Turniri od 12.08. – 18.08.

WESTERN & SOUTHERN OPEN, Cincinnati, OH, USA, ATP Masters 1000, $6.735.690, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) HOANG, Antoine (FRA, Alt) 6-3 6-4
2/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) LOPEZ, Feliciano (ESP, 11) 7-6(5) 6-0
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ISNER, John (USA, 13) 6-7(3) 6-1 5-7
ĐERE, Laslo (SRB) SCHARTZMAN, Diego (ARG) 6-7(2) 3-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN) 6-3 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) QUERREY, Sam (USA, WC) 7-5 6-1
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) ZVEREV, Alexander (GER, 7) 6-7(4) 6-2 6-4
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) CARRENO BUSTA, Pablo (ESP, Q) 6-3 6-4
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP, 11) 1-6 2-6
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) POUILLE, Lucas (FRA) 7-6(2) 6-1
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MEDVEDEV, Daniil (RUS, 9) 6-3 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)
KLAASEN, Raven (RSA)/
VENUS, Michael (NZL)(3)
3-6 1-6
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)(WC)
KUBOT, Lukasz (POL)/
MELO, Marcelo (BRA)(2)
2-6 3-6

WESTERN & SOUTHERN OPEN, Cincinnati, OH, USA, WTA Premier 5, $2.944.486, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
AOYAMA, SHUKO (JPN)
MCNALLY, Catherine (USA)/
RISKE, Alison (USA)
6-7(0) 4-6

TENNIS OPEN STADTWERKE MEERBUSCH, Meerbusch, Germany, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 3) slobodan
DALJEV, Pavle (SRB, WC) BREITBACH, Kai (GER, WC) 1-6 5-7
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 3) GERCH, Lucas (GER) 6-1 6-4
3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 3) MENA, Facundo (ARG) 6-2 6-0
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 3) ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP, 6) 6-0 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 3) CHOINSKI, Jan (GBR, 7) 6-4 6-1
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 3) SOUSA, Pedro (POR, 1) 6-7(4) 6-4 3-6
CHALLENGER SLOVENIA OPEN, Portoroz, Slovenia, €46.600, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 11) slobodan
ZEKIĆ, Miljan (SRB) KOČEVAR-DESMAN, Tom (SLO, WC) 4-6 7-6(6) 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 11) KLEIN, Lukas (SVK) 3-6 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) VIOLA, Matteo (ITA, 9) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
STAKHOVSKY, Sergiy (UKR)(PR)
MARCHENKO, Illya (UKR)/
ZELENAY, Igor (SVK)
3-6 5-7
CHALLENGER ACQUA DOLOMIA, Cordenons, Italy, €69.280, šljaka
ATP-CH Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB) TIURNEV, Avgenii (RUS, 1) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(2)
SANČIĆ, Antonio (CRO)
O’CONNELL, Christopher (AUS)/
VUKIĆ, Aleksandar (AUS)
6-1 6-4
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(2)
SANČIĆ, Antonio (CRO)
BALAZS, Attila (HUN)/
PIROS, Zsombor (HUN)(WC)
W/O
1/2 finale
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(2)
SANČIĆ, Antonio (CRO)
DOUMBIA, Sadio (FRA)/
REBOUL, Fabien (FRA)(ITF)
6-2 6-7(4) 10-6
FINALE ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(2)
SANČIĆ, Antonio (CRO)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
PAVIĆ, Ante (CRO)(4)
2-6 3-6
 

