Turniri od 20.11 – 26.11.

Sezone ATP i WTA turnira su završene

HAWAII TENNIS OPEN, Honolulu, USA, WTA-125 series, $115.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA-forum
Kvalifikacije
1/1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) SEBOV, Katherine (CAN, 3) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
OKUNO, Ayaka (JPN)
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)/
RODINA, Evganiya (RUS)
1-6 1-6

Ea Hua Hin Open Challenger, Hua Hin, Thailand, $ 150.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola  (SRB, 5) MORIYA, Hiroki (JPN, Q) 6-3 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB) STATHAM, Rubin (NZL) 6-7 3-6
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola  (SRB, 5) WHITTINGTON, Andrew (AUS) 6-4 1-6 0-1, ret.
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola  (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
KERDLAPEE, Kittirat (THA)/(WC)
KERDLAPHEE, Phondsapak (THA)
6-1 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola  (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
BOLT, Alex (AUS)/
MOUSLEY, Bradley (AUS)(1)
4-6 4-6
Bangaloru Open, Bangalore, India, $ 100.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) SOOD, Lakshit (IND) 3-6 6-4 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 7) KLEIN, Brydan (GBR) 4-6 0-1, ret.

TK DEZA VALASSKE MEZIRICI, Valasske Mezirici, Czech Republic, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) LOOTSMA, Niels (NED, 6) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
POLJAK, David (CZE, 4)
HOLIS, Stepan (CZE)/
KALENICHENKO, Danylo (UKR)
2-6 4-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 5) slobodan
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 5) DELL ELBA, Vito (ITA) 6-4 6-0
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 5) CHIU, Jordan (USA) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) ZAKHAROV, Alexey (RUS, Q) 6-4 6-7(5) 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) WOERNER, Paul (GER) 6-0 6-7(2) 5-7
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/(1)
JANKOVITS, Yannick (FRA)
CARTER, Robert (GBR)/
PENISTON, Ryan (GBR)
6-3 3-6 8-10
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
STERGIOU, Ioannis (GRE)
KAPIRIS, Stamatios (GRE)/
TSITSIPAS, Petros (GRE)
7-6(5) 6-4
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
STERGIOU, Ioannis (GRE)
BROUWER, Gijs (NED)/
SELS, Jelle (NED)(4)
2-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
LUISI, Alessandro (ITA)/
ZUCCA, Antonio (ITA)
5-7 3-6
Digicall Futures, Stellenbosch, South Africa, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) LONČAREVIĆ, Mihailo (SRB) 6-1 6-1
2/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) ROBERT, Quentin (REU, 2) 2-6 4-6

BBVA OPEN CIUDAD DE VALENCIA, Valencia, Spain, $25.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) UDVARDY, Panna (HUN, Q) 6-3 6-3
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) JUVAN, Kaja (SLO, JE) 6-3 6-0
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) BENOIT, Marie (BEL, LL) 6-3 6-4
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) GAMIZ, Andrea (VEN) 6-4 6-1
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) BARA, Irina Maria (ROU, 2) 7-5 4-6 0-6
Soho Square Egypt F34 Women’s Future, Sharm El Seikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) GEVEL, Anastasiia (UKR, Q) 6-1 6-2
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) TAYLOR, Gabriella (GBR, 1) 7-6(4) 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) MALMQVIST, Linnea (SWE, 8) 7-5 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB) SO, Kumi (JPN, Q) 6-1 4-6 6-4
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB) OZGEN, Pemra (TUR, 2) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
GEVEL, Anastasiia (UKR)/
SHEVCHENKO, Diana (RUS)
6-2 6-0
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
JUNDAKATE, Chompoothip (THA)/
SUTJIADI, Aldila (INA)(WC)
6-4 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
BURRAGE, Jodie Anna (GBR)/
CHRISTIE, Freya (GBR)
4-6 1-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) slobodna
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) CACHETTE, Desiree (USA) 6-0 6-0
2/2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) NEGOITA, Maria Victoria (ROU) 6-4 7-6(4)
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) KOWALL, Karolina (GER) 6-2 6-7(3) 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB, Q) EKSHIBAROVA, Vlada (ISR, 1) 1-6 0-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) 6-4 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) TOPČIĆ, Ivana (CRO, Q) 1-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB) MORDERGER, Tayisiya (GER) 1-6 4-6
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) TOPČIĆ, Ivana (CRO, Q) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)(WC)
NIKOLAEV, Valeria (ISR)/
UKOLOVA, Anna (RUS)
1-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa Marie (GER)(3)
DMITRIEVA, Sofia (RUS)/
KONTAKI, Eirini (GRE)
6-4 5-7 10-8
SPREMO, Milana (SRB)/
GASPAR, Ioana (ROU)
MARNELLOU, Maria (GRE)/
SAKELLARIDI, Sapfo (GRE)(WC)
6-0 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa Marie (GER)(3)
SPREMO, Milana (SRB)/
GASPAR, Ioana (ROU)
6-4 3-6 3-10
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB)/
GASPAR, Ioana (ROU)
MORDERGER, Tayisiya (GER)/
MORDERGER, Yana (GER)(1)
5-7 6-1 7-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SMITH, Alicia (AUS, WC) 6-3 7-5
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SANESI, Gaia (ITA, 2) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/(4)
FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/(4)
FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR)
EKANI, Irys (FEA)/
LE BIHAN, Kelia (FRA)
4-6 5-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
BAKHMUTKINA, Polina (RUS)/
PANTUCKOVA, Magdalena (CZE)
1-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

