Turniri od 21.03 – 27.03.

Shenzhen, China, $75.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
 1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4)  –  WU, Di (CHN) 4-6 1-6
San Luis Potosi, Mexico, $50.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) ROCA BATALLA, Oriol (ESP) 6-4 6-3
KRSTIN, Peđa (SRB) HANK, Tigre (MEX, WC) 6-3 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) VELOTTI, Agustin (ARG, Q) 7-5 3-6 6-0
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) BOURGUE, Mathias (FRA, 6) 6-3 6-4
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GAIO, Federico (ITA) 3-6 1-6
ĐERE, Laslo (SRB) MONTANES, Albert (ESP, 2) 5-7 6-7(5)
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) ZAMPIERI, Caio (BRA, Q) 7-6(4) 6-3
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB) MONTANES, Albert (ESP, 2) 6-2 6-4
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB) AREVALO, Marcelo (ESA, Q) 6-4 6-2

Baku Cup Futures 1, Baku, Azerbaijan, $10.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) slobodan
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) BRITTON, Henry (GBR) 6-4 6-0
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) DURALI, Pierre (FRA) 5-7 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) BAVA, Haadin (IND) 6-7(3) 6-7(4)
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(1)
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP)
DAVYDOV, Ivan (RUS)/
TYURNEV, Evgeny (RUS)
6-4 6-2
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(1)
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP)
JAVAKHISHVILI, Giorgi (GEO)/
TSIVADZE, George (GEO)
3-6 6-3 15-13
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(1)
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP)
ELISTRATOV, Evgeny (RUS)/
KOZYUKOV, Vitaly (RUS)
3-6 4-6
Istarska rivijera, Opatija, Croatia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 7)  – Slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB)  – LONGO, Michele (ITA) 6-2 6-3
ŽUGIĆ, Matija (SRB)  – SCHRANZ, Bernie (AUT) 0-6 1-6
2/4. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) BACHMAIER, Philip (AUT) 5-7 2-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) HORVAT, Roko (CRO) 6-1 6-2
3/4. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) BACHMAIER, Philip (AUT) 2-6 7-5 7-6(1)
4/4. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) PRECHTEL, Sebastian (GER, 14) 7-5 1-6 5-7
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SALABA, Libor (CZE)(3)
KEKEZ, Duje (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO)
4-6 5-7
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 11)  – NEGRATTI, Davide (ITA) 6-0 6-2
DRINIĆ, MILAN (SRB)  – LINDQVIST, Thomas Schvencke (SWE) 6-4 6-0
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 11) SCHINAS, Stephanos (GRE) 6-0 6-3
DRINIĆ, MILAN (SRB) KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS, 14) 6-2 3-6 2-6
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 11) GONZALEZ, Wilfredo (GUA, 8) 7-6(4) 6-3
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ,  Miki (SRB, 1) IOANNIDES, Constantinos (CYP, WC) 6-4 6-1
MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) JUSZCZAK, Loic (BEL, Q) 6-7(5) 6-3 6-1
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) ERIKSSON, Markus (SWE, 6) 3-6 2-6
JANKOVIĆ,  Miki (SRB, 1) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, WC) 6-2 7-5
1/4 finale JANKOVIĆ,  Miki (SRB, 1) ERIKSSON, Markus (SWE, 5) 3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ,  Miki (SRB)/
ORNO, Philip (DEN)
PIETRI, Benjamin (FRA)/(WC)
RAKOTOMALALA, Mandresy (FRA)
6-4 7-6(4)
1/4 finale JANKOVIĆ,  Miki (SRB)/
ORNO, Philip (DEN)
DUBARENCO, Maxim (BLR)/
ERIKSSON, Markus (SWE) (3)
6-7(2) 6-7(5)
MAR F3, Khouribga, Morocco, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)  – BELLALOUNA, Mohamed Ali (TUN) 1-6 6-1 5-7
Dubl
1. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)/
WOJNAR, Bartosz (POL)
ARRECHE, Nicolas Alberto (ARG)/
MOYANO, Agustin (ARG)
6-4 3-6 10-5
1/4 finale RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)/
WOJNAR, Bartosz (POL)
ONKEN, Julian (GER)/
SCHUTT, Leon (GER)(4)
W/O
Tunisia F11 Futures, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOKIĆ, Đorđe (SRB)  – DABBABI, Youssef (TUN) 0-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) JANKOVITS, Yannick (FRA, 2) 6-1 4-2, predaja
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) HIRSCHMUELLER, Christian (GER, Q) 0-6 6-3 6-4
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) HUTA GALUNG, Jesse (NED, 7) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)/
YUKSEL, Anil (TUR)
6-2 6-2
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
ILKEL, Cem (TUR)(2)
6-2 2-6 9-11

ASC WOMEN’S OPEN, Naples, FL, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 8) EMMA, Victoria (USA, Q) 0-6 4-6
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) MARTINEZ, Mikaela (USA) 4-6 6-4 6-3
MILETIĆ, Kristina (SRB, 11) slobodna
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) slobodna
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) CIANCI, Claudia (POR) 3-6 2-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) slobodna
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB, WC) COVINGTON, Dominique (GBR) 4-6 3-6
2/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 11) SAMWAYS, Chelsea May (GBR) 4-6 6-2 7-5
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) PALMIGIANO, Francesca (ITA, 4) 2-6 0-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) CRIVALLETTO, Jessicqa (SUI, 6) 4-6 0-6
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) HURST, Emma (GBR, 10) 1-6 1-5, predaja
3/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 11) SILICH, Alina (RUS, 3) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
CIANCI, Claudia (POR)(WC)
CRIVALLETTO, Jessicqa (SUI)/
NEPLIY, Elina (RUS)
2-6 2-6
$10,000 Hammamet, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB) ČUK, Pia (SLO, 5) 6-3 7-5
2. kolo KAČAR, Marina (SRB) BURILLO ESCORIHUELA, Irene (ESP)  5-7 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) VANHOUTTE, Chelsea (BEL) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, WC) VANGELOVA, Ani (BUL, Q) 1-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ROMEO, Caroline (FRA, 3) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
DRAŽIĆ, Marina (CRO)
DREW, Jazzamay (GBR)/
MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER)
6-3 6-0
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
DRAŽIĆ, Marina (CRO)
BOVY, Margauy (BEL)/
GEUKENS, Britt (BEL)
1-6 5-7

