Turniri od 21.05 – 27.05.

French Open 2018, Roland Garros, Paris, France, 18.232.000, šljaka
ROLAN GAROS 2018
OPEN PARC AUVERGNE-RHONE-ALPES LYON, Lyon, France, ATP 250, €561.345, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) MERENS, Yannick (BEL) 6-4 6-3
2/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) DE LOORE, Joris (BEL) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG) 6-4 6-2
ĐERE, Laslo (SRB, Q) CARBALLES B., Roberto (ESP) 6-7(3) 7-6(4) 3-6
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) HORANSKY, Filip (SVK, Q) 6-4 7-5
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) FRITZ, Taylor (USA) 7-5 6-1
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 1) 4-6 7-5 4-6
 
 
BANQUE ERIC STURDZA GENEVA OPEN, Geneva, Switzerland, ATP 250, €561.345, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) DONATI, Matteo (ITA, 4) 6-2 6-4
2/2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) ZAPATA M., Bernabe (ESP, 8) 4-6 1-6

NURNBERGER VERSICHERUNGSCUP 2018, Nurnberg, Germany, WTA International, $250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) STEFKOVA, Barbora (CZE) 6-4 7-5
2/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) RUEFFER, Lena (GER, WC) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) BERTENS, Kiki (NED, 3) 1-6 1-6

XVI VENICE CHALLENGER SAVE CUP, Mestre, Italy, 43.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) GUTIERREZ-FERROL, Sergio (ESP)
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) BASSO, Andrea (ITA) 2-6 6-1 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) GRIEKSPOOR, Scott (NED) 6-7(4) 7-6(4) 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) G.-FERROL, Sergio (ESP) 1-6 6-4 6-1
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) QUINZI, Gianluigi (ITA, 4) 2-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ARNEODO, Romain (MON)
GRANOLLERS, Gerard (ESP)/
VEGA H., David (ESP)
6-3 5-7 10-7
ZEKIĆ, Miljan (SRB)//Alt(
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
COPPEJANS, Kimmer (BEL)/
DE GREEF, Arthur (BEL)(Alt)
6-4 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ARNEODO, Romain (MON)
SABANOV, Ivan (CRO)/
SABANOV, Matej (CRO)
6-3 7-5
  ZEKIĆ, Miljan (SRB)/(Alt)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
REYES-V., Miguel A. (MEX)/
ROMBOLI, Fernando (BRA)(2)
2-6 7-5 7-10
1/2 finale
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ARNEODO, Romain (MON)
REYES-V., Miguel A. (MEX)/
ROMBOLI, Fernando (BRA)(2)
6-4 1-6 10-3
FINALE
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ARNEODO, Romain (MON)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)(4)
4-6 7-6(2) 2-10
 
 

BRCKO OPEN 2018, Brčko, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) BUBALO, Mateo (CRO) 6-2 6-7(2) 1-6
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) MATIĆ, Mile (CRO) 4-6 2-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, 2) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 5-7 0-6
PERIĆ, Dragan (SRB) PAVLOVIĆ, Marko (SRB) 0-6 0-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) D AOUST, Adrian (BEL) 6-0 4-6 6-2
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) ALESHCHEV, Alexey (RUS, 3) 1-6 3-6
SUVAJAC, Stefan (SRB) VEHOVEC, Jan (SLO) 6-3 6-4
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) SCHIAVETTI, Pietro (ITA) 3-6 6-7(2)
VUKOVIĆ, Miloš (SRB) SCHNEIDER, Jeremy (USA) 4-6 1-6
MILANOVIĆ, Dušan (SRB, WC) PIPER, Nikola (CRO) 6-2 6-1
DALJEV, Pavle (SRB, 5) HALILOVIĆ, Haris (BIH) 6-1 6-0
GAŽO, Stefan (SRB) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 6-4 3-6 7-5
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 4-6 5-7
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) HODOR, Samuel (SVK, 7) 4-6 0-6
BUĆAN, Aleksa (SRB) GRANOLIĆ, Stefan (BIH, WC) 6-0 6-4
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) EISTIĆ, Vladimir (ISL) 6-0 6-2
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) PULJIĆ, Luka (BIH) 2-6 3-6
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) PAVLOVIĆ, Marko (SRB) 6-2 6-1
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) MARIĆ, Filip (CRO) 6-4 4-6 4-6
SUVAJAC, Stefan (SRB) ANTONIĆ, Tin (CRO) 3-6 6-3 6-1
MILANOVIĆ, Dušan (SRB, WC) SCHNEIDER, Jeremy (USA) 4-6 4-6
DALJEV, Pavle (SRB, 5) GAŽO, Stefan (SRB) 6-2 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) MEI, Mesa (USA) 2-6 5-7
BUĆAN, Aleksa (SRB) HODOR, Samuel (SVK, 7) 2-6 3-3, ret
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN, 12 6-4 6-1
3/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) MARIĆ, Filip (CRO) 7-5 6-0
SUVAJAC, Stefan (SRB) ALESHCHEV, Alexey (RUS, 3) 0-6 5-7
DALJEV, Pavle (SRB, 5) MEI, Mesa (USA) 6-3 4-6 3-6
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) HODOR, Samuel (SVK, 7) 3-6, ret
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE) 0-6 3-6
  BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) KEKEZ, Duje (CRO, 5) 1-6 6-3 5-7
  DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) KRANIĆ, Karlo (CRO, WC) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MILANOVIĆ, Dušan (SRB)/
BAKOVIĆ, Arslan (BIH)(WC)
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
ZHAO, Lingxi (CHN)(WC)
0-6 0-6
  JANDRIĆ, Darko (SRB)/(2)
KALENICHENKO, Danylo (UKR)
CELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
4-6 0-6
1/4 finale DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
ZHAO, Lingxi (CHN)(WC)
TAYLOR, Adam (AUS)/
TAYLOR, Jason (AUS)
3-6 3-6
 