MARIBOR OPEN, Maribor, Slovenija, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Adam KOVAČ, Nikola JEVTIĆ (8), Goran ŽIVOTIĆ, Luka STOJANOVIĆ (7),  Vanja DOBRNJAC (3), Andrija JEVTIĆ, Relja ESKIĆ
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) ADAMEK, Makary (POL, 8) 6-4 3-6 5-7
JUHAS, Kristijan (SRB) DIMIĆ, Matic (SLO, WC) 5-7 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) TSYURPALEVYCH, Alina (UKR) 7-6(4) 0-6 3-6
ITF East Africa Junior Circuit 18 & Under KEN 1, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, 11) slobodan
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) COMU, Efe (TUR) 6-2 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, Q) OMINDE, Derick (KEN) 6-0 6-0
2. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, 11) BUSHAMUKA, Daniel (COD) 6-2 6-2
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) ROGHANI, Arya (IRI, 7, WC) 7-6(3) 6-3
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, Q) SEN, Shreejit (IND, 15) 6-0 6-0
3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, 11) NJOGU, Albert (KEN, 8) 2-6 4-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) BORANGI, Bienvenue (COD) 6-1 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, Q) PETROVIĆ, Luka (GBR) 4-6 4-6
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) KABURA, Abdoul S. (BDI, 4, WC) 4-6 6-1 7-6(8)
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) VANSHELBOIM, Eric (UKR, 1) 4-6 5-7
Dubl
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)/
STAJSZCZAK, Aron (POL)(4)
MOGHIMI, Sina (IRI)/
PERICA, Tomi (AUS)(7)
6-4 7-6(3)
1/2 finale RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)/
STAJSZCZAK, Aron (POL)(4)
HENDERSON, Tussell (GBR)/
PETROVIĆ, Luka (GBR)
7-5 4-6 10-8
FINALE RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)/
STAJSZCZAK, Aron (POL)(4)
BORANGI, Bienvenue (COD)/
BUSHAMUKA, Daniel (COD)
2-6 1-6
APT Junior Open, Asuncion, Paraguay, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) MARQUES, Alice (BRA) 4-6 7-6(3) 6-7(2)
Dubl
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB)/
DELGADO, Luniuska (VEN)
ARUJ, Natalia (ARG)/
SOARES, Camila (PER)(4)
6-3 6-3
1/2 finale GANČEV, Tara (SRB)/
DELGADO, Luniuska (VEN)
FERNANDEZ, Josefa R. (CHI)/
MEDEIROS C., Lorena (BRA)
6-3 5-7 10-8
FINALE GANČEV, Tara (SRB)/
DELGADO, Luniuska (VEN)
CRUZ, Ana Luiza (BRA)/
DANILCHENKO, Anfisa (RUS)(1)
4-6 6-3 3-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ADAM BERGMAN MEMORIAL, Haifa, Israel, U16, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Sava Stanković
Glavni žreb
2. kolo: Jovan Poznan
Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Vanja Petrov
Siroki Brijeg Open 2017 12&U, Široki Brijeg, BIH, U12, C3, tepih
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Arsić (WC), Saša Marković (Q)
1/4 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, Q) RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) 6-3 5-7 6-0
PISARIĆ, Aleksa (SRB) JURINA, Patrik (CRO) 6-3 6-1
HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB, Q) PRIZMIĆ, Dino (CRO) 3-6 1-6
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, Q) DODIG, Matej (CRO) 3-6 5-7
PISARIĆ, Aleksa (SRB) PRIZMIĆ, Dino (CRO) 0-6 2-6
Dubl
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
KUNA, Fran (CRO)
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)/
DAPČEVIĆ, Emil (MNE)
7-5 5-7 10-6
FINALE PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
KUNA, Fran (CRO)
JURINA, Patrik (CRO)/
PRIZMIĆ, Dino (CRO)
5-7 2-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tijana Sretenović, Anja Petković