Turniri od 21.07 – 27.07.

<14.07.-20.07. 21.07 – 27.07. 28.07.-03.08.>

VEGETA CROATIA OPEN, Umag, Croatia, ATP250, €426,605, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ZANINOVIĆ, Luka (CRO, ALT) 6-2 6-0
PAŠANSKI, Boris (SRB) DURAN, Guillermo (ARG) 6-2 7-5 
ZEKIĆ, Miljan (SRB) KEKEZ, Duje (CRO) 4-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) ČAGALJ, Stjepan (CRO, WC) 6-1 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA, 5) 3-6 2-6
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) CUEVAS, Pablo (URU, 1) 4-6 4-6 
PAŠANSKI, Boris (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 2) 3-6 6-7(5)
PETROVIĆ, Danilo (SRB) GOMBOS, Norbert (SVK, 4) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) GABASHVILI, Teimuraz (RUS) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
LORENZI, Paolo (ITA)/
SEPPI, Andreas (ITA)
7-5 6-2
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
DLOUHY, Lukas (CZE)/
VESELY, Jiri (CZE)
2-6 6-4 10-7
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
CUEVAS, Pablo (URU)/
ZEBALLOS, Horacio (ARG)  (2)
6-7(3) 7-5 13-11!!!
FINALE LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
CERMAK, Frantisek (CZE)/
ROSOL, Lukas (CZE)          (4)
4-6 6-7(5)
CREDIT AGRICOLE SUISSE OPEN, Gstaad, Switzerland, ATP250, 426,605, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, WC) THIEM, Dominic (AUT, 8) 7-6(4) 6-4
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, WC) GOLUBEV, Andrey (KAZ) 6-3 6-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, WC) VERDASCO, Fernando (ESP, 4) 4-6 7-6(7) 1-6

BAKU CUP, Baku, Azerbaijan, International, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) OLARU, Raluca(ROU, Alt) 7-6(3) 6-1
DOLONC, Vesna (SRB, 11) FOMINA, Alona (UKR, Alt) 6-3 6-0
2/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) BONDARENKO, Kateryna (UKR) 3-6 3-6
DOLONC, Vesna (SRB, 11) KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS, 6) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 5) MAYR-ACHLEITNER, Patricia (AUT) 2-6 7-5 6-3
DOLONC, Vesna (SRB, Q) GAYDARZHI, Ksenia (RUS, WC) 6-0 6-2
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 5) PITER, Katarzyna (POL) 6-3 6-1
DOLONC, Vesna (SRB, Q) PEER. Shahar (ISR) 6-3 2-6 3-6 
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 5) EGUCHI, Misa (JPN, Q) 4-6 7-5 6-3
1/2 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 5) VOEGELE, Stefanie (SUI) 6-2 2-6 6-4
FINALE JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 5) SVITOLINA, Elina (UKR, 2) 1-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)
PANOVA, Alexandra (RUS)/
WATSON, Heather (GBR)
4-6 7-5 9-11

ASTANA 2, Astana, Kazakhstan, 125K, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) ILHAN, Marsel (TUR, 4) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
RICE, David (GBR)
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP)/
PULGAR-GARCIA, Jaime (ESP)
6-2 6-2
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
RICE, David (GBR)
CHEN, Ti (TPE)/
HUANG, Liang-Chi (TPE)     (4)
4-6 4-6
Tampere, Finland, 50K, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) WESTERHOF, Boy (NED, 7) 6-4 6-1
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) TEIXEIRA, Maxime (FRA) 7-6(4) 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP) 6-3 5-7 7-6(3)
1/2 inale KRSTIN, Peđa (SRB) GOFFIN, David (BEL, 2) 4-6 2-6
Oberstaufen, Germany, 35K+H, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
MACHADO, Rui (POR)
CHARROIN, Olivier (FRA)/
FRANSEN, Stephan (NED)
7-6(6) 1-6 10-6 
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
MACHADO, Rui (POR)
KAPAS, Andriej (POL)/
KONIUSZ, Blazej (POL)   (4)
7-6(2) 6-4
1/2 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
MACHADO, Rui (POR)
KOWALCZYK, Mateusz (POL)/
ALBOT, Radu (MDA)/      (2)
6-4 6-7(5) 6-10

Zhonghong Jiangxi International, Nanchang, China, WTA 125, $125,000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
