Turniri od 20.02 – 26.02.

RIO OPEN, RIO DE JANEIRO, BRAZIL, ATP 500, $1.461.560, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) BAGNIS, Facundo (ARG) 6-4 6-4
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) THIEM, Dominic (AUT, 2) 4-6 5-7
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 2) 2-6 5-7

Dubai Duty Free Tennis Championships, Dubai, United Arab Emirates, WTA Premier, €$2.365.250, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) BARTHEL, Mona (GER, WC) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo  JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS)
KLEPAC, Andreja (SLO)/
MARTÍNEZ S., María José (ESP)
4-6 4-6
Hungarian Ladies Open, Budapest, Hungary, WTA International, €$226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) FETT, Jana (CRO) 3-6 3-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) TOMOVA, Viktoriya (BUL) 6-2 3-6 2-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 11) KULICHKOVA, Elizaveta (RUS) 6-3 3-6 6-1
2/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 11) SASNOVICH, Aliaksandra (BLR, 6) 6-3 3-6 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
RAE, Jocelyn (GBR)/
SMITH, Anna (GBR)
1-6 6-1 11-9
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
KHROMACHEVA, Irina (RUS)/
ZANEVSKA, Maryna (BEL)
6-0 6-2
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
HSIEH, Su-Wei (TPE)/(4)
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)
2-6 2-6

Trofeo FAIP Purrel, Bergamo, Italy, €64,000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) GIUSTINO, Lorenzo (ITA) 7-6(11) 6-2
KRSTIN, Peđa (SRB) LACKO, Lukas (SVK, 2) 1-6 2-6
ĐERE, Laslo (SRB) BERRETTINI, Matteo (ITA, WC) 6-7(6) 5-7
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) IGNATIK, Uladzimir (BLR, 5) 6-4 3-6 7-5
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BOUTILLIER, Remi (FRA, Q) 3-6 6-2 6-4
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) JANOWICZ, Jerzy (POL, WC) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
MARCAN, Dino (CRO)(3)/
WEISSBORN, Tristan-S. (AUT)
4-6 4-6
Keio Challenger International Tennis Tournament, Yokohama, Japan, €$50.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) HARRIS, Lloyd (RSA, Q) 4-6 6-4 1-6

China F2 Futures, Anning, China, P.R., $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) HUANG, Jia Qi (CHN) 6-2 6-2
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) YANG, Tsung-Hua (TPE, 1) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) TURINI, Thales (BRA) 6-2 6-1
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) TANUMA, Ryota (JPN, Q) 6-7(2) 6-4 6-7(8)
Indonesia Men’s Futures, Jakarta, Indonesia, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar  (SRB) ALAM, Shaheed (SGP, WC) 6-2 7-6(1)
2. kolo ČONKIĆ, Petar  (SRB) MULLER, Alexandre (FRA, 1) 4-6 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) OUAKAA, Aziz (TUN, WC) 6-1 6-3
JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) AGUILAR, Federico Juan (ARG) 3-6 6-3 6-7(4)
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) LEITE, Wilson (BRA, 8) 4-6 0-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) PONTOGLIO, Davide (ITA, 13) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola  (SRB, 8) BRUNNER, Pascal (AUT) 6-1 3-6 5-7
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola  (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
LEONARDI, Filippo (ITA)/
TRAVAGLIA, Stefano (ITA)
6-2 6-1
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola  (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
FICOVICH, Juan Pablo (ARG)/
LEITE, Wilson (BRA)(4)
4-6 6-4 10-6
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola  (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
BALDI, Filippo (ITA)/(1)
GIACALONE, Imar (ITA)
6-3 6-1
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola  (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
GUTIERREZ, Oscar Jose (BRA)/
SANTOS, Nicolas (BRA)(3)
6-3 6-2
KIWI PRO TENNIS CLASSIC, Indian Harbour Beach, FL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 11) MERMERSKY, Sebastian (BUL) 6-0 7-6(2)
OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) WATANE, Anuj (USA) 6-2 6-1
2/4. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 11) MASCIOLI, Alex (USA) 6-3 6-4
OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) RENARD, Lucas (SWE) 3-6 5-7
3/4. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 11) GRANT, William (USA, WC) 3-6 6-3 6-2
4/4. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 11) MAGINLEY, Jody (ANT) 5-7 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) OLJACA, Mark (USA, WC) 6-3 6-2
PERIĆ, Nebojša (SRB, Q) COLLARINI, Andrea (ARG, 4) 2-6 1-6
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) KOEPFER, Dominik (GER, 7) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
NOLAN, Daniel (AUS)/
OCHI, Makoto (JPN)
6-2 7-5
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
HILTZIK, Jared (USA)/
SEEBERGER, Matt (USA)(WC)
6-4 6-4
1/2 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
CALLAHAN, Hunter (USA)/
CHAPPELL, Nick (USA)
6-7(3) 2-6

