Turniri od 20.06 – 26.06.

Ove nedelje nemamo predstavnike na ATP/WTA turnirima
GS VIMBLDON (kvalifikacije)

ASPRIA TENNIS CUP, Milan, Italy, €42.500,  šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) SAFRANEK, Vaclav (CZE, Q) 6-2 7-5
ZEKIĆ, Miljan (SRB) LAMA, Gonzalo (CHI, 7) 6-3 6-7 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) MAGER, Gianluca (ITA, WC) 4-6 6-3 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) VIOLA, Matteo (ITA) 6-4 3-6 6-1
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) BERLOCQ, Carlos (ARG, 4) 6-7(3) 4-6
ĐERE, Laslo (SRB) DONATI, Matteo (ITA, WC) 6-2 7-6(8)
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP, 8) 6-2 3-6 7-5
FINALE ĐERE, Laslo (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA, 5) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
TRINKER, Bastian  (AUT)
MOLTENI, Andres (ARG)/
PERALTA, Julio (CHI)(1)
1-6 1-6

PRESIDENT CUP “Gold Cup”, Basilicanova, Italy, $10.000+H, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) PANCALDI, Luca (ITA) 6-3 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, PR) CARLI, Cristian (ITA, Q) 6-4 4-6 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) PICCO, Francesco (ITA) 6-4 6-4
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, PR) GIUSTINO, Lorenzo (ITA, 2) 6-7(4) 1-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) BONADIO, Riccardo (ITA) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO)
ERIKSSON, Markus (SWE)/
SEKULIC, Milos (SWE)(3)
3-6 2-6
TENIS CLUB OPEN, Bucharest, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) FETISLEAM, Edris (ROU, WC) 1-6 1-6
TENNISPARK SKOPJE F1, Skopje, FYR Macedonia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) slobodan
SUČEVIĆ, Luka (SRB) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 6-2 6-7(1) 6-0
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) INUI, Yuichiro (JPN) 4-6 6-1 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) slobodan
ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) slobodan
ARSIĆ, Nikola (SRB) VUCIDOLOV, Dino (MKD, WC) 6-7(4) 6-3 6-4
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) STOJANOVSKI, Stojan (MKD) 6-1 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB) BOTHWELL, Samuel (IRL) 6-4 6-1
DUCIĆ, Milenko (SRB) POPOVSKI, Gjorgji (MKD) 3-6 4-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) KORUGA, Stefan (SRB) 6-1 6-4
DRINIĆ, Milan (SRB) DOES, Thomas (NED) 6-0 6-4
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) RISTOVSKI, Dimitar (MKD, WC) 6-0 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 6-3 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) LUCKANOV, Stefan (BUL) 6-0 6-1
SUČEVIĆ, Luka (SRB) BOTHWELL, Peter (IRL, 16) 6-3 3-6 7-5
ARSIĆ, Nikola (SRB) DONEV, Gabriel (BUL, 10) 5-7 1-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) TASHI, Vullnet (SUI, 5) 3-6 1-6
DABIĆ, Miloš (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 11) 2-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) GARZELLI, Francesco (ITA, 7) 6-4 7-6(6)
DRINIĆ, Milan (SRB) GENNARO, Dante (ARG, 9) 7-6(5) 2-6 6-4
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) SUČEVIĆ, Luka (SRB) 6-3 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) BORRONI, Andrea (ITA) 6-2 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) DONEV, Gabriel (BUL, 10) 6-3 6-4
RAKIĆ, Strahinja (SRB) NUMAJIRI, Keisuke (JPN, 12) 6-3 6-2
DRINIĆ, Milan (SRB) MELCHIORRE, Davide (ITA) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-3 7-5
ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) FABIAN, Patrik (SVK) 4-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, Q) LAZOV, Aleksandar (BUL, 3) 4-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) RICCA, Giorgio (ITA, Q) 6-4 3-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) DRINIĆ, Milan (SRB, Q) 4-6 4-6
ILIĆ, Luka (SRB) FORTUNA, Claudio (ITA, 5) 3-6 3-6
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) FORTUNA, Claudio (ITA, 5) 6-3 6-7(4) 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) KALENICHENKO, Danylo (UKR) 6-3 5-7 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) FABIAN, Patrik (SVK) 6-4 7-6(1)
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) FORTUNA, Claudio (ITA, 5) 6-3 6-2
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) MULLER, Alexandre (FRA, 6) 6-3 4-6 7-6(6)
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SALABA, Libor (CZE)(1)
DEARI, Shendrit (MKD)/
SEBLJAK, Gorazd (MKD)(WC)
6-4 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)
DURGUTI, Bešir (MKD)/
ZELENKOV, Danil (MKD)(WC)
7-6(1) 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB)/
NUMAJIRI, Keisuke (JPN)
BLASKO, Martin (SVK)/
FABIAN, Patrik (SVK)
3-6 7-6(7) 7-10
ČONKIĆ, Petar /SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
MAGDINCHEV, Lazar (MKD)/
RUSEVSKI, Predrag (MKD)(WC)
4-6 7-6(4) 6-10
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
ILIĆ, Luka (SRB)/
RADINSKI, Aljaž (SLO)
7-5 6-4
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SALABA, Libor (CZE)(1)
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)
0-6 6-3 5-10
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
CELEBIC, Ljubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
7-6(5) 6-7(4) 8-10
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)
HAMPEL, Lenny (AUT)/(3)
KALENICHENKO, Danylo (UKR)
6-2 7-5
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
LAZOV, Aleksandar (BUL)(4)
3-6 2-6
Breda Future+ , Breda, Netherlands, $25.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (2)
MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY)
SCHONENBERG, Tom (GER)/
TOREBKO, Peter (GER)
7-6(4) 6-2
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (2)
MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY)
MASUR, Daniel (GER)/
HANFMANN, Yannick (GER)
6-1 6-0
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (2)
MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY)
PEREIRA, Jose (BRA)/
ZAMPIERI, Caio (BRA) (4)
6-2 6-4
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (2)
MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY)
BRKIC, Tomislav (BIH)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
0-6 2-6