RAINA, Ankita (IND)
BARBIERI, Gioia (ITA)/
MELNIKOVA, Marina (RUS)
4-6 5-7

CHN F9, Zhangjiagang, China, $15000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) WU, Yifan (CHN, Q) 6-0 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) SUN, Fajing (CHN, Q) 6-4 6-0
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) LEE, Duck Hee (KOR, 8) 6-4 6-4
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) NAM, Ji Sung (KOR, 5) 6-2 6-7(3) 7-5
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) LI, Zhe (CHN, 6) 2-6 2-6
Bad Waltersdorf, Austria, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 16) NEUHAUSER, Markus (AUT) 6-0 6-1 
2/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 16) LELJAK, Matej (SLO) 5-7 6-3 6-4 
3/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 16) POSKOCIL, Jan (AUT, 3) 1-6 2-6
SERBIA F6, Valjevo, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOROVČANIN, Mario (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL) 3-6 0-6
TREJGUT, Ognjen (SRB, WC) RIKALO, Simo (AUS) 1-6 7-5 6-2
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 3-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) JANKOVIĆ, Michael (SUI, WC) 6-1 6-0
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) DRAGANOV, Nikolay (BUL) 1-6 1-6
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) ALLEMBY, James (GBR) 2-6 0-6
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN) 0-6 0-6
STOJADINOVIĆ, Nikola (SRB) HARVEY, Luke Immanuel (AUS) 0-6 0-6
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) TRAJKOVSKI, Antoni (AUS) 6-3 6-3
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) NIKIĆ, Martin (CRO) 6-3 0-6 0-6
RADOVIĆ, Nikola (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 3-6 2-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) PAPAC, Tomislav Edward (AUS) 4-6 3-6 
2/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1, WC) SHANDAROV, Vasil (BUL) 7-6(5) 6-2
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) DAWSON, Scott (AUS) 2-6 6-4 6-4
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 2) TREJGUT, Ognjen (SRB, WC) 6-2 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) SCHNUR, Max Jacob (USA) 6-3 5-7 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) NARAYANA, Ashok (USA) 2-6 3-6
BLAGOJEVIĆ, Filip (SRB, WC) ALLEMBY, James (GBR) 0-6 0-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) BUTULIJA, Boris (SRB, WC) 1-6 7-5 6-3 
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-2 6-1
3/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1, WC) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 6-1 6-0
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 2) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 6-0 6-1
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) HARVEY, Luke Immanuel (AUS) 0-6 6-4 5-7
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, 7) 2-6 6-4 6-2 
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) ILIĆ, Luka (SRB, Q) 6-1 6-4
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, Q) DE SOUSA, Gilles (FRA) 6-4 1-6 1-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) RIVERA-A., Guillermo (CHI, 4) 1-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) LABAT, Stevan (SUI, Q) 6-3 0-6 6-4 
MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC) ĆOSIĆ, Vladimir (SRB, WC) 7-5 6-4
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) CAMMARATA, Alberto (ITA) 6-1 6-3 
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-7(4) 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 3) NAVARRO, Simon (CHI) 6-2 6-7(6) 6-3
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) MELCHIORRE, Davide (ITA) 3-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 2) HALACHEV, Dinko (BUL) 6-3 4-6 2-6
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) DE SOUSA, Gilles (FRA) 6-4 6-3
RAKIĆ, Strahinja (SRB) RIVERA-A., Guillermo (CHI, 4) 6-4 4-1, predaja
MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, Q) 4-6 5-7
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 6-4 7-6(3)
KATIĆ, Dejan (SRB, 3) ŠABANOV, Ivan (CRO) 7-5 7-6(4)
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) JANVIER, Maxime (FRA) 6-7(5) 6-7(5)
RAKIĆ, Strahinja (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, Q) 6-2 2-6 6-7(4)
KATIĆ, Dejan (SRB, 3) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) 1-6 2-6
1/2 finale ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) JOTOVSKI, Tomislav (MKD. 5) 3-6, predaja
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)      (1)
4-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
PEJOVIĆ, Danilo (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)   (WC)
6-7(2) 6-3 10-7
PANIĆ, Stefan (SRB)/
RADOVIĆ, Nikola (SRB)  (WC)
GODRY, Levente (HUN)/
NAGY, Peter (HUN)             (3)
0-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)
JANVIER, Maxime (FRA)/
SEBAOUN, Leo Julien (JPN)
4-6 6-4 10-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
BLAGOJEVIĆ, Filip (SRB)/
TREJGUT, Ognjen (SRB)
6-4 6-2
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)      (1)
0-6 5-7
ILIĆ, Luka (SRB)/
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)
GODRY, Levente (HUN)/
NAGY, Peter (HUN)             (3)
4-6 5-7
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
RIVERA-A, Guillermo (CHI)/
NAVARRO, Simon (CHI)      (2)
w/o
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/  (4)
MELCHIORRE, Davide (ITA)
6-7(1) 2-6

Sobota/Rokietnica, Poland, $50000 +H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 6) STANCIUTE, Lina (LTU, LL) 6-2 2-6 6-2
2. kolo  KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 6) MICHEL, Lara (SUI, SR) 3-6 4-6 
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)  (4)
HOGENKAMP, Richel (NED)/
OZGA, Justine (GER)
6-2 6-1 
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)  (4)
GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA)/
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)
3-6 6-0 12-10
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)  (4)
KERKHOVE, Lelsey (NED)/
RUS, Arantxa (NED)
6-4 7-5
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KREJCIKOVA, Barbora (CZE) (4)
VASYLYEVA, Anastasiya (UKR)/
ZANEVSKA, Maryna (UKR) (3)
3-6 6-0 10-6
Phuket, Thailand, $25000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) NINOMIYA, Makoto (JPN, Q) 6-1 2-6 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) PLIPUECH, Peangtarn (THA) 6-4 6-1
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK, 7) 5-7 6-3 5-7
Jolie Ville Golf F28 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) slobodna
LUKIĆ, Vojislava (SRB) LU, Jiaxi (CHN) 6-0 6-0
STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB) KALIMULLINA, Ralina (RUS) 1-6 1-6 
2/2. kolo GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) KALIMULLINA, Ralina (RUS) 1-6 3-6
LUKIĆ, Vojislava (SRB) FEDORINA, Anna (RUS) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) BRUZZONE, Giulia (ITA, 2) 6-4 6-4
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) STRAKHOVA, Valeriya (UKR) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
OGATA, Haine (JPN)
MELICHARKOVA, Tereza (CZE)/
ORMAZABAL-OREGUI, Amaia (ESP)
6-1 6-1
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB)/
STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB)
DE BERNARDI, Clothilde (FRA)/
SAMMONS, Michelle (RSA) (1)
T.G/M.V.S. predale
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
OGATA, Haine (JPN)
BRUZZONE, Giulia (ITA)/
TOTKA, Naomi (HUN)     (3)
5-7 4-6
BMW AHG Cup, Horb, Germany, $ 10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) RUPPERT, Lena (GER, WC) 7-5 6-4
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) SUMOVA, Diana (CZE) 6-3 7-5
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) BOSIO, Victoria (ARG) 4-6 3-6