M25 Pitesti, Pitesti, Romania, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB) TATOMIR, Luca G. (ROU, 7) 5-7 2-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) IONEL, Nicholas D. (ROU, 11) 1-6 2-6
PAVLOVIĆ Marko (SRB, A) PAPOE, Radu Mihai (ROU. 15) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) GENNARO, Dante (ARG, 7) 6-2 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) IONEL, Nicholas D. (ROU, Q) 6-7(4) 6-4 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB) PERCHICOT, Mathieu (FRA, 3) 6-1 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB) SANCHEZ I., Nikolas (ESP, 2) 6-2 6-3
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB) JIANU, Filip Cristian (ROU, IR) 6-7(4) 0-5, ret.
Dubl
1. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)(WC)
CORNEA, Victor Vlad (ROU)/
JECAN, Mircea A. (RO)(1)
2-6 3-6
Baja Open, Baja, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 1) slobodan
JEVTIĆ, Nikola (SRB) KRAWCEWICZ, Kris (AUT, 13) 6-7(5) 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 2) slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB, 5) SHABANOV, Vladimir (RUS) 6-3 6-0
POPOVIĆ, Predrag (SRB) PATY, Daniel (CZE, 12) 0-6 1-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 6) DOBRY, Martin (SVK) 4-6 1-6
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, 14) JEVTIĆ, Andrija (SRB) 6-1 6-0
2/2. kolo ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 1) KRAWCEWICZ, Kris (AUT, 13) 7-6(3) 6-4
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 2) HORVAT, Roko (CRO) 0-6 4-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, 5) PATY, Daniel (CZE, 12) 7-6(3) 5-7 9-11
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, 14) FEKIAC, Martin (SVK, 7) 7-6(3) 6-3
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) MAROZSAN, Fabian (HUN, 6) 6-3 7-6(3)
JANDRIĆ, Darko (SRB) HORVAT, Roko (CRO, Q) 4-6 6-4 6-3
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, Q) KRSTEV, Ondrej (CZE, 7) 1-6 4-6
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, Q) SZINTAJ, David (HUN) 2-6 7-5 3-6
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) PUSKAR, Samuel (SVK, Q) 6-3 7-6(2)
JANDRIĆ, Darko (SRB) DUDA, Filip (CZE, 5) 4-6 2-6
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB) DENOLLY,Corentin (FRA, 1) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
MAROZSAN, Fabian (HUN)
PATY, Daniel (CZE)/
VRBA, Daniel (CZE)
4-6 6-4 10-8
  OBRADOVIĆ, Dušan (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)
FUELE, Matyas (HUN)/
SZINTAI, David (HUN)
3-6 4-6
  ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
LISKA, Tomas (SVK)(3)
4-6 3-6
1/4 finale
BUTULIJA, Boris (SRB)/
MAROZSAN, Fabian (HUN)
DENOLLY, Corentin (FRA)/
DUDA, Filip (CZE)(1)
4-6 7-6(7) 10-4
  JANDRIĆ, Darko (SRB)/
LISKA, Tomas (SVK)(3)
BALLA, Peter (HUN)/
MADARASZ, Gergely (HUN)
3-6 2-6
1/2 finale
BUTULIJA, Boris (SRB)/
MAROZSAN, Fabian (HUN)
CERUNDOLO, Juan Manuel (ARG)/
COMESANA, Francisco (ARG)(4)
W/O
 
Broekhuis Peugeot World Tennis Tour Oldenzaal, Oldenzaal, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 16) RIEDEL, Tim (GER, WC) 6-7(4) 5-7
M15 Novi Sad, Novi Sad, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, 14) KEREMEDCHIEV, Ivailo (BUL) 4-6 7-5 8-10
DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB) KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS, 3) 0-6 0-6
KOVAČ, Adam (SRB, WC) DELMAS, Amaury (FRA, 4) 3-6 3-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10) POPOVIĆ, Stevan (GER, WC) 6-2 6-4
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 5) SPASOJEVIĆ, Stefan (SRB, WC) 6-0 6-3
GAŽO, Stefan (SRB) FELER, Melik (FRA, 16) 2-6 4-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, 6) 1-6 1-6
CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MICOV, Stefan (MKD, 9) 4-6 4-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) BILJEŠKO, Domagj (CRO, 7) 6-4 3-6 6-10
MUŠICKI, Strahinja (SRB, WC) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 11) 4-6 4-6
2/2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10) DELMAS, Amaury (FRA, 4) 0-6 1-3, ret.
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 5) FELER, Melik (FRA, 16) 6-1 3-6 14-12
Glavni žreb
1. kolo STIPIĆ, Filip (SRB, WC) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO) 6-2 6-3
JUHAS, Kristijan (SRB, WC) HUA, Runhao (CHN) 4-6 6-3 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) DICA, Nini G. (ROU, JR) 1-6 6-1 6-2
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, Q) 6-3 6-4
2. kolo STIPIĆ, Filip (SRB, WC) OLIEL, Yshai (ISR, 5) 1-6 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) HUERTAS DEL PINO, Arklon (PER, 6) 3-6 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) HUERTAS DEL PINO, Conner (PER) 6-3 6-7(3) 6-2
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) HUERTAS DEL PINO, Arklon (PER, 6) 6-3 6-4
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) FOLLIOT, Quentin (FRA) 6-3 6-1
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) OLIEL, Yshai (ISR, 5) 2-6 6-1 6-2
Dubl
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
DICA, Nini G. (ROU)
DEARI, Shendrit (MKD)/
DURGUTI, Besir (MKD)
W/O
DRINIĆ, Milan (SRB)/
POPOVIĆ, Stevan (GER)
DELMAS, Amaury (FRA)/
LAURENT, Yanais (FRA)(3)
4-6 5-7
DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB)/
MUŠICKI, Strahinja (SRB)
KIRCI, Koray (TUR)/(2)
TURCHETTI, Nicolo (ITA)
1-6 0-6
1/4 finale RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
DICA, Nini G. (ROU)
HUERTAS DEL PINO, Arklon (PER)/
HUERTAS DEL PINO, Conner (PER)(1)
2-6 2-6

