Turniri od 18.09 -24.09.

ST. PETERSBURG OPEN, St. Petersburg, Russia, ATP 250, $1.064.715, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) NEDELKO, Ivan (RUS) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) PELLA, Guido (ARG) 6-7(4) 3-6
TROICKI, Viktor (SRB, 7) KUZNETSOV, Andrey (RUS) 7-6(6) 7-6(2)
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) PELLA, Guido (ARG) 7-6(3) 4-6 6-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 7) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
BAGHDATIS, Marcos (CYP)
PODLIPNIK CASTILLO, Hans (CHI)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)
5-7 6-4 10-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
BAGHDATIS, Marcos (CYP)
PERALTA, Julio (CHI)/(1)
ZEBALLOS, Horacio (ARG)
3-6 0-6
MOSELLE OPEN, Metz, France, ATP 250, 540.310, tvrda podloga
ATP Satnica
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
GONZALEZ, Santiago (MEX)(2)
MIRNYI, Max (BLR)/
OSWALD, Philipp (AUT)
4-6 6-7(5)

WTA Guangzhou Open, Guangzhou, China, International, $226.750, tvrda WTA forum
Gl.žr. Serbia KRUNIĆ, Aleksandra 24g R: 65 (62 07/15) +39 -21 1.s. 2.s. Statistika H2H
1K Ukraine TSURENKO, Lesia (4º) 28 38 (29 07/17) +19 -20 6–3 6–4 Stat. 1-4
2K Germany BARTHEL, Mona 27 51 (23 03/13) +34 -21 6–4 6–0 Stat. 2-0
ČF Sweden PETERSON, Rebecca 22 226 (119 05/16) +15 -9 6–1 6–1 Stat. 1-0
PF Belgium WICKMAYER, Yanina 27 116 (12 04/10) +15 -17 6–3 6–3 Stat. 1-3
F China ZHANG, Shuai (2º, WC) 28g 30 (23 11/16) +26 -20 2–6 6–3 2–6 0-1
[R=Sadašnji i (najviši) rang; +/-: Sve pobede-porazi o.g. do početka turnira]
Dubl: 1K KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PANOVA, Alexandra (RUS)
NAMIGATA, Junri (JPN)/
SAWAYANAGI, Riko (JPN)
6-1 5-7 7-10

IZMIR CUP, Izmir, Turkey, 64.000, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) DOUMBIA, Sadio (FRA) 1-6 6-3 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) HARRIS, Lloyd (RSA) 6-7(10) 6-3 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH, 8) 1-6 6-4 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) BUBLIK, Alexander (KAZ, 2, SE) 6-4 6-3
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) ROBERT, Stephane (FRA) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
CLAYTON, Scott (GBR)/
O’MARA, Jonny (GBR)(3)
2-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ALTUNA, Tuna (TUR)
KERN, Robin (GER)/
SIEBER, Marc (GER)
4-6 4-6
SIBIU OPEN, Sibiu, Romania, 43.000+H, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) HAMPEL, Lenny (AUT, Q) 6-3 4-6 1-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) FONIO, Giovanni (ITA, WC) 6-3 6-1
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) MORONI, Gian Marco (ITA, WC) 6-1 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) SONEGO, Lorenzo (ITA, 7) 6-3 4-6 7-5
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) BASSO, Andrea (ITA, 4) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ENDARA, Ivan (ECU)
FALLERT, Florian (GER)/
LEITE, Wilson (BRA)(4)
6-2 7-5
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ENDARA, Ivan (ECU)
SIMON, Tobias (GER)/
STEFANINI, Jacopo (ITA)
6-7(5) 4-6
Shymkent Open, Shymkent, Kazahstan, $15.000, šljaka

Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
FUFYGIN, Mikhail (RUS)/
IVANOV, Vladimir (EST)(4)
3-6 1-6
Internacionais de Ténis de Castelo Branco, Castelo Branco, Portugal, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) MAZON HERNANDEZ, Rafael (ESP) 6-1 1-6 6-2
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) CABRAL, Francisco (POR, 8) 6-3 1-6 7-5
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB) MONTEIRO, Joao (POR, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
VOLJACQUES, Hugo (FRA)(2)
FALCAO, Goncalo (POR)/
RODRIGUES, Daniel (POR)
7-6(4) 6-4
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
VOLJACQUES, Hugo (FRA)(2)
DEUS, Nuno (POR)/
FARIA, Luis (POR)
6-7(6) 6-3 5-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) LOZAN, Kristian (RUS) 6-4 6-0
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) MUSIALEK, Alexis (FRA, 2) 4-6 6-1 3-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
BAX, Florent (FRA)/
DUSSIN, Louis (FRA)(WC)
4-6 4-6