TTF 10K, Istanbul, Turkey, $ 10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) PERUHOVA, Lyuboslava (BUL, Q) 6-2 6-2
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) SAITOVA, Anastasiya (RUS, 3) 3-6 3-6
PALIĆ OPEN 2014, Palić, Serbia, $ 10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEPANOV, Borislava (SRB, WC) FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) 3-6 4-6
POLOVINA, Jelena (SRB, WC) SIMON, Beatris (ROU) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) DRČA, Milana (CAN) 6-0 6-0
GLIGIĆ, Minja (SRB) HINCU, Bianca (ROU, 2) 3-6 0-6
BAUER, Elizabeta (SRB) BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS) 6-3 3-6 6-4
TEŠIĆ, Milica (SRB) ANTONIJEVIĆ, Jovana (SRB) 6-3 5-7 2-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB, WC) ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB) 1-6 2-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 3) NJEGUŠ, Kristina (SRB) 6-1 6-1
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) IVANISH, Biljana (SEN, WC) 6-0 6-0
SREDOJEVIĆ, Aleksandra (SRB) TRIFONOVA, Tsvetanka (BUL) 0-6 4-6
TOMIĆ, Danijela (SRB) MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) 6-1 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-1 4-6 6-2
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) STEFANOVIĆ, Lidija (SRB) 7-6(5) 6-1
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) MASTILOVIĆ, Marija (SRB) 4-6 6-1 3-6
JOLIĆ, Sanja (SRB) CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH) 3-6 4-6
DUKIĆ, Dajana (SRB, 5) NIKIĆ, Andrea (BIH) 6-0 6-0
AŠANIN, Nina (SRB) MITREA, Rebeca (ROU) 0-6 2-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, 12) GONCHAROVA, Anastasia (RUS, WC) 6-0 5-7 6-2
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) PONOMAREVA, Julija (RUS, WC) 6-1 6-3
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) 2-6 2-6
PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) PEKTOROVA, Hana (CZE) 1-6 2-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) BOJANIĆ, Tamara (MNE, 8) 0-6 2-6
STOJAČIĆ, Ana (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 4-6 4-6
PECOVSKI, Jovana (SRB) ČECHOVA, Karolina (CZE) 1-6 2-6
2/3. kolo FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) PRATI, Federica (ITA) 1-6 1-6 
MARKOVIĆ, Mina (SRB) SIMON, Beatris (ROU) 6-1 6-3
BAUER, Elizabeta (SRB) HINCU, Bianca (ROU, 2) 3-6 7-5 2-6
ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB) ANTONIJEVIĆ, Jovana (SRB) 6-3 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 3) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 6-0 6-3 
TOMIĆ, Danijela (SRB) TRIFONOVA, Tsvetanka (BUL) 7-5 6-0 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) 6-1 6-1
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH) 6-3 6-3
DUKIĆ, Dajana (SRB, 5) VLADUTU, Ana Mihaela (ROU) 6-3 6-2
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, 12) MITREA, Rebeca (ROU) 5-7 0-6 
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) 3-6 6-3 7-5 
3/3. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB) PRATI, Federica (ITA) 6-3 6-2
ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB) HINCU, Bianca (ROU, 2) 2-6 0-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 3) TOMIĆ, Danijela (SRB) 6-2 3-6 2-6 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) MASTILOVIĆ, Marija (SRB) 5-7 6-3 6-4
DUKIĆ, Dajana (SRB, 5) MITREA, Rebeca (ROU) 6-2 6-3
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) STOJIC, Stefani (AUS) 6-2 3-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, WC) BURGIĆ, Ema (BIH) 1-6 1-6
KAČAR, Marina (SRB, 8) RADANOVIĆ, Dejana (SRB, WC) 7-5 3-6 4-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 4) HERDŽELAŠ, Dea (BIH) 6-3 4-0, predaja
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) LANCRANJAN, Patricia (ROU) 6-3 6-2
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) 7-5 5-7 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) IANCHUK, Elizaveta (UKR, 7) 0-6 1-6