Odlum Brown VanOpen, Vancouver, Canada, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KRATZER, Ashley (USA, Q) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KUWATA, Hiroko (JPN)
BROADY, Naomi (GBR)/
ROUTLIFFE, Erin (NZL)
0-6 1-6
Thoreau Tennis Open, Concord, MA, USA, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) SEMENOVSKI,  Nastasya (USA, WC) 6-3 7-6(2)
2/2. kolo
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) BOLKVADZE, Mariam (GEO, 11) 7-6(1) 6-1
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) DOLEHIDE, Caroline (USA, WC) 1-6 6-3 6-7(3)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)(1)
MATEAS, Maria (USA)/
UDVARDY, Panna (HUN)
6-2 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)(1)
HALBAUER, Elizabeth (USA)/
NEEL, Ingrid (USA)
3-6 3-6
Copa American Express, Guayaquil, Ecuador, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 8) slobodna
2/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 8) ARANGO, Emiliana (COL, 9) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA)
ARANGO, Emiliana (COL)/
STEWART, Katerina (USA)
1-6 2-6
Leipzig Open 2019, Leipzig, Germany, $25.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) MATVIYENKO, Lisa (GER, Q) 6-3 6-0
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) LANSERE, Sofya (RUS) 6-1 6-3
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) GRABHER, Julia (AUT, 1) 6-2 7-5
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) NIEMEIER, Jule (GER, 8) 2-6 6-7(4)
DISA LAS PALMAS DE GRAN CANARIA, Las Palmas de Gran Canaria, Spain, $25.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 16) STEPAN, Constanze (GER, WC) 6-3 6-4
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 16) CAVALLE REIMERS, Yvonne (ESP, 4) 1-6 2-6
W15 NAIROBI, Nairobi, Kenya, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) MERDEEVA, Alija (RUS) 6-4 0-6 3-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BARAD ITZHAKI, Tamara (ISR)
KONISHI C. S. , Julia (BRA)/
MIHAIL , Diana Maria (ROU)(4)
6-1 6-2
1/4 finale
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BARAD ITZHAKI, Tamara (ISR)
DMITRIEVA, Sofia (RUS)/
MERDEEVA, Alija (RUS)
W/O
1/2 finale
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BARAD ITZHAKI, Tamara (ISR)
CHILAKALAPUDI, Sravya S, (IND)/
MANE, Snehal (IND)(2)
0-6 6-7(4)
 
Cancun Tennis Cup, Cancun, Mexico, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) slobodna
2/2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) STONE, Sierra (USA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, Q) VAN NGUYEN, Chanelle (USA) 2-6 6-1 6-4
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, Q) SHIMIZU, Eri (JPN) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
ZERULO, Martina (ITA)
BARANANO, Paula (ARG)/
MATARUGA, Ramona (AUS)
6-2 6-3
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
ZERULO, Martina (ITA)
REIMCHEN, Anastasia (GER)/
WASHINGTON, Amber (USA)(3)
6-4 3-6 5-10
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOVAČ, Jelena (SRB, 15) GIAVAZZI, Valentina (ITA) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) SMITH, Alicia (AUS, Q) 4-6 6-4 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) KARDAVA, Zoziya (GEO) 7-5 7-5
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) CHLPAC, Agustina (ARG) 4-6 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) BOUZO ZANOTTI, Noelia (ESP) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
KUZMOVA, Katarina (SVK)
SCILIPOTI, Sebastianna (SUI)/
VELCEA, Andreea (ROU)
6-2 6-4
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
JORGE, Francisca (POR)(2)
LOMBARDO, Beatrice (ITA)/
SAMIR, Sandra (EGY)
5-7 5-7
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
KUZMOVA, Katarina (SVK)
SMITH, Alicia (AUS)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
6-2 6-7(3) 10-8
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
KUZMOVA, Katarina (SVK)
DMITRICHENKO, Yekaterina (KAZ)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(3)
7-6(10) 6-1
FINALE MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
KUZMOVA, Katarina (SVK)
LOMBARDO, Beatrice (ITA)/
SAMIR, Sandra (EGY)
3-6 6-3 10-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

