Turniri od 21.01 – 27.01.

Heilbronn, Germany, € 85,000 +H, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1.kolo LAJOVIĆ, Dusan (SRB) MATHIEU, Paul-Henri (FRA, 1)  3-6 4-6

 Kaarst, Germany, $ 15,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIC, Djordje (SRB) ANDRES, Mark-Flavius (GER) 6-4 5-7 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) ALTMAIER, Daniel (GER, WC) 6-3 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 8) MANNAPOV, Alexander (GER, WC) 6-3 6-4
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 8) PEPE, Franck (FRA) 2-6 6-4 7-6(5) 
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 8) GERASIMOV, Egor (BLR) 2-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo DJOKOVIC, Djordje (SRB)/
LUX, Michael (GER)
ARENDS, Sander (NED)/
DE GOEIJEN, Bobbie (NED)
6-4 6-2
BJELICA, Ivan (SRB)/
LAZOV, Alexander (BUL)
FRANTZEN, Romano (NED)/
MEUFFELS, Alban (NED)
6-1 6-2
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
LAZOV, Alexander (BUL)
FRANSEN, Stephan (NED)/
KOOLHOF, Wesley (NED)      (2)
4-6 0-6
DJOKOVIC, Djordje (SRB)/
LUX, Michael (GER)
BURY, Alexander (BLR)/
ZHYRMONT, Dzmitry (BLR)
2-6 3-6
 Bressuire, France,  $ 10,000+H, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 9) DUPUY, Philippe (FRA) 6-2 6-0
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 9) DANES, Alexandru (FRA, WC) 6-4 7-6(11)
3/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 9) WANG, Tak Khunn (FRA) 1-6 6-4 6-2 
Glavni žreb
1.kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) JOUAN, Romain (FRA) 6-4 1-6 6-7(4)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) JANKOVITS, Yannick (FRA) 6-7(2) 7-6(5) 1-6 
PETROVIĆ, Danilo (SRB) BOSSEL, Adrien (SUI) 6-4 6-3
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, Q) MERTENS, Yannick (BEL, 1) 4-6 3-6
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) DUBAIL, Julien (BEL, Q) 1-6 6-3 7-5
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) HERBERT, Pierre-Hugues (FRA, 2) 3-6 7-6(9) 6-7(8)
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)           (4)
DUBAIL, Julien (BEL)/
MERTENS, Yannick (BEL)
4-6 2-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)/  GLANCY, Daniel (IRL) CAUVARD, Simon (FRA)/
ROUSSET, Elie (FRA)
3-6 3-6
Eilat, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1.kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) VESELY, Jiri (CZE) 2-6 1-6
Preston, Great Britain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 9) slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 9) HODGETTS, David  (GBR) 6-4 6-0
3/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 9) BURTON, Lewis (GBR, 2) 0-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) ASWAT, Imran (GBR, WC) 3-6 5-7
                                                 Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 4) ELISTRATOV, Evgeny (RUS) 6-7(4) 3-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) TEPAVAC, Marko (SRB) 7-5 2-6 6-1 
VUČIĆ, Ilija (SRB, 10) DURMUS, Durukan (TUR) 6-3 7-6(4)
TOMIĆ, Petar (SRB) DAFCIK, Tomas Jan (GER) 7-5 7-6(2) 
2/3. kolo TOMIĆ, Petar (SRB) ELISTRATOV, Evgeny (RUS) 2-6 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) UM, Seul-Ki (KOR) 6-4 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB, 10) ZHANG, Hao (CHN) 6-2 6-3
3/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) KAROSI, Austin (USA, 12) 6-0 6-1 
VUČIĆ, Ilija (SRB, 10) ELISTRATOV, Evgeny (RUS) 6-0 6-3 
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) NA, Jung-Woong (KOR, Q) 1-2, BI predao
BEJTULAHI, Denis (SRB, Q) LEVINE, Andrei (RUS, LL) 6-1 6-3 
VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) BETAU, Siarhei (BLR) 7-5 6-3
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, Q) CHANG, Yu (CHN, 8) 3-6 5-7
VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) MEISTER, Nicolas (USA) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo PAVIC, Ante (CRO)/
VUCIC, Ilija (SRB)
ALTUNA, Tuna (TUR)/
DULDAEV, Daniiar (KGZ)
6-1 6-1 
KARATSEV, Aslan (RUS)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
DURMUS, Durukan (TUR)/
GAO, Xin (CHN)
6-7(5) 7-6(10) 10-4
1/4 finale PAVIC, Ante (CRO)/
VUCIC, Ilija (SRB)
ANDROIC, Toni (CRO)//
MARCAN, Dino (CRO)        (1)
6-4 7-5 
KARATSEV, Aslan (RUS)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
SMIRNOV, Artem (UKR)/
UZHYLOVSKY, Vladimir (UKR)  (3)
3-6 6-2 10-4
1/2 finale PAVIC, Ante (CRO)/
VUCIC, Ilija (SRB)
CARRENO-BUSTA, Pablo (ESP)/
GRANOLLERS-PUJOL, Gerard(ESP)
6-2 1-6 5-7
KARATSEV, Aslan (RUS)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
KACHANOVSKIY, Vitaliy (RUS)/
LEVINE, Andrei (RUS)
2-6 0-6

