Turniri od 20.05 – 26.05.

Düsseldorf, Germany, € 410,200, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) KOROLEV, Evgeny (KAZ, 8) 6-4 1-6 2-6
BJELICA, Ivan (SRB) BEDENE, Alijaz (SLO, 1) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB, 7) RUSSELL, Michael (USA) 3-6 6-3 6-4
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) PELLA, Guido (ARG, Q) 6-7(1) 1-6
TROICKI, Viktor (SRB, 7) ZEMLJA, Grega (SLO) 6-3 7-6(3)
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 7) PELLA, Guido (ARG, Q) 6-7(5) 5-7

Brussels, Belgium, $ 690,000, šljaka
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) LEPCHENKO, Varvara (USA, 7) 2-6 7-6(8) 4-6
Dubl
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB)/
CZINK, Melinda (HUN)
GOVORTSOVA, Olga (BLR)/
ROSOLSKA, Alicja (POL, 4)
1-6 1-6
Strasbourg, France, $235,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 1) JEGIOLKA, Justyna (POL) 6-2 7-6(5)
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 1) SHINIKOVA, Isabella (BUL) 6-0 7-5
3/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 1) ROGERS, Shelby (USA, WC, 5) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/ TATISHVILI, Anna (GEO) BLACK, Cara (ZIM)/
ERAKOVIĆ, Marina (NZL, 3)
6-7(4) 4-6

Ove nedelje nema ATP Challenger turnira

Varna, Bulgaria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 2) slobodan
RAJIĆ, Marko (SRB, 12) slobodan
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, 9) slobodan
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 2) DONEV, Gabriel (BUL) 6-3 6-4
RAJIĆ, Marko (SRB, 12) DIMITROV, Martin (BUL) 7-5 6-4
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, 9) TARPOV, Danail (BUL) 4-6 2-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) PETROV, Dimitar (BUL) 7-6(0) 6-2
3/3. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 2) ATTRICE, Andrea (ITA) 6-4 6-2
RAJIĆ, Marko (SRB, 12) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS, 4) 0-6 0-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) HALACHEV, Dinko (BUL, 13) 2-6 5-7
Glavni žreb
1.kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) DIMOV, Valentin (BUL) 2-6 4-6
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) BELOT, Constantin (FRA) 6-0 6-1
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, Q) LOKOLI, Laurent (FRA, Q) 3-6 1-6
2. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) GROZDANOV, Tihomir (BUL, 8) 6-4 4-6 6-1
1/4 finale STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 4) 1-6 6-3 6-4
1/2 finale STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) KUTROVSKY, Dimitar (BUL, WC) 4-6 0-6
Dubl
1.kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR) (1)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
KUTROVSKY, Dimitar (BUL)
6-2 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
RAJIĆ, Marko (SRB)
INZERILLO, Jerome (FRA)/
VIBERT, Francois-Arthu (FRA)
3-6 1-6
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR, 1)
LUCAS, Pascual (ESP)/
VILELLA MARTINEZ, Mario (ESP)
6-1 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR) (1)
LAZOV, Alexander (BUL)/ (4)
URRUTIA FUENTES, Laslo (CHI)
6-3 1-6 7-10
Bucharest, Romania, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) ANTONESKU, Vasile (ROU, Q) 4-6 6-2 7-5
2.kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) FARCAS, Ioan (ROU, Q) 6-4 6-1
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) LINZER, Michael (AUT, 1) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/ (3)
LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU)
FRUNZA, Nicolae (ROU)/
GRIGORIU, Patrick (ROU)
6-4 6-2
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/ (3)
LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU)
KRAILA, Sebastian (ROU)/
MORARU, Gabriel (ROU)
6-1 6-3
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/ (3)
LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU)
KRETSCHMER, Gero (GER)
SATSCHKO, Alexander (GER) (1)
1-6 4-6
Vic, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) CHECA-CALVO, Jose (ESP, 1) 6-3 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
LINDELL, Christian (SWE)
GIRALDI REQUENA, Marcos(ESP)/ OLIVEIRA, Goncalo (POR) 3-6 2-6
Morelia, Mexico, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 3) MASSONNEAU, Marco (ARG) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/
BARRIGA, Juan-Pablo (MEX) (WC)
BARROS, Manuel (ARG)/
DESCOTTE, Matias Franco (ARG)
2-6 2-6

Tarakan, Indonesia, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) BROADY, Noami (GBR) 6-4 6-4
MIRČIĆ, Teodora (SRB, 7) ROMPIES, Jessy (INA, WC) 6-2 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) LAZAREVA, Margarita (RUS) 6-2 6-0
MIRČIĆ, Teodora (SRB, 7) TANG, Hao Chen (CHN) 3-6 3-6
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) WHYBOURN, Lisa (GBR, 5) 6-4 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) LIANG, Chen (CHN) 6-4 6-4
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) LI, Ting (CHN, Q) 6-3 6-2 !!!
