Turniri od 18.08 – 24.08.

Nema naših tenisera na ATP turnirima ove nedelje

Connecticut Open, New Haven, U.S.A, $710.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) BOUCHARD, Eugenie (CAN, 3) 1-6 1-6

Nema turnira ove nedelje

SERBIA F10, Novi Sad-3, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) PAVLOVSKY, Tomas (SVK) 6-1 7-5
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) VUKČEVIĆ, Vukac (MNE) 6-0 6-0
ILIĆ, Aleksa (SRB) FRLJANIĆ, Stefan (CAN) 2-6 4-6
MANDIĆ, Marko (SRB, WC) TRAJKOVSKI, Antoni (AUS) 7-6(2) 1-6 2-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) MILUSHEV, Plamen (BUL, 2) 1-6 2-6
MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) SHABANI, Miron (MKD, WC) 3-6 5-7
DRINIĆ, Milan (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-4 6-0
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) POPOVIĆ, Erak (MNE) 6-0 6-0
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB, WC) DIVKOVIĆ, Ivan (CRO) 1-6 7-6(4) 2-6
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) 7-6(4) 6-5, ret.
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 10, WC) GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) 6-0 6-2
BOROVČANIN, Mario (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 5) 0-6 0-6
DŽALETA, Nikola (SRB) ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) 4-6 7-6(4) 6-1
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) ANTONIĆ, Dejan (SRB) 6-4 6-4
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) PUTTERGILL, Calum (AUS, 12) 1-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-2 7-6(4)
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) JEVĐIĆ, Stevan (SRB) 0-6 2-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB, WC) TARPOV, Danail (BUL, 9) 2-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 7) MICEVSKI, David (MKD) 4-6 6-3 2-6
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 4-6 6-2 4-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) RIKALO, Simo (AUS) 7-5 6-2
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, 14) 0-6 6-7(5)
JANDRIĆ, Darko (SRB, 8) HRIC, Ivan (SVK) 3-6 6-4 6-2
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) 6-1 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 11) ILIĆ, Đorđe (BIH) 6-4 6-1
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 6-2 6-2
DRINIĆ, Milan (SRB) PEHAR, Antun (CRO, 15) 4-6 6-3 4-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 3) 0-6 0-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 10, WC) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-0
DŽALETA, Nikola (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 5) 6-7(3) 0-6
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) PUTTERGILL, Calum (AUS, 12) 3-6 4-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) JEVĐIĆ, Stevan (SRB) 6-4 4-6 6-2
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) MICEVSKI, David (MKD) 3-6 0-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, 14) 3-6 6-7(3)
JANDRIĆ, Darko (SRB, 8) GRBIĆ, Filip (SRB, WC) 2-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 11) PAPAC, Tomislav (AUS) 4-6 6-4 6-2
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) FRLJANIĆ, Stefan (CAN) 6-4 7-6(3)
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 10, WC) DEARI, Shendrit (MKD, 4) 1-6 6-3 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) TARPOV, Danail (BUL, 9) 1-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 11) GRBIĆ, Filip (SRB, WC) 6-4 0-5, S.J. predao 
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) BORSOS, Gabor (HUN, WC) 6-3 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB) VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, WC) 6-1 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 7) FILIPENKO, Viktor (HUN) 3-6 6-1 6-3
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8, Q) TARPOV, Danail (BUL, Q) 6-2 6-2
ĆIRIĆ, Nikola (SRB) COMMIN, Cedrick (FRA) 6-2 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB, 4) ŠABANOV, Matej (CRO) 6-2 7-6(4)
VUČIĆ, Ilija (SRB) BARRERE, Gregoire (FRA, 6) 5-7 7-5 1-6 
BJELICA, Ivan (SRB) STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) 6-3 6-2 
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 7-5 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) GRBIĆ, Filip (SRB, Q) 6-2 6-2
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) PEHAR, Antun (CRO, LL) 2-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 7) KATIĆ, Dejan (SRB) 6-3 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8, Q) VIDAK, Antun (CRO, Q) 6-4 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB, 4) ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 7-5 6-1 
BJELICA, Ivan (SRB) BARRERE, Gregoire (FRA, 6) 6-3 6-0
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) 5-7 5-7
1/4 finale  PETROVIĆ, Danilo (SRB, 7) SAKHAROV, Gleb (FRA, 3) 6-7(4) 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 4) ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8, Q) 7-6(7) 6-7(1) 6-3
BJELICA, Ivan (SRB) ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) 6-1 6-3
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 4) BJELICA, Ivan (SRB) 3-6 1-4, r.
FINALE BJELICA, Ivan (SRB) SAKHAROV, Gleb (FRA, 3) 6-2 6-1
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
BORSOS, Gabor (HUN)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
7-6(4) 6-2 
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC)
7-6(4) 6-7(5) 10-7
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)
S.S/M.Đ. w.o.
GRBIĆ, Filip (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
DEARI, Shendrit (MKD)
6-4 4-6 10-8 
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
MICOV, Stefan (MKD)/
PEHAR, Antun (CRO)
3-6 6-3 10-4
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3)
NEKIĆ, Tim (GER)/
VIDAK, Antun (CRO)
6-3 6-4 
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
DŽALETA, Nikola (SRB, WC)
ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB, WC)
4-6 6-0 10-5
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
6-2 6-4 
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
GRBIĆ, Filip (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
3-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3)
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
4-6 4-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
DŽALETA, Nikola (SRB, WC)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 2)
2-6 0-6
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
GRBIĆ, Filip (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
6-1 6-2
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 2)
I.B/M.Z. predali 
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 2)
3-6 6-3 6-10
TENIS ORGANISATION CUP, Turkey F28, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) DE MONTFALCON, Maxime (SUI) 6-2 6-1
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) SPROCH, Dominik (SVK, 3) 7-6(12) 6-1
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) THOMSON, Bjorn (IRL) 3-6 6-4 3-6
Parker Life Sciences Open 2014, Oldenzaal, Netherlands, $15000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) HOEVELER, Leon (GER) 1-6 3-6

