Turniri od 19.08 – 25.08.

Ove nedelje nema naših tenisera na ATP turu

New Haven, United States, $ 750,000, tvrda podloga 
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) PENNETTA, Flavia (ITA) 6-3 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo  JOVANOVSKI, Bojana (SRB) GOERGES, Julia (GER ,WC) 2-6 6-4 5-7

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Este, Italy $ 15,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) GALOVIC, Viktor (ITA) 6-4 6-4
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) AGUILAR, Jorge (CHI, 3) 6-3 6-7(6) 2-6
 
 Novi Sad, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LALUŠIĆ, Mladen (SRB, WC) SAMARĐžIĆ, Ognjen (USA) 0-6 1-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-2 6-1
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) STOJKOVIĆ, Vladimir (SRB) 6-3 6-2
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) PATRUTESCU, Fabian (ROU) 2-6 5-7 
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) NEYKOV, Ton (BUL) 2-6 2-6
ĐžALETA, Nikola (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-3 6-1
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) MILETIĆ, Aleksa (SRB) 6-4 1-6 6-2 
BOŽIĆ, Aleksandar (SRB) SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) 6-1 6-0
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) MATEJCEK, Mario (AUS) 1-6 0-6 
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 6-1 6-1
TERZIĆ, Nenad (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 5-7 6-1 6-1
ĐENADIĆ, Stevan (SRB) ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) 6-3 4-6 6-1
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-4 6-4
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 3-6 5-7 
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 11) SHULGA, Vladimir (RUS) 6-0 6-4 
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) ITTOGI, Ryohe (JPN) 1-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) GRIECO, Giovanni (ITA) 6-3 5-7 3-6 
DOLJANICA, David (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, 9) 1-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) SHANDAROV, Vasil (BUL) 3-6 6-4 7-6(6) 
TOMIĆ, Petar (SRB) ILIĆ, Aleksa (SRB) 6-3 6-0
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 6-4 3-6 6-2
VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 10) 1-6 3-6 
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) SAMARĐžIĆ, Ognjen (USA) 6-1 6-2
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 4-6 1-6
ĐžALETA, Nikola (SRB) NEYKOV, Ton (BUL) 6-3 1-6 1-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) FABIAN, Patrik (SVK, 3) 4-6 0-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) BOŽIĆ, Aleksandar (SRB) 6-1 6-1
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 5) 6-2 4-6 2-6
TERZIĆ, Nenad (SRB) ĐENADIĆ, Stevan (SRB) 3-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) MIJAČEVIĆ, Marko (CRO, 6) 2-6 6-3 6-2 
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 11) VIDAK, Antun (CRO) 7-5 6-4
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, 7) ITTOGI, Ryohe (JPN) 6-1 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) TOMIĆ, Petar (SRB) 3-6 4-6
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 10) 5-7 6-7(2)
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 6-1 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) SIKMAN, Philip (GBR) 6-1 6-4
ĐENADIĆ, Stevan (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 5) 0-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 11) 6-7(2) 3-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, 7) NEYKOV, Andreas (BUL, 9) 3-6 6-4 7-6(3)
TOMIĆ, Petar (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 10) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 6-3 6-2 
JANKOVIĆ, Miki (SRB) COMMIN, Cedrick (FRA, SE) 5-7 0-6
ILIĆ, Luka (SRB) VAISSE, Martin (FRA, 7) 6-3 1-6 4-6 
BJELICA, Ivan (SRB, 3) PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) 6-3 6-4
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, Q) 6-4 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB, Q) KUZMANOV, Dimitar (BUL) 6-7(2) 6-4 3-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8, WC) LAURENT, Yanais (FRA, Q) 6-2 4-6 6-2
BEJTULAHI, Denis (SRB) VEGER, Filip (CRO) 4-6 4-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) LAZOV, Alexander (BUL) 3-6 6-7(1)
TOMIĆ, Petar (SRB, Q) GROZDANOV, Tihomir (BUL, 4) 4-6 3-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) NEYKOV, Andreas (BUL, LL) 6-2 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) FAGO, Matteo (ITA) 2-6 1-6
RAJIĆ, Marko (SRB, WC) VUČIĆ, Ilija (SRB) 0-6 4-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, Q) MARČAN, Dino (CRO, 2) 6-7(5) 3-6
2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) FABIAN, Patrik (SVK, Q) 4-6 1-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8, WC) VEGER, Filip (CRO) 7-6(2) 7-6(2) 
VUČIĆ, Ilija (SRB) MARČAN, Dino (CRO, 2) 2-6 1-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) FAGO, Matteo (ITA) 6-2 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) KUZMANOV, Dimitar (BUL) 3-6 5-7
BJELICA, Ivan (SRB, 3) FILIPENKO, Viktor (HUN) 7-6(5) 2-6 6-3 
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8, WC) GROZDANOV, Tihomir (BUL, 4) 4-6 5-7
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) MARČAN, Dino (CRO, 2) 6-4 7-6(5)
BJELICA, Ivan (SRB, 3) KUZMANOV, Dimitar (BUL) 1-6 3-6
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 6) GROZDANOV, Tihomir (BUL, 4) 6-1 6-2
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 6) VAISSE, Martin (FRA, 7) 3-6 6-4 6-3 !!!
Dubl
1/4 finale VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
ČONKIĆ, Boris (SRB)/
FAGO, Matteo (ITA)
4-6 1-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)    (1)
4-6 3-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
ĐENADIĆ, Stevan (SRB)/
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB)
6-0 6-2
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)    (1)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
6-4 6-4
ČONKIĆ, Boris (SRB)/
FAGO, Matteo (ITA)
FABIAN, Patrik (SVK)/
NEYKOV, Andreas (BUL)
6-4 6-3
  FINALE ČONKIĆ, Boris (SRB)/
FAGO, Matteo (ITA)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)    (1)
7-6(4) 6-2 !!!
 Vinkovci, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB) ORAVEC, Jakub (SVK) 7-6(4) 3-6 3-6
ĐORĐEVIĆ, Nikola (SRB) MARUŠČAK, Matej (SVK) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) MILKO, Michal (SVK) 2-6 2-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

