Turniri od 18.11 – 24.11.

Andria, Italy, €30,000+H, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
GHEDIN, Riccardo (ITA)/
GRASSI, Claudio (ITA) (4)
6-2 2-6 10-7
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
FUCSOVICS, Marton (HUN)/
MERTL, Jan (CZE)
6-3 7-6(4)
1/2 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
KAPAS, Andriej (POL)/
MEKTIC, Nikola (CRO)
6-2 6-1
FINALE TOŠIĆ, Goran (SRB)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
OSWALD, Philipp (AUT)/
SILJESTROM, Andreas (SWE, 3)
2-6 3-6

Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)
TRAWINSKI, Antoine (FRA) 6-3 7-6(3)
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14)
slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) MESQUIDA BERG, Oscar (ESP) 2-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) MENDO, Francesco (ITA, 15) 0-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB) CARUSO, Salvatore (ITA, 2, WC) 3-6 6-7(3)
Nicosia, Cyprus, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) JUNEAU, Isade (CAN, Q) 6-1 6-4
ĐERE, Laslo, (SRB, 7) HADJIGEORGIOU, Christos (CYP,WC) 6-4 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo, (SRB, 7) GILLE, Sander (BEL) 6-2 6-1
KRSTIN, Peđa (SRB, 2) ROY, Matthieu (FRA) 6-4 6-2
1/4 finale ĐERE, Laslo, (SRB, 7) LAZOV, Alexander (BUL) 6-4 4-6 6-2
KRSTIN, Peđa (SRB, 2) BRUNNER, Pascal (AUT) 0-6 5-7
1/2 finale ĐERE, Laslo, (SRB, 7) MANAFOV, Vladyslav (UKR, 8) 6-4 6-4
FINALE ĐERE, Laslo, (SRB, 7) SCHMID, Michal (CZE, 3) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
SMILANSKY, Igor (ISR)
HADJIGEORGIOU, Christos (CYP)/
KYRATZIS, Sergis (CYP)
6-4 6-1
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
SMILANSKY, Igor (ISR)
LAZOV, Alexander (BUL)/ (1)
MANAFOV, Vladyslav (UKR)
1-6 2-6
Rethymno, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 7) FAFEK, Denny (USA, Q) 6-4 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8) SIAPATIS, Giorgos (GRE) 6-2 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 7) SHCHERBA, Vitalii (UKR) 6-1 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8) SCHNEIDERMAN, Haig (USA, Q) 6-2 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 7) WILLIS, Marcus (GBR, 1) 1-6 1-3 J.M. predao
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8) BROADY, Liam (GBR, 4) 6-4 6-4
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8) WILLIS, Marcus (GBR, 1) 7-6(3) 6-3
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 8) GOLDING, Oliver (GBR,5) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KARLOVSKIY, Evgeny (RUS, 3)
Slobodni
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE, 2)
Slobodni
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KARLOVSKIY, Evgeny (RUS, 3)
NEKIC, Tim (GER)/
PEHAR, Antun (CRO)
6-1 3-6 10-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE, 2)
FAFEK, Denny (USA)/
SEEBERGER, Matt (USA)
7-6(4) 7-6(2)
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KARLOVSKIY, Evgeny (RUS, 3)
BURTON, Lewis (GBR)/
WILLIS, Marcus (GBR) (1)
3-6 6-3 6-10
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE, 2)
SHCHERBA, Vitalii (UKR)/
URSU, Vadym (UKR)
6-3 6-1
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE, 2)
BURTON, Lewis (GBR)/
WILLIS, Marcus (GBR) (1)
4-6 6-7(5)
Antalya – Kaya-Belek, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) KRYVOY, Yuriy (UKR) 6-2 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) LAMMER, Michael (SUI, 4) 6-7(3) 4-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/ (3)
MAQDAS, Abdullah (KUW)
IOANNIDES, Robertos (CYP)/
VENIZELOS, Aggelos (CYP) (WC)
6-7(4) 6-2 12-14

