Turniri od 19.05 – 25.05.

Düsseldorf, Germany, €, 487, 760, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) GABASHVILI, Teymuraz (RUS) 6-3 3-6 4-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, WC) BAŠIĆ, Mirza (BIH) 6-2 5-7 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, WC) KARLOVIĆ, Ivo (CRO, 7) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
LU, Yen-Hsun (TPE, WC)
GONZALEZ, Santiago (MEX)/
LIPSKY, Scott (USA, 3)
7-6(5) 0-6 8-10

Strasbourg, France, $235,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 6) LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO, Q) 4-6 0-6
Nürnberg, Germany, $250,000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELNIKOVA, Marina (RUS)
DATE-KRUMM, Kimiko (JPN)/
GARCIA, Caroline (FRA)
6-7(5) 5-7

Qarshi, Uzbekistan, $, 50,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) ERMATOV, Ahad (UZB, WC) 6-0 6-1
2/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) CHERVYAKOV, Fedor (RUS) 7-5 6-3
3/3.kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) ZAITSEV, Anton (RUS, 2) 7-5 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) LEDOVSKIKH, Mikhail (RUS, Q) 6-7(3) 3-6

Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) slobodan
2/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) RUŽIĆ, Miljan (AUS) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE, Q) 7-6(3) 3-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) VIDAK, Antun (CRO, LL) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
RUŽIĆ, Miljan (AUS)/
TEPŠIĆ, Miladin (AUS, WC)
6-2 6-2
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
BANES, Maverick (AUS)/
VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 1)
6-7(5) 4-6
Koper, Slovenia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) TORRONI, Giulio (ITA, 8) 1-6 1-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) slobodan
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) DUBINSKI, Artur (BLR, 7) 1-6 2-6
Brcko, Bosnia/Herzegovina, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) GAJIĆ, Dušan (BIH) 6-0 6-0
SUČEVIĆ, Luka (SRB) BARALIĆ, Marko (SRB) 6-1 6-3
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) slobodan
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 4) slobodan
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) slobodan
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 6, WC) slobodan
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) WAKITA Shunsuke (JPN) 0-6 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH) Walkover
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) MICHAL, Marko (SVK) 5-7 7-5 6-4
2/2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) NAGY, Peter (HUN, 1, WC) 2-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 1, WC) 3-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-1 6-2
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 4) WAKITA Shunshune (JPN) 6-3 6-2
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) NEYKOV, Toni (BUL, WC) 6-3 6-3
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 6, WC) BOJANOVIĆ, Darko (BIH) 6-3 6-3
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) SIMCAK, Juraj (SVK, 7) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 1) 6-7(1) 6-7(7)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) BJELICA, Ivan (SRB) 7-5 3-1, I.B predao
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB LL) GORČIĆ, Ismar (BIH) 3-6 4-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 3) ZANINOVIĆ, Luka (BIH) 7-6(6) 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB, LL) RELJIĆ, Aleksandar (BIH, WC) 6-2 6-0
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) 6-4 6-4
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, Q) 6-2 4-1, I.M. predao
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) ŠABANOV, Ivan (CRO) 5-7 2-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) GODRY, Levente (HUN) 6-2 7-6(5)
ZEKIĆ, Milan (SRB, 2) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, WC) 4-6 6-2 1-1, ret.
