Turniri od 20.10 – 26.10.

Swiss Indoors Basel, Basel, Switzerland, ATP500, 1,445,835, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
POSPISIL, Vasek (CAN, 2)
EHRAT, Sandro (SUI)/
LAAKSONEN, Henri (SUI, WC)
6-4 6-1
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
POSPISIL, Vasek (CAN, 2)
MATKOWSKI, Marcin (POL)/
PAES, Leander (IND)
6-7(8) 7-5 10-4
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
POSPISIL, Vasek (CAN, 2)
INGLOT, Dominic (GBR)/
MERGEA, Florin (ROU)
7-6(6) 4-6 10-4
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
POSPISIL, Vasek (CAN, 2)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
KONTINEN, Henri (FIN)
7-6(13) 1-6 10-5
Valencia Open 500, Valencia, Spain, ATP500, 1,496,095, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb Finala i rekordi
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SOUSA, Joao (POR) 6-3 7-6(8)
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ANDUJAR, Pablo (ESP) 3-6 2-6

BNP Paribas WTA Finals, Singapore, Singapore, $ 6,500,000, tvrda podloga
Satnica
CRVENA GRUPA Serena VILIJAMS (1), Simona HALEP (4), Eženi BUŠAR (5), Ana IVANOVIĆ (7)
BELA GRUPA Marija ŠARAPOVA (2), Petra KVITOVA (3), Agnješka RADVANJSKA (6), Karolina VOŽNJACKI (8)
CRVENA GRUPA
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) H2H WILLIAMS, Serena (USA, 1) 4-6 4-6
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) H2H BOUCHARD, Eugenie (CAN, 5) 6-1 6-3
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) H2H HALEP, Simona (ROU, 4) 7-6(7) 3-6 6-3

Ove nedelje nema naših tenisera na čelendžer turnirima

Saleo Cup, Minsk, Belarus, $15,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 3) BALUDA, Victor (RUS) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
DUBINSKI, Artur (BLR)/
LIUTAREVICH, Ivan (BLR)
2-6 1-6
Sierra Hotel Egypt F29 Men’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) HUTTERER, Gregor (AUT, Q) 7-5 0-6 3-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) ZIELINSKI, Jan (POL, Q) 6-3 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) KARUSEVICH, Vladimir (RUS, Q) 6-4 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) GADOMSKI, Piotr (POL, 5) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MICK, Peter (SVK)
HOSSAM, Karim (EGY)/
OSAMA, Mazen (EGY, 3)
6-3 7-5
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MICK, Peter (SVK)
GEENS, Clement (BEL)/
SALMAN, Omar (BEL)
W/O
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MICK, Peter (SVK)
MIDDELKOOP, Matwe (NED)/
SAFWAT, Mohamed (EGY, 1)
6-7(4) 2-6
5th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10,000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 13) SCHMID, Lorenzo (ITA, WC) 6-1 7-5
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) GEERTS, Michael (BEL, 5) 1-6 0-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB) BARAN, Amit (ISR) 6-0 6-1
2/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 13) ŽITNIK, Tilen (SLO) 6-4 4-6 6-3
SUČEVIĆ, Luka (SRB) R.MALDONADO, Alberto (MEX, 11) 3-6 4-6
3/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 13) BRTNICKY, Filip (CZE, 2) 7-5 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 8) KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO) 6-2 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB, LL) BRTNICKY, Filip (CZE, Q) 7-5 6-2
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) JAKUPOVIC, Alexandros (GRE) 6-7(5) 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) GOLDENGOREN, Tal (ISR) 4-6 6-2 6-3
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 8) BELLOTTI, Riccardo (ITA) 3-6 6-2 3-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, LL) JAKUPOVIC, Alexandros (GRE) 2-6 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) KALAMBAY, Jessy (SUI, Q) 3-6 6-1 6-2
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) RODRIGUEZ, Ricardo (VEN, 2) 6-7(6) 6-7(2)
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
GIACALONE, Omar (ITA)/
SEMJAN, Marek (SVK, 3)
6-3 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
BRTNICKY, Filip (CZE)/
FLIPSKY, Jakub (CZE)
6-4 6-4
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
6-4 6-4
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
BONZI, Benjamin (FRA)/
HALYS, Quentin (FRA)
0-6 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RISTIĆ, Stefan (SRB) slobodan
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) MORENO FIGUEROA, Alejandro MEX 1-6 1-6
2/3. kolo RISTIĆ, Stefan (SRB) MADEN, Dominique (GER, 8) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) HAMPEL, Lenny (AUT, Q) 6-4 7-6(3)
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) LUETJEN, Jonas (GER) 6-3 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MADEN, Yannick (GER, 6) 6-4 6-3
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) PECOTIĆ, Matija (CRO) 6-4 6-2
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 1) DMITRIEV, Kirill (RUS, 8) 6-4 7-5