San Michel International Tournament, Corradino, Malta, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) TALIMAA, Nikolaj (SUI) 6-2 6-4
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 3) slobodan
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) BONNET FLORES, Raphael (FRA) 0-6 0-6
2/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) COLOMA-HECK, Gianluca (GER, 1) 6-4 6-4
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 3) AGIOUS, George (GRE) 6-1 6-2
3/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) VANHAUWE, Robin (BEL) 6-7(3) 5-7
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 3) CIOCH, Matthieu (FRA, WC) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, LL) VERBOVEN, Maxim (BEL) 6-3 6-7(5) 6-7(6)
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MISDRAHIS, Leandros (GRE, WC) 2-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 9) slobodan
OPAČIĆ, Đuro (SRB, 14) slobodan
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) RATSARATANY, Loic (FRA) 0-6 7-5 3-6
2. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, 9) THIEM, Moritz (AUT, Q) 1-6 7-6(5) 6-2
OPAČIĆ, Đuro (SRB, 14) BUTLER, Harry (GBR) 6-4 6-0
3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB, 14) HUBER, Gabriel (AUT, 4) 2-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 9) HUGOUNENQ, Arthur (FRA) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
SUMER, Tolunay (TUR)(7)
GUARIN, Samuel (COL)/
LINDQVIST NILSSON, William (SWE)
6-1 6-2
1/2 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB)/(7)
SUMER, Tolunay (TUR)
GASKIN, Ryan (GBR)/(3)
PARKER, Alexander Carlos (BUL)
W/O
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
2/3. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) BIANSUMBA, Marie Perla (IRL, 9) 6-2 6-1
3/3. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) ILINCA, Iulia Bianca (ROU, 5) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) slobodna
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) WEISS, Jana (AUT, Q) 7-5 6-1
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) DALAKISHVILI, Mariam (GEO) 6-1 1-6 3-6
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) DEVI, Melati Aurora (INA, 15) 7-5 6-2
3. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) LOUGHLAN, Anna (GBR) 2-6 2-6
1st Qatar ITF Junior Open 2016, Doha, Qatar, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 4) ANDERSON, Tamara (NZL) 3-6 3-6
Newport Beach Bowl, Newport Beach, CA, USA, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) CHANG, Hanna (USA, 2) 0-6 2-6
X ITF Junior GRIP2 Tennis Academy Vinaros, Vinaros, Spain, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ARIAS MANJON, Paula (ESP, Q) 2-6 0-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB) KHARITONOVA, Anastasia (RUS) 4-6 6-1 6-2
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 7) SUJOVA, Dominika (SVK) 6-2 6-1
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 7) ROSNOWSKA, Anastazja (GER) 7-6(3) 6-2
POPOVIĆ, Natalija (SRB) BUCSA, Cristina (ESP, 3) 5-7 4-6
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 7) GUERRERO ALVAREZ, Eva (ESP)(2) 7-6(2) 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 7) GARCERAN, Irene (ESP, Q) 6-1 6-0
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 7) MASAROVA, Rebeka (SUI, 1) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
CANTOS SIEMERS, Irina (GER)/
GUERRERO ALVAREZ, Eva (ESP)(1)
6-4 7-6(5)
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
BULGARU, Miriam Bianca (ROU)/
SHYTKOUSKAYA, Nika (BLR)(4)
6-3 2-6 10-6
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
JONES, Francesca (GBR)/
MASAROVA, Rebeka (SUI)(3)
6-1 6-7(2) 7-10
41st City of Florence, Florence, Italy, G2, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) MAZZAVILLANI, Paolo (ITA) 6-1 6-1
2/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) ZIMA, Leopold (GER) 6-4 6-2
3/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) ZACCONI, Lorenzo (ITA) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) CODESCU, Razvan Marius (ROU) 6-1 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) TRAPANI, Andrea (ITA, WC) 6-4 6-4
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) slobodan
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) BOITAN, Gabi Adrian (ROU) 0-6 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) IANNACCONE, Federico (ITA, 7) 7-6(5) 6-4
BUTULIJA, Boris (SRB) COPPINI, Alessandro (ITA, 10) 4-6 6-2 2-6
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) MICELI, Marco (ITA, Q) 4-6 1-6
Dubl
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
BOLJAT, Karlo (CRO)(1)
BEDOLO, Mattia (ITA)/
BERRETTINI, Jacopo (ITA)(8)
7-5 6-4
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
BOLJAT, Karlo (CRO)(1)
AICHHORN, Jakob (AUT)/
RAMSKOGLER, Gregor (AUT)(7)
6-4 3-6 12-10
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
BOLJAT, Karlo (CRO)(1)
BALZERANI, Riccardo (ITA)/
DALLA VALLE, Enrico (ITA)(6)
4-6 6-4 10-2
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) RAMIREZ, Miranda (USA, 4) 5-7 4-6

XXIII Taça Internacional Maia Jovem 2016, Maia, Portugal, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SAVIĆ, Mihailo (SRB) VIDEIRA, Guilherme (POR) 2-6 3-6