Turniri od 20.03 -26.03.

International Challenger Quanzhou, Quanzhou, China, $50,000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) HURKACZ, Hubert (POL, Q) 6-4 5-7 4-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)(PR)
BEGEMANN, Andre (GER)/
BURY, Aliaksandr (BLR)(1)
2-6 3-6
Jalisco Open presented by Aeromexico, Guadalajara, Mexico, $50,000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) MANTILLA, Felipe (COL) 6-7(2) 6-4 6-7(2)
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) CORIA, Federico (ARG) 2-6 6-7(4)

USTA MEN’S PRO TENNIS CHAMPIONSHIPS OF CALABASAS, Calabasas, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) CRAIG, Henry (USA, 13) 6-4 3-6 3-6
ASD Fortevillage, Santa Margherita Di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4, WC) GAWRON, Marcin (POL) 6-3 3-6 6-1
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 4, WC) BORTOLOTTI, Marco (ITA) 2-6 6-7(3)
Istarska rivijera, Umag, Umag, Croatia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) HORVAT, Roko (CRO) 6-0 6-1
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) KRIVOKUCA, Neven (CRO) 6-4 6-3
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) AGUILAR, Federico J. (ARG, WC) 5-7 2-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) MELCHIORRE, Davide (ITA) 1-6 4-6
DABIĆ, Miloš (SRB) GRISON, Gianluca (ITA, WC) 6-7(4) 1-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) JOFRE, Facundo (ARG) 2-6 1-6
2/4. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) PONTOGLIO, Davide (ITA, 13) 6-2 6-2
RAJIĆ, Dušan (SRB) GROZDANOV, Tihomir (BUL) 6-4, ret.
3/4. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) CAPECCHI, Daniele (ITA, 8) 4-6 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) BOBROV, Bogdan (RUS) 6-4 3-6 6-4
 4/4. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) ANTONESCU, Vasile (ROU, 4) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
AJDUKOVIĆ, Duje (CRO)(WC)
MARKUSIC, Borna (CRO)/
SULER, Jakov (CRO)(WC)
6-7(2) 2-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 14) KRIVIĆ, Ivan (CRO) 3-6 5-7
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) SITZOUKIS, Themi (AUS) 7-5 3-6 5-2, ret.
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) HAJEK, Petr (CZE, 7) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo  KATIĆ, Dejan (SRB) MOLCHANOV, Denys (UKR) 2-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
WALKOW, Szymon (POL)
GENGEL, Marek (CZE)/
HAJEK, Petr (CZE)
1-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
MIKI, Pietro (GRE)(WC)
JONCOUR, Ronan (FRA)/
MORA, Maxime (FRA)
6-7(2) 2-6
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI)(2)
NIKLES, Johan (SUI)/
OCLEPPO, Julian (ITA)
6-2 7-5 
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI)(2)
BROUWER, Gijs (NED)/
SELS, Jelle (NED)
1-6 4-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) VOINEA, Alexandros (GRE) 6-4 4-6 6-0
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) FARMER, Elliott (GBR) 0-6 0-6
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) HIRSCHMUELLER, Christian (GER, 6) 3-6 5-7
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) NEYKOV, Toni (BUL) 4-6 2-6
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) GOHLKE, Delf (GER) 6-4 6-2
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) OAKLEY, Keelan (GBR, 11) 4-6 6-4 4-6
XVIII Circuit Tennis Català – CT Reus Monterols, Reus, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) APELLANIZ N., Javier (ESP) 6-7(4) 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) GRANDJEAN, Nicolas (SUI) 6-4 6-3
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) MACCARI, Federico (ITA) 1-6 6-2 6-4
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) FUFYGIN, Mikhail (RUS, 3) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) AGABIGUN, Sarp (TUR, WC) 7-6(5) 6-0
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) NETUSCHIL, Marvin (GER, 3) 3-6 2-6

Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) slobodna
ŠEBREK, Anđela (SRB) slobodna
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) SELVARAJOO, Theiviya (MAS) 6-3 6-3
ŠEBREK, Anđela (SRB) NOORDIN, Jawairiah (MAS, 11) 2-6 1-6
3/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) DJOUBRI, Salma (FRA) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) NATARAJAN, Ramya (IND, Q) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
SHENG, Yugi (CHN)/
WANG, Dan Ni (CHN)
7-6(4) 2-6 6-10
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) D’ANNUNZIO, Maria Carla (ITA) 6-3 6-1
2/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) AZRAN, Shir (ISR, 11) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) GASPAR, Ioana (ROU, Q) 6-2 4-6 6-7(5)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ZAGORAC, Eva (SLO, Q) 2-1, ret
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) HUBER, Luisa Marie (GER) 5-7 1-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) HUBER, Luisa Marie (GER) 6-1 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BRIANTI, Alberta (ITA, 3) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)
BOEV, Michaela (BEL)/
HRISTEA, Camelia Elena (ROU)
7-5 4-6 10-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)(3)
ANTONAKIS, Emmanouela (GRE)/
NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE)(WC)
6-0 4-6 10-7
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ILOWSKA, Caroline (AUT)
KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)
6-0 2-0, ret.
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)
IANCHUK, Olga (UKR)/(1)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
3-6 5-7
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ILOWSKA, Caroline (AUT)
GREY, Sarah Beth (GBR)/
HUBER, Luisa Marie (GER)(4)
6-0 6-2
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)(3)
EKLUND, Mia Nicole (FIN)/
ORTEVALL, Sandra (SWE)
6-3 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)(3)
IANCHUK, Olga (UKR)/(1)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
6-7(5) 2-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ILOWSKA, Caroline (AUT)
ANTONITSCH, Mira (AUT)/
THANDI, Karman Kaur (IND)
4-6 5-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) slobodna
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) slobodna
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
MILETIĆ, Kristina (SRB, 6) slobodna
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) DIDKOVSKA, Anna (UKR) 6-2 7-6(4)
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) RUDIUKOVA, Nina (RUS) 5-7 1-6
2/3. kolo LAZAREVIĆ, Jana (SRB) KUNG, Lisa (SUI) 6-2 6-4
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) YOU, Mi Zhuoma (CHN) 1-6 1-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) RUDIUKOVA, Nina (RUS) 6-0 6-2
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) ORESHKINA, Maria (RUS) 7-5 6-1
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MU, Shou Na (CHN) 6-4 6-7(4) 4-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, 6) LINDH G., Emilie (GBR) 6-3 6-3
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) 6-2 1-6 6-4
MILETIĆ, Kristina (SRB, 6) TURKMEN, Doga (TUR) 6-1 6-3
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) D.BERNARDI, Clothilde (FRA, 1) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) VANGELOVA, Ani (BUL) 6-3 6-1
DANILOVIĆ, Olga (SRB) MU, Shou Na (CHN, Q) 6-2 6-2
KAČAR, Marina  (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 2) 5-7 0-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) POSPELOVA, Aleksandra (RUS, 8) 6-2 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE, 5) 5-7 1-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 2) 6-2 6-0
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) DU, Zhima (CHN, Q) W/O
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) IVAKHNENKO, Valentyna (RUS, 4) 4-6 2-6
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) PALKINA, Ksenia (KGZ) 6-1 6-2
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) IVAKHNENKO, Valentyna (RUS, 4) 0-6 4-6
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) IVAKHNENKO, Valentyna (RUS, 4) 7-6(4) 6-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB) GRABHER, Julia (AUT, 3) 6-3 6-2
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ZUEVA, Kate (UKR)
LINDH G., Emilie (GBR)/
NJOZE, Mirabelle (GBR)
4-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
OVUNC , Selin (TUR)/
V’DONCK, Eliessa (BEL)
6-1 2-6 12-10
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
PALKINA, Ksenia (KGZ)/
SHAPATAVA, Sofia (GEO)(2)
2-6 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

21st Namangan ITF Juniors, Namangan, Uzbekistan, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) VISHNEVSKAYA, Ekaterina (RUS, 2) 3-6 2-6
IV ITF Junior GRIP2 Tennis Academy Vinaros, Vinaros, Spain, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) PEREZ W., Jarmo (ESP, WC) 6-3 7-6(4)
2/3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) TRAPANI, Andrea (ITA, 1) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) ALVES, Mateus (BRA, 8) 1-6 3-6
Dubl
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
ELKADI, Omar (EGY)
SISAM, Macsen (NZL)/
TRAPANI, Andrea (ITA)
7-6(5) 6-3
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
ELKADI, Omar (EGY)
CURRLIN, Gabriel (SUI)/
WENGER, Damien (SUI)
3-6 6-3 11-13

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

33. Memorijal Slavoj Greblo, Vrsar, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Romeo Hadžimehmedović (WC)
1/4 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) ALLEN, Walker (USA) 7-5 7-5
1/2 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) DZHENEV, Adriano (BUL) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
ALLEN, Walker (USA)
BONDIOLI, Federico (ITA)/
COVATO, Matteo (ITA)
6-7(5) 3-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo:  Anja Petković, 3. kolo: Anđela Lazarević (WC)
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) ZLATEVA, Julia (BUL) 6-1 6-2
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) LAKI, Michaela (GRE) 7-5 6-3
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) MESTER, Cara Maria (ROU) 6-2 6-1
Dubl
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)/
PETKOVIĆ, Anja (SRB)
LAKI, Michaela (GRE)/
PITTA, Athina (GRE)
4-6 7-6(5) 12-10
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)/
PETKOVIĆ, Anja (SRB)
LEVIVIER, Constance (FRA)/
LIM, Jenny  (FRA)
6-4 3-6 10-5