Turniri od 20.08 – 26.08.

WINSTON-SALEM OPEN, Winston-Salem, NC, USA, ATP 250, $778.070, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) slobodan
ĐERE, Laslo (SRB) PAUL, Tommy (USA, Q) 3-6 6-7(4)
2. kolo
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) FRITZ, Taylor (USA, WC) 6-4 6-1
3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) HARRISON, Ryan (USA) 3-6 6-7(4)

Ove nedelje nema ATP čelendžera

Gyor Open, Gyor, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH, 1) 1-6 6-3 1-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
KEKI, Mark (HUN)/
KISANTAL, Dominik (HUN)
6-4 6-7(6) 10-7
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
KALENICHENKO, Danylo (UKR)/
POLASEK, Filip (SVK)(3)
1-6 4-6
Überlingen Open, Überlingen, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) LEMSTRA, Kai (GER, 3) 0-6 2-6
Rotterdam Open, Rotterdam, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
KRUNIĆ, Danilo (SRB) DE JONG, Tribb (NED) 5-7 6-3 1-6
MERIDIANA ITF FUTURUES, Novi Sad, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo: Igor BANIĆEVIĆ, Marko PAVLOVIĆ, Aleksa ĐORĐEVIĆ, Ivan DOBRIJEVIĆ, Nemanja TOŠIĆ, Jovan ĆIRKOVIĆ, Strahinja JOVANOVIĆ (WC), Veljko BLAGOJEVIĆ, Stefan GAŽO, Strahinja PJERANOVIĆ (WC)
2/3. kolo: Luka MARKOVIĆ, Milan KRNJETIN (WC), Dušan OBRADOVIĆ
3/3. kolo: Darko JANDRIĆ (1), Petar PJEVČEVIĆ, Pavle DALJEV (16), Stefan SUVAJAC, Miloš VUKOVIĆ, Dušan RAJIĆ (12)
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) BUGAJ, Martin (CZE, Q) 3-6 5-7
KATIĆ, Dejan (SRB, 8) ZHAO, Lingxi (CHN) 6-1 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB, LL) DONEV, Gabriel (BUL) 7-6(3) 1-6 3-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, WC) 6-2 6-1
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, Q) MICOV, Stefan (MKD, Q) 5-7 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB) KEKEZ, Duje (CRO, 4) 6-4, ret.
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) 6-3 3-6 7-6(4)
BUTULIJA, Boris (SB, WC) PODZUS, Martins (LAT, 2) 3-6 1-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) KRSTEV, Ondrej (CZE) 7-6(1) 3-6 6-3
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) FOLLIOT, Quentin (FRA, Q) 6-3 6-1
DRINIĆ, Milan (SRB) MICOV, Stefan (MKD, Q) 6-1 6-3
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) PODZUS, Martins (LAT, 2) 6-4 6-7(2) 3-6
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 8) ECHARGUI, Moez (TUN, 1) 1-6 0-3, ret.
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-2 6-0
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) PODZUS, Martins (LAT, 2) 6-0 6-2
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) ECHARGUI, Moez (TUN, 1) 6-3 6-4
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)
KEKEZ, Duje (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO)
6-3 3-6 1-10
KABASAJ, Stefan (SRB)/
PICCHIONE, Andrea (ITA)(WC)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
KRSTEV, Ondrej (CZE)(4)
2-6 0-5, ret.
DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB)/
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB)(WC)
GUREVICH, Victor (USA)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)
2-6 2-6
DALJEV, Pavle (SRB)/
KAPIRIS, Stamatios (GRE)(WC)
FOLLIOT, Quentin (FRA)/
SCHOTT, Hugo (FRA)
6-1 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)(2)
MICOV, Stefan (MKD)/
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)
6-4 6-1
1/4 finale DALJEV, Pavle (SRB)/
KAPIRIS, Stamatios (GRE)(WC)
ECHARGUI, Moez (TUN)/
LAURENT, Yanais (FRA)(3)
3-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)(2)
PODZUS, Janis (LAT)/
PODZUS, Martins (LAT)
7-5 6-3
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)(2)
ECHARGUI, Moez (TUN)/
LAURENT, Yanais (FRA)(3)
5-7 3-6

Braunschweig Women’s Open 2018, Braunschweig, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) PITER, Katarzyna (POL) 3-6 6-2 6-4
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) NIEMEIER, Jule (GER, Q) 3-6 2-6
SEKISHO CHALLENGE OPEN 2018, Tsukuba, Japan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) SEMA, Erika (JPN) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
GAI, Ao (CHN)
ARAKAWA, Aruna (JPN)/
MURAMATSU, Chihiro (JPN)
2-6 3-6
Grand Slam Park Ladies Open, Budapest, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) LABOUTKOVA, Aneta (CZE) 2-6 4-6
VRNJACKA BANJA OPEN 2018, Vrnjačka Banja, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dina DUDIĆ, Nina ZDRAVKOVIĆ, Nataša LUŽAJIĆ, Emilija KOKANOVIĆ, Sofija ĐUNISIJEVIĆ, Teodora VANCAGOVIĆ, Jovana GVOZDENOVIĆ, Lidija SAMARDŽIĆ, Simona MAKSIMOVIĆ, Katarina DUKIĆ, Bojana MARKOVIĆ, Ana JOLIĆ, Sofija MANDIĆ
2/3. kolo: Teodora ĐOKIĆ, Anđelka ANDRIĆ, Julia Nina JANKOVIĆ, Teodora MITROVIĆ, Senka DELETIĆ, Jovana CVETKOVIĆ, Ksenija TMUŠIĆ, Jelena MARJANOVIĆ, Dejana MILENKOVIĆ, Katarina KOSTIĆ, Jana BOJOVIĆ, Milica VUJOVIĆ
3/3. kolo: Jovana PERIĆ, Aleksandra STANKOVIĆ, Sara GVOZDENOVIĆ, Andrijana STOILKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo TODOROVIĆ, Anđela (SRB, WC) STEUR, Julyette M.J. (GER, 3) 0-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) FABER, Tea (CRO) 6-2 6-3
MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) SIPEK, Lana (CRO, Q) 6-4 7-6(5)
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) TOA, Miriana (ITA) 6-4 7-5
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) MORVAYOVA, Viktoria (SVK, 7) 2-6 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) KLINCOV, Bojana (SUI, Q) 0-6 6-4 6-4
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, LL) 1-6 2-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) ZUPANČIČ, Nika (SLO, Q) 7-6(1) 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) 6-3 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) MORVAYOVA, Viktoria (SVK, 7) 6-4 6-2
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, LL) RADIŠIĆ, Nika (SLO) 7-5 7-6(3)
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) 7-5 2-6 3-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, LL) MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) 1-6 3-6
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) 7-6(2) 0-6 6-4
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) ANSHBA, Amina (RUS, 1) 6-2 6-4
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
slobodne
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)
MAKHORKINA, Anna (RUS)/
TONA, Miriana (ITA)(3)
3-6 3-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)
DELETIĆ, Senka (SRB)/
TODOROVIĆ, Anđela (SRB)
6-1 6-2
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB)/
VLAJIĆ, Tina (SWE)
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
MEJIĆ, Mila (HUN)
1-6 2-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)
STEUR, Joelle L.S. (GER)/
STEUR, Julyette M.J. (GER)
2-6 0-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)(2)
GAL, Anja (SLO)/
ZUPANČIĆ, Nika (SLO)
6-0 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
NOVAK, Kristina (SLO)/
SIPEK, Lana (CRO)
6-4 6-4
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)
MAKHORKINA, Anna (RUS)/
TONA, Miriana (ITA)(3)
4-6 6-4 5-10
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
MEJIĆ, Mila (HUN)
FABER, Tea (CRO)/
LOPEZ, Daniela M. (CHI)
6-4 6-2
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)(2)
STEUR, Joelle L.S. (GER)/
STEUR, Julyette M.J. (GER)
4-6 1-6
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
MAKHORKINA, Anna (RUS)/
TONA, Miriana (ITA)(3)
4-6 6-7(7)
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
MEJIĆ, Mila (HUN)
STEUR, Joelle L.S. (GER)/
STEUR, Julyette M.J. (GER)
1-6 1-4, ret.