ZORIĆ, Nataša (SRB, WC) HINCU, Bianca (ROU, Q) 1-6 4-6
TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) MARKOVIĆ, Mina (SRB, Q) 5-7 7-6(4) 6-3
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 1-6 6-1 6-7(4)
2. kolo  RADANOVIĆ, Dejana (SRB, WC) BURGIĆ, Ema (BIH) 3-6 3-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 4) STOJANOVIĆ, Nina (SRB) 6-4 3-6 7-6(1)
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) BARA, Irina Maria (ROU, 6) 1-6 7-6(7) 4-6
TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 3-6 3-6
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 4) BARA, Irina Maria (ROU, 6) 4-6 6-1 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
ZORIĆ, Nataša (SRB)
LAVRIKOVA, Ekaterina (RUS)/
PIRAN, Alessia (ITA)
7-5 6-2
BAUER, Elizabeta (SRB)/
DUKIĆ, Dajana (SRB)
ČECHOVA, Karolina (CZE)/
HORAKOVA, Nikola (CZE)
0-6 0-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH)
MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
PRATI, Federica (ITA)
N.S/D.H. predale
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
BURGIĆ, Ema (BIH)
BARA, Irina Maria (ROU)/
HRISTEA, Camelia Elena (ROU) (3)
4-6 4-6
MEJIĆ, Mila (SRB)/
PECOVSKI, Jovana (SRB)
BENAČKOVA, Karolina (CZE)/
KOSTALOVA, Martina (SVK)
2-6 0-6
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
ZORIĆ, Nataša (SRB)
KUBIČIKOVA, Martina (CZE)/
MALIKOVA, Tereza (CZE)         (1)
3-6 6-2 10-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
PRATI, Federica (ITA)
BARA, Irina Maria (ROU)/
HRISTEA, Camelia Elena (ROU) (3)
M.M/F.P. predale
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
ZORIĆ, Nataša (SRB)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
IANCHUK, Elizaveta (UKR)        (4)
1-6 2-6
Bad Waltersdorf, Austria, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB, WC) JANATOVA, Tereza (CZE) 2-6 1-6 

2014 European Junior Championships, Klosters, Switzerland, GB1, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI DO 18 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) SZINTAI, David (HUN) 6-2 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
DE ROSSI, Marco (SMR)
BUGAILISKIS, Mantas (LTU)/
ZVIKAS, Lukas (LTU)
6-3 6-7(6) 8-10
DEVOJČICE DO 18 GODINA
Glavni žreb
2. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) FERRO, Fiona (FRA, 8) 1-6 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) PLOSKINA, Helen (UKR, 12) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
Slobodne
2. kolo  ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
FERRO, Fiona (FRA)/
YEROLYMOS, Margot (FRA)   (2)
2-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

European Junior Championships 16&under, Moscow, Russia, šljaka
Satnica
DEČACI U16
Glavni žreb
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) KOTORMAN, Akos (HUN) 7-6(3) 6-3
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) VALCHEV, Kaloyan (BUL) 2-6 3-6 Aleksa Petrović, EP-Moskva, 2014
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) CUYPERS, Seppe (BEL) 7-5 6-1 Kecmanović, EP-Moskva, 2014
4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) STEWART, Max (GBR) 6-0 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 2) 1-6 4-6
Dubl
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
KOTOV, Pavel (RUS)/   (16)
OVCHAROV, Alexander (RUS)
1-6 0-6
DEVOJČICE U16
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) MERTENA, Rebeka Margareta (LAT) 6-0 6-3 Nikolina Jović, EP-Moskva, 2014
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) VONDROUŠOVA, Marketa (CZE, 1) 6-4 4-6 6-3!!!
MILETIĆ, Kristina (SRB, 15) AXON, Georgina (GBR) 4-6 6-7(1)
3. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) DE JONG, Isolde (NED) 6-4 6-3 Nikolina Jović, EP, Moskva 2014
4. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) GERLACH, Katharina (GER) 7-6(5) 6-3
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB) BLINKOVA, Anna (RUS, 5) 6-4 2-6 6-7(4)
Dubl
