Turniri od 20.07 – 26.07.

KONZUM CROATIA UMAG OPEN, Umag, Croatia, ATP250, 494.310, šljaka
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) VELOTTI, Agustin (ARG) 3-6 0-1, ret.
ĐERE, Laslo (SRB, 4) Slobodan
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) MEKTIĆ, Nikola (CRO) 6-3 7-5
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) MARCORA, Roberto (ITA, 7) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ĐERE, Laslo (SRB, Q) 6-3 6-3
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 4) 1-6 1-3, ret.

NÜRNBERGER Gastein Ladies, Bad Gastein, Austria, International, $226.750, šljaka
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KASATKINA, Daria (RUS) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KLEPAČ, Andreja (SLO, 3)
KREJČIKOVA, Barbora (CZE)/
SCHUURS, Demi (NED)
6-2 3-6 10-3
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KLEPAČ, Andreja (SLO, 3)
KNOLL, Xenia (SUI)/
MATTEUCCI, Alice (ITA)
6-7(1) 4-6
TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Istanbul, Turkey, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 3) RADWANSKA, Urszula (POL) 4-6 6-3 2-6
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ) 5-7 6-3 6-4
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) RADWANSKA, Urszula (POL) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)
GASPARYAN, Margarita (RUS)/
PANOVA, Alexandra (RUS, 2)
6-4 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)
AKSU, Ayla (TUR)/
SEZER, Melis (TUR)(WC)
6-3 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)
KONTAVEIT, Anett (EST)/
KULICHKOVA, Elizaveta (RUS)(WC)
6-3 2-6 10-6
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)
GAVRILOVA, Daria (RUS)/
SVITOLINA, Elina (UKR) (A)
7-5 1-6 4-10

Recanati, Italy, 42.500+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 5) Slobodan
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 5) ALTAMIRANO, Collin (USA) 7-6(2) 6-4
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 5) WANG, Chuhan (CHN, 4) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) SAFWAT, Mohamed (EGY) 6-1 3-6 7-6(7)
ZEKIĆ, Miljan (SRB) BAŠIĆ, Mirza (BIH) 4-6 2-6
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) CARUSO, Salvatore (ITA, SE) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU)
KUDRYAVTSEV, Alexander (RUS)/
ZHYRMONT, Dzmitry (BLR)
2-6 4-6
BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 4)
BOUTILLIER, Remi (FRA)/
GUEZ, David (FRA)
6-4 6-3
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 4)
CUNHA, Henrique (BRA)/
SMITH, Connor (USA)
7-6(5) 2-6 10-6
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 4)
BEMELMANS, Ruben (BEL)/
MERTENS, Yannick (BEL)
6-2 6-4
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 4)
SHARAN, Divij (IND)/
SKUPSKI, Ken (GBR) (2)
6-4 6-7(3) 6-10
Tampere, Finland, €42.500+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) BELLOTTI, Riccardo (ITA) 6-3 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) LAMASINE, Tristan (FRA) 6-4 6-7(4) 6-7(7)
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
SATRAL, Jan (CZE, 2)
slobodni
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
SATRAL, Jan (CZE, 2)
KIISKI, Lauri (FIN)/
VILEN, Tero (FIN, WC)
W/O

SERBIA F6, Beograd, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) PORTALURI, Giorgio (ITA, 1) 3-6 4-6
BOROVČANIN, Mario (SRB) ANTONIĆ, Dejan (SRB) 2-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) HENRIQUE HOOPER, Carlos (BRA) 5-7 4-6
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) PAUNIĆ, Vladimir (SRB) 0-6 2-3, ret.
BLANUŠA, Stefan (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-2 6-2
DEDIĆ, Predrag (SRB) DE PAULA, Pedro (BRA) 6-4 6-3
BUĆAN, Aleksa (SRB) PETRENKO, Anatoliy (UKR, 14) 4-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 3-6 6-3 6-0
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) HERRMANN-ZUNIC, Matteo (GER, WC) 6-3 5-7, ret.