Andrezieux-Boutheon, France, $ 25,000, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) BRENGLE, Madison (USA) 6-1 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) LINETTE, Magda (POL, Q) 7-6(4) 6-7(4) 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) REMONDINA, Anna-Giulia (ITA,Q) 5-7 0-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/ BYCHKOVA, Ekaterina (RUS) BREMOND, Iryna (FRA)/     BROADY, Naomy (GBR) 7-5 6-2
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/ BYCHKOVA, Ekaterina (RUS) SADIKOVIC, Amra (SUI)/
VRLJIC, Ana (CRO)           (3)
6-4 3-6 5-10
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) PRYBILOVA, Anastasia (RUS) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB, 8) ENE, Cristina  (ROU, Q) 6-3 5-7 1-6
Dubl
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB)/
SANESI, Gaia (ITA)             (3)
CORTANOVACKI, Milica (SRB)/ INTERT, Amelie (GER) 6-4 6-1
1/4 finale KOSTIC, Natalija (SRB)/
SANESI, Gaia (ITA)             (3)
OHTA, Sanae (JPN)/
YANG, Zi (CHN)
6-1 6-0 
1/2 finale KOSTIC, Natalija (SRB)/
SANESI, Gaia (ITA)             (3)
CAMPLONE, Alessia (ITA)/
MOKH, Maria (RUS)           (2)
6-4 6-1
FINALE KOSTIC, Natalija (SRB)/
SANESI, Gaia (ITA)             (3)
LEE, Jin-A (KOR)/
YOO, Mi (KOR)
3-6 1-6
 Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) PALMIGIANO, Francesca (ITA, 5) 6-7(6) 6-4 1-6
Glavni žreb
1. kolo KACHAR, Marina (SRB) NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL, 1, WC) 3-6 6-7(2) 
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIRONOVA, Daria (RUS)   (WC)
COPPOLA, Claudia (ITA)/
MIYAKAWA, Nana (AUS)    (WC)
6-3 6-4
KACHAR, Marina (SRB)/
PALMIGIANO, Francesca (ITA)
DI GIUSEPPE, Martina (ITA)/
LOMBARDO, Beatrice (ITA)
7-5 6-4
1/4 finale KACHAR, Marina (SRB)/
PALMIGIANO, Francesca (ITA)
KNOLL, Xenia (SUI)/
NJIRIC, Silvia (CRO)         (4)
0-6 3-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIRONOVA, Daria (RUS)   (WC)
LEBESHEVA, Darya (BLR)/
YASHINA, Ekaterina (RUS) (3)
3-6 6-3 10-6
1/2. finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIRONOVA, Daria (RUS)   (WC)
MAROZAVA, Lidziya (BLR)/
PASHKOVA, Eugeniya (RUS)  (1)
1-6 1-6
Eilat, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) CACIOTTI, Martina (ITA) 6-4 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) KREMEN, Ilona (BLR, 4) 1-6 4-6

Abu Dhabi, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) AKHALKATSI, Ana (GEO) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora(SRB,6) SCHWARTE, Emelie Luisa (GER,WC) 6-3 6-0 
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SHAYDULLINA, Sabina (RUS, 1) 1-6 3-6
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) ZHAMENTIKOVA, Medina (KAZ,WC) 6-3 6-0
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora(SRB,6) LYUKSHINOVA, Elisabeth (RUS, Q) 7-5 6-3
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) BLINKOVA, Anna (RUS, 4) 5-7 3-6
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora(SRB,6) GUBANOVA, Yekaterina (KAZ, 3) 6-7(1) 3-6
Dubl
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB/
STRETTON, Millie (GBR)       (3)
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
FAWZY, Nancy (EGY)         (WC)
6-2 6-0 
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)/
COOPERSMITH, Nicole (USA)
KARIMOVA, Alla (RUS)/
SEDOVA, Dayana (UZB)
4-6 6-3 5-10
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
ZUBKOVA, Alina (BLR)
PASTUKHOVA, Kristina (RUS)/
SHAYDULLINA, Sabina (RUS) (1)
4-6 6-7(5)
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB/
STRETTON, Millie (GBR)       (3)
KARIMOVA, Alla (RUS)/
SEDOVA, Dayana (UZB)
6-1 6-2
1/2 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB/
STRETTON, Millie (GBR)       (3)
GLUSHICH, Daria (RUS)/
GUBANOVA, Yekaterina (KAZ)
4-6 2-6

