Turniri od 19.11 – 25.11.

DAVIS CUP FINAL
23-25.11.
FRANCUSKA-HRVATSKA

KPIT-MSLTA CHALLENGER, Pune, India, $50.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) PATAEL, Ben (ISR, Q) 7-5 4-6 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ILKEL, Cem (TUR)
PURCELL, Max (AUS)/
SAVILLE, Luke (AUS)
4-6 6-1 14-16

Columbus Futures, Columbus, OH, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 6) CASH, Robert (USA, WC) 7-5 6-1
2/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 6) LUTHRA, Varun (USA) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) KINGSLEY, Cannon (USA, WC) 1-6 6-3 3-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) RAMIREZ U., Carlos (MEX) 2-6 1-6
LONČAREVIĆ, Mihailo (SRB) CHEN, Christopher (USA) 6-1 2-6, ret
KOVAČ, Adam (SRB) HILLMANN, Julius (GER) 6-4 6-1
2/3. kolo KOVAČ, Adam (SRB) JOHANSSON-H., Jakob (SWE, 6) 3-6 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) JEONG, Yeongseok (KOR, Q) 6-2 6-1
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) MILUSHEV, Plamen (BUL, Q) 4-6 6-4 6-3
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 8) ESTEVE L., Eduard (ESP, 3) 2-6 7-5 6-4
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 8) GENNARO, Dante (ITA, 5) 4-6 0-1, ret.
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/(3)
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)
DONEV, Gabriel (BUL)/
MILUSHEV, Plamen (BUL)
6-2 7-5
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/(3)
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)
JEONG, Yeongseok (KOR)/
PARK, Uisung (KOR)
6-4 4-6 6-10

Soho Square Egypt F28 Women’s Future, Sharm el Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) SANTA, Anna (ITA) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SHUTO, Minami (JPN)
DUERST, Jenny (SUI)/
GANZ, Fiona (SUI)
2-6 2-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, Q) 6-1 6-0
BONIĆ, Barbara (SRB, 3) JARUSKOVA, Timea (SVK) 6-7(5) 4-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) EKANI, Irys (FRA) 6-4 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)(3)
AUBUCHON, Micheline (USA)/
NSIMBA, Noelly L. (CAN)
6-3 6-1
BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
GRIMM, Chiara (SUI)/
SCHOLL, Chiara (USA)
4-6 6-4 9-11
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)(3)
HOSOKI, Yuka (JPN)/
SHIMIZU, Chinatsu (JPN)
6-1 7-5
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)(3)
GRIMM, Chiara (SUI)/
SCHOLL, Chiara (USA)
6-3 6-7(3) 7-10
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) CHAPELLE, Eugenie (BEL) 4-6 6-7(6)
VIDOVIĆ, Anđela (SRB) ZADORI, Reka (HUN) 3-6 7-6(5) 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Smash Academy ITF Junior Tournament G3, Cairo, Egypt, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 6) OVCHARENKO, Oleksandr (UKR) 4-6 6-3 1-2, ret.
ITF East Africa Junior Circuit 18 & Under KEN 1, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andrej JOVANOVIĆ
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 9) slobodna
2. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 9) WAHOME, Esther (KEN) 6-0 6-0
3. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 9) SASINKA, Victoria (USA, 8) 6-4 6-0
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 9) KOTECHA, Sneha (KEN, 1) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
LUKIĆ, Tea (GER)(3)
KITAMBALA, Hoziane (BDI)/
RANAIVO, Harinda C. (MAD)(5)
6-1 6-0
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
LUKIĆ, Tea (GER)(3)
NIYONKURU, Aisha (BDI)/
VAN DER MERWE, Lara C. (RSA)(1)
6-1 5-7 10-6
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
LUKIĆ, Tea (GER)(3)
KOTECHA, Sneha (KEN)/
VARTAK, Ananya (GBR)(2)
6-1 6-2
Marshall Open in Honour of Anna Smashnova, Kiryat Shmona, Israel, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Stefan IVIĆ, Hamad MEĐEDOVIĆ (4)
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) SIMON, Sahar (ISR) 7-5 6-1
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) STRICKER, Dominic S. (SUI, 8) 2-6 5-7
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) DROGUET, Aubane (FRA, Q) 2-6 0-6
Dubl
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
ARKADIANOU, Anna (GRE)
BOUZAS M., Jessica (ESP)/
SCHECH, Ruxandra (GER)
7-6(4) 7-5
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
ARKADIANOU, Anna (GRE)
KRUPENINA, Maria (RUS)/
KUDERMETOVA, Polina (RUS)
6-4 6-0
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB)/
ARKADIANOU, Anna (GRE)
PEPELYAEVA, Veronika (RUS)/
TIKHONOVA, Anastasia (RUS)(3)
3-6 4-6
Oujda-Angad Junior Open, Oujda, Morocco, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) DAD, Said (MAR, Q) 1-6 6-1 7-6(6)
2. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) LUIS, Tomas (POR, 5) 4-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