TREJGUT, Ognjen (SRB) LOVRINOVIĆ, Marko (CRO, WC) 5-7 3-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 16) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB, WC) 6-0 6-0
TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) CHOLAKOV, Velislav (BUL) 2-6 1-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) MATEKCEK, Mario (AUS) 5-7 6-4 3-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) DELJANOVSKI, Teodor (MKD) 6-0 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) LINGE, Thomas (NOR) 6-3 6-1
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) 7-6(5) 5-7 6-3
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) MUNOZ BAROJA, Pablo (ESP, WC) 6-3 3-6, ret.
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 15) 3-6 5-7
2/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) PORTALURI, Giorgio (ITA, 1) 0-6 0-6
PAUNIĆ, Vladimir (SRB) KIUAMOV, Timur (RUS, 2) 3-6 3-6
BLANUŠA, Stefan (SRB) NUMAJIRI, Keisuke (JPN, 13) 1-6 0-1, ret.
DEDIĆ, Predrag (SRB) WALENDOWSKY, Joao (BRA, 4) 3-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-2 6-4
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 16) LOVRINOVIĆ, Marko (CRO, WC) 6-4 3-6 7-5
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) BOBORYKIN, Alexander (RUS, 7) 6-3 3-0, ret.
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) 0-6 1-6
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) SUČEVIĆ, Luka (SRB, 16) 6-4 2-6 7-6(3)
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) 6-7(2) 4-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, WC) CHAZAL, Maxime (FRA, 1) 2-6 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) SIBONA, Alberto (ITA, Q) 7-6(4) 6-2
ILIĆ, Luka (SRB) ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) 1-6 6-3 6-1
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, WC) SORGI, Joao Pedro (BRA,7) 2-6 2-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) FATIĆ, Nerman (BIH) 4-6 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 3-6 1-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB) KOLISNYK, Olexiy (UKR, Q) 6-4 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) CAMPO, Antonio (ITA, Q) 0-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) VIBERT, Francois-Arthur (FRA) 1-6 6-4 1-6
BJELICA, Ivan (SRB, 2) ŠABANOV, Ivan (CRO, SE) 6-4 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 6-3 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 1-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI, 4) 6-1 6-4
BJELICA, Ivan (SRB, 2) VIBERT, Francois-Arthur (FRA) 6-1 6-7(6) 1-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB) SORGI, Joao Pedro (BRA, 7) 6-4 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) BELLIER, Antoine (SUI) 6-3 6-3
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB) PAZ, Juan Pablo (ARG, 5) 6-2 2-6 7-6(3)
ILIĆ, Luka (SRB) CHAZAL, Maxime (FRA, 1) 3-6 1-6
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB) CHAZAL, Maxime (FRA, 1) 2-6 6-2 6-7(4)
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ĐUKIĆ, Petar (SRB, WC)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
VIDAK, Antun (CRO)
7-5 4-6 4-10
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC)
PORTALURI, Giorgio (ITA)/
SORGI, Joao Pedro (BRA, 4)
6-4 6-7(3) 5-10
KRNJETIN, Milan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC)
GONZALEZ CARRASCO, J.Matias (CHI)/
WALENDOWSKY, Joao (BRA)
2-6 2-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
PAZ, Juan Pablo (ARG)/ (3)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)
4-6 1-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
DELLA TOMMASINA, Davide (ITA)/
RONDONI, Pietro (ITA, 2)
6-4 6-7(6) 10-7
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
GIANNUZZI, Alessio (ITA)/
SIBONA, Alberto (ITA) (A)
6-2 7-6(5)
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
KOLISNYK, Olexiy (UKR)/
PETRENKO, Anatoliy (UKR)
2-6 6-1 1-10
Bitburger Tennis Grand Prix Trier 2015, Trier, Germany, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) BENEDEK, Alpar (ROU) 6-2 6-1
KOLARIĆ, Igor (SRB) KOLB, Cornelius (GER) 2-6 0-3, ret.