LTA Maaseik Junior Open 2019, Maaseik, Belgium, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Stevan ANTIĆ
JUNIORKE
Glavni žreb
2. kolo: Nađa NONKOVIĆ
Neocom Open 2019, Skopje, North Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dimitrije KOCIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Aleksandar BALJ (Q), Pavlović OGNJEN, Petar BELOŠEVIĆ,
2. kolo: Veljko KRSTIĆ (Q), Lazar DANIĆ (WC), Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (8), Dušan TRUNIĆ (WC)
3. kolo: Luka STEFANOVIĆ (11), Branko ĐURIĆ (16),
1/4 finale KALENIĆ, Luka (SRB, Q) FOUZAS , Charalampos (GRE, 9) 6-1 0-6 6-4
1/2 finale KALENIĆ, Luka (SRB, Q) NESTEROV, Petr (BUL, 4) 2-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Anastasija STOJANOVIĆ, Anastasija STOILJKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Tara DAKIĆ, Anđela VIDOVIĆ, Andrijana BRKIĆ, Tijana NIKOLIĆ (Q), Sanja ĐURĐEVIĆ (WC)
2. kolo: Lena KARLOVČAN (WC), Senka DELETIĆ, Doroteja PETROVIĆ, Tamara ERAKOVIĆ (14)
3. kolo: Mina OBRADOVIĆ (11)
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 8) TSONEVA, Mihaela (BUL, 13) 6-4 7-5
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 8) KARATANCHEVA, Lia (BUL, 16, Q) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
SIMEVA, Aleksandra (MKD)(2)
COREISA, Rianna Ioana (ROU)/
TANASIE, Lavinia (ROU)
7-6(5) 7-5
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
SIMEVA, Aleksandra (MKD)(2)
FARRARA, Virginia (ITA)/
VALENTE, Denise (ITA)(3)
6-1 4-6 10-7
Vila Do Conde Junior Tennis Cup, Vila Do Conde, Portugal, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Luca TEBOUL
Jugend Cup Rutesheim/Renningen, Rutesheim, Germany, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1/4 finale TOPO, Marko (SRB) EHRENSCHNEIDER, Nino (GER) 2-6 4-6
Dubl
1/2 finale TOPO, Marko (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)
BERNARDI, Mattia (ITA)/
MALGAROLI, Leonardo (ITA)
6-3 6-3
FINALE TOPO, Marko (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)
CADONAU, Jakob (GER)/
MALGIARITTA, Maurus (SUI)
4-6 6-1 10-5
ITF U18 “Pepas Cup U18 2019”, Slovenska Lupca, Slovakia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Sava RADOVIĆ
2. kolo: Filip MANDOVIĆ
Triglav Open 2019, Kranj, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Aleksandar MIHAILOVIĆ (Q)
3. kolo: Nikola KIJAC (14)
1/4 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB, 5) POKORNY, Lukas (SVK, 4) 7-5 6-3
TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 12) PALOVIC, Lukas (SVK, 3) 5-7 6-3 3-6
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB, 5) PLANINŠEK Filip Jeff (SLO, 1) 7-6(2) 2-7 6-7(4)
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andrea MRVIĆ (4)
Glavni žreb
1. kolo: Vanja VIDANOVIĆ