2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) GORČIĆ, Ismar (BIH) 6-7(5) 6-2 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 3) NAGY, Peter (HUN, Q) 6-3 1-6 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) JANDRIĆ, Darko (SRB, LL) 6-1 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-1 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) SIMCAK, Juraj (SVK, Q) 5-7 6-2 7-6(3)
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) 5-7 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) 6-2 7-6(5)
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) ŠANČIĆ, Antonio (CRO) 7-6(3) 7-5
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) GORČIĆ, Ismar (BIH) 6-2 6-4
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) 4-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/ ZANINOVIĆ, Luka (CRO) ALEKSIĆ, Aleksa (SRB)/
KRYVARUCHKA (BLR) (ALT)
6-1 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/ VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, WC) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/ ROGAN, Pavle (MNE) 4-6 6-3 10-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/ TEPAVAC, Marko (SRB, 4) WAKITA Shunshune (JPN)/ YOSHIDA, Iori (JPN) 6-2 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ILIĆ, Đorđe (BIH)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 4)
6-7(5) 1-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH)/ MARINČIĆ, Ante (CRO) 6-3 3-6 5-10
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/ PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/ NIKIĆ, Martin (CRO, WC) 6-3 6-1
1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, WC)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
6-3 6-7(5) 5-10
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB, 4)
NEYKOV, Andreas (BUL)/
NEYKOV, Toni (BUL)
W/O
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
MARINČIĆ, Ante (CRO)
6-4 7-6(5)
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB, 4)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
6-2 6-3
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2)
GODRY, Levente (HUN)/
NAGY, Peter (HUN)
6-3 6-3
FINALE ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB, 4)
4-6 6-1 1-10

Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POLIĆ, Ema (SRB) DE SUTTER, Justine (BEL)
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) slobodna
2/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) SAMARDŽIĆ, Kristina (MNE) 3-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB, WC) MIKULČIĆ, Ema (CRO, 2, WC) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
LI, Xiuyuan (CHN)
SUGIHARA, Risako (JPN)/
TSUJI, Kanami (JPN)
1-6 4-6
Velenje, Slovenia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) KURZ, Karoline (AUT) 6-2 4-6 2-6
PENIĆ, Neda (SRB) NOVIKOVA, Maria (RUS) 0-6 1-6
POPIVODA, Mila VOVK, Lara (SLO) 7-5 5-7 0-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO) 4-6 2-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) LYSA, Yuliya (UKR) 4-6 7-6(2) 7-6(4)
3/3. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) TEHRANI, Tina (USA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) REBERSAK, Polona (SLO) 1-6 5-7
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) LEKAJ, Adriana (CRO) 4-6 6-3 2-6
Dubl
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/ MIKSOVSKA, Aneta (CZE) slobodne
1/4 finale SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/ MIKSOVSKA, Aneta (CZE) KUNCIKOVA, Lena (CZE)/ STUCHLA, Karolina (CZE, 4) N.S./A.M. predale
Sousse, Tunisia, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) HALL, Alice (FRA) 7-5 6-0
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) ROMEO, Caroline (FRA, 5) 7-6(4) 1-6 6-0
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) HALL, Alice (FRA, LL) 6-3 5-7 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) SANCHEZ, Ana Sofia (MEX, 2) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB/ BACHER, Valentine (FRA) SANCHEZ, Ana Sofia (MEX)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK, 1)
2-6 2-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB) KONOPTSEVA, Daniella (GBR) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB)/ GORDENKO, Angelina (US) CELIK, Susanne (SWE)/ KORDOLAMI, Eleni (GRE) 2-6 2-6
Karuizawa, Japan, $ 25,000, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 3) YOSHITOMI, Aiko (JPN) 6-2 7-6(5)
