Turniri od 20.04 – 26.04.

Barcelona Open Banc Sabadell, Barcelona, Spain, ATP500, 2.265.235, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL) (1)
LOPEZ, Feliciano (ESP)/
MIRNIY, Max (BLR)
4-6 7-6(6) 7-10
BRD Nastase Tiriac Trophy, Bucharest, Romania, ATP250, 494.310, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB) COX, Daniel (GBR) 6-7(4) 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB) DESEIN, Niels (BEL, 4) 2-6 6-1 6-3
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO) 4-6 6-4 4-6
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) FABBIANO, Thomas (ITA, Q) 6-4 6-3
TROICKI, Viktor (SRB) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP) 7-5 3-6 1-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ZOPP, Jurgen (EST, Q) 7-5 6-1
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) SIMON, Gilles (FRA, 1) 5-7 4-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ROSOL, Lukas (CZE, 4) 6-4 4-6 3-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
SCHWARTZMAN, Diego (ARG)
GRIGORIU, Patrick (ROU)/
PAVAL, Costin (ROU) (WC)
6-4 2-6 10-6
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/ (A)
SCHWARTZMAN, Diego (ARG)
BOLELLI, Simone (ITA)/
DARCIS, Steve (BEL)
5-7 5-7

Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart, Germany, Premier, $731.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 5) GARCIA, Caroline (FRA) 6-7(6) 4-6

Vercelli, Italy, 42.500, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
MOLCHANOV, Denys (UKR)
GONZALES, Ruben (PHI)/
WALSH, Darren (GBR)
6-4 1-6 1-10

Open Espace Anjou, Angers, France, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) GUINARD, Manuel (FRA, Q) 7-6(4) 6-1
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) DUBAIL, Julien (BEL) 3-6 7-5 6-1
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) EYSSERIC, Jonathan (FRA, 4) 6-7(4) 3-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
PETIT, Gabriel (FRA)
BONZI, Benjamin (FRA)/
REBOUL, Fabien (FRA)
6-2 2-6 7-10
Soho Square Egypt F15 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) PETERS, Flemming (GER, 10) W/O
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) SOLPI, Niccolo (ITA) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) BLECHA, Jan (CZE) 6-3 6-2
MILOVIĆ, Željko (SRB) SMIRNOV, Artem (UKR, 5) 3-6 6-7(3)
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) ESTRUCH, David (ESP) 6-2 6-3
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) MATSUKEVITCH, Denis (RUS, 3) 6-4 2-6 6-1
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) SAFWAT, Mohamed (EGY, 1) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/ (WC)
ANDRZEJCZUK, Adrian (POL)
SERGIIENKO, Sergiy (UKR)/
SMIRNOV, Artem (UKR)
2-6 1-6
6th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) NOCE, Gabriele Maria (ITA) 3-6 1-6
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) ANTONOPOULOS, Christos (GRE) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, Q) 6-3 3-6 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB) EHARA, Hiroyasu (JPN, 5) 3-6 1-6
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) KEKERCHENI, Filipp (UKR, Q) 6-1 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) EHARA, Hiroyasu (JPN, 5) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE)/
ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO)
6-2 7-5
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MIKOS, Konstantinos (GRE)
CREPALDI, Erik (ITA)/(2)
SURREAUX, Arthur (FRA)
4-6 4-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
KONECNY, Michal (CZE)/
SIMUNEK, David (CZE)
6-2 6-1
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
CENTENARI, Alexander (USA)/
SHANE, Justin S. (USA)
7-6(3) 6-3
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
EHARA, Hiroyasu (JPN)/ (4)
WATANUKI, Keisuke (JPN)
6-4 6-7(3) 10-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) KRYVOY, Yuriy (UKR) 6-2 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) CHANG, Jonathan (USA, Q) 6-1 7-5
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) DEVIATIAROV, Marat (UKR, 7) 6-2 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) JANKOVITS, Yannick (FRA, 2) 6-7(3) 4-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH) (4)
SHEVKEDOV, Ferdun (BUL)/
TUKEL, Zeki (TUR)
6-4 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH) (4)
KRYVOY, Yuriy (UKR)/
SIKORA, Adrian (SVK)
6-1 3-6 8-10
Forte Village International Tournament, Santa Margherita Di Pula, Italy, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) MASSARA, Antonio (ITA, 13) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
INZERILLO, Jerome (FRA, 4)
MERCURI, Fabio (ITA)/
PANCALDI, Luca (ITA)
6-2 5-7 10-7
1/4 finale MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
INZERILLO, Jerome (FRA, 4)
COLELLA, Alessandro (ITA)/
MONCAGATTO, Francesco (ITA)
7-6(3) 6-2
1/2 finale MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
INZERILLO, Jerome (FRA, 4)
GALOVIC, Viktor (CRO)/
MASSARA, Antonio (ITA)
3-6 6-7(4)

