Turniri od 19.09 – 25.09

ST. PETERSBURG OPEN, ST. PETERSBURG, RUSSIA, ATP 250, $923,550, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MERTL, Jan (CZE, 8) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) VERDASCO, Fernando (ESP) 2-6 6-3 6-2
TROICKI, Viktor (SRB, 7) ELIAS, Gastao (POR) 6-1 6-2
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) YOUZHNY, Mikhail (RUS) 3-6 5-7
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) TROICKI, Viktor (SRB, 7) 4-6 4-6
1/4 finale
TROICKI, Viktor (SRB, 7) WAWRINKA, Stan (SUI, 1) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)(PR)
BEGEMANN, Andre (GER)/
PAES, Leander (IND)(PR)
2-6 4-6
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(2)
BERANKIS, Ricardas (LTU)/
ELIAS, Gastao (POR)
4-6 6-3 10-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(2)
ELGIN, Mikhail (RUS)/(WC)
KUDRYAVTSEV, Alexander (RUS)
6-7(4) 5-7

Guangzhou International Women’s Open, Guangzhou, China, WTA International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) YOU, Xiaodi (CHN, Q) 6-2 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) PETERSON, Rebecca (SWE) 6-1 1-0, ret.
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) LISICKI, Sabine (GER) 7-6(4) 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) KONJUH, Ana (CRO, 3) 7-5 7-6(7)
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) TSURENKO, Lesia (UKR) 4-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
HINGIS, Martina (SUI)(3)
RAE, Jocelyn (GBR)/
SMITH, Anna (GBR)
6-3 6-7(5) 10-5
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
HINGIS, Martina (SUI)(3)
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)/
SOYLU, Ipek (TUR)
6-0 6-1
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
HINGIS, Martina (SUI)(3)
GOVORTSOVA, Olga (BLR)/
LAPKO, Vera (BLR)(WC)
4-6 6-3 8-10
TORAY PAN PACIFIC OPEN, Tokyo, Japan, Premier, $885.500, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) SEMA, Erika (JPN) 6-1 6-2
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) HANTUCHOVA, Daniela (SVK) 6-3 6-1
3/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) BONDARENKO, Kateryna (UKR, 1) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)
BRENGLE, Madison (USA)/
HISAMI, Kanae (JPN)(Alt)
6-2 6-2
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)
ATAWO, Raquel (USA)/
SPEARS, Abigail (USA)(3)
2-6 6-7(5)

Izmir, Turkey , €64K+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) BAŠIĆ, Mirza (BIH, 3) 7-5 4-6 5-7
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SETKIĆ, Aldin (BIH)
MANAFOV, Vladyslav (UKR)/
TSITSIPAS, Stefanos (GRE)
4-6 6-7(9)
Sibiu Open , Sibiu, Romania, €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) GHEDIN, Riccardo (ITA) 6-3 6-3
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) PEL, David (NED) 6-4, ret
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) MIES, Andreas (GER) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 6) NOVAK, Dennis (AUT) 3-6 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) DEMBEK, Michal (POL, WC) 4-6 6-3 5-7
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Alt) SAFRANEK, Vaclav (CZE) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
BEHAR, Ariel (URU)(3)
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
6-4 6-2
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
BEHAR, Ariel (URU)(3)
KOLAR, Zdenek (CZE)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE)
6-4 6-4
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
BEHAR, Ariel (URU)(3)
EYSSERIC, Jonathan (FRA)/
LAMASINE, Tristan (FRA)(1)
4-6 3-6