TROFEO REALE MUTUA, Rome, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, 11) AMENDOLA, Alice (ITA, WC) 3-6 3-6
MOSCOW OPEN 2016, Moscow, Russia, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2 kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 10) FROLOVA, Anastasia (RUS) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, WC) SILICH, Alina (RUS, Q) 5-7 6-3 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VDOVENCO, Anastasia (MDA, A)
IVAKHNENKO, Valentyna (RUS)/
MAROZAVA, Lidziya (BLR)(1)
2-6 1-4, predaja
SWEDISH LADIES YSTAD, Ystad, Sweden, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) slobodna
2/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) EHN, Rebecca (SWE) 6-4 7-5
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) AKSU, Ayla (TUR) 6-4 6-2
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) PIGOSSI, Laura (BRA) 7-6(3) 5-7 7-6(4)
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) AMANMURADOVA, Akgul (UZB, 8) 3-6 0-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) TIAN, Ran (CHN) 6-3 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) GORGODZE, Ekaterine (GEO, 7) 7-5 6-2
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) CELIK, Susanne (SWE, 1) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(1)
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)/
RINALDO PERSSON, Kajsa (SWE)
6-4 7-5
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(1)
FRECH, Magdalena (POL)/
KAWA, Katarzyna (POL)
6-1 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(1)
CELIK, Susanne (SWE)/
SEGUEL, Daniela (CHI)(4)
6-3 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(1)
EVTIMOVA, Dia (BUL)/
KONIG, Pia (AUT)
6-4 6-2
LENZERHEIDE OPEN, Lenzerheide, Switzerland, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) SELLA, Francesca (ITA) 4-6 1-6
MARY PIERCE INDIAN OCEAN SERIES, Grand Baie La Croisette, Mauritius, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) BOOTH, Sofia (USA, Q) 6-1 5-7 6-4
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) WALTERS, Alexandra (AUS) 5-7 3-6
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) TATACHAR VENUGOPAL, Dhruthi (IND, 7) 6-3 6-3
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) AL NABHANI, Fatma (OMA, 1) 6-4 7-6(5)
1/2 finale KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) SHROFF, Kyra (IND, 6) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB)/
CHANDRASHEKAR, Varunya (IND)
KEJRIWAL, Simran (IND)/
THERON, Liniques (NAM)
2-6 1-6
KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DZENGA, Nicole (ZIM)
NG, Man Ying Maggie (HKG)/
RAM, Moulika (IND)
6-4 6-1
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DZENGA, Nicole (ZIM)
CHILUMULA, Nidhi (IND)/
REDDY, Snehadevi (IND)(3)
6-4 6-4
1/2 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DZENGA, Nicole (ZIM)
SHROFF, Kyra (IND)/
TATACHAR VENUGOPAL, Dhruthi (IND) ( 2)
4-6 3-6
ZM OPEN 2016, Maribor, Slovenia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB, 2) slobodna
MAŠIĆ, Mila (SRB) ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO) 6-2 6-1
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) slobodna
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) slobodna
2/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB, 2) DOVNIK, Zala (SLO) 1-6 5-7
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) UHROVA, Hana (CZE) 4-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) JEZIDZIC, Tea (CRO, WC) 3-6 4-6
MAŠIĆ, Mila (SRB) RADIŠIĆ, Dragana (BIH) 6-0 6-0
3/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) CHIESA, Enola (ITA) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) JARUSKOVA, Timea (SVK, Q) 6-1 6-2
MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) TISHCHENKO, Iana (MDA) 5-7 1-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN) 6-1 3-6 6-2
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 3) KLANEČEK, Saša (SLO, WC) 6-3 6-2
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 3) NJIRIC, Silvia (CRO, 2) 6-3 4-6 6-2
FINALE SPREMO, Milana (SRB, 3) PISLAK, Manca (SLO) 7-6(4) 0-6 6-2
Dubl
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB)/
POTRČ, Moni (SLO)
BAINS, Naiktha (AUS)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)
0-6 5-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) slobodna
2/2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) HILLYER, Natasha (GBR, WC) 3-6 3-6

