Turniri od 19.01 – 25.01.

SEGRO INTERNATIONAL, Kaarst, Germany, $15.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) HERMANS, Mats (NED) 7-6(5) 3-6 6-2
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) DINSLAKEN, Maximilian (GER, 13) 6-7(6) 3-6
Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3, WC) NAZIR, Ahmed (EGY, WC) 2-6 6-0 6-1 
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3, WC) CALVANO, Giovanni (ITA) 6-0 6-3
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) SAFWAT, Mohamed (EGY, 1) 4-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran  (SRB) CIAS, Pawel (POL) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran  (SRB)/
SURCHENKO, Dmitry (RUS)
KONECNY, Michal (CZE)/
PARTL, Adrian (SVK)
5-7 3-6
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA, 2)
GIRALDI REQUENA, Marcos (ESP)/
ZUKAS, Matias (ARG)
6-2 1-6 10-5
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA, 2)
NA, Jung-Woong (KOR)/
YUN, Jae Won (KOR)
2-5, Predaja
Sportevasion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 2) Slobodan
BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB) MASSARA, Antonio (ITA, 11) 0-6 1-6
2/2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 2) VENTURINO, Thibault (FRA) 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) MORONI, Gian Marco (ITA, Q) 6-2 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) NASTASI, Ugo (LUX) 7-5 5-7 6-3
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) WATANUKI, Yusuke (JPN, 7) 6-3 0-6 6-4 
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) MASSARA,  Antonio (ITA, Q) 6-3 6-2
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) CARUSO, Salvatore (ITA, 3) 0-6 5-7
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) MUGEVICIUS,  Lukas (LTU) 0-6 7-5 6-3
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) ROUSSET, Elie (FRA, 8) 6-3 6-3
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) CARUSO, Salvatore (ITA, 3) 6-4 6-4
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
MORONI, Gian Marco (ITA)/
RONCALLI, Simone (ITA)
6-0 7-5
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
GRASSI, Claudio (ITA)/
VOLANTE, Matteo (ITA, 1)
6-3 2-6 3-10
Weston, Florida, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo JEVTIĆ,  Slobodan (SRB) LINK, Joel Vincent (GER) 3-6 6-1 5-7

Daytona Beach, Florida, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) JEUKENG, Anne-Liz (USA) 6-2 6-2
2/3. kolo  JOKIĆ, Katarina (SRB) VAIDISOVA, Nicole (CZE) 3-6 4-6
SEGRO INTERNATIONAL, Kaarst, Germany, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) WEENING, Colet (NED) 7-6(5) 6-2
2/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) WACHACZYK, Julia (GER, 3) 2-6 1-6
Sportevsion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) FINCK, Sarah (FRA, Q) 6-0 4-6 6-2
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) OZEKI, Michika (JPN, 5) 4-6 7-5 7-6(2)
1/4 finale  RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SAMIR,  Sandra (EGY) 3-6 3-6
Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo POPIVODA,  Mila (SRB) GORGODZE, Ekaterine (GEO, 1) 0-6 2-6

