Turniri od 19.10 – 25.10.

ERSTE BENK OPEN, Vienna, Austria, ATP500, 1.745.040, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) STRUFF,Jan-Lennar(GER,3) 1-5, ret.
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 3)
GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP)/
THIEM, Dominic (AUT)
6-0 6-3
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 3)
MARRERO, David (ESP)/
SEPPI, Andreas (ITA)
5-7 7-5 8-10
KREMLIN CUP, Moscow, Russia, ATP250, $698.325, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) PERFILOV,Alexander(RUS) 6-3 6-0
KRSTIN, Peđa (SRB, 8) SURCHENKO,Dmitry (RUS) 6-0 6-2
2/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) TURSUNOV, Dmitry (RUS, WC) 6-3 6-4
KRSTIN, Peđa (SRB, 8) VASILENKO, Alexander (RUS) 3-6 2-6
3/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) KAMKE, Tobias (GER, 5) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) slobodan
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) HAASE, Robin (NED) 4-6 5-7
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) GABASHVILI, Teymuraz (RUS) 2-6 3-6
IF STOCKHOLM OPEN, Stockholm, Sweden, ATP250, €537.050, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB,2) VEGER, Filip (CRO) 7-6(4) 6-3
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB,2) SODERLUND, Carl (SWE, WC) 6-3 6-0
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB,2) SEKULIĆ, Miloš (SWE) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB,Q) DIMITROV, Grigor (BUL, 5) 5-7 3-6

BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Luxembourg, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) DODIN, Oceane (FRA, 8) 1-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 5) MINELLA,Mandy (LUX, WC) 6-1 6-4
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) WATSON, Heather (GBR) 6-4 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 5) TATISHVILI, Anna (USA, Q) 6-4 6-2
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) VAN UYTVANCK, Alison (BEL) 4-6 7-6(5) 5-7
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 5) DOI, Misaki (JPN) 6-7(4) 5-7
KREMLIN CUP, Moscow, Russia, Premier, $702.900, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) TSURENKO, Lesia (UKR) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra(SRB)/
MARTIĆ, Petra (CRO)
GASPARYAN, Margarita (RUS)/
PANOVA, Alexandra (RUS)
6-2 6-7(6) 10-7
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra(SRB)/
MARTIĆ, Petra (CRO)
KLEPAČ, Andreja (SLO)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE, 3)
5-7 4-6

OPEN BREST ARENA 2015, Brest, France, 106.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO, 3)
slobodni
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO, 3)
DOUMBIA, Sadio (FRA)/
TABATRUONG, Maxime (FRA)
6-3 6-3
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO, 3)
SKUPSKI, Ken (GBR)/
SKUPSKI, Neal (GBR, 2)
6-7(4) 4-6
Bangalore, India, $50.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) MYNENI, Saketh (IND, 3) 3-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
RAMANATHAN, Ramkumar (IND)
FRUTTERO, John-Paul (USA, WC)/
PRASHANTH, N.Vijay Sundar (IND)
3-6 2-6

7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ARSIĆ, Nikola (SRB) TRASKIN, Henrik (LTU) 7-5 4-6 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) SAKELLARIDIS, Michalis (GRE) 6-1 6-1
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) SIMUNEK, David (CZE, 4) 7-6(1) 6-3
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) BRANCACCIO, Raul (ITA, 13) 6-4 5-7 6-3
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) STERGIOU, Ioannis (GRE, WC) 6-7(4) 6-3 7-6(4)
BJELICA, Ivan (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) 6-2 7-6(0)
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) GLASSPOOL, Lloyd (GBR) 2-6 4-6
BJELICA, Ivan (SRB) BRINKMAN, Nils (GER, SE) 6-0 1-6 6-3
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) ŠAFRANEK, Vaclav (CZE, 4) 4-6 1-6
MELILLA, Melilla, Spain, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) PANCALDI, Luca (ITA) 3-6 4-6
Sportevasion ITF Futur SummerTour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) WEINHANDL, Lukas (AUT) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB)/
DE LEON ELIAS, David (ESP)
JOVANOVIĆ, Marko (AUS)/
MYLOKOSTOV, Denys (UKR)
3-6 1-6