 
Balatonalmadi Open, Balatonalmadi, Hungary, $15.000, šljaka
  Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) CAMPOSEO, Simone (ITA) 7-6(2) 3-6 6-3
2/3. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB) NEAGU, Lucas (ROU) 6-1 6-2
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) MARUSCAK, Matej (SVK) 3-6 3-6 
3/3. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB) SHAKHNUBARYAN, Artur (RUS, 1) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) MORA, Maxime (FRA, PR) 6-2 6-4
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) MAMMETGULYYEV, Isa (TKM, Q) 6-3 6-2
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 2) KLOK, Denis (RUS, 8) 6-4 6-1
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 2) LESCURE, Mick (FRA, 4) 6-4 6-2
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 2) BENSOUSSAN, Samuel (FRA, 1) 6-4 6-1
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB)/
PETER, Soma (HUN)
GODRY, Levente (HUN)/
SZINTAI, David (HUN)
0-6 2-6
TEPAVAC, Marko (SRB)/
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB)
GUREVICH, Victor (USA)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)
4-6 0-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) SOYLER, Osmancan (TUR) 6-2 6-1
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) POLMANS, Greg (AUS, 8) 7-5 6-2
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) KIRCI, Koray (TUR, WC) 7-5 0-6 3-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
MASSARA, Antonio (ITA)
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)/
VORONIN, Dimitriy (RUS)
2-6 3-6
 
Uganda Futures, Kampala, Uganda, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) PARKER, Jordan (USA) 6-2 6-4
2. kolo
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) AGUMA, Boris (UGA)  6-0 6-2
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) DU TOIT, L.-Pierre (RSA) 6-7(2) 6-4 6-3
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) NEDELKO, Ivan (RUS, 1) 2-6 3-5, ret.
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(3)
AGUMA, Boris (UGA)/(WC)
CHERUIYOT, Kevin (KEN)
6-2 7-6(2)
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(3)
PARKER, Jordan (USA)/
WARD, Emmett (USA)
6-4 6-1
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(3)
MZAI, Ismael C. Ruwa (KEN)/
YEGO, I. Kibet (KEN)
3-6 2-6
 
 
Rivne, UKR F3, Rivne, Ukraine, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 5) DOLGOSHEYEV, Oleg (UKR, SE) 4-6  3-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
MASHTAKOV, Nikita (UKR)/
RICCA, Giorgio (ITA)
4-6 4-6

