Turniri od 20.08 – 26.08.

Turniri od 20.08 – 26.08.

Winston-Salem, NC, USA, $553,125, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) 10 slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) 10 GOFFIN, David (BEL) 6-3 4-6 5-7

Dallas, TX, USA, $220,000, tvrda podloga
Livescore  Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ) 6-7(7) 7-6(4) 6-1 
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) WC PANOVA, Alexandra (RUS) 4-6 6-1 6-1
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) WC LUCIC, Mirjana CRO Q 7-6(5) 6-2 
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) RUS, Arantxa NED 7-6(5) 6-2  
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) WC PENG, Shuai CHN 6-4 1-0, prd. Peng 
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) CIRSTEA, Sorana ROU 6-2 6-1 
1/2 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) WC VINCI, Roberta ITA 3 0-6 0-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) DELLACQUA, Casey AUS Q 7-5 6-4
   FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB) VINCI, Roberta ITA 3 5-7 3-6 

Segovia, Spain, €64,000, šljaka
Livescore  Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIC, Dusan (SRB) 3 MOSER, Nikolaus (AUT) Q 6-2 6-2
PASHANSKI, Boris (SRB) GHEDIN, Riccardo (ITA) 2-6 2-6
2. kolo LAJOVIC, Dusan (SRB) 3 GHEDIN, Riccardo (ITA) 6-7(4) 7-5 3-6 

 Charleroi, Belgium, $25,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) 3 Slobodna
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) RYZHONKOVA, Natalia (RUS) 1-6 1-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) 12 BOEV, Michaela (BEL) 6-0 6-2
2/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) 3 RYZHONKOVA, Natalia (RUS) 5-7 4-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) 12 LIEBENS, Klaartje (BEL) 6-4 6-0
3/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) 12 HARMSEN, Danielle (NED) 6 6-3 6-1 
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) Q HONCOVA, Michaela (SVK) 6-4 4-6 7-6(5)
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) Q MARCINKEVICA, Diana (LAT) 6 3-6 6-7
Braunschweig, Germany, $10,000, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) 2 LEHMANN, VINJA (GER) WC 3-6 6-4 4-6 
Portschach, Austria, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) 5 JAEGER, Corina (SUI) Q 6-1 6-1
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) 5 KUNCIKOVA, Lenka (CZE) 6-2 6-2
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB) 5 KONIG, Pia (AUT) WC 6-2 7-6(4)
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB) 5 NEUWIRTH, Yvonne (AUT) 6 6-7 0-6