 St.Petersburg, Russia, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) VASILYEVA, Liudmila (RUS) 6-2 0-6 0-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)   (1)
BAI, Alison (AUS)/
KUSHKHOVA, Aminat (RUS)
4-6 1-6
 Portschach, Austria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB) FETT, Jana (CRO) 2-6 2-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Maryland, USA, G1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SEELIG, Kyle (USA, Q) 6-3 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) GAMBLE, Luke Jacob (USA) 6-3 6-4
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) HOCEVAR, Gabriel Vellinho (BRA) 6-4 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SAFIULLIN, Roman (RUS, 6) 6-4 6-4
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KOZLOV, Stefan (USA, 4) 1-6 6-3 4-6
Dubl
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ONISHI, Ken (JPN)     (2)
JARRY, Nicolas (CHI)/    (6)
NUNEZ AGUILERA, Alan (MEX)
4-6 4-6
Budaörs, Hungary, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) KHYZHKIN, Anton (UKR) 6-2 1-6 6-4
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) BERRETTINI, Matteo (ITA, 8) 2-6 2-6
   DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB) FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR) 3-6 4-6 
Dubl
1/4 finale MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
BAŠIĆ, Martina (CRO)
CSOREGI, Ilka (ROU)/
STOLLAR, Fanny (HUN)   (1)
CI/SF odustale
1/2 finale MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
BAŠIĆ, Martina (CRO)
BARZO, Lilla (HUN)/
BONDAR, Anna (HUN)
3-6 2-6
Kranj, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) NIKOLAEV, Valeria (ISR) 6-2 6-2
IVKOVIĆ, Iva (SRB) MRAZ, Hana (SLO, 6) 3-6 1-6
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) PISLAK, Manca (SLO, 2) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
IVKOVIĆ, Iva (SRB)
NIKOLAEV, Valeria (ISR)/
ZANDBERG, Talya (ISR)    (3)
6-4 6-4
1/2 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
IVKOVIĆ, Iva (SRB)
MIHALIKOVA, Tereza (SVK)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)   (1)
0-6 2-6
Vila Do Conde, Portugal, G4, tepih
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) GOMES, Ricardo (POR) 6-1 6-3 
3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) VELLODI, Keshav (USA, 10) 7-6(4) 5-7 6-4
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) CANNELL, JOEL (GBR, 2) 6-7(3) 1-6
Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Miloš NIKOLIĆ, Igor KOLARIĆ, Milan NIČIĆ, Stefan GMIJOVIĆ, Petar STAMENKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB, Q) MERZETTI, Sasha (ITA, Q) 1-6 2-6
GMIJOVIĆ, Stefan (SRB, Q) LAZAREVIĆ, Srđan (MNE) 6-4 7-5
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) YAGUDIN, Varis (RUS) 6-2 1-6 1-6
2. kolo GMIJOVIĆ, Stefan (SRB, Q) MICEVSKI, David (MKD, 4) 0-6 1-6
  VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, 9) POPOVSKI, Gjorgii (MKD, WC) 4-6 6-2 2-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 12) JANKULOVSKI, Bojan (MKD) 0-6 6-4 6-0
GRBIĆ, Filip (SRB, 16) PEHNEC, Jan (CRO, Q) 6-4 6-4
3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 12) CHAUDHRY, SHAMAEL (GBR, 7) 6-4 4-6 6-2
GRBIĆ, Filip (SRB, 16) KOVAL, Oleg (UKR, 2) 0-6 6-2 5-7
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 12) BORZA, Bogdan (ROU, 3) 5-7 4-6
Dubl
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/    (3)
THEODOROU, Elefterios (GRE)
DELJANOVSKI, Teodor (MKD)/
MICEVSKI, David (MKD)   (7)
6-2 5-7 10-5
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB)   (4)
CHAUDHRY, Shamael (GBR)/  (8)