COPA GUADALQUIVIR, Sevilla, Spain, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) MESQUIDA BERG, Alex (ESP) 5-7 4-6
Szigetközi Open, Dunakeszi, Hungary, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) TORONYI, Erik (HUN) 1-6 1-6
Irvine Futures, Irvine, CA, USA, $10.000 , tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) PATINO, Luis (MEX) 6-2 7-5
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) ISMAILOV, Temur (UZB, 5) 6-3 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) MCDONALD, Mackenzie (USA, 1, WC) 5-7 2-6
SERBIA F8, Sokobanja, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB) DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) 3-6 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) slobodan
VUČKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) 1-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) GRIGORIU, Patrick (ROU) 6-1 2-6 1-6
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB) POPOVIĆ, Miodrag (SRB) 6-4 6-1
DABIĆ, Miloš (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) 4-6 7-6(6) 6-4
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB, WC) IVANOV, Klim (KAZ, WC) 6-3 6-1
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) ARSIĆ, Nikola (SRB) 3-6 6-4 1-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) VLADUSIC, Nenad (AUT) 6-2 6-4
JANKOVIĆ, Luka (SRB, WC) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 6-2 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 11) slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB, WC) 6-3 6-1
2/3. kolo DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, 1) 1-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) 6-2 6-2
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB) JAKOB, Florian (GER, WC) 5-7, ret
DABIĆ, Miloš (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 4) 6-4 6-2
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB, WC) BONIFACIUS, Rafn Kumar (ISL) 3-6 4-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) WEIS, Alexander (ITA, 5) 3-6 2-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE, 9) 2-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 11) JANKOVIĆ, Luka (SRB, WC) 6-3 6-1
RAJIĆ, Dušan (SRB) FROSA, Marius (ROU, 10) 2-6 6-1 2-6
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) DIMITROV, Martin (BUL) 6-2 6-4
DABIĆ, Miloš (SRB) BONIFACIUS, Rafn Kumar (ISL) 6-2 7-6(6)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 11) MICOV, Stefan (MKD) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) DELIĆ, Mate (CRO, 1) 3-6 6-3 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) LAZAROV, Alexandar (BUL) 1-6 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB) GALOPPINI, Davide (ITA) 1-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 8) DABIĆ, Miloš (SRB, Q) 7-5 6-2
BJELICA, Ivan (SRB, 7) ILIĆ, Luka (SRB) 6-2 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB) SAAVEDRA-CORVALAN, Cristobal (CHI, 5) 4-6 0-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 2-6 0-6
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) VEGER, Filip (CRO, 6) 6-2 1-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) HAENLE, Pirmin (GER) 0-6 4-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) URZUA-RIVERA, Ricardo (CHI) 0-6 0-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) GALOPPINI, Davide (ITA) 7-6(2) 6-2
BJELICA, Ivan (SRB, 7) URBANIJA, Mike (SLO) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
DELIĆ, Duje (CRO)/
DELIĆ, Mate (CRO)
6-4 6-7(2) 10-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(4)
HAENLE, Pirmin (GER)/
RAJSKI, Maciej (POL)
2-6 6-7(5)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)
JARC, Rok (SLO)/
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO)
1-6 7-5 10-6
DABIĆ, Miloš (SRB)/
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB)
BONIFACIUS, R. Kumar (ISL)/
RISTIC, Vladimir (ISL)(WC)
6-2 7-6(4)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
BRINKMANN, Nils (GER)
FROSA, Marius (ROU)/
JAKOB, Florian (GER)
4-6 6-2 10-8
Darko JANDRIĆ (SRB)/
GRIGORIU, Patrick (ROU)(2)
slobodni
1/4 finale Darko JANDRIĆ (SRB)/
GRIGORIU, Patrick (ROU)(2)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
BRINKMANN, Nils (GER)
6-7(3) 6-3 5-10
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)
HAENLE, Pirmin (GER)/
RAJSKI, Maciej (POL)
4-6 1-6
DABIĆ, Miloš (SRB)/
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB)
DAMIAN, Mihaita Daniel (ROU)/
MARASIN, Alexandru Catalin (ROU)(WC)
3-6 7-5 6-10
ILIĆ, Luka (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
SERDARUSIĆ, Nino (CRO)/
ZUKAS, Matias (ARG)(1)
4-6 0-6
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/
BRINKMANN, Nils (GER)
DAMIAN, Mihaita Daniel (ROU)/
MARASIN, Alexandru Catalin (ROU)(WC)
6-1 6-1
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB)/
BRINKMANN, Nils (GER)
SERDARUSIĆ, Nino (CRO)/
ZUKAS, Matias (ARG)(1)
2-6 4-6