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) PETERS, Flemming (GER, 6) 3-6 7-5 6-7(1)
Internacionais de Ténis de Castelo Branco II, Castelo Branco, Portugal, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) COOPRIDER, Chris (USA, 9) 6-3 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/ (WC)
DEL RIO, Jose Mauricio (MEX)
PULGAR-GARCIA, Javier (ESP)/(4)
VIVERO GONZALEZ, Pablo (ESP)
1-6 2-6
Slovak F2 DUNLOP CUP 2015, Slovenska Lupca, Slovakia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ŠTAUBERT, Pavel (CZE) 7-6(2) 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) HABRMAN, Milan (SVK, WC) 6-1 6-0
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MICHNEV, Petr (CZE) 4-6 2-6

FSP Gold River Women’s Chellenger, Sacramento, CA, USA, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ARCANGIOLI, Manon (FRA) 6-2 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KALININA, Anhelina (UKR, 8) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KALININA, Anhelina (UKR)
ARCONADA, Usue Maitane (USA)/
MCKENZIE, Kylie (USA, WC)
6-7(5) 6-1 10-8
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KALININA, Anhelina (UKR)
HOZUMI, Eri (JPN)/
MESTACH, An-Sophie (BEL)(1)
6-3 0-6 5-10
Tennis International, Darmstadt, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SANCHEZ QUINTANAR, Cristina (ESP, Q) 6-2 1-6 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) VORAČOVA, Renata (CZE, 3) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)
BARANSKA, Agata (POL)/
KAWA, Katarzyna (POL)
6-0 2-6 11-9
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)
IANCHUK, Olga (UKR)/
PERRIN, Conny (SUI)(4)
W/O
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)
OZGEN, Pemra (TUR)/
SCHAEFER, Anne (GER)
6-1 3-6 8-10
PALIC OPEN 2015, Palić, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 1) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) 1-6 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB) PAPI, Claudia (HUN) 2-6 2-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) PIROK, Alexa (HUN) 6-4 6-4
KOSTIĆ, Kristina (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA) 1-6 2-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 2) NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) 2-6 2-6
LESVIDOU, Magdelini (SRB, WC) SHELOMENTSEVA, Daria (RUS, WC) 0-6 1-6
LJUJIĆ, Katarina (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-3 6-2
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) RAJOVIĆ, Anđela (DEN) 6-3 6-1
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) MELOUNOVA, Petra (CZE) 3-6 3-6
JANKOVIĆ, Violeta (SRB) MISHINA, Valeria (BLR) 2-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) ALEKSIĆ, Milica (SRB) 6-1 6-1
TOMIĆ, Danijela (SRB, 4) KENIĆ, Jovana (SRB, WC) 4-6 6-3 4-6
JOVANOVIĆ, Katarina (SRB) STOJČIĆ, Nađa (SRB) 6-2 1-6 6-1
TEŠIĆ, Milica (SRB) VOJČINAKOVA, Ingrid (SVK) 4-6 0-6
POLOVINA, Jelena (SRB, WC) MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) 2-6 1-6
SARIĆ. Mila (SRB) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 5-7 0-6
GLIGIĆ, Minja (SRB) BABUNSKI, Lena (SRB) 6-3 3-6 0-6
ANDREJIĆ, Anja (SRB) KALLMUNZEROVA, Natalie (CZE) 1-6 1-6
AŠANIN, Nina (SRB) DMITRIEVA, Sofia (RUS) 4-6 1-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 1-6 0-6
PARLIĆ, Jovana (SRB) PJERANOVIĆ, Jelena (SRB, WC) 0-6 1-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) SMOLYAR, Maria (RUS) 6-4 7-6(3)
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) MATEJEVIĆ, Viktoria (SWE) 7-6(3) 6-2
DUKIĆ, Dajana (SRB) JARUŠKOVA, Timea (SVK) 6-2 1-6 6-1
MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Calaudia (ESP) 6-4 6-2
2/3. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) PAPI, Claudia (HUN) 3-6 6-1 6-3
ŠEBREK, Anđela (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA) 6-1 6-3
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SHELOMENTSEVA, Daria (RUS, WC) 6-3 6-0
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) LJUJIĆ, Katarina (SRB) 6-3 6-4
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) MISHINA, Valeria (BLR) 6-4 6-3
KENIĆ, Jovana (SRB, WC) JOVANOVIĆ, Katarina (SRB) 6-2 6-1
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) VOJČINAKOVA, Ingrid (SVK) 6-3 6-4
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) SHER, Chun-Wing (HKG) 2-6 4-6
BABUNSKI, Lena (SRB) PETROVA, Aza (UKE) 6-2 2-6 4-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB, WC) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 2-6 2-6
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) DUKIĆ, Dajana (SRB) 3-6 2-6
MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) DIMOVSKA, Nada (USA) 0-6 0-6
3/3. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) ŠEBREK, Anđela (SRB) 4-6 7-5 7-5
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) 7-6(3) 7-5
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) OKALOVA, Martina (SVK, 3) 0-6 2-6
KENIĆ, Jovana (SRB, WC) MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) 3-6 6-4 3-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 2-6 3-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) DIMOVSKA, Nada (USA) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK, 1) 2-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) 6-3 6-2
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) HOLANOVA, Nina (CZE) 4-6 6-3 4-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) SAVIĆ, Ana (CRO, 5) 0-6 3-6
KAČAR, Marina (SRB, 6) LAZIĆ, Marina (SRB) 6-4 3-6 5-7
MEJIĆ, Mila (SRB, Q) NOVOTNA, Natalie (CZE) 0-6 2-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) KOTELEŠOVA, Barbara (SVK) 5-7 2-6
SPREMO, Milana (SRB, 7) RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) 6-3 3-6 6-4
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) TONA, Miriana (ITA) 3-6 2-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) NANCARROW, Alexandra (AUS, 2) 6-4 2-6 1-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 7) TONA, Miriana (ITA) 6-2 3-6 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) MALIKOVA, Tereza (CZE, 4) 4-6 3-6
LAZIĆ, Marina (SRB) NOVOTNA, Natalie (CZE) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NANCARROW, Alexandra (AUS)
DMITRIEVA, Sofia (RUS)/
MISHINA, Valeria (BLR)
1-6 7-5 10-7
LAZIĆ, Marina (SRB)/
SARIĆ, Mila (SRB)
KALLMUNZEROVA, Natalie (CZE)/
NOVOTNA, Natalie (CZE)
3-6 3-6
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)
STOLMAR, Rebeka (HUN)/
SZLAVIKOVICZ, Szabina (HUN)(1)
W/O
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NANCARROW, Alexandra (AUS)
3-6 2-6
POLOVINA, Jelena (SRB)/
TONA, Miriana (ITA)
KALLMUNZEROVA, Natalie (CZE)/
NOVOTNA, Natalie (CZE)
1-6 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
HOLANOVA, Nina (CZE)/
KOTELEŠOVA, Barbara (SVK)(2)
0-6 2-6
1/2 finale DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NANCARROW, Alexandra (AUS)
STOLMAR, Rebeka (HUN)/
SZLAVIKOVICZ, Szabina (HUN)(1)
W/O
FINALE DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NANCARROW, Alexandra (AUS)
HOLANOVA, Nina (CZE)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
3-6 7-5 6-10