Abierto Tampico, Tampico, Mexico, $100.000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) MATEAS, Maria (USA, Q) 4-6 6-7(6)
Neva Cup 2017, Saint-Petersburg, Russia, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR, 3) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(4)
LYKINA, Ksenia (RUS)/
WEBLEY-SMITH, Emily (GBR)
1-6 6-7(5)
COLEMAN VISION TENNIS CHAMPIONSHIPS, Albuquerque, NM, USA, $80.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) DZALAMIDZE, Natela (RUS) 6-2 6-0
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SADIKOVIĆ, Amra (SUI) 6-4 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) CHANG, Sophie (USA) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SANCHEZ, Maria (USA)(3)
SANTAMARIA, Sabrina (USA)/
THAO, Carol (CAN)
0-6 6-7(4)
Royal Cup NLB Banka, Podgorica, Montenegro, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MEJIĆ, Mila  (SRB) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 6-1 6-4
GVOZDENOVIĆ, Jovana  (SRB) CETKOVIĆ, Andrea (MNE) 3-6 5-7
STOŠIĆ, Aleksandra  (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LBN) 6-1 6-3
DUKIĆ, Katarina (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 5-7 6-2 3-6
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB) ZAGANJOR, Alabina (MNE) 6-7(0) 6-2 3-6
GVOZDENOVIĆ,  Sara  (SRB) MAMIĆ, Matea (CRO) 5-7 2-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 8) BOJOVIĆ, Jana (SRB) 4-1, ret.
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) STOŠIĆ, Aleksandra  (SRB) 6-3 6-4
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) MAMIĆ, Matea (CRO) 3-6 3-6
MEJIĆ, Mila  (SRB) PERPER, Alexandra (MDA, 1) 3-6 3-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 8) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 9) 6-4 6-7(1) 4-6
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, LL) MIHALIKOVA, Tereza (SVK) 3-6 5-7
VUJOVIĆ, Milica (SRB, WC) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, WC) 1-6 2-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB, WC) BUKTA, Agnes (HUN, 7) 1-6 0-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) PRIBYLOVA, Anna (RUS, Q) 1-6 5-7
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) ČAKAREVIĆ, Sara (FRA) 3-6 6-2 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) ČUROVIĆ, Tamara (SRB, LL) 6-2 1-0, ret.
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) PRIBYLOVA, Anna (RUS, Q) 6-2 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) MELNIKOVA, Marina (RUS, Q) 3-6 1-6
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA, 6) 6-1 6-2
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) MELNIKOVA, Marina (RUS, Q) 6-2 6-7(5) 6-7(5)
Dubl
1. kolo MITROVIĆ, Teodora (SRB)/
ĆETKOVIĆ, Andrea (MNE)(WC)
HERDZELAS, Dea (BIH)/
LUKAS, Tena (CRO)
4-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VOGELSANG, Erika (NED)
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB)/
ZAGANJOR, Alabina (MNE)
6-0 6-0
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
VUJOVIĆ, Milica (SRB)
MIJACIKA, Ani (CRO)/
PRIBYLOVA, Anna (RUS)
0-6 1-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BOGDAN, Elena (ROU)(4)
KREJSOVA, Petra (CZE)/
MALECKOVA, Jesika (CZE)
W/O
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)(WC)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara (FRA)
2-6 1-6
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara (FRA)
BUKTA, Agnes (HUN)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)(2)
4-6 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VOGELSANG, Erika (NED)
EKSHIBAROVA, Vlada (ISR)/
PERPER, Alexandra (MDA)
6-1 2-6 10-6
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VOGELSANG, Erika (NED)
MIHALIKOVA, Tereza (SVK)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
0-6 2-6
Thailand ITF $15,000 Women’s Pro Circuit 2017, Hua Hin, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) BUAYAM, Kamonwan (THA) 5-7 6-4 6-1
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) LEE, Hua-Chen (TPE) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
WANG, Xiyu (CHN)(4)
KA, Andrea (CAM)/
PALHA, Natasha (IND)