Zlatibor, Serbia, 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) OPANCINA, Andeja (SRB) 6-2 3-0 Ret.
MILETIĆ, Aleksa (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL) 1-6 3-6
PAVKOV, Marko (SRB) COOPER, Jonathon (AUS) 1-6 2-6
STOJIĆ, Marko (SRB) DAMJANOVIĆ, Petar (MNE) 6-3 6-2
BARALIĆ, Marko (SRB) WC SIKMAN, Philip (GBR) 6-1 4-6 6-2
ILIĆ, Luka (SRB) BEGOVIĆ, Marko (MNE) 6-1 3-6 6-3
BJELICA, Slavko (SRB) JEVTIĆ, Slobodan (SRB) 7-5 6-2
CERNY, Dušan (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-1 6-1
SAVIĆ, Milan (SRB) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 2-6 4-6
KNEŽEVIĆ, Dalibor (SRB) WC PEROVIĆ, Pavle (SRB) 1-6 6-1 6-0 
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) LUGONJIĆ, Stefan (SRB) 6-3 6-3
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) JANDRIĆ, Darko (SRB) 6-4 6-1
GRAHOVAC, Vukašin (SRB) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 6-1 6-3
STOJKOVIĆ, Vladimir (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 1-6 3-6
PEROVIĆ, Ilija (SRB) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 1-6 2-6
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) VUJOVIĆ, Marko (SRB) 1-6 4-6
ĐURAŠKOVIĆ, Vladislav (SRB) MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) 1-6 3-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) FERNANDEZ, Adrian(MEX) 6-3 6-1
2/3. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB) WC 1 JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) 7-5 6-1 
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL) 1-6 0-6
ZEKIĆ, Milan (SRB) WC 2 COOPER, Jonathon (AUS) 4-6 7-6(4) 2-6
STIPČIĆ, Filip (SRB) STOJIĆ, Marko (SRB) 6-1 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB) WC 3 BARALIĆ, Marko (SRB) WC 6-1 7-5 
ILIĆ, Luka (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL) 5-7 6-2 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB) 4 BJELICA, Slavko (SRB) 6-4 3-6 2-6
CERNY, Dušan (SRB) ILG, Lorenz (GER) 6-2 3-6 0-6
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) 5 PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 6-3 6-3 
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) KNEŽEVIĆ, Dalibor (SRB) WC 7-6(6) 6-4 
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) 4-6 2-6
GRAHOVAC, Vukašin (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 3-6 5-7
TODOROVIĆ, Marko (SRB) WC VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 2-6 1-6
VUJOVIĆ, Marko (SRB) MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) 0-6 4-6
DOLJANICA, David (SRB) RISTIĆ, Stefan (SRB) 6-7(4) 0-6
3/3. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB) WC 1 NEYKOV, Andreas (BUL) 6-1 6-4 
STIPČIĆ, Filip (SRB) COOPER, Jonathon (AUS) 1-6 1-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) WC 3 ILIĆ, Luka (SRB) 7-6(2) 6-3
BJELICA, Slavko (SRB) ILG, Lorenz (GER) 6-1 6-3
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) 5 ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) 6-4 6-1
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) ZELBA, Marious (AUS) 6 6-7(5) 3-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 2-5 Retired
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) RISTIĆ, Stefan (SRB) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) 1 KRSTIN, Pedja (SRB) 6-3 4-6 6-3
VUCIC, Ilija (SRB) Q JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-2 6-2  
PERIC, Nebojsa (SRB) WC WHEATLEY, Sean (AUS) Q 6-3 6-2
JANKOVIC, Miki (SRB) 7 HERRERA-EGUILUZ, Javier (MEX) 7-5 4-6 6-4    
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 4 CONKIC, PETAR (SRB) WC 6-0 6-3 
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) Q RAJIC, Marko (SRB) 6-2 2-0 Retired 
BEJTULAHI, Denis (SRB) 8 VOGT, Jeremy (FRA) 6-1 6-0
RISTIC, Stefan (SRB) LL ROSENZWEIG, Nicolas (FRA) 6 0-6 0-6
MRDAKOVIC, Milos (SRB) Q MICOV, Stefan (MKD) 0-6 1-6
PETROVIC, Danilo (SRB) 3 BJELICA, Slavko (SRB) Q 6-3 6-3  
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 5 RAKIC, Strahinja (SRB) WC 6-2 7-6(4)
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) BEDENE, Andraz (SLO) 7-6(5) 3-6 0-6
CACIC, Nikola (SRB) 2 LAZIC, Nemanja (SRB) WC 6-1 6-1 
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) 1 VUCIC, Ilija (SRB) Q 6-3 6-3 
JANKOVIC, Miki (SRB) 7 PERIC, Nebojsa (SRB) WC 6-3 6-3   
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 4 PETRONIJEVIC, Uros (SRB) Q 6-4 6-2
BEJTULAHI, Denis (SRB) 8 COOPER, Jonathon (AUS) 6-0 6-3  
PETROVIC, Danilo (SRB) 3 URZUA-RIVERA, Ricardo (CHI) 4-6 6-4 6-3  
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB)5 BEDENE, Andraz (SLO) 6-0 6-1  
CACIC, Nikola (SRB) 2 KHOTULEV, Stepan (RUS) 6-1 6-2 
1/4. finale BJELICA, Ivan (SRB) 1 JANKOVIC, Miki (SRB) 7 6-1 7-5 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 4 BEJTULAHI, Denis (SRB) 8 7-6(6) 6-4  
PETROVIC, Danilo (SRB) 3 ROSENZWEIG, Nicolas (FRA) 6 6-2 1-6 6-3
CACIC, Nikola (SRB) 2 STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB)5 3-6 6-1 2-3  N.Ć  Ret
1/2. finale BJELICA, Ivan (SRB) 1 ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 4 6-4 6-1 
PETROVIC, Danilo (SRB) 3 STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB)5 6-1 3-1 Ret
    FINALE BJELICA, Ivan (SRB) 1 PETROVIC, Danilo (SRB) 3 6-4 3-6 6-3!!! 
Vinkovci, Croatia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIC, Dejan (SRB) BRKIC, Gordan (CRO) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB) NEKIC, Tim (GER) 1-6 1-6