ITF Arhus 2016, Aarhus , Denmark, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) TAGESEN, Mads (DEN, WC) 6-1 6-1
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) ELSVAD, Kasper (DEN) 6-1 3-6 6-2
3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) BIERMAN, Rikhardt (RSA, Q) 6-0 6-1
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) GATEV, Maximilian (SUI) 3-6 6-4 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) ANKER, Peter August (NOR, 12) 3-6 7-5 4-6
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
GATEV, Maximilian (SUI)(7)
GRAZIANI, Edoardo (ITA)/
MANDLIK, Mark (USA)
6-4 predaja
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
GATEV, Maximilian (SUI)(7)
BRATHOLM, Simen Sunde (NOR)/
LUMSDEN, Ewen (GBR) (2)
6-7(5) 0-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Milica (SRB, WC) HANSEN, Emilie (DEN) 0-6 0-6
DRAGOLJIĆ, Dina (SRB) DE SANTIS, Elena (ITA) 1-6 0-6
LTAT ITF Junior Grade 4, Nonthaburi, Thailand, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) slobodna
2/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) WONG, Mia (HKG) 6-2 6-2
3/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) NIYOMSUB, Sirinat (THA, 7) 6-3 3-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) KUEARUM, Supapitch (THA) 1-6 1-6
M-Tech Junior Cup powered by BABOLAT, Bochum, Germany, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) LEMSTRA, Kai (GER, Q) 7-5 4-6 4-6
MAHDIA ITF Juniors Tournament Grade 4, Mahdia, Tunisia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ,  Katarina (SRB) BAHRI, Ferdaous (TUN, WC) 2-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

PONT DES GENERATIONS, Villeneuve-Lez-Avignon, France, U16, C1, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MALEŠEVIC, Tamara (SRB, 2) ZHENG, Qinwen (CHN, 6) 1-6 1-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 4) NOVIKOVA, Maria (RUS, 10) 4-6 7-5 4-6
Dubl
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
MALEŠEVIC, Tamara (SRB) (1)
PRATO, Benedetta (ITA)/
TAGLIENTE,Alessia (ITA) (5)
6-2 7-5
FINALE ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
MALEŠEVIC, Tamara (SRB) (1)
NOVIKOVA, Maria (RUS)/
PELLICANO, Helene (MLT)(2)
2-6 2-6
Adriatic Cup, Veli Lošinj, Croatia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Stefan Živković
1/4 finale KIJAC, Nikola (SRB, 7) EMESZ, Benedikt (AUT, 4) 1-6 6-3 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 3) ASAMER, Maximilian (AUT, 8) 6-3 6-1
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB, 3) DURDEVIC, Luka  (BIH, 2) 6-1 6-4
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB, 3) MATIĆ, Mile (CRO, 1) 6-3 3-6 6-2
Dubl
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
MILAKOVIĆ, Miloš (BIH)
BOGDANOVICH, Egor (BLR)/
SOKOLOVAS, Bernardas (LTU) (4)
4-6 6-7(5)
Terme Ptuj Open, Ptuj, Slovenia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Dragojlović; 2. kolo:  Peđa Kolarić; 3. kolo: Relja Eskić (7)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja Joksović; 2. kolo: Tamara Eraković
, Mestre, Italy, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 3) GOLA, Andrea (ITA, 6) 6-2 6-1
1/2 finale ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 3) SAVOLDI, Alessio (ITA, Q) 6-2 3-6 0-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nađa Ostojić
TORNEO U12 – TRIESTE, Trieste, Italy, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Tea Lukić