6-3 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
WANG, Xiyu (CHN)(4)
LI, Yixuan (CHN)/
WANG, Dan Ni (CHN)
6-4 6-2
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
WANG, Xiyu (CHN)(4)
GAI, Ao (CHN)/
MENG, Ran (CHN)
6-3 6-3
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
WANG, Xiyu (CHN)(4)
NI MA, Zhuoma (CHN)/
YOU, Mi Zuoma (CHN)
4-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Circuit Junior Ouest Africain des 18 Ans et Moins, Lome, Togo, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) PARWANI, Bhakti (IND, 6) 6-4 6-3
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) BIOLAY, Sophia (FRA, 5) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
KPADONOU, Carmen (BEN)/
LASSISSI, Bissola (BEN)
6-0 6-0
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
ELOUNDOU NGA, Linda Claire (CMR)/
ELOUNDOU NGA, Manuella Peguy (CMR)
6-2 6-4
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
CIROTTE, Chloe (FRA)/
ROUVROY, Margaux (FRA)
4-6 2-6
National Sport Park Open U18, Tirana, Albanija, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Andrija JEVTIĆ (WC);
2/3. kolo: Boris ŽIVKOVIĆ (A), Luka TODOROVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Dimitrije ZUBAC (Q), Luka STOJANOVIĆ, Luka JANKOVIĆ
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB) CIGNA, Nicola (ITA, WC) 7-6(4) 6-2
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB) PALOVIC, Lukas (SVK, 6) 6-4 4-6 6-7(6)
Dubl
1/4 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)
DIDO, Alexandros (ALB)/
TSIKOV, Aleksandros (UKR)
6-7(5) 6-1 8-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/2. kolo: Fatma IDRIZOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Mija LJUBIĆ, Emilija KOJČIĆ (Q)
Dubl
1/4 finale LJUBIĆ, Mija (SRB)/
MOISIADI, Stefania (GRE)
GKOGKOU, Eleftheria (GRE)/
ZEČEVIĆ, Andrea (CRO)
3-6 3-6
KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
RADENKOVIĆ, Maja (SWE)(4)
GRIVA, Vasileia (GRE)/
LA CAVA, Antonella (ITA)
6-2 6-3
1/2 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
RADENKOVIĆ, Maja (SWE)(4)
GKOGKOU, Eleftheria (GRE)/
ZEČEVIĆ, Andrea (CRO)
6-2 6-3
FINALE KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
RADENKOVIĆ, Maja (SWE)(4)
OGNJANOVSKA, Jana (MKD)/
TANEVSKA, Jana (MKD)
6-3 6-1
Mostar Open 18&U 2017, Mostar, Bosna i Hercegovina, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ; 3/3. kolo: Vanja DOBRNJAC
Glavni žreb
1. kolo: Sabit ŠUNTIĆ, Andrija PAVLOVIĆ;  2. kolo:  Lazar MILIĆEVIĆ (Q)
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) DRAGOVIĆ, Stefan (MNE) 6-2 6-0
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) CAZAUX, Arthur (FRA, 6) 6-2 6-1
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) DEVALD, Borna (CRO, 8) 6-4 6-4
Dubl
1/4 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)(2)
BIELIK, Lukas (SVK)/
PAULOVCAK, Samuel (SVK)
W/O
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB)/
DENISOV, Ivan (RUS)(4)
CIERNY, David (SVK)/
FEKETE, Janos (SVK)
W/O
1/2 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)(2)
VOROS, Mate (HUN)/
VUKOVIĆ, Luka (CAN)(3)
6-2 6-4
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB)/
DENISOV, Ivan (RUS)(4)
CAZAUX, Arthur (FRA)/(1)
GEORGESCU, Matei Adrian (ROU)
6-3 1-6 2-10
FINALE PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)(2)
CAZAUX, Arthur (FRA)/(1)
GEORGESCU, Matei Adrian (ROU)
7-5 4-6 10-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo:  Jelena KOVAČ (Q), Anđela JOCOVIĆ; 2. kolo:  Elena MILOVANOVIĆ (Q)
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) PEONI, Giulia (ITA, 1) 1-6 3-6
Dubl
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)
PEONI, Giulia (ITA)/(1)
TRAVERSI, Constanza (ITA)
1-6 6-3 10-7
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
BOJIĆ, Milica (BIH)(4)
KLEVISAR, Tjaša (SLO)/
NOVAK, Kristina (SLO)
3-6 4-6
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)
FALKNER, Živa (SLO)/
LOVRIČ, Pia (SLO)
3-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-16, Barcelona, Spain, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Popović