Turniri od 21.01. – 27.01.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS AUSTRALIAN OPEN 2019

ORACLE CHALLENGER SERIES, Newport Beach, USA, WTA 125, $162.480, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) HALBAUER, Elizabeth (USA, WC) 6-4 5-7 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) TEICHMANN, Jil (SUI, 16) 3-6 6-7(2)

ORACLE CHALLENGER SERIES, Newport Beach, USA, $162.480, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) slobodan  
PETROVIĆ, Danilo (SRB) GALA, Daniel Elahi (COL) 4-6 6-4 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) PETROVIĆ, Danilo (SRB) 6-4 6-3
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) BELLUCCI, Thomaz (BRA) 6-2 1-6 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) FRITZ, Taylor (USA, 1, WC) 6-2 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KING,  Darian (BAR)
BLANCH, Ulises (USA)/(WC)
REDLICKI, Michael (USA)
1-6 6-4 10-7
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KING,  Darian (BAR)
AREVALO, Marcelo (ESA)/
CERRETANI, Jamie (USA)(1)
6-3 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KING,  Darian (BAR)
ARNEODO, Romain (MON)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(3)
1-6 3-6
OPEN DE RENNES, Rennes, France, 69.280, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) MASUR, Daniel (GER) 5-7 7-5 1-6
PUNTA OPEN, Punta Del Este, Uruguay, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
MARTIN, Andrej (SVK)(3)
CUEVAS, Martin (URU)/
DELLIEN, Hugo (BOL)
4-6 3-6

Tatarstan Winter Cup 2019, Kazan, Russia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 4) slobodan
2/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 4) LIAONENKA, Aliaksandr (BLR, 12) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) SULTANOV, Khumoyun (UZB, 3) 6-7(4) 2-6
GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 6) TASHBULATOV, Dostanbek (KAZ) 7-6(5) 5-7 5-10
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) SHEVCHENKO, Alexander (RUS) 4-6 6-4 6-1
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) ŠABANOV, Matej (CRO, Q) 3-6 6-0 5-10
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
CERUNDOLO, Juan Manuel (ARG)/
SAIDKARIMOV, Saidalo (UZB)
? (dubl otkazan)

Tatarstan Winter Cup 2019, Kazan, Russia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) KOKLINA, Elizaveta (RUS, WC) 6-0 6-1
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) YASHINA, Ekaterina (RUS) 6-3 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) FLINK, Varvara (RUS, 2) 1-6 2-6
SINGAPORE ITF WOMEN’S CIRCUIT WC2, Singapore, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) MOORE, Tara (GBR, Q) 4-6 6-3 3-1, ret.
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) MINNEN, Greet (IR) 6-4 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) KERKHOVE, Lesley (NED, 5) 7-5 6-4
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) HAN, Na-Lae (KOR) 2-6 3-6
Magic Hotel Tournament, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, 12) ONYA, Allyson Nancy (COD) 6-3 6-3
2/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, 12) SOOSETTI, Ilaria (ITA, 5) 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) WESTBY, Madison (USA) 2-6 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) SZIEDAT, Franziska (GER) 0-6 6-0 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) BRONZETTI, Lucia (ITA, 2) 6-2 3-6 6-7(5)
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) BROULEAU, Lou (FRA, 7) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BERANKOVA, Karolina (CZE)
COURCOUX, Pauline (FRA)/
TIMSIT, Agathe (FRA)
W/O
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
AYZATULINA, Ulyana (RUS)
AINITDINOVA, Gozal (KAZ)/
SZIEDAT, Franziska (GER)
6-3 3-6 10-8
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
AYZATULINA, Ulyana (RUS)
BROULEAU, Lou (FRA)/
CLOSS, Mary (USA)(3)
6-3 6-2
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
AYZATULINA, Ulyana (RUS)
DU, Zhama (CHN)/
ZHANG, Ying (CHN)(2)
6-0 3-6 10-7
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
AYZATULINA, Ulyana (RUS)
WESTBY, Madison (USA)/
ZHU, Amy (USA)(1)
6-4 6-2