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Noami (GBR)
YANG, Zi (CHN)/
ZHANG, Ling (HKG) (Q)
6-1 6-2
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Noami (GBR)
LI, Ting (CHN)/
LIANG, Chen (CHN) (4)
6-7(3) 6-4 10-8
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Noami (GBR)
WANNASUK, Nungnadda (THA)/
INOUE, Akari (JPM) (Q)
6-3 6-4
FINALE MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
BROADY, Noami (GBR)
TANG, Hao Chen (CHN)/
TIAN, Ran (CHN) (3)
6-2 1-6 10-5 !!!
Caserta, Italy, $ 25, 000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KREJSOVA, Petra (CZE, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/ STANCIUTE, Lina (LTU) HADDAD MAIA, Beatriz (BRA)/ KATSITDZE, Mayya (RUS) 1-6 4-6
Casablanca, Morocco, $ 25, 000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) BUCHINA, Yana (RUS, Q) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/ SMITKOVA, Tereza (CZE) (4) slobodne
1/4. finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/ SMITKOVA, Tereza (CZE) (4) EL ALLAMI, Fatima (MAR)/
LALAMI, Nadia (MAR)
predale ČT/ST
Timisoara, Romania, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MASTILOVIĆ, Marija (SRB) STINGA, Teodora (ROU) 6-7(5) 0-6
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) slobodna
BAUER, Elizabeta (SRB, 4) slobodna
RELJIĆ, Aleksandra (SRB) slobodna
DUKIĆ, Dajana (SRB, WC) BALABANOVA, Savina (BUL) 6-1 6-0
POLIĆ, Ema (SRB) slobodna
2/3. kolo BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) STINGA, Teodora (ROU) 1-6 3-6
BAUER, Elizabeta (SRB, 4) TRUCA, IULIA (ROU) 6-1 6-1
RELJIĆ, Aleksandra (SRB) PORUBIN, Gabriela (MDA, 5) 1-6 2-6
POLIĆ, Ema (SRB) DUKIĆ, Dajana (SRB, WC) 6-2 6-3
3/3. kolo BAUER, Elizabeta (SRB, 4) PREOTESCU, Irina Elena (ROU) 0-6 6-1 6-4
POLIĆ, Ema (SRB) VELICA, Anna (SWE) 2-6 6-2 6-2
Glavni zreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) MALIKOVA, Tereza (CZE, 7) 2-6 2-6
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) DAMASCHIN, Alexandra (ROU, 3) 2-6 0-6
BAUER, Elizabeta (SRB, Q) LANCRANJAN, Patricia (ROU) 3-6 6-7(5)
POLIĆ, Ema (SRB, Q) SIMION, Oana Georgeta (ROU, WC) 6-2 2-6 1-6
Dubl
1. kolo BAUER, Elizabeta (SRB)/
POLIĆ, Ema (SRB)
HONIGOVA, Sandra (CZE)/ MALIKOVA, Tereza (CZE) 3-6 3-6
Marathon, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) CHU, Chin-Hsien (TPE) 6-2 5-0, predala Chu
2/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) GENNIMATA, Marina (GRE) 6-0 6-0
Glavni zreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) STEFANOU, Agni (GRE) 7-6(3) 6-1
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) ORLOVA, Natalia (RUS, 1) 6-4 5-2, O.N. predala
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) KONIG, Pia (AUT, 8) 6-0 2-6 4-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 6) ROSATELLO, Camilla (ITA) 6-2 7-6(5)
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 6) KOVAL, Anna (RUS) 5-7 7-6(6) 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 6) MUN, Viktoryia (BLR) 7-5 6-4
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 6) SEZER, Melis (TUR, 2) 6-2 6-4
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB, 6) KHARCHENKO, Anastasia (UKR, 4) 6-3 6-1 !!!