Thermenregion Bad Waltersdorf Open, Grad, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) TEUFL, Tamara (AUT, WC) 6-2 6-2
2/2. kolo JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) TOLJAN, Janina (AUT, 1, WC) 5-7 5-7
AAMULEHTI TAMPERE OPEN, Tampere, Finland, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) MALINEN, Monica (FIN, WC) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HOMUTOVA, Anastasija (LAT)
SILLANPAA, Annika (FIN)/
SOKIRAN, Anna (RUS)
4-6 6-7(5)
Targu Jiu $10,000, Targu Jiu, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) NAICU, Roberta Maria (ROU) 1-6 3-6

2015 European Junior Championships 18 & under, Klosters, Switzerland, B1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) CALMIC, Mario (MDA) 6-2 6-2
GRBIĆ, Filip (SRB) STORRIE, Ryan James (GBR) 6-4 3-6 4-6
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) KLEIN, Lukaš (SVK, 13) 2-6 7-5 5-7
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)
LOPEZ SAN MARTIN, Alvaro (ESP)/
ZAPATA MIRALLES, Bernabe (ESP)
3-6 6-3 6-10
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GRUBAČ, Sara (SRB) slobodna
JOVIĆ, Nikolina (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR) 5-7 0-6
2. kolo GRUBAČ, Sara (SRB) SZYMCZUCH, Oliwia (POL) 3-6 2-6
Dubl
2. kolo GRUBAČ, Sara (SRB)/
JOVIĆ, Nikolina (SRB)
GORLATS, Valeria (EST)/
KUZOVKOVA, Jana (EST, 16)
4-6 1-6
ITF Veska 2015, Veska, Czech Republic, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo BALAŠA, Gabriela (SRB) MASARIKOVA, Eliska (CZE) 2-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2015 European Junior Championships 16 & under, Moscow, Russia, U16, šljaka
20-26.7. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 4) slobodan
BUTULIJA, Boris (SRB) VITCOV, Alexandr (MDA) 6-0 6-1
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 4) BERGS, Zizou (BEL) 5-7 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB) MASHTAKOV, Mykyta (UKR, 2) 3-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
BUTULIJA, Boris (SRB)
GOJAYEV, Rasul (AZE)/
HUSEYNOV, Muhammadali (AZE)
6-1 6-1
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
BUTULIJA, Boris (SRB)
FRYZE, Konrad (POL)/
ZUK, Kacper (POL) (5)
4-6 5-7
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) slobodna
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) MEDVEDCOVA, Vlada (MDA) 6-1 5-7 6-2
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO) 6-3 3-6 6-1
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) DEMA, Viktoriia (UKR, 8) 0-6 0-6
3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) TIMOTIN, Jennifer (IRL) 6-3 6-4
4. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) MAREEN, Axana (BEL) 2-6 2-6
Dubl
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
ĐOKIĆ, Hristina (SRB)(14)
DE JONG, Isolde (NED)/
HOEDT, Merel (NED)
4-6 6-3 6-10
2015 European Junior Championships 14 & under, Pilsen, Czech Republic, U14, šljaka
20-26.7. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) ROHRER, Niklas (AUT) 6-3 6-3
JUHAS, Kristijan (SRB) GAPONENKO, Alexander (ISR) 6-3 6-1
3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB) GIMENO VALERO, Carlos (ESP) 2-6 2-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) KORSGAARD, Niels Heise (DEN) 6-2 6-2
4. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) ZGIROVSKY, Alexander (BLR, 6) 6-1 4-6 6-3
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) JIANU, Filip Cristian (ROU, 4) 6-2 5-7 3-6
Dubl
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB)/
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)
DOBRNJAC, Vanja (BIH)/
ĐURĐEVIĆ, Luka (BIH)(9)