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 3) YAMASOTO, Aki (JPN, 10) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) MIYAMURA, Miki (JPN) 6-1 6-2
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) RODIONOVA, Arina (AUS, 4) 1-6 3-6

Ulcinj, Montenegro, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) BULATOVIĆ, Matija (MNE, WC) 6-4 6-2
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) slobodan
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB, A) MACIĆ, Jovan (MNE) 6-7(4) 1-6
2/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) ABDO, Omar (KSA) 6-0 6-4
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) POPOVSKI, Gjorgji (MKD) 3-2 Retired
3/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) MICHALEK, Oskar (POL) 3-6 0-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) KESINA, Filip (CRO) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 2) MICHALEK, Oskar (SVK, Q) 7-6(1) 6-4
GRBIĆ, Filip (SRB, 3) MODICA, Sacha (GBR) 7-6(5) 7-5
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) CHEPELEV, Andrey (RUS) 6-3 6-0
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, LL) RIKL, Patrik (CZE, 7) 1-6 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) MICEVSKI, David (MKD, 1) 2-6 0-6
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 2) DUDA, Filip (CZE) 6-4 6-1
GRBIĆ, Filip (SRB, 3) GOJO, Borna (CRO) 7-5 6-2
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) ALPEZA, Marino (BIH) 6-2 6-2
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 2) DUMITRU, Vlad Andrei (ROU, 5) 6-2 4-6 6-2
GRBIĆ, Filip (SRB, 3) RIKL, Patrik (CZE, 7) 4-6 7-6(4) 7-5
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) KHLIF, Noe (FRA, 8) 6-3 0-6 2-6
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 2) KHLIF, Noe (FRA, 8) 5-7 6-7(6)
GRBIĆ, Filip (SRB, 3) OLIEL, Yshai (ISR) 6-2 5-7 6-3
FINALE GRBIĆ, Filip (SRB, 3) KHLIF, Noe (FRA, 8) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) (1)
AHMED, Omar (KSA)/
GAZIVODA, Petar (MNE)
6-0 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)
MODICA, Sacha (GBR)/
SMOLICKI, Mateuz (POL) (3)
6-3 1-6 13-11
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)/
VUJIĆ, Stefan (AUS)
ANTOLJAK, Tomislav (CRO)/
CHEPELEV, Andre (RUS)
3-6 1-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)
ZUKIĆ, Sanin (BIH) (2)
ALPEZA, Marino (BIH)/
GOJO, Borna (CRO)
3-6 7-5 10-5
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) (1)
KHLIF, Noe (FRA)/
UNIA, Thomas (FRA)
6-3 5-7 8-10
BUTULIJA, Boris (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)
ANTOLJAK, Tomislav (CRO)/
CHEPELEV, Andre (RUS)
3-6 1-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)
ZUKIĆ, Sanin (BIH) (2)
DEL RIO, Jose Mauricio (MEX)/
EFRIM, Ion (ROU)
6-7(5) 1-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) KROLITZKY, Shelly (ISR, Q) 1-6 2-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) KRALJ, Lara (SLO, WC) 6-2 6-2
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) BABIĆ, Ena (CRO, 8) 6-4 2-6 1-6
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) NEPLIY, Elina (RUS, 1) 6-3 5-7 1-6
Dubl
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
BELOVUKOVIC, Monique (AUS)
GIRRARD, Emanuelle (FRA)/
LENE, Emma (FRA)
W/O
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) (4)
KAPITANOVA, Yulia (RUS)/
KRALJ, Lara (SLO)
3-6 6-1 10-5
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
BELOVUKOVIC, Monique (AUS)
NEPLIY, Elina (RUS)/
SAMASHKO, Alina (RUS) (1)
7-5 1-6 12-14
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) (4)
AMBRISKOVA, Viktroa (SVK)/
KOZLEJOVA, Karin (SVK)
7-5 6-3
1/2 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4)
NEPLIY, Elina (RUS)/
SAMASHKO, Alina (RUS, 1)
4-6 0-6
Milan, Italy, GA, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) FELLINE, Christian (ITA) 6-3 6-1
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) USPENSKY, Dennis (USA, 1) 2-6 6-3 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) MAJCHRZAK, Kamil (POL, 9) 2-6 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) TEICHMANN, Jil Belen (SUI, 6) 6-1 1-6 2-6
Dubl
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
PLOSKINA, Helen (UKR)
MARIANI, Federica (ITA)/
SCREMIN, Chiara (ITA, WC)
6-0 6-0
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
PLOSKINA, Helen (UKR)
SUN, Ziyue (CHN)/