Sumter, SC, USA, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo MILJKOVIĆ, Monika (SRB) slobodna
2/4. kolo MILJKOVIĆ, Monika (SRB) SADLER, Trelsie (USA) 0-6 6-4 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Milan, Italy, GA, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) CONSTANTINOVICI, Robert (ROU, LL) 6-4 6-1
ĐERE, Laslo (SRB, 3) LIU, Siyu (CHN, Q) 6-4 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) BAMBRIDGE, Luke (GBR) 6-3 6-3
ĐERE, Laslo (SRB, 3) MASSARA, Antonio (ITA, WC) 6-3 6-1
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MARTERER, Maximilian (GER) 4-6 6-2 6-1
ĐERE, Laslo (SRB, 3) WAGNER, Hannes (GER) 5-7 6-1 6-1
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) NUNEZ, Guillermo (CHI, 12) M.N. odustao
ĐERE, Laslo (SRB, 3) COUACAUD, Enzo (FRA) 6-2 6-1
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 3) HAMOU, Maxime (FRA, 14) 7-6(4) 6-1
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 3) ZVEREV, Alexander (GER, 16) (WC) 6-7(4) 7-5 5-7
Dubl
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
NISHIOKA, Yoshihito (JPN) (2)
COUACAUD, Enzo (FRA)/
NAPOLITANO, Stefano (ITA)
6-2 6-3
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
NISHIOKA, Yoshihito (JPN) (2)
ZVEREV, Alexander (GER)/
RUBLEV, Andrey (RUS)
6-3 6-7 5-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) LOMBARDO, Beatrice (ITA) 6-4 6-1
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) LUSHKOVA, Viktoriya (UKR) 4-6 3-6
Bar, Montenegro, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Dusan VUKIČEVIĆ (3), Dejan ANTONIĆ, Aleksandar ĆURCIN, Ognjen ŠUNJEVARIĆ, Milan DRINIĆ (A)
Glavni žreb
1. kolo MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) ZUKIĆ, Sanin (BIH, LL) 1-4 0-4
MILOVIĆ, Željko (SRB) LADYGIN, Vladyslav (UKR) 6-7(8) 7-6(6) 6-3
SUČEVIĆ, Luka (SRB) VELLODI, Keshay (USA) 6-2 6-2
VUKIČEVIĆ, Dusan (SRB, Q) UZUMCU, Arda (TUR) 4-1 4-0
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) CLARKE, Jay (GBR, 4) 6-4 1-6 3-6
MILIČEVIĆ, Stefan (SRB) PODVINSKI, Tomislav (CRO, Q) 1-6 2-6
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) VASILYEV, Ilya (RUS, 3, Q) 4-5(5) 2-4
SUČEVIĆ, Luka (SRB) POPOVIĆ, Orlando (CRO, 8) 2-4 2-4
VUKIČEVIĆ, Dusan (SRB, Q) LOZIĆ, Karlo (CRO, 5) 4-5(1) 0-4
Dubl
1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)
DOWSON, Dan (AUS)/
VELLODI, Keshav (USA) (3)
4-2 4-1
1/2 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)
MITAK, Mladen (CRO)/
POPOVIĆ, Orlando (CRO)
2-4 0-4
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Isidora PEJOVIĆ (6), Teodora SABLJAREVIĆ (7), Sara KOSTIĆ (8), Milica ČUBRANOVIĆ (A), Jovana ANTONIJEVIĆ (A)