7-5 6-7(4) 3-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) STAMATOGIANNOPOULOU, Vasiliki (GRE) 6-0 6-2
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 12) C SILVA, Rebeca (POR) 6-1 6-2
3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) BARTONE, Kamilla (LAT, 15) 6-1 5-7 4-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 12) SWIATEK, Iga (POL) 4-6 6-1 0-6
Dubl
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)(8)
DALAKISHVILI, Mariam (GEO)/
QADARIA, Dalida (GEO)
6-1 6-1
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)(8)
ORAV, Saara (EST)/
PLAKK, Carol (EST)(9)
6-4 6-4
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)(8)
BENCHEIKH, Loudmilla (FRA)/
HALEMAI, Mylene (FRA) (13)
2-6 7-5 18-20
2015 Europe Nations Challenge B12, Targoviste, Romania, U12, šljaka
Tabela 23-26.07. Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
ZONA C, grupa A: Bulgaria, France, Moldova, SERBIA
1. kolo SRBIJA B12 2-1 BUGARSKA B12
Stefan POPOVIĆ Nikolay NEDELCHEV 4-6 4-6
Hamad MEĐEDOVIĆ Svetlin KEREMEDCHIEV 6-2 7-6(3)
Oliver SABO RAC/
Stefan POPOVIĆ
Nikolay NEDELCHEV/
Dinko DINEV
3-6 6-3 6-4
2. kolo SRBIJA B12 3-0 MOLDAVIJA B12
Oliver SABO RAC Maxim CAZAC 6-2 6-3
Stefan POPOVIĆ Bogdan BOCLINCA 6-2 6-0
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Oliver SABO RAC
Bogdan BOCLINCA/
Alexei SEMICIN
6-0 6-0
3. kolo SRBIJA B12 0-3 FRANCUSKA B12
Stefan POPOVIĆ Mehdi SADAOUI 3-6 2-6
Hamad MEĐEDOVIĆ Leo RAQUIN 0-6 4-6
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Stefan POPOVIĆ
Leo RAQUIN/
Giovanni MPETSHI PERRICARD
4-6 0-6
Za 5-6 mesto SRBIJA B12 0-1 SLOVENIJA B12
Oliver SABO RAC Lun OBRUL 6-4 5-7 3-6
Hamad MEĐEDOVIĆ Jon Lan SUNTAR 5-7 7-5 3-6
Oliver SABO RAC/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Jan DIMITRIJEVIĆ/
Lun OBRUL
6-4 7-6(5)
2015 Europe Nations Challenge G12, Targoviste, Romania, U12, šljaka
Tabela 23-26.07. Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
ZONA C, grupa A: Bulgaria, Germany, SERBIA, Spain
1. kolo SRBIJA G12 0-3 BUGARSKA G12
Ana VILČEK Velizara FILEVA 3-6 4-6
Natalija SENIĆ Dariya RADULOVA 2-6 1-6
Andrea MRVIĆ/
Ana VILČEK
Katerina DIMITROVA/
Velizara FILEVA
4-6 3-6
2. kolo SRBIJA G12 0-3 NEMAČKA G12
Andrea MRVIĆ Mara GUTH 2-6 2-6
Natalija SENIĆ Alia LEX 2-6 2-6
Natalija SENIĆ/
Ana VILČEK
Alia LEX/
Julia MIDDENDORF
4-6 6-7(5)
3. kolo SRBIJA G12 1-2 ŠPANIJA G12
Andrea MRVIĆ Maria Dolores LOPEZ MARTINEZ 4-6 2-6
Ana VILČEK Ana MINTEGI DEL OLMO 7-5 6-2
Andrea MRVIĆ/
Ana VILČEK
Maria BERLANGA BANDERA/
Maria Dolores LOPEZ MARTINEZ
6-4 4-6 3-6
Za 7-8 mesto
SRBIJA G12 2-1 IZRAEL G12
Andrea MRVIĆ Lorin TILIPMAN 6-0 6-2
Ana VILČEK Shachf LIEBERMAN 2-6 2-6
Andrea MRVIĆ/
Natalija SENIĆ
Shachf LIEBERMAN/
May ILBERT
6-1 6-3
NIŠ OPEN 2015, Niš, Srbija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Nikola Purić, Lazar Pandurović (WC), Dejan Gavrilović (3, WC), Filip Petrović, Petar Šumar (7, A), Miroslav Cvjetan, Đorđe Zekonjić, Matija Žugić (WC)
3/3. kolo: Peđa Trifunović (WC), Marko Pavlović, Stefan Ivić (11), Ognjen Stanković (6, A), Luka Dragoljić (13), Vuk Marković (8)
Glavni žreb
1. kolo: Sabit Suntić, Strahinja Pjeranovic, Stefan Živković (WC), Matija Eskić (Q), Luka Jankovic, Luka Stojanovic, Veljko Pejcic, Andrija Jevtić (WC), Dragan Omcikus, Stefan Suvajac
2. kolo: Luka Stefanovic (6), Nemanja Subanovic (3), Nikola Jevtic (16), Viktor Jovic (4), Pavle Drobnjakovic (7), Uroš Jović (15, Q), Veljko Blagojevic, Aleksa Ciric (Q), Nikola Kijac
3. kolo: Aleksa Đerković (Q), Aleksa Martinovic, Nikola Dimitrijevic (11), Lazar Vojinović (WC), Milan Radojkovic (12), Milos Vukovic