YE, Qiu Yu (CHN)
3-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Subotica, Serbia, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
* Mihailo Radosavljević, Matija Žugić, Filip Macura, Nikola Stanković, Nikola Kijac, Ivan Rotarov, Andrej Popović, Luka Marković, Adam Kovač, Strahinja Pjeranović, Stefan Živković, Predrag Jokić (WC), Dušan Kostić, Đorđe Radan (1), Sabit Šuntić (2), Vukašin Damjanović, Daniel Antonić, Relja Eskić (WC), Filip Petrović
Glavni žreb
1.k. Miloš Vuković, Marko Mišić, Jovan Vučić, Ilija Lučić, Aleksandar Tomić, Vukašin Damjanović (Q), Daniel Antonić (Q), Relja Eskić (Q), Luka Marković (LL);
2.k. Kristijan Juhas (13), Dušan Obradović (14), Luka Malobabić, Vuk Marković, Nemanja Medić, Dragan Omčikus, Dario Bustruc, Filip Petrović (Q), Nikola Vasić (WC), Adam Kovač (WC), Mihajlo Drobnjaković (WC);
3.k. Kosta Petrov (6), Nemanja Šubanović (12), Aleksa Pešić, Marko Parezanović, Karim Bendžama, Đorđe Radan (Q);
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) GAŽO, Stefan (SRB, 7) 6-2 6-2
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 2) VOROBYEV, Andrey (RUS, 8) 4-6 3-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 5) HORNITSCHEK, Nico (GER, 4) 6-4 6-4
ŠUNTIC, Sabit (SRB, Q) TOMIĆ, Lukas (BIH, 3, WC) 6-7(6) 4-6
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 5) 6-4 4-6 6-2
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) VOROBYEV, Andrey (RUS, 8) 6-1 6-4
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
TOMIĆ, Lukas (BIH) (1)
PETROV, Kosta (SRB)/
VOROBYEV, Andrey (RUS) (4)
2-6 6-2 5-10
GAŽO, Stefan (SRB)/ (2)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD) (5)
6-0 6-0
FINALE GAŽO, Stefan (SRB)/ (2)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
PETROV, Kosta (SRB)/ (4)
VOROBYEV, Andrey (RUS)
3-6 6-0 10-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Simona Maksimović, Anđela Jocović, Nađa Ostojić, Mina Obradović, Nevena Kićović, Ivana Jokić (WC), Jovana Gajić (WC)
Glavni žreb
1.k. Milica Vujović, Nadežda Bijelić, Lia Ristić, Nađa Ostojić (Q), Ivana Jokić (Q), Jovana Gajić (Q), Simona Maksimović (LL), Katarina Dukić (WC);
2.k. Emilija Kojčić (10), Mihaela Đaković (14, WC), Jovana Babić, Dina Dudić, Tatjana Vasilijević, Mija Ljubić, Nevena Kićović (Q), Mina Obradović (Q), Anđela Jocović (LL), Anđela Vidović (WC);
3.k. Tamara Malešević (7), Aleksandra Stanković (6), Mila Šarić (13), Vera Marković (16), Tijana Svitlica;
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) TOMIĆ, Laura (BIH, 8, WC) 6-3 6-1
MEJIĆ, Mila (SRB, 3) NAGY, Adrienn (HUN, 5) 5-7 6-1 6-4
SKROBONJA, Anđela (SRB) BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS, 9) 6-3 3-6 7-5
SAMOČETA, Jovana (SRB, 2) REPINA, Ekaterina (RUS, 11) 6-4 1-6 7-6(3)
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) MEJIĆ, Mila (SRB, 3) 6-3 6-3
SAMOČETA, Jovana (SRB, 2) SKROBONJA, Anđela (SRB) 4-6 6-3 6-4
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) SAMOČETA, Jovana (SRB, 2) 6-2 6-1
Dubl
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
VIDOVIĆ, Anđela (SRB)
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)/
TURULJA, Selina (AUS)
2-6 4-6
MEJIĆ, Mila (SRB)/
ŠARIĆ, Mila (SRB) (2)
BABIĆ, Jovana (SRB)/
KOJČIĆ, Emilija (SRB)
4-6 6-3 4-10
FINALE BABIĆ, Jovana (SRB)/
KOJČIĆ, Emilija (SRB)
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)/
TURULJA, Selina (AUS)
3-6 4-6
Maribor, Slovenia, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Milan Radojković
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Anđela Todorović
Maribor, Slovenia G2, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Stefan Andrejić
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Jovana Gvozdenović
Glavni žreb
1.k. Sara Gvozdenović, Isidora Živković, Jovana Gvozdenović (Q), Katarina Ljujić (WC);
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) JOVIČIĆ, Marija (BIH, 8) 6-1 7-6(6)
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) VANEVA, Zinovia (BUL, 1) 7-6(1) 7-5
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) KARANUŠIĆ, Anđa (CRO, 2) 6-3 6-2
Dubl
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anđa (CRO, 2)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH, 4)
5-7 7-6(5) 10-7
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anđa (CRO, 2)
ARNOLD, Tamara (SUI)/
VANEVA, Zinovia (BUL, 1)
4-6 1-6