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB, 1) ĐORDAN, Jelena (BIH, Q) 4-2 4-1
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) TUDOR, Cristiana Miruna (ROU,8) 1-4 2-4
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) KUPKOVA, Tamara (SVK) 3-5 1-4
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) ĆURNIĆ, Marija (CRO) 0-4 0-4
PANIĆ, Milica (SRB, WC) JURAŠIĆ, Mia (CRO) 5-3 3-5 4-7
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) ALEXANDER, Sasha (AUS) 5-4(5) 4-1
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) CHEMODANOVA, Daria (RUS) 1-4 4-1 7-4
KENIĆ, Jovana (SRB) KUZMOVA, Viktoria (SVK, 2) 1-4 1-4
2. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB, 1) SILWANOWICZ, Karolina (POL) 4-2 4-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) SURDEANU, Andrada Ioana (ROU,Q) 4-1 3-5 5-7
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) BAŠIĆ, Martina (CRO, 5) B.M. odustala
1/4 finale MARKOVIĆ, Mina (SRB, 1) TUDOR, Cristiana Miruna (ROU, 8) 4-0 2-4 7-4
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) KUZMOVA, Viktoria (SVK, 2) 0-4 3-5
1/2 finale MARKOVIĆ, Mina (SRB, 1) AXON, Georgina (GBR, 6) 4-1 4-2 
FINALE MARKOVIĆ, Mina (SRB, 1) KUZMOVA, Viktoria (SVK) 6-2 7-6(5) !!!
Dubl
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB, A)/
KUZMOVA, Viktoria (SVK, A)
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, A)/
PEJOVIĆ, Isidora (SRB, A)
4-2 4-2
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
ĐORDAN, Jelena (BIH)/
JURAŠIĆ, Mia (CRO)
1-4 3-5
KENIĆ, Jovana (SRB)/
BOJANIĆ, Tamara (MNE)
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
NOVOTNA, Natalie (CZE)
4-0 0-4 9-7
1/2 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB, A)/
KUZMOVA, Viktoria (SVK, A)
CHEMODANOVA, Daria (RUS)/
KUNINA, Ekaterina (RUS, WC)
4-5(6) 4-2 7-2
KENIĆ, Jovana (SRB)/
BOJANIĆ, Tamara (MNE)
ĐORDAN, Jelena (BIH)/
JURAŠIĆ, Mia (CRO)
3-5 2-4
FINALE MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KUZMOVA, Viktoria (SVK)
DJORDAN, Jelena (BIH)/
JURASIC, Mia (CRO)
6-4 3-6 10-7 !!!
Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Predrag DEDIĆ
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE) 6-0 6-7(5) 6-4
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) ZIDANSEK, Tamara (SLO) 6-2 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) CESNEKOVA, Sarlota (SVK) 6-2 7-5
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) CHRISTIE, Freya (GBR, 7) 6-1 6-1
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) BONDAR, Anna (HUN, 1) 6-3 3-6 6-1 !!!