2018 ITF WOMENS CIRCUIT BAOTOU, Baotou, China, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) XUN, Fang Ying (CHN, 3) 5-7 6-4 6-3
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) FENG, Shuo (CHN, Q) 6-1 6-2
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) MA, Shuyue (CHN, WC) 4-6 6-3 4-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL) 6-3 6-3
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) ROSCA, A. Amalia (ROU) 6-0 6-4
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) MA, Shuyue (CHN, WC) 6-2 6-4
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) XU, Shilin (CHN) 6-0 6-4
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KUKHARCHUK, Nika (RUS)
FENG, Shuo (CHN)/
KANG, Jia-Qi (CHN)
3-6 6-4 10-4
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KUKHARCHUK, Nika (RUS)
SUN, Xu Liu (CHN)/
ZHAO, Qianqian (CHN)
6-0 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KUKHARCHUK, Nika (RUS)
YE, Qiu Yu (CHN)/(4)
ZHENG, Wushuang (CHN)
6-3 7-6(2)
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KUKHARCHUK, Nika (RUS)
BAI, Alison (AUS)/(2)
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
4-6 6-0 6-10
 
 
TORNEIG INTERNACIONAL ELS GORCHS, Les Franqueses del Valles, Spain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija(SRB) CANTOS S., Ieina (GER) 3-6 0-6
WOMEN OEIRAS MAGNESIUM OK 2018, Oeiras, Portugal, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) CORTEZ LLORCA, Lucia (ESP) 6-3 2-6 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MURTA, Ines (POR)(1)
HERRERO L., Alicia (ESP)/
MARCO M., Lara (ESP)
W/O
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR) 7-6(3) 6-2
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) PRIBYLOVA, Anna (RUS, 4) 2-6 2-6
 

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Podgorica Open 2018, Podgorica, Montenegro, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dimitrije ZUBAC (WC), Dragutin MITRIĆ
2/3. koloAdam KOVAČ
3/3. kolo: Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (5), Nikola KIJAC
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) SERAFINI, Marcello (ITA) 7-5 6-1
  CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, Q) TACZALA, Dawid (POL, 4) 4-6 2-6
  RADOVIĆ, Sava (SRB, WC) GALFINGER, Rostislav (KAZ) 6-7(3) 6-3 2-6
  ŽUGIĆ, Matija (SRB, WC) MURAT, Yerassyl (KAZ) 3-6 2-6
  MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, Q) TABACCO, Giorgio (ITA) 6-0 5-7 4-6
  ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) BOSANCIC, Matthew (AUS) 6-1 6-3
ESKIĆ, Relja (SRB, Q) DHOKIA, Rahul (GBR, 2) 7-6(5) 4-0, ret
2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) CARNELLO, Lancelot (SWE, 7) 6-7(5) 6-4 6-2
  ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) PALOVIC, Lukas (SVK, 8) 6-3 6-4
ESKIĆ, Relja (SRB, Q) KROLO, Filip (GER) 2-6 1-6
1/4 finale ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) IVANOV, Simon A. (BUL, 1) 1-6 1-6
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) KROLO, Filip (GER) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)
RAIČEVIĆ, Danilo (MNE)/
TEKAVEC, Tim (SLO)
W/O
  ŠUNTIĆ, Sabit (SRB)/
MISOLIC, Filip (AUT)
IVANOV, Simon A. (BUL)/
LERBY, Christian (NED)(1)
4-6 4-6
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)
PALOVIC, Lukas (SVK)/
TACZALA, Dawid (POL)(2)
1-6 5-7
 
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. koloAnastasija RADOJEVIĆ (WC), Dina DUDIĆ
3/3. kolo: Teodora ĐOKIĆ,
Glavni žreb
1. kolo VUJIČIĆ, Teodora (SRB, Q) PANACKOVA, Marketa (CZE) 3-6 1-6
DAKIĆ , Tara (SRB, Q) SIMONE, Alessandra (ITA) 0-6 2-6
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 6) LERBY, Clarine (NED) 6-3 6-4
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB, WC) DAGAN F. , Mika (ISR) 6-3 7-6(1)
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) ROUVROY, Margaux (FRA, 2) 6-3 1-6 6-7(5)
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 6) ROCCHETTI, Sofia (ITA) 2-6 2-6
  ERAKOVIĆ, Tamara (SRB, WC) LOVRIĆ, Pia (SLO, 7) 0-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
TRIVIĆ , Katarina (BIH)
BANKS, Amarni (GBR)/
ZELNICKOVA, Radka (SVK)
6-4 6-7(4) 10-6
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
TRIVIĆ , Katarina (BIH)
BADEGYEVA, Azaliya (RUS)/
DANILCHENKO, Anfisa (RUS)(1)
0-6 2-6
 