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB, 9)
BAKAITE, Paulina (LTU)/
KRAVTAITE, Emilija (LTU)
6-4 7-6(2)
3. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB, 9)
DE JONG, Isolde (NED)/
LEVEDZEVA, Liza (NED)
4-6 4-6
European Junior Championships 14&under, Pilzen, Czech Republic, šljaka
Satnica
DEČACI U14
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) KRAVCHENKO, Georgii (UKR) 0-6 1-6
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 8) COLSON, Tibo (BEL) 3-6 2-6 Marko Miladinović, EP, Plzen 2014
Dubl
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 10)
COLSON, Tibo (BEL)/
DECLOET, Jordan (BEL)
6-4 6-2
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 10)
DRAPER, Jack (GBR)/
HERSEY, Jake (GBR, 6)
6-2 2-6 15-13
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 10)
IZQUIERDO LUQUE, Rafael (ESP)/
SABCHEZ JOVER, Carlos (ESP)
2-6 3-6
DEVOJČICE U14
Glavni žreb
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) COLLINS, Ali (GBR) 6-3 7-5
RISTIĆ, Teodora (SRB, 16) RADIŠIĆ, Nika (SLO) 2-6 3-6
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) MAREEN, Axana (BEL) 6-4 7-5
4. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) TILANDER, Karolina (SWE) 3-6 3-6
Dubl
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB, 5)
EFREMOVA, Aleksandra (BLR)/
TALBI, Shalimar (BLR)
6-3 4-6 10-6 Teodora Ristić/Olga Danilović, EP, Plzen 2014
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB, 5)
MARCINKEVICA, Deniza (LAT)/
VISMANE, Daniela (LAT, 9)
6-1 5-7 10-5
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB, 5)
YASTREMSKA, Dayana (UKR)/
TAVATSKA, Latarina (UKR, 2)
6-7(1) 5-7
2014 Nation Chalenge B12, Bucharest, Romania, šljaka
24-27.07. Satnica
DEČACI U12
Qualifying C: Bosnia & Herzegovina, France, Great Britain, Latvia, Romania, Serbia, Slovenia, Ukraine
Grupa A: Srbija. Francuska, Ukrajina, Slovenija
SRBIJA: Uroš Jović, Viktor Jović, Goran Životić
1. kolo SRBIJA  2-1  FRANCUSKA
ŽIVOTIĆ, Goran MAYOT, Harold 7-5 6-3
JOVIĆ, Vlktor MARMOUSEZ, Lilian 6-3 6-0
JOVIĆ, Vlktor/
ŽIVOTIĆ, Goran
MAYOT, Harold/
MARMOUSEZ, Lilian
2-6 6-4 4-6
2. kolo   SRBIJA  3-0  SLOVENIJA
ŽIVOTIĆ, Goran KALJEVIĆ, Filip 6-3 6-0
JOVIĆ, Vlktor PATE, Samuel 6-1 6-1
JOVIĆ, Vlktor/
ŽIVOTIĆ, Goran
KALJEVIĆ, Filip/
PATE, Samuel
6-3 7-5
3. kolo  SRBIJA  2-1   UKRAJINA
ŽIVOTIĆ, Goran NAYDEN, Yuriy 6-3 6-1
JOVIĆ, Vlktor SHESTAKOV, Oleksiy 6-4 6-4
JOVIĆ, Uroš/
ŽIVOTIĆ, Goran
NAYDEN, Yuriy/
SHESTAKOV, Oleksiy
4-6 5-7
PLEJOF
1-2. mesto SRBIJA 2-1 VELIKA BRITANIJA
ŽIVOTIĆ, Goran SAMUEL, Toby 6-3 2-6 3-6
JOVIĆ, Vlktor HEYNOLD, Benjamin 6-4 6-4
JOVIĆ, Vlktor/
ŽIVOTIĆ, Goran
FERY, Arthur/
SAMUEL, Toby
6-3 6-2
2014 Nation Chalenge G12, Mersin, Turkey, šljaka
24-27.07. Satnica
DEVOJČICE U12
Qualifying D: Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Georgia, Germany, Russia, Serbia, Slovenia, Turkey
Grupa B:  Srbija, Nemačka, Gruzija, Slovenija
SRBIJA: Anđela Lopičić, Sofija Đunisijević, Anđela Vidović
1. kolo SRBIJA  2-1  GRUZIJA
LOPIČIĆ, Anđela QADARIA, Dalida 4-6 3-6
VIDOVIĆ, Anđela SALUKVADZE, Iya 6-3 6-1
ĐUNISIJEVIĆ, Sofija/
VIDOVIĆ, Anđela
QADARIA, Dalida/
SALUKVADZE, Iya
2-6 7-6(6) 6-4
2. kolo SRBIJA
 0-3  SLOVENIJA
ĐUNISIJEVIĆ, Sofija LOVRIĆ, Pia 0-6 1-6
VIDOVIĆ, Anđela FALKNER, Živa 2-6 0-6
ĐUNISIJEVIĆ, Sofija/
LOPIČIĆ, Anđela
FALKNER, Živa/
LOVRIĆ, Pia
1-6 2-6
3. kolo SRBIJA  0-3  NEMAČKA
ĐUNISIJEVIĆ, Sofija VECIC, Alexandra 1-6 2-6
LOPIČIĆ, Anđela STROMBACH, Santa 2-6 0-6
ĐUNISIJEVIĆ, Sofija/
LOPIČIĆ, Anđela
MEYER AUF DER HEIDE, Luisa/
VECIC, Alexandra
0-6 0-6
PLEJOF
5-6. mesto SRBIJA 0-3 BUGARSKA
LOPIČIĆ, Anđela KRALEVA, Elena 6-7(5) 6-7(5)
VIDOVIĆ, Anđela DIMITROVA, Daniella 3-6 4-6
ĐUNISIJEVIĆ, Sofija/
LOPIČIĆ, Anđela
SPASOVA, Beatris/
KRALEVA, Elena
4-6 1-6
Arges Cup, Curtea de Arges, Romania, U16, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE U16
Glavni žreb
1.k. Jana Bojović (3)
NIŠ OPEN 2014, Niš, Srbija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI U16