CORTEGIANI, Alessandro (ITA)
2-6 6-3 8-10
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/    (3)
THEODOROU, Elefterios (GRE)
BORZA, Bogdan (ROU)/
EFRIM, Ion (ROU)   (1)
3-6 6-4 3-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Sara (SRB) GOLUBEVA, Anastasia (RUS) 3-6 6-7(2)
PETROVIĆ, Bojana (SRB) ADEMI, Nora (MKD) 6-3 6-0
TEŠIĆ, Milica (SRB) LOZANOVSKA, Aleksandra (MKD) 6-4 7-6(7) 
PANIĆ, Milica (SRB) PONOMAREVA, Iuliia (RUS) 6-1 6-1  
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MILOSAVLJEVIĆ, Angela (MKD) 6-0 6-2
2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB, 9) ROZEN, Keren (ISR) 1-6 7-6(7) 7-6(5)
PETROVIĆ, Bojana (SRB) BUTNARU, Blanca Elena (ROU, 11) 5-7 6-2 6-3
TEŠIĆ, Milica (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL,WC,8) 2-6 0-6
PANIĆ, Milica (SRB) PUSKKAREVSKY, Alona (ISR, 14) 7-6(1) 6-2 
LUKIĆ, Jelena (SRB, 5) GONCHAROVA, Anastasia (RUS,Q) 6-1 7-5
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP, 2) 2-6 1-6
3. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB) PETRESKA, Bistra (MKD, WC) 6-2 6-3 
PANIĆ, Milica (SRB) IVASCU , Iulia Maria (ROU, 3) 0-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 5) SAKI, Ariana (ROU, 10) 6-1 6-0
KENIĆ, Jovana (SRB, 9) SURDEANU, Andrada Ioana (ROU,7) 2-6 2-6
1/4 finale PETROVIĆ, Bojana (SRB) STOJANOVSKA, Tanja (MKD, 4) 3-6 7-5 6-3
LUKIĆ, Jelena (SRB, 5) KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP, 2) 3-6 6-2 3-6
1/2 finale PETROVIĆ, Bojana (SRB) SURDEANU, Andrada Ioana (ROU,7) 2-6 7-5 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Rutesheim / Renningen, Germany, G1, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Nina Marjanović
Koufalia Thessaloniki, Greece, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Jovana Samočeta (5), Sara Čvorović (6), Marija Leko, Vera Barić, Katarina Dražić (3), Milica Samočeta, Nevena Soković (2, WC)
1/4 finale Sara ČVOROVIĆ (SRB, 6) Theodora SOLDATOU (GRE, 1)  1-6 1-2, predaja
Jovana SAMOĆETA (SRB, 5) Marina GENNIMATA (GRE)
6-2 6-4
1/2 finale Jovana SAMOĆETA (SRB, 5) Athanasia ZACHOPOULOU (GRE) 6-1 6-2
FINALE Jovana SAMOĆETA (SRB, 5) Theodora SOLDATOU (GRE, 1)
0-6 0-6
Dubl
1/2 finale Katarina DRAŽIĆ (SRB)/
Nevena SOKOVIĆ (SRB)   (1)
Magdalini ADALOGLOU (GRE)/
Athanasia ZACHOPOULOU (GRE)
3-6 6-1 10-12
Rutesheim / Renningen, Germany, G1, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1/4 finale  Jovana Vuković (11)  –  Dayana YASTREMSKA (7) 2-6 3-6
Dubl
1/2 finale Jovana VUKOVIĆ (SRB)/
Dalila SAID (EGY)   (3)
Inci OGUT (TUR)/
Zinovia VANEVA (BUL)   (2)
2-6 6-7(3)
Campina, Romania, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1/4 finale Nikola DIMITRIJEVIĆ (SRB) Vladislav MELNIC (MDA, 8)  6-2 2-6 7-5
Miloš DABIĆ (SRB) Vincentiu Andrei NICULESCU (ROU,3)
6-4 6-3
1/2 finale Nikola DIMITRIJEVIĆ (SRB) Marian PRAJESCU (ROU, 1)  2-6 1-6
Miloš DABIĆ (SRB) Rares MANDU (ROU, Q)  6-4 6-1
FINALE Miloš DABIĆ (SRB) Marian PRAJESCU (ROU, 1)
0-6 1-6
Vandans, Austria, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Nemanja Vlajić
Ptuj, Slovenia, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Jovan Ćirković, Milan Radojković
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Aleksandra Stanković, Olga Danilović, Teodora Đokić
1/4 finale Olga DANILOVIĆ (SRB) Martina ZARA (ITA) 6-0 6-1
Aleksandra STANKOVIĆ (SRB) Himari SATO (JPN) 4-6 7-5 1-6
1/2 finale Olga DANILOVIĆ (SRB) Darija KRZOVSKA (MKD)
6-0 6-2
FINALE Olga DANILOVIĆ (SRB) Himasi SATO (JPN) 6-1 6-1 !!! 
Vandans, Austria, G3, U12
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Jovana Babić