 
Stara Zagora Cup, Stara Zagora, Bulgaria, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andrija JEVTIĆ, Jovan POZNAN
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) VALEOV, Hristo (BUL, Q) 6-2 2-6 6-2
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 7) NEDELCHEV, Nikolay (BUL, Q) 6-4 5-7 6-0
2. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) NEDEV, Dian (BUL) 1-6 7-5 3-6
  JEVTIĆ, Nikola (SRB, 7) KISELKOV, Veselin (BUL) 6-3 6-3
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 7) KEREMEDCHIEV, Ivailo (BUL) 4-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB, Q) CONSTANTIN, Daria A. (ROU, 3, Q) 4-6 0-6
LJUBIĆ, Mija (SRB) DARIES, Juliette (FRA, 5) 4-6 6-4 2-6
Alfa TI Cup, Budapest, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Tamara MALEŠEVIĆ (1)
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) MADURAWE, Niluka (USA) 6-3 6-1
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) WONG, Hong Yi Cody (HKG, 2) 6-1 6-0
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) BENCHEIKH , Loudmilla (FRA, 6) 3-6 3-6
Dubl
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
DELAI, Melania (ITA)
MADURAWE, Niluka (USA)/
VILLER M., Hannah (DEN)(4)
6-3 6-0
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
DELAI, Melania (ITA)
HAN, Jiangxue (CHN)/
WONG, H. Yi Cody (HKG)
6-4 6-2
FINALE
SKROBONJA, Anđela (SRB)/
DELAI, Melania (ITA)
HALEMAI, Mylene (FRA)/
NAGY, Adrienn (HUN)(1)
5-7 6-3 11-13
 
 

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Dr Oetker Junior Trophy, Bucuresti, Romania, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Jovanović
Mostar Open 14&U 2018., Mostar, Bosnia and Herzegovina, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lazar Bojović, Vanja Petrov (4)
2. kolo: Aleksa Pisarić (1), Aleksa Marković (6)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Hristina Ljuba, Milica Radunović
1/4 finale ŠEPA, Iva (SRB, 4) KRIVICKOVA, Stella (SVK) 6-2 6-2
1/2 finale ŠEPA, Iva (SRB, 4) KUHL, Carolina (GER, 2) 2-6 3-6
Pécs Junior Tennis Cup, PéCs, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Marko Miletički (WC),  Luka Rupnjak (Q)
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 1) LE, Liu (CHN, Q, 8) 6-0 6-0
  PETROVIĆ, Kosta (SRB, 7) STEINDL, Felix (AUT, WC) 4-6 6-2 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 1) MAROSIK, Norbert (SVK) 6-4 6-2
  PETROVIĆ, Kosta (SRB, 7) ZIHENG, He (CHN, 6) 0-6 1-6
FINALE ZEKIĆ, Nikola (SRB, 1) ZIHENG, He (CHN, 6) 3-6 0-6
Dubl
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB)/
LE, Liu (CHN)(2)
HONGYU, Ye (CHN)/
TONGHAN , Gu (CHN)
6-7(6) 7-6(5) 10-8
FINALE ZEKIĆ, Nikola (SRB)/
LE, Liu (CHN)(2)
LIHAO, Qing (CHN)/
ZIHENG, He (CHN)(3)
0-6 4-6
 
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Dejana Todorović
2. kolo: Jelena Gojković, Lola Radivojević,
1/4 finale RUPNJAK, Lea (SRB, 8) TOTHOVA, Emma (SVK, 1) 1-6 6-3 1-6
  ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 3) NYKOLAYEVA, Violeta (UKR, 5) 7-5 3-1, ret
  PETKOVIĆ, Anja (SRB, 4) BARTHA, Panna (HUN, 7) 6-4 4-6 0-6
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 3) TOTHOVA, Emma (SVK, 1) 6-2 6-0
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 3) BARTHA, Panna (HUN, 7) 6-3 6-3
Dubl
1/2 finale RUPNJAK, Lea (SRB)/
KANTOR, Anna (HUN)
MOLCHANOVA, Olga (UKR)/
NYKOLAYEVA, Violeta (UKR)(1)
2-6 6-4 2-10
11.Luka Koper Junior Open Under 12-International Junior Tennis Championships Under 12, Koper, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lazar Virijević
3. kolo: Luka Ilić (WC)