Kvalifikacije
Milan Radojković (3), Luka Stojanovič (8), Luka Stojčević, Strahinja Pjeranović, Lazar Pandurović, Damjan Petrović (WC), Luka Janković (4), Matija Eskić (9), Luka Vukmanović, Aleksa Đerković (WC), Stefan Koruga (11), Pavle Drobnjaković (14), Igor Banićević, Dejan Gavrilović (WC);
Glavni žreb
1.k. Stefan Latinović, Luka Stefanović, Blagoje Đurđević, Aleksa Daskalović, Veljko Blagojević, Stefan Cicmilovć (WC);
2.k. Miloš Dabić (8), Pero Cvjetinović (11), Bogdan Bajić (12), Igor Ristić (14), Veljko Radenković, Peđa Trifunović, Dejan Gavrilović (Q), Igor Banićević (Q), Stefan Koruga (Q), Pavle Drobnjaković (Q), Dušan Rajić (WC), Lazar Vojinović (WC);
3.k. Kosta Petrov (4), Nikola Dimitrijević (13), Aleksandar Nedeljković, Nikola Aleksić
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) PALAZOV, Zlatan (BUL, 9) 6-0 6-1
JOKIĆ, Andrej (SRB, 3) DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB, WC) 6-4 6-3
TRIFUNOVIĆ, Luka (SRB) ARSIĆ, Nikola (SRB) 6-4 6-4
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) ABRUDAN, Ioan Dan (ROU,5) I.D.A. predao 
JOKIĆ, Andrej (SRB, 3) TRIFUNOVIĆ, Luka (SRB) 7-6(4) 6-2
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) JOKIĆ, Andrej (SRB, 3) 6-4 6-4
Dubl
1/2 finale DABIĆ, Miloš (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)(1)
ABRUDAN, Ioan Dan (ROU)/
TAICA, Radu Andrei (ROU)  (3)
6-2 2-6 11-9
JOKIĆ, Andrej (SRB)/
PALAZOV, Zlatan (BUL)         (2)
ZAPLOTNIK, Jernej (SLO)/
ZAPLOTNIK, Matic (SLO)     (4)
7-6(1) 7-6(2)
FINALE DABIĆ, Miloš (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)(1)
JOKIĆ, Andrej (SRB)/
PALAZOV, Zlatan (BUL)       (2)
6-4 6-2
DEVOJČICE U16
Kvalifikacije
Andrijana Stoiljković (2, WC) Milica Cvrkota (3, WC) Vasilija Vojinović (4, WC), Vera Barić, Marija Stojković, Anita Matejić, Hristina Cvetković (WC), Sofija Mandić (WC), Anita Matejić, Dijana Perić (WC), Andrijana Minaković (WC)
Glavni žreb
1.k. Jovana Gvozdenović, Jana Lazarević, Lia Ristić, Julia Nina Janković, Vera Barić (Q), Hristina Cvetković (Q), Vasilija Vojinović (Q), Anja Antonijević (WC), Anita Matejić (LL);
2.k. Andrijana Stoiljković (14, Q), Radica Đokić, Nikolina Džunov, Mija Ljubić, Marija Leko, Katarina Lazarević, Katarina Kostić, Milica Cvrkota (Q), Sofija Mandić (Q), Marija Stojković (Q), Boba Kotlica (WC), Biljana Jovanović (WC), Milica Panić (WC), Ivana Đorđević (WC);
3.k. Draginja Vuković (5), Katarina Dražić (9), Aleksandra Stanković (11), Tamara Malešević (12);
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 1) SKROBONJA, Anđela (SRB, 8) 6-1 4-6 7-5
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 15) 6-2 4-6 3-6
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, 10) MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB, 16) 3-6 6-7(5)
SAMOČETA, Jovana (SRB, 2) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 6) 3-6 3-6
1/2 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 1) GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 15) 6-1 7-6(4)
MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB, 16) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 6) 0-6 1-6
FINALE SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 1) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 6) 6-1 6-2
Dubl
1/2 finale SAMOČETA, Jovana (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)   (1)
BASINA, Elizaveta (RUS)/
TAKAMURA, Tatsuki (JPN)   (3)
6-1 7-6(2) 
FINALE SAMOČETA, Jovana (SRB)/
SPASOJEVĆ, Tijana (SRB)
PONOMAREVA, Mariya (RUS)
REPINA, Ekaterina (RUS, 4)
6-2 7-6(7)
44. International Sparkasse Bambini Cup, Kufstein, Austria, U12-14, C2-3, šljaka
Satnica
DEČACI U12
Kvalifikacije
*Marko Topo
Glavni žreb
2.k. Ilija Zoroja
Dubl
1/2 finale ZOROJA, Ilija (SRB)/
TRIANTAFYLLOU, Daniel (GRE)
DANDO, Julien (FRA)/
TREVISIOL, Ivan (FRA)
1-6 4-6
ADRIATIC CUP, Stobrec, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE U12
Glavni žreb
1.k. Simona Josimović