Turniri od 19.03 – 25.03.

Play In Challenger Lille, Lille, France, 43.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ARENDS, Sander (NED) 6-3 3-6 6-1
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GUEZ, David (FRA, 3) 1-6 7-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) BACHINGER, Matthias (GER, 8) 4-5, ret.

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) TRUSENDI, Walter (ITA, 3, WC) 1-6 4-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 13) MARTIGNANI, Raffaele (ITA) 6-4 6-2
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 13) KIRKIN, Ergi (TUR, 4) 4-6 7-6(4) 1-3, ret.
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
CUEVAS, Martin (URU)/
DELLIEN, Hugo (BOL)(3)
3-6 3-4, ret.
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
ALEKSEENKO, Vadim (UKR)/
TERCZYNSKI, Mateusz (POL)
W/O
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
MARTOS G., Sergio (ESP)/
VERVOORT, Mark (NED)(2)
6-7(5) 7-6(5) 10-1
FINALE RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
CAPALBO, Franco (ARG)/
ESPIN BUSLEIMAN, Geronimo (ARG)
6-3 4-6 10-7
Istarska rivijera, Opatija, Croatia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) ŠULER, Jakov (CRO) 6-4 7-5
2/4. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB, 11) BANCZI, Viktor (SVK) W/O
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) GADAMAURI, Turpal (BEL) 6-0 6-2
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) ZELJENKA, Martin (HUN) 7-5 6-1
3/4. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB, 11) CHRIST, Constantin (GER) 6-7(3) 6-0 5-7
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) URBANIJA, Mike (SLO, 3) 6-3 4-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) GADAMAURI, Buvaysar (BEL) 6-2 4-6 5-7
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
PEREZ SANZ, David (ESP)
GHEDIN, Nicola (ITA)/
SARDELLA, Edoardo (ITA)
5-7 6-1 8-10
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) ATLANGERIEV, Bekkhan (RUS, WC) 6-1 6-0
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) BEGA, Alessandro (ITA, 3) 6-2 4-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)(WC)
HABIB, Hady (USA)/
SAMAHA, Giovani (LBN)
2-6 3-6
Tournoi International de Tennis, Villers Les Nancy, France, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB) MARIE, Jules (FRA, 14) 2-6 2-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) TAMM, Kristjan (EST, 13) 4-6 3-6
ITF Men’s Futures Trivandrum, Trivandrum, India, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) JAYAPRAKASH, Mohit M. (IND) 6-7(1) 6-3 6-4
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) SURESHKUMAR, Manish (IND) 1-6 6-4 5-7
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(4)
GOVEAS, Aryan (IND)/
NENWANI, Anuraq (IND)
6-3 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(4)
SHANMUGAM, Abhinav S. (IND)/
SINHA, Nitin K. (IND)
3-6 6-3 10-6
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(4)
SILVA, Caio (BRA)/
TURINI, Thales (BRA)(1)
6-3 3-6 10-12
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) RONCALLI, Simone (ITA, 2) 0-6 1-6
DOBRIJEVIĆ,  Ivan (SRB) SCERRATI, Ludovico (ITA) 1-6 1-6
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) TREPLA, Francesco (ITA) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) RONCALLI, Simone (ITA, Q) 6-3 6-3
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) NEGRITU, Christoph (GER) 6-4 6-7(9) 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) BENSOUSSAN, Samuel (FRA, 7) 4-6 7-6(4) 7-5
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) SAEZ, Juan Carlos (CHI) 6-7(5) 5-7
AHMET ERGUDEN CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) CIECHI, Jonas (ITA) 6-2 6-1
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) MATVIEVICI, Egor (MDA) 6-7(4) 6-2 6-3
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) SULTANOV, Khumoyun (UZB, 1) 1-6 1-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) KAHLKE, Jannis (GER, 14) 6-7(5) 2-6

