Turniri od 19.08. – 25.08.

WINSTON-SALEM OPEN, Winston-Salem, NC, USA, ATP 250, $807.210, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) slobodan
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 13) slobodan
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) BERDYCH, Tomas (CZE, WC) 3-6 7-5 6-1
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 13) POPYRIN, Alexei (AUS) 2-6 3-6
3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) TIAFOE, Frances (USA, 10, WC) 2-6, ret.

NYJTL BRONX OPEN, New York, NY, USA, WTA International, $250.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) LIU, Claire (USA) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)
KICHENOK, Nadiia (UKR)/
SIEGEMUND, Laura (GER)
6-3 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)
OLARU, Raluca (ROU)/
YANG, Zhaoxuan (CHN)
0-6 6-1 11-9
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, Shuko (JPN)
GASPARYAN, Margarita (RUS)/
NICULESCU, Monica (ROU)
4-6 6-4 9-11

INTERNAZIONALI CITTA DELL AQUILA, L’Aquila, Italy, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(4)
SANČIĆ, Antonio (CRO)
DE BERNARDIS, Alessio (ITA)/
PORTALURI, Giorgio (ITA)(WC)
6-2 6-2
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(4)
SANČIĆ, Antonio (CRO)
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)/
MARTINEZ, Luis David (VEN)
6-3 3-6 10-8
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(4)
SANČIĆ, Antonio (CRO)
BRKIĆ, Tmislav (BIH)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
7-6(11) 4-6 4-10

Talex Open, Poznan, Poland, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) STROMBACHS, Robert (GER) 4-6 6-3 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) DE JONG, Jesper (NED) 6-3 5-7 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) UGO CARABELLI, Camilo (ARG) 6-3 3-6 4-5, ret.
2. Tennis Pro Open Schlieren, Schlieren, Switzerland, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 14) HOEIJMANS, Luc (SUI) 6-7(4) 3-6
M15 Curtea de Arges, Curtea de Arges, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 2) BODNARIUK, Alexandru C. (ROU) 6-1 6-1
RAJIĆ, Dušan (SRB, 11) MARIN, Mircea G. (ROU, WC) 6-2 3-0, ret.
POPOVIĆ, Andrej (SRB) TATOMIR, Luca G. (ROU, 5) 2-6 3-6
2/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 2) BANIĆEVIĆ, Igor (MNE, 16) 4-6 6-0 10-7
RAJIĆ, Dušan (SRB, 11) LUNCANU, Petru A. (ROU, 4) 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) MANDA, Calin (ROU) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB)/(WC)
BANIĆEVIĆ, Igor (MNE)
GEORGESCU, Matei A. (ROU)/
MARINESCU, Mihai R. (ROU)(WC)
2-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB)/
MATVIEVICI, Egor (MDA)
DONSKI, Alexander (BUL)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)(4)
6-7(4) 1-6