Internationaux Féminins de la Vienne, Poitiers, France, $100,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) FORETZ, Stephanie (FRA) 1-6 3-6
NATIONAL BANK CHALLENGER SAGUENAY, Quebec, Canada, $50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb Pobednice 2006-13
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) LEDUC, Marie-Alexandre (CAN, WC) 6-4 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) BROOMFIELD, Ayan (CAN, Q) 6-4 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) WHORISKEY, Caitlin (USA) 6-3 5-7 6-2
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) BONAVENTURE, Ysaline (BEL) 6-2 1-6 6-3
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) COIN, Julie (FRA) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
GLUSHKO, Julia (ISR)
JOHANSON, Rosie (CAN)/
PATRASCU, Maria (CAN)
6-2 6-4
1/4 final JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
GLUSHKO, Julia (ISR)
BURGER, Cindy (NED)/
JEGIOLKA, Justyna (POL, 4)
7-5 1-6 10-7
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
GLUSHKO, Julia (ISR)
BONAVENTURE, Ysaline (BEL)/
SLATER, Nicola (GBR) (1)
6-7(9) 7-6(6) 11-13
Djursholm Ladies, Djursholm, Sweden, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) MORDERGER, Yana (GER) 6-1 6-3
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) GUISARD, Estelle (FRA) 1-6 7-6(1) 0-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 1)
GUSTAFSON, Rebecca (SWE)/
KLACKENBERG, Jula (SWE, WC)
6-0 6-0
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 1)
STOKKE, Melanie (NOR)/
VERSTEEG, Kelly (NED)
W/O
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 1)
MORDERGER, Tayisiya (GER)/
MORDERGER, Yana (GER)
6-4 6-3
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 1)
MUNOZOVA, Anette (SWE)/
MUNTEAN, Victoria (FRA, 2)
6-2 4-6 8-10
5th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) VAN CAUTER, Anais (FRA) 4-6 2-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) RIEF, Elena (GER) 6-0 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) NASH, Serena (GBR) 6-3 6-1
3/3. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) RENTOULI, Anastasia (GRE) 6-1 7-6(3)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) LYSAKOVA, Antonina (RUS, 10) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) GALFI. Dalma (HUN, Q) 3-6 0-2, predaja
SPREMO, Milana (SRB, 3) CHIESA, Deborah (ITA SE) 2-6 2-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) DISTELMANS, Steffi (BEL) 6-3 6-2
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) HEINOVA, Simona (CZE, Q) 5-7 7-5 7-5
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) 6-3 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) HAAS, Barbara (AUT, 2) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
BUZARNESCU, Mihaela (ROU)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
4-6 6-0 10-4
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
BUZARNESCU, Mihaela (ROU)
SIEDLISKA, Natalia (POL)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE, 3)
1-0, predaja
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
BUZARNESCU, Mihaela (ROU)
JANI, Reka-Luca (HUN)/
STAMATOVA, Julia (BUL, 2)
6-4 0-6 8-10

Osaka Mayor’s Cup – World Super Junior Tennis Championships, Osaka, Japan, GA, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) IKEZOI, Katsuya (JPN) 6-4 6-2
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) SHIRAFUJI, Naru (JPN, Q) 6-4 6-1
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) TOKUDA, Renta (JPN) 2-6 2-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) FUKUDA, Sora (JPN, 8) 6-3 6-2
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) LY, Nam Hoang (VIE, 10) 3-6 7-5 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) MOUTET, Corentin (FRA) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)
KATO, Shoma (JPN)/
NOUCHI, Kennosuke (JPN)
1-6 4-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RAMAZZOTTI, Samuele (ITA)
CHIKAMI, Shohei (JPN)/
TOKUDA, Renta (JPN)
6-7(4) 1-6
7th Kuwait ITF Junior Tournament, Kuwait, Kuwait, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SHIAELIS, India (CYP) 6-4 4-1, I.S. predala
2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) APPLETON, Emily (GBR, 1) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
MORGOSHIA, Natia (RUS)/
TSELYKOVSKAYA, Anna (RUS)
1-6 1-6

Ove nedelje naši teniseri ne učestvuju na TE turnirima