VLTC Nexia BT U16, Paola, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Luka Petrović (8)
Glavni žreb
1. kolo: Bojan Radoman (Q), Luka Kurtović (Q)
2. kolo: Veljko Cvetković (WC), Petar Belošević (12)
3. kolo: Nikola Zekić (11)
1/4 finale JOVANOVIĆ, Nikola (SRB) DINEV, Dinko (BUL, 5) 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)/
TOMIĆ, Radomir (BIH)
DINEV, Dinko (BUL)/(1)
POPOV, Vladimir (BUL)
6-7(1) 6-3 8-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Lena Karlovčan (Q)
2. kolo: Sanja Đurđević (Q),  Anja Petković (7), Kristina Stamenković (WC)
3. kolo: Iva Šepa
1/4 finale MRVIĆ, Andrea (SRB) KUZMANOSKA, Iva (MKD, 13) 6-3 6-1
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) POPOVICI, Floriana (ROU, 6) 6-3 6-4
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 11) KOZAKOVA, Karolina (SUI, 2) 6-4 7-6(4)
1/2 finale MRVIĆ, Andrea (SRB) BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS, 3) 6-7(5) 1-6
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 11) 3-6 2-6
FINALE KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 11) BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS, 3) 6-4 6-3
Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3, kolo: Aleksa Stojčić
Glavni žreb
2. kolo: Vanja Petrov, Aleksa Pisarić
3. kolo: Romeo Hadžimehmedović (WC)
, Siroki Brijeg, Bosnia and Herzegovina, U12, C3, tepih
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Ilić (WC)
2. kolo: Nikola Lulić
1/4 finale STANKOVIĆ, Simeon (SRB) SVEC, Ziga (SLO) 6-7(4) 0-6
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) IVKIĆ, Emanuel (CRO) 7-5 6-4
1/2 finale VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) SVEC, Ziga (SLO) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
ĐOKIĆ, Matej (BIH)
MARIĆ, Hrvoje (CRO)/
SLIVAR, Lukas (CRO)
2-6 6-1 4-10
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tara Mihaljević
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB) MUMLEK, Lija (SLO) 6-0 6-0
MARIĆ, Dunja (SRB) BAJRI, Gresi (ALB, WC) 6-1 6-3
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB) KATSALI, Sotiria (GRE) 6-3 6-2
MARIĆ, Dunja (SRB) PREIS, Lana (CRO, WC) 6-7(3) 6-2 6-2
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB) MARIĆ, Dunja (SRB) 6-4 6-7(8) 6-2
Dubl
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
KASTAKOVA, Sara (SVK)/
MARINKOVIKJ, Nina (MKD)
W/O
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
MIŠKOVIĆ, Dora (CRO)/
PREIS, Lana (CRO)
6-1 7-5
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
KATSALI, Sotiria (GRE)/
PANAGIOTIDOU, Alexandra (GRE)
6-2 6-1