G5)
14  Olga Danilović Novi Sad (G2) Veli Lošinj (G4)
16  Natalija Popović Domžale (G4)
17  Anđela Šebrek Beograd (G5)
16  Kristina Miletić Skoplje (G5)