Copa Federación Ecuatoriana de Tenis, Guayaquil, Ecuador, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 9) slobodna
2/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 9) WILLIFORD, Kelly (DOM, 7) 7-5 6-0
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) TALABA, Gabriela (ROU, 3) 3-6 1-6
Cancun Tennis Cup, Cancun, Mexico, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 11) slobodna
2/2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 11) CARRUTHERS, Steffi (SAM, 5) 3-6 6-4 10-5
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, Q) NAVA ELKIN, Amanda C. (MEX, Q) 6-1 6-0
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, Q) LINDH, Emilie (GBR, 2) 6-2 7-5
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB, Q) OGATA, Haine (JPN) 3-6 4-6
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, WC) POWASKA-KOBYLARZ, Anna (POL, Q) 7-5 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 5) EIDUKOMYTE, Joana (LTU, Q) 3-6 1-6
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, WC) CRESCENZI, Giulia (ITA) 6-4 6-1
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, WC) JORGE, Francisca (POR, 1) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
JORGE, Francisca (POR)(2)
SALL, Aminata (FRA)/
SCILIPOTI, Sebastianna (SUI)
6-3 4-6 10-6
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
JORGE, Francisca (POR)(2)
DMITRICHENKO, Yekaterina (KAZ)/
RUDIUKOVA, Nina (RUS)
6-7(7) 6-2 5-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Ioannides Academy Junior Tournament 2019, Limassol, Cyprus, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1/4 finale RADOVIĆ, Sava (SRB) SAVVA, Stefanos (CYP, 1) 1-6 4-6
Dubl
1/2 finale RADOVIĆ, Sava (SRB)/
ALEKSIĆ, Mario (MNE)
PARSON, Pavlos (CYP)/
PHOTIADES, Photos (CYP)(2)
1-6 4-6
Prince George’s County International Hard Court ITF, College Park, MA, USA, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) DOSSANI, Muhammad (USA, WC) 6-1 6-4
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) OZOLINS, Karlis (LAT) 3-6 4-6
Jug Open 2019, Skopje, Severna Makedonija, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Lav DAŠIĆ (WC)
3/3. kolo: Uroš JOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen PAVLOVIĆ (Q), Luka KALENIĆ (SE), Branko ĐURIĆ, Petar BELOŠEVIĆ (WC), Alexandar BALJ (Q)
2. kolo: Luka STEFANOVIĆ, Nikola KIJAC (10), Dušan TRUNIĆ (WC), Matija ŽUGIĆ
3. kolo: Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (16), Lazar DANIĆ (WC)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Tijana NIKOLIĆ, Nataša SAVIĆ,
2/3. kolo: Anastasija STOJANOVIĆ, Natalija NIKOLIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja PETROVIĆ, Lena KARLOVČAN (WC), Emilija ZDRAVKOVIĆ (WC), Tara DAKIĆ, Tamara ERAKOVIĆ, Andrijana BRKIĆ, Mina OBRADOVIĆ, Sanja ĐURĐEVIĆ (WC)
2. kolo: Iva DIVAC (WC)
3, kolo: Tijana STRETENOVIĆ (16), Anđela LOPIČIĆ (8)
AS Open 2019, Maribor, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nemanja MARJANOVIĆ
2/3. kolo: Aleksandar MIHAILOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Veljko KRSTIĆ (Q)
3. kolo: Vanja DOBRNJAC (6), Filip MANDOVIĆ
Dubl
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
KUPČIĆ, Jan (SLO)(2)
GANCHEV, Alex (BUL)/(6)
NEDELHEV, Nikolay (BUL)
7-6(4) 1-6 10-2
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
KUPČIĆ, Jan (SLO)(2)
DEVALD, Borna (CRO)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(1)
3-6 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Andrea MRVIĆ, Vanja VIDANOVIĆ, Anastasija RADOJEVIĆ
2. kolo: Darja ŠUVIRDENKOVA
Viszlo Transz Cup, Szekesfehervar, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo: Uroš DELIĆ
Glavni žreb
2. kolo: Adam KOVAČ (Q), Marko TOPO,
Tournoi International de Clermont-Ferrand, Clermont-Ferrand, France, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Stevan ANTIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Luca TEBOUL