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 16) BURNETT, Nastassja (ITA) 6-2 4-6 6-3
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 16) GIOVINE, Claudia (ITA) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, JE) WALLACE, Isabelle (AUS) 6-3 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) SCHNYDER, Patty (SUI, 3) 6-2 4-6 3-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, JE) ZAVATSKA, Katarina (UKR) 2-6 6-2 6-4
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, JE) KOSTOVA, Elitsa (BUL) 6-4 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, JE) SCHNYDER, Patty (SUI, 3) 6-3 3-6 10-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, JE) DI SARRA, Federica (ITA, Q) 6-4 6-3
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LUKAS, Tena (CRO)
CAREGARO, Martina (ITA)/
DI SARRA, Federica (ITA)
6-3 6-7(9) 10-7
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LUKAS, Tena (CRO)
HERAZO G., Maria F. (COL)/
UZCATEGUI, Aymet (VEN)
7-6(1) 6-7(9) 7-10
Bahrain ITF Womens Future 2018, Manama, Bahrain, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MAĆUKAT, Lana (SRB) REDHA, Nazli Nader (BRN) 6-0 6-0
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) WILLIAMS, Claudia (NZL) 5-7 6-7(5)
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SCHWARTE, Emelie Luisa (GER) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MAĆUKAT, Lana (SRB, Q) VESELINOVIĆ, Ana (MNE, 2) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
MIHAIL, Diana M. (ROU)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)(4)
2-6 2-6
Soho Square Egypt F10 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) SILNA, Alexandra (CZE) 1-6 1-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) SCHOMBURG, Tiziana M. (GER, WC) 0-6 6-3 7-6(4)
JANKOVIĆ, Julija Nina (SRB) MEJIĆ, Mila (HUN) 1-6 0-6
2/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) GEORGIEVA, Nevena (BUL) 6-3 6-3
VUJOVIĆ, Milica (SRB) SZUPPER, Marlies (AUT, 4) 1-6 6-7(4)
3/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) CADAR, Elena T. (ROU, 2) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
MEJIĆ, Mila (HUN)
LANCA, Sara (POR)/(WC)
MARNELLOU, Maria (GRE)
6-2 2-6 7-10
Israel Women’s tournament 2, Tel Aviv, Israel, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) TAHAN, Maya (ISR, Q) 6-1 3-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB) AYARI, Mey (TUN) 6-1 6-1
2/2. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 2) 2-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
PANG, Sarah (SGP)(WC)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
STEUR, Julyette M.J. (GER)
0-6 3-6
AHMET ERGUDEN CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) PUPPENDAHL, Linda (GER, LL) 6-3 5-7 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) ARSHINKOVA, Petia (BUL) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ANIL, Cemre (TUR)
BARNES, Katherine (GBR)/
PLAKSIY, Hen (UKR)(WC)
6-1 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ANIL, Cemre (TUR)
OSTLUND, Fanny (SWE)/
ROSCA, Andreea A. (ROU)(3)
0-6 5-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Malta ITF U18 World Ranking Tournament, Marsa, Malta, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo: Sava STANKOVIĆ, Jovan POZNAN
Glavni žreb
1. kolo: Luka JANKOVIĆ, Dragutin MITRIĆ (WC)
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/2. kolo: Nađa OSTOJIĆ
22nd Namangan ITF Juniors Grade 3, Namangan, Uzbekistan, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) CENGIZ, Baran (TUR, 6) 5-7 7-6(5) 6-2
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) MIKULA, Michal (POL, 4) 3-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) MINTUSOVA, Elizabet A. (RUS) 6-3 6-4
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) KARIMJANOVA, Yasmina (UZB, 7) 6-3 2-6 3-6
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) ROUVROY, Margaux (FRA, 8, Q) 6-7(4) 2-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
BURDINA, Evgeniya (RUS)/(2)
DETKOVSKAYA, Dariya (KAZ)
2-6 6-7(10)
Coqui Bowl ITF 2018, Bayamon, Puerto Rico, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Luka DRAGOLJIĆ
1st Qatar ITF Open 2018, Doha, Qatar, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Andrija PAVLOVIĆ
Dubl
1/4 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
MATEI Philippe R. (GER)
MOGHIMI, Sina (IRI)/
PETROVIĆ, Luka (GBR)(3)
4-6 5-7
34. Perin Memorial, Vrsar, Croatia, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Matija ŽUGIĆ; 2/3. kolo: Relja ESKIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Bodin ŽARKOVIĆ, Goran ŽIVKOVIĆ (WC),  Lazar MILIĆEVIĆ (Q), Vanja DOBRNJAC (Q)
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) WASSERMANN, Deney (NED, 5) 0-5, ret.
JUHAS, Kristijan (SRB, Q) WENGER, Damien (SUI, 6) 2-6 0-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Mihaela ĐAKOVIĆ (2), Vanja VIDANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Elena GEMOVIĆ, Jelena KOVAČ
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) SKOROKHODOVA, Ielyzaveta (UKR) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
SUNJIĆ, Nelo (CRO)
KADLECKOVA, Michaela (SVK)/
VINNIK, Ekaterina (RUS)
3-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Minsk Star, Minsk, Belarus, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Aleksa Marković (11)
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Pisarić
OTI JUNIOR CUP, Antalya, Turkey, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) CIRPANLI, Defne (TUR, 5) 6-3 5-7 6-0
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) YAKUP POUR, Melissa (TUR, 3) 6-1 6-1
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) SENLI,Melisa (TUR, 4) 3-6 6-0 6-2
Dubl
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB)/
ZUEVA, Sofiya (RUS)(2)
JOUY, Emma (FRA)/(5)
POPA, Maria Sara (ROU)
6-0 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB)/
ZUEVA, Sofiya (RUS)(2)
SENLI,Melisa (TUR)/(1)
YAKUP P., Melissa (TUR)
6-1 6-2