 Budaörs, Hungary, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo DJERE, Laslo (SRB) 1 BUZELAN, Alexandru (ROU) Q 6-4 6-2 
MARKOVIC, Goran (SRB) BIRO, Andre (HUN) 4 5-6, BA retired 
2. kolo DJERE, Laslo (SRB) 1 LEBEDYN, Alexander (UKR) 7-5 6-2  
MARKOVIC, Goran (SRB) YU, Shao-Yu (TPE) 6-0 7-5    
1/4 finale DJERE, Laslo (SRB) 1 ONISHI, Ken (JPN) 7 6-1 6-7(5) 7-5
MARKOVIC, Goran (SRB) KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS) 4-6 3-6
1/2. finale DJERE, Laslo (SRB) 1 ORAVEC, Jakub (SVK) 3 6:4 6:3
   FINALE
DJERE, Laslo (SRB) 1 KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS) 6-2 6-4 !!!
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) SCHMIEDLOVA, KRISTINA (SVK) 3-6 6-4 6-4 
STOJANOVIC, Nina (SRB) 6 SPISSAKOVA, Diana (SVK) WC 6-2 6-2 
2. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) LASKUTOVA, Ksenia (RUS) 6-4 1-6 6-7
STOJANOVIC, Nina (SRB) 6 KOLESZAR, Zsofia (HUN) Q 6-3 6-0
1/4. finale STOJANOVIC, Nina (SRB) 6 PANTUCKOVA, Gabriela (CZE) 1-6 4-6
Skopje, Macedonia, G5, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MINIC, Marko (SRB) slobodan
VUKICEVIC, Dusan (SRB) WC slobodan
SUCEVIC, Luka (SRB) slobodan
2/3. kolo MINIC, Marko (SRB) GEORGIEV, Marian (BUL) 6-4 4-6 4-6
VUKICEVIC, Dusan (SRB) WC DIMITROV, Veselin (BUL) 6-1 6-1 
SUCEVIC, Luka (SRB) GEORGIEV, Miroslav (BUL) 6-2 6-4 
3/3. kolo VUKICEVIC, Dusan (SRB) WC LAMBERTI, Edoardo (ITA) 2 1-6 2-6
SUCEVIC, Luka (SRB) BONACIA, Federico (ITA) 6-7(1) 3-6
Glavni žreb
1. kolo VITOSEVIC, Luka (SRB) ZAFIROV, Andrej (MKD) 6-2 6-4 
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) slobodan
2. kolo VITOSEVIC, Luka (SRB) ATANASOV, Petar (BUL) 14 6-2 6-1 
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) BONACIA, Federico (ITA) Q 1-6 0-6
3. kolo VITOSEVIC, Luka (SRB) LOZIĆ, Karlo (CRO) 4-6 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo TESIC, Milica (SRB) SAKI, Ariana (ROU) 6-2 6-4 
ASANIN, Nina (SRB) NIKOLAOU, Anastasia (GRE) 6-2 6-3 
CUBRANOVIC, Milica (SRB) VOROSHCHUK, Diana (RUS) 6-2 6-1 
2/2. kolo TESIC, Milica (SRB) BUTNARU, Blanca Elena (ROU) 4-6 2-6
ASANIN, Nina (SRB) TREGUBOVA, Elizaveta (RUS) 6-4 7-6(4) 
CUBRANOVIC, Milica (SRB) ZACOPCEANU, ANA (ROU) 6-1 7-5 
Glavni žreb
1. kolo PANIC, Milica (SRB) TOSEVA, Milena (GER) WC 6-2 6-3
SABLJAREVIC, Teodora (SRB) WC MINOVSKA, IVANA (MKD) 1-6 0-6
TOMIC, Tamara (SRB) WC SINDILIEVA, Hristijana (MKD) 6-3 6-3 
NOVAKOVIC, Milica (SRB) SUDNIKOVA, Yulia (RUS) 6-2 6-0 
KENIC, Jovana (SRB) WC BACIC, Barbara (CRO) 1-6 0-6
RELJIC, Aleksandra (SRB) ALEXANDRE DA ROSA, Karolayne (BRA) WC 6-3 6-2
CUBRANOVIC, Milica (SRB) Q SHIAELIS, India (CYP) Q 2-6 3-6
ASANIN, Nina (SRB) Q VESELINOVSKA, Elena (MKD) 6-3 6-0
2. kolo PANIC, Milica (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena MKD 1 5-7 1-6