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

KOUFALIA CUP, Koufalia, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Miljković (WC)
1/4 finale MIŠIĆ, Aleksa (SRB, 5) PALIOURAS, imitris (GRE, 4) 4-6 3-6
CVETANOVIĆ, Nikola (SRB, 6) SAMOLADAS, Marios (GRE, 13) 1-6 1-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mina Milosavljević (16), Sara Milosavljević (12)
3. kolo: Lara Stojanovski (5)
Galina Cup, Yerevan, Armenia, U16/14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Stojčić
Argayon Cup, Nivelles, Belgium, U16/14, C2/C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MARIĆ, Dunja (SRB, 5) FITY, Carla (FRA, 1) 6-4 6-2
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB, 5) GABROVSKA, Aleksandra (BUL, 4) 3-6 6-7(3)
Dubl
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB)/(4)
KOVAČEVIĆ, Ema (BEL)
NIJKAMP, Rose Marie (NED)/
OKUR, Dilara (NED)
6-2 6-4
FINALE MARIĆ, Dunja (SRB)/(4)
KOVAČEVIĆ, Ema (BEL)
HOSTENS, Juliette (BEL)/
MEERMANS, Yanna (BEL)
6-3 6-3
MIŠIN MEMORIJAL, Beograd, Srbija, U12, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Roman Shishov
Glavni žreb
1/3. kolo: Mihailo Nikić, Aleksa Mirković, Pavle Ćopić, Đorđe Dimitrijev, Jovan Jevtić, Ognjen Milić, Ilija Trajković, Aleksa Žikić, Milan Matović, Matija Brajkov, Ognjen Jagrović, Marko Nešić, Aleksa Oparnica, Stefan Nikolić
2/3. kolo: Mihailo Nikić, Aleksa Mirković, Pavle Ćopić, Đorđe Dimitrijev, Jovan Jevtić, Ognjen Milić, Ilija Trajković, Aleksa Žikić, Milan Matović, Matija Brajkov, Ognjen Jagrović, Marko Nešić, Aleksa Oparnica, Stefan Nikolić
3/3. kolo: Mihailo Nikić, Aleksa Mirković, Pavle Ćopić, Đorđe Dimitrijev, Jovan Jevtić, Ognjen Milić, Ilija Trajković, Aleksa Žikić, Milan Matović, Matija Brajkov, Ognjen Jagrović, Marko Nešić, Aleksa Oparnica, Stefan Nikolić
1/4 finale: Mihailo Nikić, Milan Matović, Marko Nešić-Ognjen Milić
1/2 finale NIKIĆ, Mihailo (SRB) KOMZIAKOV, Kuzma (RUS) W/O
MILIĆ, Ognjen (SRB) KATANA, Skender (MNE) 6-1 6-2
FINALE MILIĆ, Ognjen (SRB) KOMZIAKOV, Kuzma (RUS) 6-3 6-0
Dubl
1/2 finale MATOVIĆ, Milan (SRB)/
MILIĆ, Ognjen (SRB)
GOMZIAKOV, Kuzma (RUS)/
HUSEINOVIKJ, Amar (MKD)
7-6(6) 4-6 9-11
NEŠIĆ, Marko (SRB)/
ŽIKIĆ, Aleksandar (SRB)
NIKOLIĆ, Luka (FRA)/
RAŠETA, Nikola (LUX)
6-1 6-4
FINALE NEŠIĆ, Marko (SRB)/
ŽIKIĆ, Aleksandar (SRB)
GOMZIAKOV, Kuzma (RUS)/
HUSEINOVIKJ, Amar (MKD)
5-7 7-6(7) 8-10
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Nika Ilić
2/2. kolo: Nađa Muratović, Jelena Jovanović
Glavni žreb
1/3. kolo: Helena Radman, Jefimija Dimitrijević, Teodora Kostović, Gala Ivanović, Aleksandra Stevanović, Aleksandra Đokić, Petra Konjikušić, Dušica Popovski, Stela Džimović, Gala Ilić, Mia Milisavljević, Katarina Milošević
2/3. kolo: Helena Radman, Jefimija Dimitrijević, Teodora Kostović, Gala Ivanović, Aleksandra Stevanović, Aleksandra Đokić, Petra Konjikušić, Dušica Popovski, Stela Džimović, Gala Ilić, Mia Milisavljević, Katarina Milošević
3/3. kolo: Helena Radman, Jefimija Dimitrijević, Teodora Kostović, Gala Ivanović, Aleksandra Stevanović, Aleksandra Đokić, Petra Konjikušić, Dušica Popovski, Stela Džimović, Gala Ilić, Mia Milisavljević, Katarina Milošević
1/4 finale: Helena Radman, Stela Džimović-Aleksandra Stevanović, Teodora Kostović
1/2 finale RADMAN, Helena (SRB) OZTURK, Irmak (TUR, Q) 3-6 6-1 10-5
STEVANOVIĆ, Aleksandra (SRB) KOSTOVIĆ, Teodora (SRB) 6-0 6-2
FINALE STEVANOVIĆ, Aleksandra (SRB) RADMAN, Helena (SRB) 6-2 2-6 14-12
Dubl
1/2 finale POPOVSKI, Dušica (SRB)/
STEVANOVIĆ, Aleksandra (SRB)
RADMAN, Helena (SRB)/
LAKIĆ, Iva (MNE)
4-6 6-4 10-4
FINALE POPOVSKI, Dušica (SRB)/
STEVANOVIĆ, Aleksandra (SRB)
PHANTHALA, Margot (FRA)/
PLOSNIK, Ela (SLO)
6-4 6-1