Turniri od 19.02 – 25.02.

RIO OPEN, Rio de Janeiro, Brazil, ATP 500, $1.842.475, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 2) 2-6 5-7
OPEN 13 MARSEILLE, Marseille, France, ATP 250, €718.810, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ,  Filip (SRB, 8) SOUSA, Joao (POR) 3-6 6-4 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) IVASHKA, Ilya (BLR, Q) 3-6 1-6
2. kolo KRAJINOVIĆ,  Filip (SRB, 8) SIMON, Gilles (FRA) 6-3 6-3
1/4 finale KRAJINOVIĆ,  Filip (SRB, 8) POUILLE, Lucas (FRA, 3) 6-7(5) 6-3 4-6

HUNGARIAN LADIES OPEN, Budapest, Hungary, WTA International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) GARCIA PEREZ, Georgina (ESP, Q) 6-2 6-4
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) LARSSON, Johanna (SWE) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
ADAMCZAK, Monique (AUS)/
WACANNO, Eva (NED)
6-0 6-3
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
SMITH, Anna (GBR)/
VORACOVA, Renata (CZE)
6-4 0-6 10-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
KERKHOVE, Lesley (NED)/
MAROZAVA, Lidziya (BLR)(4)
6-4 6-1
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
GARCIA PEREZ, Georgina (ESP/
STOLLAR, Fanny (HUN)
4-6 3-6
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
GARCIA PEREZ, Georgina (ESP/
STOLLAR, Fanny (HUN)
4-6 4-6

MORELOS OPEN CREDITO REAL, Morelos, Mexico, $50.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 7) HANK, Tigre (MEX, WC) 6-3 6-0
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 7) CID SUBERVI, Roberto (DOM, Q) 6-7(5) 6-3 6-0
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 7) KING, Kevin (USA, 2) 6-4 6-4
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 7) NOVIKOV, Dennis (USA, 3) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
ARIAS, Boris (BOL)/
ZEBALLOS, Federico (BOL)
6-3 6-7(5) 6-10

Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KIYAMOV, Timur (RUS, Q) 6-1 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) OLLERT, Lukas (GER) 6-7(1) 6-3 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) IGOSHIN, Alexander (RUS) 6-4 6-1
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MANAFOV, Vladyslav (UKR, 8) 6-3 6-3
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) FAYZIEV, Sanjar (UZB, 5) 6-2 5-7 7-6(6)
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) GOLDSTEINER, Peter (AUT, 1) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) SELS, Jelle (NED) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
HAJEK, Petr (CZE)
BILJESKO, Domagoj (CRO)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
3-6 2-6
VALE DO LOBO OPEN, Almancil, Portugal, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) MARQUES, Guilherme (POR) 6-0 6-2
2/4. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) VIVES MARCOS, Pedro (ESP) 5-7 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) KIM, Cheong Hwi (KOR) 6-1 6-4
2/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) APOSTOL, Andrei S. (ROU) 6-2, ret.
3/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) URBANIJA, Mike (SLO) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 4) 5-7 6-4 3-6

Ak ladies Open, Altenkirchen, Germany, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) AMANMURADOVA, Akgul (UZB, LL) 6-3 6-1
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) PAQUET, Chloe (FRA) 1-6 6-7(5)
MORGAN RUN WOMEN’S OPEN, Rancho Santa Fe, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) MARKER, Lauren (USA) 6-7(3) 2-6
BONIĆ, Barbara (SRB) ANDERSON, Robin (USA, 8) 2-6 0-1, ret.
Soho Square Egypt F6 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) POPLAVSKA, Anastasiya (UKR) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 4) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KITAGAWA, Rio (JPN)
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)/
WEBLEY-SMITH, Emily (GBR)(2)
3-6 6-7(6)
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) slobodna
VUJOVIĆ, Milica (SRB) MOSER, Lisa-Marie (AUT) 4-6 3-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) LEX, Alia (GER) 2-6 3-6
2/3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) COLLINS, Ali (GBR) 6-4 6-3
3/3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) UKOLOVA, Anna (RUS, 3) 6-4 0-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) MUNTEAN, Victoria (FRA) 1-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Ata Kuner ITF Junior Cup, Antalya, Turkey, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Adam KOVAČ
Glavni žreb
1. kolo IVIĆ, Stefan (SRB) CANKUS, Umit Ege (TUR, WC) 6-4 6-0
ESKIĆ, Relja (SRB) BEZBORODOV, Dmitry (KAZ, 14) 4-6 6-1 6-7(3)
2. kolo IVIĆ, Stefan (SRB) THEATE, Paul (FRA) 1-6 6-2 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) TURKMEN, Doga (TUR, 5) 5-7 1-6
Banana Bowl, Sao Simao, Criciuma, Brazil, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) GUBINA, Polina (UKR) 4-0, ret.
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) DADACIU, Sabina (USA, 15) 7-5 7-6(4)
3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) OSORIO SERRANO, Maria C. (COL, 1) 6-2 3-6 3-6
ITF Roskilde 2018, Roskilde, Denmark, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Milica KOSTIĆ
Siauliai Open 2018, Siauliai, Lithuania, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) KNIAZEU, Mikhail (BLR, WC) 7-6(4) 7-5
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) MIKULA, Michal (POL) 3-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Nikol PALEČEK
Glavni žreb
1. kolo PALEČEK, Nikol (SRB, LL) KUBKA, Martyna (POL) 0-6 0-6
Bavarian Junior Championships, Cadolzburg, Germany, G4, tepih
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) RIVKIN, Nikol (GER) 4-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

InTime Tennis Direct Junior Open 2018, Zoetermeer, Netherlands, U16/14, C3/C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale TOPO, Marko (SRB, 11) KATZ, Martin (BEL, 14) 6-2 6-2
1/2 finale TOPO, Marko (SRB, 11) ROZENBERG, Teun (NED, 10) 6-1 6-3
FINALE TOPO, Marko (SRB, 11) SCHROEDER, Laurent (LUX, 1) 4-6 5-7
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Romeo Hadžimehmedović
XL Bygg Open 2018, Stockholm (Tyresö), Sweden, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo:  Danica Nedeljković
International Championships of Romania, Bucuresti, Romania, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo:  Andrija Zagorac
Glavni žreb
1. kolo: Zoran Ludoški (8), Krsta Petrović
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) MENCAGLIA, Silvia (ITA, Q) 4-6 0-6
ĐURIĆ, Branko (SRB, 2) MAZZOLA, Filippo (ITA, WC) 2-6 6-4 2-6
Dubl
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB)/
ĐURIĆ, Branko (SRB)(1)
MAZZOLA, Filippo (ITA)/
MENCAGLIA, Silvia (ITA)
6-7(2) 6-2 10-6
FINALE ZEKIĆ, Nikola (SRB)/
ĐURIĆ, Branko (SRB)(1)
SCOTUZZI, Federico (ITA)/
TAMMARO, Mariano (ITA)
6-3 6-7(7) 2-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 6) NIKOLOVA, Anastasia A. (BUL, Q) 6-3 6-2
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 6) TOTHOVA, Emma (SVK, 8) 6-2 6-0
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 6) PETRIĆ, Aleksandra (ROU, 1) W/O