LUKIC, Jelena (SRB) 16 IVASCU, Iulia Maria (ROM) 0-6 6-2 6-2
SABLJAREVIC, Sofia (SRB) 5 BUTNARU, Blanca Elena (ROU) Q 2-6 2-6
ACIMOVIC, Marijana (SRB) 12 PAPAZOVA, Zlatka (BUL) 2-6 6-2 6-1  
MARINKOVIC, Bojana (SRB) 6 CHARALAMPOPOULOU, Maria-Eleni (GRE) 6-1 6-1
MITROVIC, Sara (SRB) 8 STANCIU, Luana (ROU) LL 5-7 4-6
DUKIC, Dajana (SRB) 3 TASEVSKA, Ivana (MKD) 3-6 0-6
IVKOVIC, Iva (SRB) 7 SLAVOVA, Gabriela (BUL) Q 6-4 6-2  
TOMIC, Tamara (SRB) WC KNEZEVIC, Jovana (CYP) 4 4-6 4-6
NOVAKOVIC, Milica (SRB) TUDOR, Cristiana Miruna (ROU)13 4-6 2-6
RELJIC, Aleksandra (SRB) STOJANOVSKA, Tanja (MKD) 15 3-6 6-1 4-6
ASANIN, Nina (SRB) Q GARDELLA, Federica Joe (ITA) 14 0-6 2-6
3. kolo LUKIC, Jelena (SRB) 16 STOILKOVSKA, Magdalena MKD 1 6-4 6-4  
MARINKOVIC, Bojana (SRB) 6 ACIMOVIC, Marijana (SRB) 12 6-2 6-2
IVKOVIC, Iva (SRB) 7 SHIAELIS, India (CYP) Q 6-1 6-1  
1/4. finale LUKIC, Jelena (SRB) 16 DARZYAN, Marina (RUS) 9 6-3 6-3 
MARINKOVIC, Bojana (SRB) 6 TUDOR, Cristiana Muruna (ROM) 6-0 6-3  
IVKOVIC, Iva (SRB) 7 SERBAN, Laruc Georgiana (ROM)2 2-6 3-6
1/2. finale LUKIC, Jelena (SRB) 16 MARINKOVIC, Bojana (SRB) 6 2-6 0-6
FINALE MARINKOVIC, Bojana (SRB) 6 SERBAN, Laruc Georgiana (ROM)2 6-4 3-6 6-1 !!!
Kranj, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOVIC, Nikolina (SRB) GERCAR, Valerija (SLO) WC 6-0 6-1
RADANOVIC, Dejana (SRB) VRBENSKA, ANNA (CZE) 4-6 2-6
2. kolo JOVIC, Nikolina (SRB) KNUTSON, Gabriela Andrea (CZE) 6-1 6-1
1/4. finale JOVIC, Nikolina (SRB) REICHEL, Lena (AUT) 4 6-0 0-6 6-3
1/2. finale JOVIC, Nikolina (SRB) MOHORCIC, Tina (SLO) 6-2 6-1
   FINALE JOVIC, Nikolina (SRB) KURZ, Karoline  (AUT) 6-2 6-2 !!!
Vila Do Conde, Portugal, G4, tepih
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB) 5 slobodan
2/3. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB) 5 ALBUQUERQUE, Jose (POR) 6-4 7-6(3) 
3/3. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB) 5 FERREIRA, Joaquim (POR) 7-5 4-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB) Q LEMOS, BERNARDO (POR) WC 6-2 6-3
2. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB) Q MAZOR, Noam (ISR) 6 7-6(7) 1-6 6-2 
1/4 finale MILOVIC, Zeljko (SRB) Q LOUREIRO, Goncalo (POR) 1 4-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIC, Teodora SRB 5 SUALEHE, Sofia (POR) Q 6-7(6) 6-4 6-2
2. kolo RADOSAVLJEVIC, Teodora SRB 5 MATEUS, Raquel (POR) 2-6 6-1 6-3
1/4 finale RADOSAVLJEVIC, Teodora SRB 5 FERNANDES, MATILDE (POR) 3-6 4-6
Maaseik, Belgium, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) slobodan
2/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) WEGNER, Till (GER) 7-6 4-6 6-3  
3/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) SANDKAULEN Tim (GER) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) LL KAMMER, NIKLAS (GER) WC 2-6 3-6