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

AS OPEN, Maribor, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Vanja DOBRNJAC; 2. kolo: Stefan KALAFATIĆ
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) FRANTZEN, Christopher (GER, 7) 7-6(5) 4-6 1-6
IVIĆ, Stefan (SRB, 6) MISOLIĆ, Filip (AUT, 14) 6-7(4) 3-6
Dubl
1/4 finale IVIĆ, Stefan (SRB)/(3)
KALAFATIĆ, Stefan (SRB)
SRAJ, Borut (SLO)/
VELICKI, Miha (SLO)
6-1 6-2
1/2 finale IVIĆ, Stefan (SRB)/(3)
KALAFATIĆ, Stefan (SRB)
AEBET, Adam (SVK)/
FEKETE, Janos (SVK)(1)
6-3 5-7 7-10
Prince George’s County International Hard Court ITF, College Park, MD, USA, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja JOKSOVIĆ
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
ARSENEAULT, Ariana (CAN)/
BUI, Jada (CAN)
6-7(5) 5-7
JUG OPEN 2018, Skopje, Makedonija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Veljko PEJČIĆ, Lazar RADENKOVIĆ, Luka KALENIĆ, Dragutin MITRIĆ
2/3. kolo: Slobodan CEJOVIĆ (WC)
3/3. kolo: Aleksandar BALJ
Glavni žreb
1. kolo: Luka DRAGOLJIĆ, Luka STEFANOVIĆ, Stefan POPOVIĆ (WC)
2. kolo: Relja ESKIĆ (10)
3. kolo: Nikola JEVTIĆ (6), Sava RADOVIĆ (WC)
1/4 finale ZUBAC, Dimitrije (SRB) HALLQUIST L., John (SWE, Q) 2-6 1-6
JEVTIĆ, Andrija (SRB) RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) 6-1 6-2
1/2 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB) NEDEV, Dian (BUL, 2) 0-4, ret.
Dubl
1/4 finale ESKIĆ, Relja (SRB)/(8)
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)
ALAM, Peter (GBR)/
BOSSEM, Sam (GBR)(1)
6-7(2) 6-2 7-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo: Anastasija STOJANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Andrijana BRKIĆ, Natalija ĐUKIĆ (WC)
2. kolo: Emilija KOJČIĆ (1), Doroteja PETROVIĆ (Q), Tamara ERAKOVIĆ (6), Teodora VUJIČIĆ (WC), Mija LJUBIĆ (15)
3. kolo: Nađa NONKOVIĆ (Q)
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 9) DAKIĆ, Tara (SRB) 6-1 7-5
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 9) OMICCIOLI, Elena (ITA) 6-7(7) 2-6
Dubl
1/4 finale ERAKOVIĆ, Tamara (SRB)/
JANKULOVSKA, Elena (MKD)(3)
OGNJANOVSKA, Jana (MKD)/
TANEVSKA, Jana (MKD)(8)
3-6 4-6
VUJIČIĆ, Teodora (SRB)/
BORODULINA, Victoria (RUS)(4)
MOISIADI, Stefania (GRE)/
TOSKOVA, Nansi (CAN)
W/O
KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)(2)
KONAR, Miray (TUR)/
PEEVA, Stela (BUL)(5)
6-3 7-6(7)
1/2 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB)/
BORODULINA, Victoria (RUS)(4)
KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)(2)
6-4 4-6 10-6
FINALE VUJIČIĆ, Teodora (SRB)/
BORODULINA, Victoria (RUS)(4)
BARRETT, Graziella (GBR)/
ZEČEVIĆ, Andrea (CRO)(7)
6-0 6-2
Budaors Cup, Budaörs, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo POPOVIĆ; 2. kolo: Kristijan JUHAS (Q)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Vanja VIDANOVIĆ
Glavni žreb
2. kolo: Nevena SOKOVIĆ (Q)
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) PACHKALEVA, Taisya (RUS, 1) 5-7 2-6
Dubl
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
MANEA, Ana P. (ROU)
KARDAVA, Zoziya (GEO)/
SAYFETDINOVA, Avelina (RUS)
6-3 6-1
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
MANEA, Ana P. (ROU)
KUDERMETOVA, Polina (RUS)/
MEDVEDEVA, Daniella (RUS)(2)
6-7(4) 6-1 4-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ARIDEA CUP, Aridea, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Vanja Vojinović; 2. kolo: Veljko Cvetković; 3. kolo: Luka Petrović (Q)
1/4 finale KRSTIĆ, Veljko (SRB) ANDREAS A., Fotios (GRE, 2) 2-6 3-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Marija Ristanović (WC)
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 3) GEORGIADOU, Maria (GRE, 5) 7-5 3-6 2-6