MORGAN RUN WOMEN’S OPEN, Rancho Santa Fe, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SANFORD, Alexandra (USA, WC) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(1)
CRISIAN, Jacqueline Adina (ROU)/
VON DEICHMANN, Kathinka (LIE)
1-6 5-7
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) DJOUBRI, Salma (FRA) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) CASCINO, Estelle (FRA, 4) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
VAIDYA, Kanika (IND)/
WANG, Dan Ni (CHN)
3-6 4-6
ITF WOMEN PALMANOVA I, Palmanova (Mallorca), Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GANČEV, Tara (SRB) DANIEL, Jaeda (USA, 9) 1-6 0-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) GIRARD, Emmanuelle (FRA, 4) 1-6 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) slobodna
VUJOVIĆ, Milica (SRB) IAKOVLEVA, Anna (RUS) 2-6 4-6
2/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) SARIOGLAN , Zeynep S. (TUR) 6-0 6-4
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 3) KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS) 4-6 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) SHAO, Yijia (CHN, Q) 6-2 6-1
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) DINU, Cristina (ROU, 1) 6-3 2-6 3-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) POTOČNIK, Nina (SLO) 6-2 6-1
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) GORGODZE, Ekaterine (GEO, 3) 6-4 6-4
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) AKSU, Ayla (TUR, 6) 7-6(6) 6-2
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) DINU, Cristina (ROU, 1) 3-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Yeltsin Cup, Kazan, Russia, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 12) slobodan
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 12) ZEPPIERI, Giulio (ITA) 5-7 6-4 6-4 
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 12) VYLEGZHANIN, Nikolay (RUS, 6) 6-7(4) 4-6
Atik ITF Junior Cup, Antalya, Turkey, G5, tvrrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mia (SRB) AZKARA, Isil Gulfer (TUR) 6-4 7-5
2. kolo LJUBIĆ, Mia (SRB) BAYKAL, Beyda (TUR, 4) 1-6 2-6
ITF Oslo Open, Oslo, Norway, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) TSITSKISHVILI, Sopiko (GEO, Q) 2-6 6-3 2-6
BABIĆ, Jovana (SRB, Q) JAEGER, Estella (GER, 1) 6-2 6-2
2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, Q) EKDAHL, Therese (SWE) 6-1 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TRAVERSI, Costanza (ITA)(2)
HENNEMANN, Caijsa Wilda (SWE)/
MRIDHA, Jessica (SWE)
6-3 6-4
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TRAVERSI, Costanza (ITA)(2)
ALMBORG, Alexandra (SWE)/
EKDAHL, Therese (SWE)
6-2 5-7 10-4
FINALE ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TRAVERSI, Costanza (ITA)(2)
JAEGER, Estella (GER)/
YASAR, Melis (SWE)(1)
6-7(4) 3-6
Siauliai Open 2017, Siauliai, Lithuania, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 16) PIPA, Shaline-Do. (GER, 6) 2-6 4-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
MERTENA, Rebeka Margareta (LAT)
ANDRIEIEVA, Oleksandra (UKR)/
TRESHCHEVA, Sofya (RUS)(2)
7-6(5) 2-6 6-10
Bavarian Junior Championships by tennis11, Cadolzburg, Germany, G4, tepih podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Stefan SUVAJAC
Glavni žreb
1. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) LEMSTRA, Sven (GER) 5-7 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

InTime Tennis Direct Junior Open 2017, Zoetermeer, Netherlands, U16/14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tamara Eraković (14)
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nikola Vidojković
International Championship of Romania U14, Bucharest, Romania, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1/4 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB, Q) STUPAR, Alexandru Ioan (ROU) 4-6 5-7
SABO RAC, Oliver (SRB, 2) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 6-4 6-0
1/2 finale SABO RAC, Oliver (SRB, 2) KAMROWSKI, Marcel (POL, 5) 6-2 6-0
FINALE SABO RAC, Oliver (SRB, 2) BAIN, Jacobi (BAH, 6) 7-5 3-6 7-5
Dubl
1/2 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)
BAIN, Jacobi (BAH)/(4)
BOCLINCA, Bogdan (MDA)
6-3 6-4
FINALE MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)
LANZA CARICCIO, Enrico (ITA)/
TRESOLDI, Nicolo (ITA)
6-4 2-6 8-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Andrea Mrvić (WC)
XL Bygg Open 2017, Stockholm, Tyresö, Sweden, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Iva Divac (8)
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) VOCKE, Luca Victoria (GER, 7) 6-2 6-7(4) 6-0
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) KUZNETSOVA, Ekaterina (RUS, 5) 1-6 6-1 4-6
Open Super 12 Auray, Auray, France, U12, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo:  Aleksa Pisarić
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, WC) ZHUKOV, Maxim (RUS) 6-1 6-0
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, WC) PETR, Vojtech (CZE) 6-3 7-5
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB, WC) PRIZMIĆ, Dino (CRO, WC)  2-6 7-5 5-7
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anja Petković 2. kolo: Lola Radivojević