Neva Cup 2016, Saint-Petersburg, Russia, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) URZHUMOVA, Valeriya (RUS) 6-2 6-2
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) AMANMURADOVA, Akgul (UZB, 4) 6-7(5) 6-2 6-3
3/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) DIATCHENKO, Vitalia (RUS) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, Q) IANCHUK, Olga (UKR) 6-0 6-3
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, Q) ALEXANDROVA, Ekaterina (RUS, 6) 6-3 3-6 7-5
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB, Q) VEKIĆ, Dona (CRO, 3) 3-6 3-6
2016 Coleman Vision Tennis Championships, Albuquerque, NM, USA, $75.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ZARAZUA, Renata (MEX, Q) 3-6 6-3 3-6
OPEN EMERAUDE SOLAIRE, Saint-Malo, France, $50.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) GRABHER, Julia (AUT) 6-3 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) MALECKOVA, Jesika (CZE) 6-2 3-6 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) FERRO, Fiona (FRA, WC) 7-6(4) 6-7(3) 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(4)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
MARCINKEVICA, Diana (LAT)
6-7(3) 6-4 9-11
Royal Cup NLB Banka, Podgorica, Montenegro, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 16) BOJOVIĆ, Jana (SRB) 6-0 6-0
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) REMONDINA, Anna-Giulia (ITA) 1-6 2-6
KAČAR, Marina (SRB, 10) LONDOL, Teresia (USA) 7-5 6-0
TOMIĆ, Tamara (SRB) CAKAREVIC, Sara (FRA, 5) 0-3, ret
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 11) TURKOVIĆ, Domenika (CRO, WC) 6-0 6-0
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) ORMAECHEA, Paula (ARG, 6) 1-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 12) ĆETKOVIĆ, Andrea (MNE) 6-1 6-0
SPREMO, Milana (SRB, 8) STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) 6-2 6-1
2/2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 16) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 2) 1-6 2-6
KAČAR, Marina (SRB, 10) BUKTA, Agnes (HUN, 4) 6-4 6-7(3) 6-7(5)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 11) CAKAREVIC, Sara (FRA, 5) 6-4 6-7(5) 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 12) PRENKOVIĆ, Linda (GER) 6-4 6-0
SPREMO, Milana (SRB, 8) TISHCHENKO, Iana (MDA, 14) 6-3 0-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) KOTLICA, Boba (SRB, WC) 6-0 6-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, LL) DI GIUSEPPE, Martina (ITA) 3-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) JURIKOVA, Lenka (SVK) 6-2 3-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) MIJACIKA, Ani (CRO, Q) 5-7 3-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, SE) BARA, Irina Maria (ROU, 8) 5-7 2-6
ŠEBREK, Anđela (SRB, WC) LEMOINE, Quirine (NED, 7) 1-6 0-6
SPREMO, Milana (SRB, Q) GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA) 2-6 1-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) ZIDANŠEK, Tamara (SLO, 2) 2-6 1-6
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) DI GIUSEPPE, Martina (ITA) 7-5 7-6(2)
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) ORMAECHEA, Paula (ARG, Q) 4-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB)(WC)
GIOVINE, Claudia (ITA)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
0-6 1-6
KOTLICA, Boba (SRB)/
ĆETKOVIĆ, Andrea (MNE)
HERDZELAS, Dea (BIH)/
KLAFFNER, Melanie (AUT)
0-6 0-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
BUKTA, Agnes (HUN)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)(4)
6-3 6-3
SPREMO, Milana (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)(WC)
MAJERIĆ, Tadeja (SLO)/
SIPEK, Natalija (SLO)
0-6 6-4 8-10
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VUKOVIĆ, Daniela (SUI)
STOKKE, Melanie (NOR)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH)
3-6 2-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara (FRA)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
LEMOINE, Quirine (NED)(3)
4-6 4-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)
BARA, Irina maria (ROU)/
BUZARNESCU, Mihaela (ROU)(2)
6-2 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
MAJERIĆ, Tadeja (SLO)/
SIPEK, Natalija (SLO)
6-1 7-6(4)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)
DI GIUSEPPE, Martina (ITA)/
REMONDINA, Anna-Giulia (ITA)
6-4 6-4
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
HERDZELAS, Dea (BIH)/
KLAFFNER, Melanie (AUT)
6-1 3-6 10-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
LEMOINE, Quirine (NED)(3)
6-7(6) 2-6
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
LEMOINE, Quirine (NED)(3)
6-3 4-6 4-10
Thailand ITF $25,000 Women’s Pro Circuit 2016, Hua Hin, Thailand, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) CHRISTIAN, Kaitlyn (USA) 6-1 6-2
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) LI, Yuenu (CHN, 10) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) WONGTEANCHAI, Varunya (THA, WC) 6-7(6) 0-4, ret.
Aegon GB Pro-Series Nottingham, Nottingham, Great Britain, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANKOVIĆ, Jovana (SRB) YARDLEY, Summer (GBR) 0-6 1-6
4º OPEN INT. FEMENINO BREZO OSUNA, Madrid, Spain, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) BORDES CASELLES, Silvia (ESP) 6-7(7) 0-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJČIĆ, Nađa (SRB) slobodna
2/2. kolo STOJČIĆ, Nađa (SRB) HOPFGARTNER, Jeannine (ITA) 3-6 4-6

National Sport Park Open U18, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) PETRENI, Duccio (ITA) 0-6 5-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, A) MICEVA, Teodora (MKD) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, Q) GRIVA, Varvara (GRE, 5) 4-6 3-6
KOJČIĆ, Emilija (SRB) KRZOVSKA, Darija (MKD, Q) 5-7 2-6
Mostar Open 18&U 2016, Mostar, Bosnia/Herzegovina, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) ARALO, Adrian (BIH, A) 6-0 6-1
SUVAJAC, Stefan (SRB, A) HADŽISADIKOVIĆ, Faris (BIH, A) W/O
2/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) DIZDAREVIĆ, Tin (CRO, 5) 4-6 3-6
SUVAJAC, Stefan (SRB, A) MADZAR , Stipan (CRO, 8) 1-6 7-5 5-10
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) KRAINER, Lukas (AUT) 7-5 1-4, ret
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 1) slobodna
2/3. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 1) SZALAI, Reka (HUN, WC) 6-2 5-7 8-10
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) JELUSIĆ, Katarina (CRO, WC) 6-2 6-1
2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) SENKAROVA, Adriana (SVK, 5) 1-6 0-6

SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-16, Barcelona, Spain, U16, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Mihaela ĐAKOVIĆ (SRB, 6) Daniella MEDVEDEVA (RUS, 1) 3-6 1-6
Tamara MALEŠEVIĆ (SRB, 2) Avelina SAYFETDINOVA (RUS, 7) 0-6 2-6
Dubl
1/2 finale Mihaela ĐAKOVIĆ (SRB)/
Tamara MALEŠEVIĆ (SRB) (1)
Daria FRAYMAN (RUS)/
Maria NOVIKOVA (RUS)(3)
3-6 3-6
Tenis Club Trophy U12, Bucharest, Romania, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sara Đunisijević