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

OPEN RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2019, Sarajevo, Bosna i Hercegovina, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Vanja Petrov, Romeo Hadžimehmedović (WC), Aleksa Mišić
2. kolo: Andrej Radojičić (Q)
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 5) BULDORINI, Peter (ITA, 1) 3-6 2-6
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 8) VUKADIN, Noa (CRO, 4) 4-6 1-6
PISARIĆ, Aleksa (SRB, 6, Q) TAMMARO, Mariano (ITA, 3) 0-6 6-7(4)
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
ZEKIĆ, Nikola (SRB)(3)
BULDORINI, Peter (ITA)/
TAMMARO, Mariano (ITA)(1)
2-6 4-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Danica Nedeljković, Dorotea Milosavljević,
2. kolo: Mirjana Jovanović, Sara Ristić, Anja Petković
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB, 7) BARTUNKOVA, Nikola (CZE, 3) 0-6 1-6
ŠEPA, Iva (SRB, 8) SVETAC, Sara (CRO, 2) 1-6 6-7(1)
, Aridea, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Miljković, Stefan Zeković
3. kolo: Veljko Cvetković (8)
SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, El Prat De Llobregat, Spain, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Strahinja Ristić
Glavni žreb
1/4 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 12) SCHWARC, David (SVK, 3) 6-3 6-3
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 12) LAGUTIN, Pavel (RUS, 14) 4-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB, 3) GABROVSKA, Aleksandra (BUL, 5) 6-4 6-4
1/2 finale RISTIĆ, Mia (SRB, 3) CABALLERO CHICA, Raquel (ESP, 6) 6-7(4) 3-6
Tempo Company Open 2019, Beograd, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Mateja Stefanović, Vlado Jankanj (10), Luka Milovanović, Aleksa Smiljanić, Vojin Marković (WC)
2/2. kolo: Danijel Krstevski (1,WC), Andrija Zagorac (WC), Petar Certić, David Rakić (6), Simeon Stanković (8)
Glavni žreb
1. kolo: Simeon Stanković (LL), Lazar Virijević, Andrej Rajak (Q), Mihajlo Stanojević (WC), Todor Vukomanović, Luka Ilić (Q), Nikola Radišić (Q), Milan Cvetković (6), Saša Marković
2. kolo: Andrija Ćopić (Q), Nikola Lulić, Stefan Durasinović (Q)
1/4 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 1) DUROVIC, Boris (CZE, 8) 7-5 6-2
NIKOLIĆ, Marko (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksandar (7,WC) 4-6 7-6(4) 6-4
DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB, 4) NIKOLIĆ, Erik (CRO, Q) 2-6 4-6
STOJANOVIĆ, Marko (SRB) KNEŽEVIĆ, Simon (MNE, 2) 3-6 6-7(3)
1/2 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 1) NIKOLIĆ, Marko (SRB) 7-5 6-4
FINALE RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 1) NIKOLIĆ, Erik (CRO, Q) 7-6(5) 4-6 6-1
Dubl
1/2 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)/
DUROVIC, Boris (CZE)(1)
DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
NIKOLIĆ, Marko (SRB)(4)
2-6 6-0 10-5
CVETKOVIĆ, Milan (SRB)/
MARKOVIĆ, Saša (SRB)
KNEŽEVIĆ, Simon (MNE)/
RISTOV, Milan (MNE)(2)
4-6 6-3 10-7
FINALE RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)/
DUROVIC, Boris (CZE)(1)
CVETKOVIĆ, Milan (SRB)/
MARKOVIĆ, Saša (SRB)
6-2 6-2
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Petra Konjikušić, Simona Deletić, Andrea Noa Galin (4), Ivona Vasić, Marija Jovšić (7), Marijana Ilić (8)
Glavni žreb
1. kolo: Milica Martinović, Milica Stosović, Anđelija Nikolić, Andrea Noa Galin (LL), Iva Janković, Leontina Stojanović (8), Klara Vaja (6), Teodora Šljivančanin, Iva Janketić (WC), Nevena Janošević (Q)
2. kolo: Saša Sakura Stula (Q), Lara Stojanovski, Anđelija Marković, Nina Zabrdac (Q), Anastasija Arsić (WC)
1/4 finale GOJKOVIĆ, Jelena (SRB, 5) GEVORKIAN, Naira (RUS, 1) 1-6 1-6
MARIĆ, Dunja (SRB, 3) MIHALJEVIĆ, Tara (SRB, WC) 6-0 6-1
POPOVSKI, Milica (SRB) ARIFULLINA, Arina (RUS, 4) 6-1 6-4
STANKOVIĆ, Anja (SRB, 2) MILIĆ, Teodora (SRB) 4-6 6-3 6-4
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB, 3) GEVORKIAN, Naira (RUS, 1) 4-6 6-4 6-3
STANKOVIĆ, Anja (SRB, 2) POPOVSKI, Milica (SRB) 4-6 7-5 6-2
FINALE STANKOVIĆ, Anja (SRB, 2) MARIĆ, Dunja (SRB, 3) 6-3 0-6 0-6
Dubl
1/2 finale STANKOVIĆ, Anja (SRB)/
STOJANOVIĆ, Leontina (SRB)(1)
STOJANOVSKI, Lara (SRB)/
ARIFULLINA, Arina (RUS)(3)
6-3 7-5
GOJKOVIĆ, Jelena (SRB)/
VAJA, Klara (SRB)(2)
MARIĆ, Dunja (SRB)/(4)
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)
7-6(3) 7-6(1)
FINALE STANKOVIĆ, Anja (SRB)/
STOJANOVIĆ, Leontina (SRB)(1)
GOJKOVIĆ, Jelena (SRB)/
VAJA, Klara (SRB)(2)
6-4 4-6 5-10
HAI Cup, Arad, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Marko Miletički (6)
1/4 finale GOJKOVIĆ, Mateja (SRB, Q) ENE, Rares (ROU, 7) 6-3 6-3
1/2 finale GOJKOVIĆ, Mateja (SRB, Q) KOUAME, Michael (FRA) 6-1 6-7(6) 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Elena Konjikušić
Reduta Cup 2019, Sofia, Bulgaria, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Milenović
2. kolo: Marko Nešić