1/4 finale DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB, 14) MIKLAVČIČ, Luka (SLO, 9) 4-6 1-6
RADAN, Đorđe (SRB) MARKOVSKI, Obrad (MKD) 2-6 1-6
PETROV, Kosta (SRB, 10, WC) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH, 13) 7-5 2-6 0-6, ret
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB, Q) VEHOVEC, Jan (SLO, 2) W/O
1/2 finale ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB, Q) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH, 13) 2-6 6-3 6-3
FINALE ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB, Q) MIKLAVČIČ, Luka (SLO, 9) 6-3 6-4
Dubl
1/2 finale KIJAC, Nikola (SRB)/
SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)(5)
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD) (6)
4-6 6-4 10-1
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB)/
STEFANOVIĆ, Luka (SRB)(3)
ALEKSIĆ, Bodin (MGO)/
DABANOVIĆ, Igor (MGO) (7)
4-6 7-5 10-5
FINALE DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB)/
STEFANOVIĆ, Luka (SRB)(3)
KIJAC, Nikola (SRB)/
SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)(5)
7-5 7-5
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Iva Subašić, Gabrijela Stojanović
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Djokic, Dina Dragoljic, Emilija Cvetanović, Emilija Janićijević (WC), Anastasija Stojanović (Q), Andrijana Minaković (WC), Milica Duric, Mina Obradovic (Q), Mija Ljubić (WC), Elena Gemovic
2. kolo: Anđela Vidović (16), Radica Djokic, Nađa Ostojić (Q), Boba Kotlica
3. kolo: Ksenija Tmušić (11, WC), Elena Milovanović, Anđelka Andrić (WC), Sofija Savić (Q)
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) REPINA, Ekaterina (RUS, 5) 7-6(6) 6-1
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 7) VUJOVIĆ, Milica (SRB) 6-3 6-1
KOJČIĆ, Emilija (SRB, 10) STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 3) 6-3 0-6 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 2) VUJIČIĆ, Teodora (SRB, 12, WC) 7-5 6-0
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 7) 3-6 6-7(11)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 2) STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 3) 5-7 2-6
FINALE STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 3) STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 7) 3-6 6-2 5-7
Dubl
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
REPINA, Ekaterina (RUS) (1)
ASIMOVA, Shakhzoda (RUS)/
TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR)
6-2 6-4
VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
VUJOVIĆ, Milica (SRB) (3)
TANEVSKA, Jana (MKD)/
VESELINOVA, Viktorija (MKD)(2)
6-2 3-6 10-2
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
REPINA, Ekaterina (RUS) (1)
VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
VUJOVIĆ, Milica (SRB) (3)
7-5 6-2
Arges Cup, Curtea de Arges, Romania, U16, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) SAVU, Lavinia (ROU, 5) 6-4 6-2
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) BRAGA, Alexandra Diana (ROU)(3) 6-4 6-3
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 1) MIHU, Gloria Ioana (ROU, 6, Q) 6-2 4-6 6-0
Dubl
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
DAVIDESCU, Gabriela Ana Maria (ROU)(1)
BARANESCU, Ilinca Arina (ROU)/
GANDAC, Maria Alexia (ROU) (3)
6-3 7-6(2)
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
DAVIDESCU, Gabriela Ana Maria (ROU)(1)
BRAGA, Alexandra Diana (ROU)/
FLOCA OPREA, Raluca Maria (ROU)(2)
6-7(6) 3-6
Sparkasse Bambini Cup, Kufstein, Austria, U12/14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Laura Dukić