Turniri od 18.11. – 24.11.

DAVIS CUP by Rakuten MADRID FINALS, Madrid, Spain, Finals, tvrda podloga
ATP 18-24.11. Satnica ATP forum
France (1), Croatia (2), Argentina (3), Belgium (4), Great Britain (5), USA (6),
Spain (7), SRBIJA (8), Australia (9), Italy (10), Germany (11), Kazakhstan (12), Canada (13), Japan (14), Colombia (15), Netherland (16), Russia (17), Chile (18)
GRUPA A: Francuska, Srbija, Japan
SRBIJA: Novak ĐOKOVIĆ, Dušan LAJOVIĆ, Filip KRAJINOVIĆ,
Viktor TROICKI, Janko TIPSAREVIĆ
20.12. 11h
SRBIJA JAPAN 3-0
Filip KRAJINOVIĆ SUGITA Yuichi 6-2 6-4
Novak ĐOKOVIĆ NISHIOKA Yoshihito 6-1 6-2
Viktor TROICKI/
Janko TIPSAREVIĆ
MCLACHLAN Ben/
UCHIYAMA Yasutaka
7-6(5) 7-6(4)
21.12. 11h
SRBIJA FRANCUSKA 2-1
Filip KRAJINOVIĆ TSONGA Jo-Wilfried 7-5 7-6(5)
Novak ĐOKOVIĆ PAIRE Benoit 6-3 6-3
Viktor TROICKI/
Janko TIPSAREVIĆ
HERBERT Pierre-Hugues/
MAHUT Nicolas
4-6 4-6
1/4 finale SRBIJA RUSIJA 1-2
Filip KRAJINOVIĆ RUBLEV Andrey 1-6 2-6
Novak ĐOKOVIĆ KHACHANOV Karen 6-3 6-3
Viktor TROICKI/
Novak ĐOKOVIĆ
KHACHANOV Karen/
RUBLEV Andrey
4-6 6-4 6-7(8)

Ove nedelje nema WTA turnira

MAIA, Maia, Portugal, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) slobodan
KRSTIN, Peđa (SRB) YEVSEYEV, Denis (KAZ) 6-4 7-5
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) BONADIO, Riccardo (ITA, Alt) 6-4 2-6 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB) BALDI, Filippo (ITA, 16) 6-2 4-6 0-6

Soho Square, Sharm El Shekh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) CONNOR, Preston (IRL) 6-0 6-2
2/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) POTENZA, Luca (ITA, 2) 3-6 2-6
15th Lyttos Beach ITF World Tour, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 11) DEMEROUTIS, Nicolas (BEL) 7-5 6-3
2/3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 11) VARNEY, Jackson (AUS) 2-6 1-6
GD TENNIS CUP SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB) BERTUCCIOLI, Federico (ITA) 1-6 0-6
POPOVIĆ, Predrag (SRB) BUSCH, Ruben (GER) 1-6 0-6
DALJEV, Pavle (SRB, 10) ZAYTSEV, Ivan (RUS) 7-5 6-3
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) DONMEZER, Enes (TUR) 6-4 6-4
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 10) GEORGESCU, Matei A. (ROU) 6-1 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) FILIP, Vladimir (ROU, 9) 5-7 1-6
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 10) KRANIĆ, Karlo (CRO, 3) 6-3 4-6 4-10
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, LL) FARJAT, Tomas (ARG, Q) 7-6(3) 6-7(2) 2-6

TOPSPIN ENERGY CUP, Solarino, Italy, $25.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 15) MARTINS, Destinee (GBR, WC) 5-7 7-5 7-10
Soho Square Egypt F26 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) MALMQVIST, Linnea (SWE, 5) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
SUKHOTINA, Anastasia (RUS)
PINTO, Giorgia (ITA)/
SQUARCIALUPI, Gaia (ITA)
6-3 6-4
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
SUKHOTINA, Anastasia (RUS)
KRAJICEK, Michaella (NED)/
RYSER, Valentina (SUI)
2-6 4-6
15th Lyttos Beach ITF World Tour, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) CERVINO RUIZ, Celia (ESP, 1) 1-6 7-5 6-10
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 8) KRASNOVA, Diana (RUS) 7-6(2) 0-6 10-8
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) CIUCA, Alessia B (ROU, 12) 2-6 4-6
2/3. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 8) ADESHINA, Esther (GBR) 6-0 3-3, ret.
3/3. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 8) BOUZO Z., Noelia (ESP, 2) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) BOUZO Z., Noelia (ESP, Q) 2-6 3-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB, LL) CARRILLO M., Alba (ESP, 2) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)
ADESHINA, Esther (GBR)/
KARTAL, Sonay (GBR)
6-7(3) 6-4 10-5
GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
NADEL, Nicole (ISR)
AMIRAGHYAN, Ani (ARM)/
CORNEANA, Oana S. (ROU)
1-6 2-6
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)
CARRILLO M., Alba (ESP)/
CERVINO R., Celia (ESP)(4)
3-6, ret.
Magic Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) KARUNARATNE, Adithya (HKG) 6-1 2-6 6-2
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) FAYARD, Juline (FRA, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MONNET, Carole (FRA)(3)
AZZIZ, Rania (MAR)/
NICAULT, Ines (FRA)
7-5 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MONNET, Carole (FRA)(3)
BALASUBRAMANIAN, Kaaviya (IND)/
SHINDE, Vasanti (IND)
6-1 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MONNET, Carole (FRA)(3)
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)/
MIKULSKYTE, Justina (LTU)(1)
7-5 6-2
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MONNET, Carole (FRA)(3)
AECANGIOLI, Manon (FRA)/
ROBBE, Alice (FRA)(2)
6-3 6-4
GD TENNIS CUP SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) MIHAYLOVA, Gebriela (BUL) 4-6 7-5 5-7
Dubl
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
PANFILOV, Lara (NED)
DEMIDOVA, Diana (RUS)/
DEMIDOVA, Liubov (RUS)
2-6 7-6(5) 3-10