Tarbes, France, G1, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 2) ELLIS, Joseph (GBR) 3-6 6-3 6-2
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 2) BEDOUET, Pierre Alexandre (FRA) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIC, Miomir (SRB, 1) FOMBA, Luc (FRA, WC) 0-6 6-3 7-6(3) 
2. kolo KECMANOVIC, Miomir (SRB, 1) VALE, Duarte (POR) 6-2 6-3
3. kolo KECMANOVIC, Miomir (SRB, 1) RIFFICE, Sam (USA, 14) 6-4 7-5 
1/4 finale KECMANOVIC, Miomir (SRB, 1) VYLEGZHANIN, Nikolay (RUS, 12) 6-1 6-3
1/2 finale KECMANOVIC, Miomir (SRB, 1) DUBRIVNYY, Artem (RUS, 3) 7-5 6-3
FINALE KECMANOVIC, Miomir (SRB, 1) RAMAZZOTTI, Samuele (ITA, 2) 6-7(8) 6-0 0-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIC, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)                (1)
KARPOVETS, Igor (UKR)/
TATYANIN, Nikita (RUS)
3-6 6-3 10-6
2. kolo KECMANOVIC, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)                (1)
MOLLEKER, Rudolf (GER)/
SCHELL, Niklas (GER)
6-1 6-1
1/4 finale KECMANOVIC, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)                (1)
MARTINEAU, Matteo (FRA)/
MOUTET, Corentin (FRA)     (WC)
6-2 7-6(3)
1/2 finale KECMANOVIC, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)                (1)
DE MINAUR, Alex  (AUS)/
POPYRIN, Alexei (AUS)        (8)
6-3 7-5
FINALE KECMANOVIC, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)                (1)
DUBRIVNYY, Artem (RUS)/
KIRKIN, Ergi (TUR)             (2)
4-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo POPOVIC , Natalija (SRB) ROSCA, Andreea Amalia (ROU,1) 3-6 1-6
VUKOVIC, Jovana (SRB, WC) YUSHCHENKO, Valeriya (RUS, 9) 6-4 2-6 0-6
Dubl
1. kolo POPOVIC , Natalija (SRB)/VUKOVIC, Jovana (SRB) BELLIS, Catherine Cartan (USA)/
DANIEL, Jaeda (USA)         (1)
5-7 3-6
Kvalifikacije za EP, Kazan, Russia, U12
 25-27.01. Satnica
DEČACI
1/4 finale Russia B12Russia LithuaniaLithuania B12  3-0
Bulgaria B12Bulgaria FinlandFinland B12  1-2
SERBIA B12Serbia RomaniaROMANIA B12  3-0
 JUHAS, Kristijan  – MARINESCU, Mihai Razvan 4-6 6-1 7-5
POPOVIĆ, Mihailo JIANU, Filip Cristian 6-1 6-0
JUHAS, Kristijan/
POPOVIĆ, Mihailo
MARINESCU, Mihai/
Razvan/CRETU, Cezar
7-5 3-6 6-3
1/2 finale Sweden B12Sweden    RussiaRussia B12   1-2
Lithuania B12Lithuania    BulgariaBulgaria B12   0-3
SERBIA B12Serbia   FinlandFINLAND B12   2-1
 JUHAS, Kristijan  – Aleksi LOFMAN 6-2 6-0 
 POPOVIĆ, Mihailo  – Otto VIRTANEN 6-2 6-2 
JUHAS, Kristijan/
POPOVIĆ, Mihailo
Otto VIRTANEN/
Aleksi LOFMAN
6-7(2) 6-4 3-6
FINALE SERBIA B12Serbia RussiaRUSSIA B12  3-0  !!!
 JUHAS, Kristijan Rail IBRAGIMOV 6-2 6-2
POPOVIĆ, Mihailo Timofey SKATOV 6-0 7-5
JUHAS, Kristijan/
POPOVIĆ, Mihailo
Rail IBRAGIMOV/
Timofey SKATOV
3-6 6-4 6-4
Kvalifikacije za EP, Rakovnik, Czech Republic, U12
 25-27.01. Satnica
DEVOJČICE
1/4 finale Czech Republic G12Czech Republic HungaryHungary G12  3-0
Portugal G12Portugal EstoniaEstonia G12  0-3
SERBIA G12Serbia LithuaniaLITHUANIA G12  2-1
 TMUSIC, Ksenija DAUJOTAITE, Iveta 6-2 7-5
DANILOVIC, Olga BANAITYTE, Viktorija 6-0 6-0
BABIĆ, Jovana/
DANILOVIC, Olga
DAUJOTAITE, Iveta/
LUKOSIUTE, Andre
6-3 6-7(8) 1-6
1/2 finale
Czech Republic G12Czech Republic EstoniaEstonia G12 3-0
Portugal G12Portugal HungaryHungary G12 0-2
 SERBIA G12 Serbia Italy ITALY G12 2-1
 TMUSIC, Ksenija Federica ROSSI 2-6 3-6
DANILOVIC, Olga Elisabetta COCCIARETTO 6-1 6-1
DANILOVIC, Olga/
TMUSIC, Ksenija
Emilia BEZZO/
Federica ROSSI
6-2 6-2
FINALE SERBIA G12 Serbia Czech RepublicCZECH REPUBLIC G12  1-2
 BABIĆ, Jovana Petra MACHOVA 2-6 2-6
DANILOVIC, Olga Vanesa NIKOLOVOVA 6-4 0-6 6-3
BABIĆ, Jovana/
TMUSIC, Ksenija
Petra MACHOVA/
Vanesa NIKOLOVOVA
2-6 2-6