LALE CUP, Istanbul, Turkey, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) LEKAJ, Adrijana (CRO) 6-7(5) 6-1 1-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) TAKUNYACI, Doga Selen (TUR) 6-1 6-2
2/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) IVAKHNENKO, Valentyna (RUS, 4) 6-2 4-6 6-2
3/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) ZANDER, Nina (GER) 2-6 4-6
Hardee’s Pro Classic, Dothan, AL, USA, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 5) GABUEVA, Angelina (RUS) 6-2 6-0
2/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 5) ELIE, Jennifer (USA) 6-4 6-1
3/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 5) IANCHUK, Elizaveta (UKR, 2) 6-7(3) 6-4 0-1, ret. 
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) WHORISKEY, Caitlin (USA) 7-6(7) 2-6 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)  TIG, Patricia Maria (ROU) 3-6 6-3 6-1
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)  LARCHER DE BRITO, Michelle (POR, 2) 6-3 6-1
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) CHIRICO, Louisa (USA, 4) 7-6(3) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
SANDERS, Storm (AUS)
CRAWFORD, Samantha (USA)/
PEGULA, Jessica (USA)
3-6 2-6
BLUESUN LADIES OPEN 2015, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) KADIJEVIĆ, Gorana (CRO) 6-2 6-1
2/2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) ZAGORAC, Eva (SLO, 2, WC) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) CVAČKOVA, Natalie (CZE, Q) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
COOPERSMITH, Nicole (USA)
GRANIĆ, Petra (CRO)/
ŠUŠAK, Antonela (CRO)
2-6 3-6
6th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) KAWASAKI, Yoshimi (JPN) 3-6 0-6
2/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR, 9) 2-6 1-6
SABLJAREVIĆ,  Teodora (SRB) MORDERGER, Yana (GER, 8, WC) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) CIOBANU, Daniela (MDA) 2-6 6-4 6-7(2)
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SABALENKA, Aryna (BLR
FOUROUCLAS, Natasha (RSA)/
SANCHEZ-QUINTANAR, Cristina (ESP)
6-0 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SABALENKA, Aryna (BLR
BONDAR, Anna (HUN)/(4)
MOSER, Lisa-Maria (AUT)
6-1 4-6 7-10
Sportevasion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) RIGOZZI, Chantelle (AUS) 6-3 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
QUATTRONE, Chiara (ITA)
CHINELLATO, Silvia (ITA)/
PROSPERI, Valeria (ITA)
W/O
1/2 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
QUATTRONE, Chiara (ITA)
CLAFFEY, Jenny (IRL)/
VON DEICHMANN, Kathinka (LIE)
W/O

20ème Open International Junior de Beaulieu-sur-Mer, Beaulieu Sur Mer, France, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 7) BRUANDET, Loick (FRA, WC) 4-6 2-6
37th Slovakia Cup, Piestany, Slovakia, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) PALCATOVA, Barbora (SVK, Q) 6-2 6-3
2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) MARKOVA, Johana (CZE, 15) 7-6(4) 4-6 6-3
3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) MACHALOVA, Sabina (CZE) 0-6 1-6
Dubl
2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
MESZAROS, Friderika Lotti (HUN)
PROCHAZKOVA, Lucie (CZE)/
PROCHAZKOVA, Tereza (CZE) (8)
1-6 2-6
Kenana Cup, Haskovo, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) PALAZOV, Zlatan (BUL) 6-3 6-3
2/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) KIRKIN, Ergi (TUR, 4) 5-7 3-6
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) ALESHCHEV, Alexey (RUS, 5) 5-7 1-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) SIGSGAARD, Christian (DEN) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)
POLLANEN, Aaro (FIN)/
RUUSUVUORI, Emil (FIN)
6-4 7-6(7)
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)
CACAO, Tiago (POR)/
SOKOLOVSKIY, Mikhail (RUS)
7-6(5) 6-3
1/2 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)
ALESHCHEV, Alexey (RUS)/
KIRKIN, Ergi (TUR)
7-5 0-6 4-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) GRASU, Brandusa Antonia (ROU) 6-0 6-4
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) YOUSEVA,  Rozalina (BUL) 4-6 4-6
2/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) MIHALEVA, Ivon (BUL, 4) 6-3 6-0
3/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) ACHLAMOV, Milena (FRA, WC) 2-6 6-3 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL) 4-6 6-4 6-3
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) CADAR, Selma Stefania (ROU) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)
GHIOROAIE, Ilona Georgiana (ROU)/
GUNA, Ioana
2-6 1-6
MILETIĆ, Kristina (SRB)/
TATARUS, Gabriela Nicole (ROU)
ANTROPOVA, Ekaterina (RUS)/
GORLATS, Valeria (EST)
6-3 2-6 2-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate glavnog žreba singla i od POLUFINALA dubla

Hungarian Open, Budapest, Hungary, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2.k. Petar Šumar (14); 2/2.k.  Filip Petrović (16)
Glavni žreb
1. kolo: Kosta Petrov, Filip Petrović (LL)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nevena Soković (2), Andrijana Stoiljković
Dubl
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS) (1)
LUKACS, Livia (HUN)/
NAGY, Adrienn (HUN) (3)
5-7 5-7
Mladost Grill Open, Zagreb, Croatia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3.k. Aleksa Marđonović; 2/3.k. Nikola Mitrović (9), Lav Dašić (12)
Glavni žreb
1. kolo: Luka Malobabić, Relja Eskić (WC), Adam Kovač (Q)
1/4 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) MORET, Joris (FRA, 8) 2-6 7-6(0) 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3.k. Mila Stanojević; 2/3.k. Tara Gančev
Glavni žreb
1. kolo: Jelena Dimitrijević
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB, 8) FALKNER, Živa (SLO, 4) 3-6 1-6
TRNAVA CUP U14 2015, Trnava, Slovakia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/3.k.
Glavni žreb
1. kolo: Milan Radojković (10), Stefan Ivić (Q)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2.k. Jovana Perić
Glavni žreb
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 6) SISKOVA, Anna (CZE, 2) 2-6 3-6
Moser Cup 2015, Rakovnik, , U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tea Lukić