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Siroki Brijeg Open 2, Široki Brijeg, Bosnia/Herzegovina, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Filip MANDOVIĆ (1)
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (6), Matija ŽUGIĆ, Lav DAŠIĆ (WC), Luka TODOROVIĆ, Mateja JANIĆIJEVIĆ (WC)
2. kolo: Vanja DOBRNJAC (3), Dimitrije ZUBAC
1/4 finale
MILANOVIĆ, Dušan (SRB, Q) ANDREI, Stefan (ROU) 6-4 6-4
1/2 finale
MILANOVIĆ, Dušan (SRB, Q) PERUFFO, Giovanni (ITA, 4) 6-7(3) 3-6
Dubl
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)/
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)
PERUFFO, Giovanni (ITA)/
SALOMONE, Federico (ITA)
3-6 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
DUJMOVIĆ, Grgo (CRO)(2)
KAUFMANN, Julius (SUI)/
KNOESS, Vincent (GER)
6-4 6-4
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
DUJMOVIĆ, Grgo (CRO)(2)
PERUFFO, Giovanni (SUI)/
SALOMONE, Federico (ITA)
3-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Tijana NIKOLIĆ
3/3. kolo: Neda MILENKOVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Senka DELETIĆ, Mina OBRADOVIĆ, Doroteja PETROVIĆ, Anđela LOPIČIĆ (2)
2. kolo: Laura DUKIĆ (Q)
Dubl
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
BORODULINA, Victoria (RUS)(1)
BELINGER, Alja (SLO)/
MIKULAN, Nicole (AUT)
W/O
ITF East African 18 & Under Junior Circuit 2019, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Andrej JOVANOVIĆ
Dubl
1/4 finale JOVANOVIĆ, Andrej (SRB)/
TROCHU, Pablo (FRA)
SHOKEIR, Aly (EGY)/(1)
SURESH, Darrshan (MAS)
7-5 2-6 9-11
Viccourt Cup, Sviatopetrivske Village, Ukraine, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo POPOVIĆ
DKS ITF Juniors 2019, Kolkata, West Bengal, India, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) CHOPRA, Aditya (IND, WC) 6-0 6-0
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) PEL, Stijn (NED, 1) 5-7 2-6
Heiveld Junior Indoor Open, Sint-Katelijne-Waver, Belgium, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Luca TEBOUL, Luka DRAGOLJIĆ
Smash Academy ITF Junior Tournament, Grad, Egypt, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Dušan TRUNIĆ
Glavni žreb
2. kolo: Milan MACURA (Q)
3. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, 2) IBRAHIM, Karim (EGY, 15) 6-4 6-3
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 2) TURRIZIANI A., Alejandro (ESP, 12) 6-7(6) 5-7
ITF Junior FTT 1, Tunis, Tunisia, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Kristijan JUHAS
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Anđela SKROBONJA (3), Elena MILOVANOVIĆ
I. CLTK Cup 2019, Prague, Czech Republic, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Nikol PALEČEK (4)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Les Petits As Mondial Lacoste, Tarbes, France, U14, C1, asfalt
Livescore | Stream (C, C1, C2) Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Zoran Ludoški
3. kolo ĐURIĆ, Branko (SRB, 2) BAILLY, Gilles Arnaud (BEL, 14) 7-5 2-6 0-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lola Radivojević; 2. kolo: Tijana Sretenović
2019 TENNIS EUROPE WINTER CUPS by HEAD, Ogulin, Croatia, Kvalifikacije, B12, tvrda podloga
25-27.1. Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Zona A: Croatia, Italy, Moldova, Poland, Serbia, Slovakia, Slovenia, Switzerland
SRBIJA B12: Vuk Kruščić, Ognjen Milić, Marko Nešić
1/4 finale SRBIJA B12 slobodni
1/2 finale SRBIJA B12 ITALIJA B12 1-2
3-4. mesto SRBIJA B12 ŠVAJCARSKA B12 1-2
2019 TENNIS EURPEAN WINTER CUPS, Rakovnik, Czech Republic, Kvalifikacije, G12, akrilna podloga
25-27.1. Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Zona B: Belgium, Czech Republic, Hungary, Israel, Netherlands, Portugal, Serbia, Slovakia
SRBIJA G12: Teodora Kostović, Katarina Milošević, Aleksandra Stevanović
1/4 finale SRBIJA G12 SLOVAČKA G12 0-3
5-8. mesto SRBIJA G12 IZRAEL G12 1-2
7-8. mesto SRBIJA G12 BELGIJA G12 2-1