AGL Loy Yang Traralgon International, Traralgon, Australia, G1, tvrda podloga
 17-22.01. Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 16) WESSELS, Louis (GER) 6-2 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 16) BILJEŠKO, Domagoj (CRO) 5-7 7-6(6) 6-2
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 16) TOKUDA, Renta (JPN, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
BLUMBERG, William (USA, 8)
GUELL BARTRINA, Eduard (ESP)/
LOPEZ SAN MARTIN, Alvaro (ESP)
3-6 5-7
7th Fujairah ITF Junior Championships , Fujairah , United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
 19-24.01. Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo  SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) MOURAD, Olla (QAT) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
ANDERSON, Nicole Lynn (USA)/
MOURAD, Olla (QAT, 4)
3-6 1-6
Yonex ITF Hamburg, Hamburg, Germany, G4, tepih
20-25.01. Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) Slobodna
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) MALYGINA, Elena (EST) 6-7(3) 3-6  
KRKA Cup 2015, Otočec ob Krki, Slovenia, G4, tepih
 20-25.01. Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) FRIESS, Lisa (AUT) 6-2 6-4
2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO) 1-6 6-2 2-6
Dubl
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
ČURNIĆ, Marija (CRO, 3)
GAL, Anja (SLO)/
NOVAK, Kristina (SLO)
6-3 6-3
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
ČURNIĆ, Marija (CRO, 3)
BABIĆ, Ena (CRO)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)
6-1 2-6 10-6
1/2 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
ČURNIĆ, Marija (CRO, 3)
CVETKOVIĆ, Tina (SLO)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)
W/O
Siroki Brijeg Open, Široki Brijeg, Bosnia/Herzegovina, G5, tepih
  21-25.01. Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 1) Slobodan
BAJIĆ, Bogdan (SRB) Slobodan
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) ZOVKO, Ante (CRO) 0-6 0-6
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 1) SALLE, Fabien (FRA) 3-6 7-6(6) 6-4
BAJIĆ, Bogdan (SRB) CINTI, Davide (ITA) 4-6 3-6
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 1) NINCEVIĆ, Frane (CRO) 4-6 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) SUMER, Tolunay (TUR, 1) 7-5 6-1 
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) KEŠINA, Filip (CRO) 7-5 6-4
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 6) CINTI, Davide (ITA, Q) 6-4 3-6 7-6(4) 
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) MUJEZINOVIĆ, Azir (BIH) 6-2 6-0
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) RADWAN, Wiktor (POL, WC) 6-3 0-6 7-5
2. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) SKORILAS, Alexandros (GRE, Q) 0-6 6-7(7)
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) BARRANCO COSANO, Javier (ESP, 7) 6-2 6-2
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 6) ŽUPIĆ, Lovre (CRO, LL) 6-1 4-6 6-4
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) TATYANIN , Nikita (RUS, 5) 4-6 1-6 
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) DŽAKULA, Filip (BIH) 6-3 6-2
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) SKORILAS, Alexandros (GRE, Q) 7-6(4) 6-3
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 6) ALPEŽA, Marino (BIH, 3) 4-6 1-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) SAMARDŽIJA, David (CRO, 8) 6-7(6) 6-4 2-6
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) ALPEŽA, Marino (BIH, 3) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
BARRANCO COSANO, Javier (ESP, 1)
PETROVIĆ, Stefan (SWE)/
RADOŠ, Vid (BIH)
6-4 6-0
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
ALPEŽA, Marino (BIH)/
KEŠINA, Filip (CRO, 3)
W/O 
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
KHUNARIKOV, Ruslan (RUS)/
RADWAN, Wiktor (POL, WC)
7-6(2) 7-6(5) 
1/4 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
BARRANCO COSANO, Javier (ESP, 1)
ANGEL, Jaimee Floyd (FRA)/
TABUR, Clement (FRA)
6-2 3-6 10-3
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
AKSU, Cengiz (TUR)/
GEZER, Atakan (TUR, 2)
5-7 3-6
1/2 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
BARRANCO COSANO, Javier (ESP, 1)
ALPEŽA, Marino (BIH)/
KEŠINA, Filip (CRO, 3)
W/O 
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) Slobodna
2/2. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) KAČIĆ, Helena (BIH) 4-6 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, Q) TUTURINA, Irina (RUS, WC) 6-3 6-1
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 4) KASATKINA, Aleksandra (RUS) 6-3 6-1
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 2) 2-6 7-6(5) 1-6 
2. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, Q) BEŠKER, Nika (CRO, 3) 6-4 6-3
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 4) JANKO, Leonarda (CRO, WC) 6-4 7-6(5)
1/4 finale JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, Q) KOZYREVA, Maria (RUS, 7) 0-6 0-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 4) OVUNC , Selin (TUR, 6, WC) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB)/
TUTURINA, Irina (RUS)
SILKA , Klara (POL)/
SWIATLON, Beata (POL)
1-6 1-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)
KRIVIĆ, Iva (CRO)/
ŠIPEK, Lana (CRO)
1-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Nike Junior International Teen Tennis, Bolton, Great Britain, U14, C1, tvrda podloga
Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Mihailo Popović (4);
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
GINAT, Roi (ISR, 1)
HAN, Nathan (USA)/
NANDA, Govind (USA, 4)
3-6 4-6
Quality Hotel Open, Vänersborg, Sweden, U14, C3, tepih
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1.k. Milan Radojković (5);
Dubl
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
PAULSON, Andrew (CZE, 3)
RODESCH, Chris (LUX)/
SCHROEDER, Laurent (LUX, 1)
6-7(8) 6-3 14-12
FINALE RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
PAULSON, Andrew (CZE, 3)
ARSOV, Viktor (SWE)/
NOKIC, Edis (SWE)
4-6 6-0 7-10