OPEN RCT Barcelona 1899 – Sarajevo 2018, Sarajevo, Bosna i Hercegovina, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Nemanja Marjanović (7)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić, Filip Mandović, Oliver Sabo Rac, Dušan Trunić (WC)
2. kolo: Petar Teodorović (2)
1/4 finale TOPO, Marko (SRB, 4) RAIČEVIĆ, Danilo (MNE, 8) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)(1)
JOVANOVIĆ, Petar (MNE)/
KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MNE)
6-4 6-4
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)(1)
KARAHODŽA, Din (GER)/
MIKRUT, Luka (CRO)
4-6 6-4 10-4
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)(1)
JURAJDA, Adam (CZE)/
MUSIL, Mathias (CZE)(2)
6-7(7) 6-4 10-7
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) MIKAČA, Sara (BIH, 5) 6-2 2-6 6-2
SENIĆ, Natalija (SRB, 8) POPA, Maria S. (ROU, 4) 6-1 5-7 1-6
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) PANCHARTEK, Anna (CZE, 3) 7-5 6-3
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) POPA, Maria S. (ROU, 4) 6-1 6-1
Dubl
1/4 finale SENIĆ, Natalija (SRB)/(2)
COSTACHE, Silvia R. (ROU)
BALTIĆ, Ena (BIH)/
STANKOVIĆ, Ivana (BIH)
6-2 6-2
1/2 finale SENIĆ, Natalija (SRB)/(2)
COSTACHE, Silvia R. (ROU)
DODIK, Maja (BIH)/
JUSUFBEGOVIĆ, Amila (BIH)
6-2 6-0
FINALE SENIĆ, Natalija (SRB)/(2)
COSTACHE, Silvia R. (ROU)
PANCHARTEK, Anna (CZE)/
PAVLOVA, Kira (RUS)(1)
4-6 6-7(5)
SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, El Prat De Llobregat – Barcelona, Spain, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 2) DESSI, Niccolo (ITA) 6-3 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/(1)
PRIVARA, Peter B. (SVK)
MOLDER, Markus (EST)/
OJAKAAR, Oliver (EST)
6-4 4-6 7-10
HAI Cup, Arad, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Ognjen Gajić (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Vanja Petrov (7), Romeo Hadžimehmedović, Aleksa Pisarić, Vuk Rađenović (4)
2. kolo: Lav Visković (Q)
Dubl
1/4 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)(3)
DUMITRU, Alexandru C. (ROU)/
MOLDOVEANU, David C. (ROU)
W/O
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)(3)
GIUREA, Alexandru R. (ROU)/
VERDES, Eric D. (ROU)
7-6(5) 6-7(4) 3-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Jelena Gojković (2, WC)
Glavni žreb
1. kolo: Jelena GOJKOVIĆ (LL)
1/4 finale ŠEPA, Iva (SRB, 6) SAVA, Ioana T. (ROU, WC) 6-2 7-5
1/2 finale ŠEPA, Iva (SRB, 6) ZSABO, Briana (ROU, 2) 6-7(4) 1-6
Dubl
1/4 finale ŠEPA, Iva (SRB)/
BOŽOVIĆ, Kristina (MNE)
GHIRGHITA, Stefania (ROU)/
SAVA, Ioana T. (ROU)
2-6 2-6
ETC Cup, Budapest, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Zoran Ludoški (9)
Dubl
1/4 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
COMAN, Mihai A. (ROU)(1)
KRAJCI, Michal (SVK)/
NAD, Peter (SVK)
2-6 7-5 10-7
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
COMAN, Mihai A. (ROU)(1)
PALL, Noel (HUN)/
UJVARY, Matthias (AUT)
6-0 6-1
FINALE LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
COMAN, Mihai A. (ROU)(1)
MENSIK, Jakub (CZE)/
MYSLIVEC, Simon (CZE)(2)
6-4 0-6 9-11
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Anja Petković (10)
, Krakow, Poland, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Simeon Stanković
Reduta Cup 2018, Sofia, Bulgaria, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale RAKIĆ, David (SRB) MAZDRASHKI, Anas (BUL) 4-6 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tara Mihaljević
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB) KIRCHEVA, Yana (BUL) 6-2 6-1
1/2 finale RISTIĆ, Mia (SRB) GEVORKIAN, Naira (RUS) 6-4 4-6 6-3
FINALE RISTIĆ, Mia (SRB) KONSTANTINOVA, Yoana (BUL) 6-2 6-2
Dubl
1/4 finale MIHALJEVIĆ, Tara (SRB)/
RISTIĆ, Mia (SRB)
GEVORKIAN, Naira (RUS)/
STOYANOVA, Gabriela (BUL)
6-2 2-6 7-10