National Bank Challenger Saguenay, Saguenay, Canada, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) JEGIOLKA, Justyna (POL) 6-0 4-6 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) PEGULA, Jessica (USA, 2) 3-6 7-6(7) 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) CRAWFORD, Samantha (USA, 5) 7-6(0) 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) GILCHRIST, Nadja (USA, Q) 7-5 7-5
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SADIKOVIĆ, Amra (SUI) 6-3 6-7(5) 6-1
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
OUDIN, Melanie (USA)
LEDUC, Marie-Alexandre (CAN)/
ROBILLARD-MILLETTE, Charlotte (CAN)
6-7(5) 3-6
Suzhou, China, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) KUWATA, Hiroko (JPN) 7-5 4-6 3-6
Hamanako Tokyu Sunny Park, Hamamatsu, Japan, $25.000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) OKUNO, Ayaka (JPN, 6) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YONEMURA, Akiko (JPN)
MAEDA, Yumeka (JPN)/
TACHIBANA, RIKO (JPN, WC)
6-4 2-6 10-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YONEMURA, Akiko (JPN)
AYUKAWA, Mana (JPN)/
NINOMIYA, Makoto (JPN, 1)
2-6 0-6
McLeod Health Florence Open, Florence, SC, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) GABUEVA,Angelina(RUS, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 2)
AKITA, Shiho (JPN,Q)
ARAKAWA, Natsuho (JPN)
W/O
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 2)
MARCINKEVICA, Diana (LAT)/
SCHOLL, Chiara (USA)
W/O
7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) slobodna
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) KOKKINAKI, Evgenia (GRE, WC) 4-6 6-2 6-2
SABLJAREVIĆ, Sofija(SRB) KOKKINAKI, Evaggelia (GRE, WC) 5-7 5-7
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) ČAKAREVIĆ, Sara (FRA) 4-6 0-6
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) KOKKINAKI, Evaggelia (GRE, WC) 6-0 6-1
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) DE CESARE,Helen(THA,12) 2-6 1-6
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) BOURGUIGNON, Madison (USA) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) FEUERSTEIN, Claire (FRA) 3-6 6-4 6-3
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB,Q) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 2) 6-1 3-6 0-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) MATVIYENKO,Lisa (GER,Q) 6-2 6-4
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 5) STAMATOVA, Julia (BUL, 3) 6-3 6-0
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 5) OZGEN, Pemra (TUR, 1) 6-4 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara(FRA,WC)
7-5 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
CASCINO, Estelle (FRA)/
MARTINEZ MARTINEZ, Maria (ESP, 4)
2-6 2-6
Sportevasion ITF Futur Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJČIĆ, Nađa (SRB) HORVAT, Ivana (AUT) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo STOJČIĆ, Nađa (SRB)/
HORVAT, Ivana (AUT)
ANDRIAMAROSOA, Sandra (MAD)/
BENKOWSKA, Agata Jadwiga (POL)
3-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) CUYPERS, Dorien (BEL) 1-6 2-6
POPIVODA, Mila (SRB) KITAGAWA, Rio (JPN) 4-6 0-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MOSKOVENKO, Irina (RUS) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) KATSITADZE, Mayya (RUS, WC) 6-3 6-4
LUKIĆ, Jelena (SRB) FOMINA, Alona (UKR, Q) 2-6 5-7
2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) APONASENKO, Vasilisa (RUS) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)
NEGREANU, Daiana (ROU)/(3)
SANCHEZ-QUINTANAR, Cristina (ESP)
1-6 0-6
LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ROHRA, Tanisha (IND)
RAKITSKAYA, Daria (RUS)/
ZARYTSKA, Anastasia(UKR)
W/O
1/4 finale LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ROHRA, Tanisha (IND)
ENE, Cristina (ROU)/
RUSE, Elena Gabriela (ROU)
W/O

ITF 4 Autumn Almere 2015, Almere, Netherlands, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) WITTOUCK, Louise (BEL) 6-2 6-1
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) VEDDER, Eva (NED) 6-2 6-3
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) NOVAK, Kristina (SLO) 6-3 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) VORAČEK, Eva Marie (GER, 4) 7-5 6-2
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) SALDEN, Lara (BEL, 2) 6-4 3-6 6-3
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO, 1)
MARTYNOV, Diana (FRA)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)
6-0 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO, 1)
LIAUWA FONG, Esmee (NED)/
VAN GINKEL, Nicole (NED, WC)
6-0 7-5
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO, 1)
UKOLOVA, Anna (RUS)/
VAN HEUVELEN, Elise (GBR)
6-3 6-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO, 1)
SALDEN, Lara (BEL)/
VAN KESSEL, Judith (NED, 3)
2-6 4-6
Victoria U18 ITF Junior Tournament, North Saanich, British Columbia, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) KIM, Minnie (CAN, WC) 6-3 6-1
2. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) COURTEAU, Anne Sophie (CAN, 8) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB)/
SASAKI, Ayumi (CAN)
VAGRAMOV, Alexandra (CAN)/
ZHANG, Julien Jia Wen (CAN, 3)
6-4 3-6 10-5
1/4 finale ILIĆ, Ivana (SRB)/
SASAKI, Ayumi (CAN)
FORTIN, Sarah-Maude (CAN)/
KIM, Minnie (CAN)
4-6 1-6
8th Kuwait ITF Junior Tournament, Hawali, Kuwait, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) VUPPULA, Sahithi (CAN) 6-0 6-1
2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SHAWKAT, Ahlam (EGY, 1) W/O
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
KALAYCY, NIL (TUR)/
SONMEZ, Zeynep (TUR)
2-2, ret.

, Barcelona, Spain, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Mihailo POPOVIĆ (5)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mihaela ĐAKOVIĆ (10), Aleksandra STANKOVIĆ (11)
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 3) MAYOROVA BAKHTINA, Cristina (ESP, 7) 6-7(7) 6-1 6-0
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 3) BERCHTOLD, Christina (GER, 2) 5-7 3-6
, Capdepera (Mallorca), Spain, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja(SRB) PETER, Elias (GER) 6-1 6-2
1/2 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja(SRB) LAJAL, Mark (EST) 5-7 6-7(3)