Dubl
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
STOLLAR, Fanny (HUN) (1)
MIKLOVA, Barbora (CZE)/
VONDROUSOVA, Marketa (CZE)
4-6 6-7(3)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Maribor, Slovenia, G2, U16
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
*Filip Grbić (1)
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Mila Mašić, Teodora Ševo, Zoe Doronjski
Dubl
1/2 finale ŠEVO, Teodora (SRB)/
ABIDULLINA, Adel-Byanu (RUS)
ARNOLD, Tamara (SUI)/ MILOVANOVIĆ, Luna (SUI) 6-4 7-6(3)
FINALE ŠEVO, Teodora (SRB)/
ABIDULLINA, Adel-Byanu (RUS)
BRUEHWILER, Jessica (SUI)/
GABRIC, Anna (GER) (3)
1-6 3-6
Subotica, Serbia, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Lazar Lešević (2), Aleksandar Tomić, Aleksa Marjanović, Vuk Marković, Ivan Dobrijević, Nikola Dimitrijević, Filip Đanis (WC), Ivan Rotarov
Glavni zreb
* Lazar Lešević (Q), Aleksandar Tomić (Q), Aleksa Marjanović (Q), Vuk Marković (Q), Ivan Dobrijević (Q), Nikola Dimitrijević (Q), Nemanja Popović, Filip Petrović (WC), Marko Miladinović (15), Dario Bustruc (WC), Ivan Rotarov (LL), Konstantin Kirovski (6), Stefan Gažo (13), Mihajlo Drobnjaković (9), Karim Bendžama, Miloš Vuković, Daniel Turu, Marko Simić, Ilija Lučić, Dobrosav Dević, Aleksa Bućan (14), Kosta Petrov (10), Pavle Drobnjaković, Boris Butulija (5, WC), Kristijan Juhas, Bogdan Djordjević, Miloš Dabić (11), Pero Cvjetinović (16), Aleksa Martinović, Dragan Omčikus (WC)
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 6) JIROUSEK, Tomas (CZE, 1) 6-1 6-3
BUTULIJA, Boris (SRB, 5, WC) SCHELL, Niklas (GER, 2) 3-6 2-6
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 6) KLIMOV, Daniil (GER, 4, Q) 6-4 2-6 6-4
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB, 6) SCHELL, Niklas (GER, 2) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1/2 finale DABIĆ, Miloš (SRB)/
KONSTANTIN, Kirovski (SRB) (3)
JIROUSEK, Tomas (CZE)/
PAROULEK, Tadeas (CZE) (1)
7-5 6-2
FINALE DABIĆ, Miloš (SRB)/
KONSTANTIN, Kirovski (SRB) (3)
SCHELL, Niklas (GER)/
KLIMOV, Daniil (GER) (2)
4-6 0-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Ana Jolić, Sara Čvorović (2), Simona Maksimović, Katarina Lazarević (3, WC), Bojana Marković, Tamara Malešević (4), Emilija Cvetanović (WC), Ana Kunić (5), Slađana Sovilj, Teodora Golubović, Rebeka Farkaš (WC), Mila Sarić (7), Mina Stojčević, Mihaela Đaković (WC), Milica Petrović
Glavni zreb
*Sara Čvorović (Q), Bojana Marković (Q), Tamara Malešević (Q), Slađana Sovilj (Q), Rebeka Farkaš (Q), Mila Šarić (Q), Milica Petrović (Q), Jovana Vuković (1), Jovana Gvozdenović (WC), Nevena Soković (12), Andjela Vidović (WC), Ana Kunić (LL), Katarina Dukić, Natalija Popović (4), Nikolina Džunov (8), Katarina Kostić, Jovana Samočeta, Isidora Živković (10), Tijana Spasojević, Anđela Skrobonja (WC), Ana Jolić (LL), Katarina Ljujić, Draginja Vuković, Ivana Dragović, Jana Bojović (9), Nina Zdravković, Vera Marković, Katarina Lazarević (LL), Kristina Miletić (3), Teodora Ristić (7), Anđela Todorović, Aleksandra Stanković (WC), Mila Mejić (11), Sara Gvozdenović (16), Milica Cvrkota (WC)
1/4. finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 12) 6-3 6-3
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 4) SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) 5-7 4-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, 3) BOJOVIĆ, Jana (SRB, 9) 6-0 6-4
RISTIĆ, Teodora (SRB, 7) GOLUBJEVA, Anastasia (RUS, 2) 6-2 2-6 4-6
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) 5-7 7-6(6) 6-4
MILETIĆ, Kristina (SRB, 3) GOLUBJEVA, Anastasia (RUS, 2) 6-2 7-5
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB, 3) VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) 6-1 2-6 6-4 !!!
Dubl
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB) (1)
SKROBONJA, Anđela (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
6-3 6-2
RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB) (4)
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
GOLUBJEVA, Anastasia (RUS) (2)
1-6 5-7
FINALE POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
GOLUBJEVA, Anastasia (RUS) (2)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB) (1)
6-2 6-2 !!!