Sharm El Sheikh, Egypt, $ 75,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KLAFFNER, Melanie (AUT) 6-4 3-6 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KANEPI, Kaia (EST, 1) 3-6 6-4 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KOLAR, Nastja (SLO, Q) 6-4 5-7 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KAN, Victoria (RUS) (WC)
CABEZA-CANDELA, Estrella (ESP)/
FERNANDEZ RABANER, Arabela (ESP)
6-2 7-5
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KAN, Victoria (RUS, WC)
BRIANTI, Alberta (ITA)/
JANI, Reka-Luca (HUN)
6-1 6-2
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KAN, Victoria (RUS, WC)
BACSINSZKY, Timea (SUI)/
BARROIS, Kristina (GER)
3-6 2-6
Bol, Croatia, 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KREJCIKOVA, Barbora (CZE, 1) 3-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB, 3) VALE COSTA, Joana (POR, WC) 6-1 6-1
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) BRGLEZ, Pia (SLO) predala B.P.
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 3) BARA, Irina Maria (ROU, 7) 6-4 6-4
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 3) MIKULCIC, Ema (CRO, 2) 6-1 6-3
FINALE SPREMO, Milana (SRB, 3) MEKOVEC, Iva (CRO, 4) 7-6(9) 0-6 3-6
Astana, Kazakhstan, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) KLYUEVA, Ekaterina (KAZ) 6-7(2) 6-3 7-5
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) KARAMALAK, Ivanka (RUS) 6-7(4) 6-4 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
SHARIPOVA, Sabina (UZB, 2)
Slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
SHARIPOVA, Sabina (UZB, 2)
KLYUEVA, Ekaterina (KAZ)/
SMAGINA, Sofia (RUS)
ČT/SS odustale
Antalya, Turkey, 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) ATES, Gizem Melisa (TUR) 6-0 6-3
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 1) KUZMOVA, Viktoria (SVK, Q) 6-7(1) 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ZUUR, Monique (NED) (1)
DOROFEEVA, Yusta (RUS)/
YAKHIMOVICH, Erika (RUS) (WC)
6-1 6-0
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ZUUR, Monique (NED) (1)
DITLEV, Martine (DEN)/
STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)
6-2 6-2
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ZUUR, Monique (NED) (1)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/ (3)
VDOVENCO, Anastasia (MDA)
4-6 2-6

Kiryat Shmona, Israel, G3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) ZANDBERG, Talya (ISR) 6-3 6-2
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) VAN DIJKMAN, Inger (NED, 5) 6-1 6-2
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB) BUSS, Elizaveta (RUS, Q) 5-7, J.N. predala
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
BAŠIĆ, Martina (CRO)
NOVOTNA, Karolina (CZE)/
ZANDBERG, Talya (ISR)
5-7 6-7(5)
Tunis, Tunisia, G5, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) ABDEL-AZIZ, Mohamed (GBR, WC) 4-6 6-4 6-3
2/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) DABBABI, Youssef (TUN, 4) 6-3 6-2
3/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) IKHLEF, Aymen (ALG, 5) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, Q) BEN CHIKHA, Ghaith (TUN, Q) 7-6(1) 6-3
2. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, Q) SABUGUEIRO, Antonio (POR, 4) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)/
BENCHETRIT, Eliot (FRA)
BEN CHIKHA, Ghaith (TUN)/
BEN SLIMANE, Seif (TUN) (4)
6-1 6-3
1/4 finale RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)/
BENCHETRIT, Eliot (FRA)
FERCHICHI, Mounir (TUN)/
OUALHA, Mohamed (TUN)
5-7 0-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČENOVIĆ, Svjetlana (SRB, WC) slobodna
MARTIĆ, Andrijana (SRB)
ZHIR, Yessmine (TUN, WC) 3-6 1-6
2/2. kolo VUČENOVIĆ, Svjetlana (SRB, WC) TURKI, Rajen (TUN, WC) V.S. odustala
Dubl
1. kolo MARTIĆ, Andrijana (SRB)/
VUČENOVIĆ, Svjetlana (SRB)
MAGNER, Imogen (GBR)/
REYNOLDS, Lily (GBR) (4)
0-6 0-6

Stavanger, Norway, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) AVILYCHEVA, Sabrina (RUS, Q) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo MIKHAYLOVA, Victoria (RUS)/
VUKOVIC, Draginja (SRB) (2)
HALVORSEN, Victoria (NOR)/
STORHAUG, Brit (NOR)
1-6 7-6(3) 6-10