VINKOVCI OPEN, Vinkovci, Croatia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, WC) ČUTURA, Anamaria (CRO) 6-2 6-3
VUČENOVIĆ, Svjetlana (SRB) CECHOVA, Karolina (CZE) 1-6 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB) JOVANOVIĆ, Isabela (BRA) 6-3 6-0
STOJAČIĆ, Ana (SRB, WC) ZAGORAC, Eva (SLO) 2-6 0-6
CVIJETIĆ, Ivana (SRB) CESNEKOVA, Sarlota (SVK) 1-6 1-6
ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB) STANIKOVA, Monika (SVK) 3-6 1-6
2/3. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, WC) DUBSKA, Linda (CZE, 2) 6-2 4-6 6-4
MEJIĆ, Mila (SRB) MARC, Maša (SLO) 1-6 1-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) EMULINA, Darta-Elizabete (LAT) 2-6 6-1 6-4
TOFILOSKI, Tijana (SRB, WC) BRGLEZ, Pia (SLO) 0-6 0-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) GERGELYOVA, Adriana (SVK, WC) 6-2 6-3
BAUER, Elizabeta (SRB) PALČIĆ, Sara (SLO) 0-6 6-3 6-0
3/3. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, WC) KELAVA, Marija (CRO) 6-0 7-6(3)
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) BRGLEZ, Pia (SLO) 6-2 5-7 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) ŠAHINAGIĆ, Medina (SUI) 2-6 3-6
BAUER, Elizabeta (SRB) STRESNAKOVA, Katarina (SVK) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, WC) BRGLEZ, Pia (SLO, Q) 1-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) BARZO, Lilla (HUN, Q) 4-6 5-7
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) MUMINOVIĆ, Damira (BIH, LL) 6-1 6-0
POLIĆ, Ema (SRB) LUKAŠ, Tena (CRO, 4) 5-7 1-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) RUDAKOVA, Anastasia (RUS, 5) 7-6(6) 6-1
DUKIĆ, Dajana (SRB) HUSARIĆ, Anita (BIH) 5-7 7-6(4) 6-3
2. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) REBERŠAK, Polona (SLO, 8) 5-7 3-6 
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) DUKIĆ, Dajana (SRB) 6-0 2-6 6-3 
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) MEKOVEC, Iva (CRO, 2) 2-6 4-6
Dubl
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
REBERŠAK, Polona (SLO, 1)
FABER, Tea (CRO)/
PALČIĆ, Sara (SLO)
T.Č/P.R. predale
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
BARZO, Lilla (HUN)/
BUKTA, Agnes (HUN, 3)
3-6 1-6
Jolie Ville Golf F32 Women’s Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) LI, Yixuan (CHN, 1) 6-2 7-5
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) CADAR, Elena Teodora (ROU, 1) 5-7 6-1 2-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, WC) WILLIAMS, Claudia (NZL) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)
GOMAR ISART, Anais (ESP)/
MANCHANDA, Shivani (IND)
6-1 6-1
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)
BRUZZONE, Giulia (ITA)/
RANA, Shweta (IND, 2)
2-6 6-3 10-4
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)
MYERS, Abbie (AUS)/
WILLIAMS, Claudia (NZL)
0-6 3-6
CMG TENNIS CUP, Duino Aurisina, Italy, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) ARGYELAN, Csilla (HUN, 6) 6-3 6-1
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) MARCHETTI, Giorgia (ITA, Q) 6-1 6-2 
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) LUKACS, Vanda (HUN, 3) 4-6 6-3 1-6 
Bucharest $10000, Bucharest, Romania $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAZIĆ, Marina (SRB) CAZEAUX, Amandine (FRA, 6) 2-6 2-6

Youth Olympic Games, Nanjing, China, GA, tvrda podloga YOG, Nanjing 2014, Ivana Jorović nosi zastavu Srbije na otvaranju
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo Serbia ČONKIĆ, Petar Australia BOURCHIER, Harry 7-5 0-6 3-6
Dubl
1. kolo Serbia ČONKIĆ, Petar
Sweden APPELGREN, Daniel
Hungary BIRO, Andre
Belgium GEENS, Clement (BEL)
1-6 7-6(5) 3-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo Serbia JOROVIĆ, Ivana (1) Czech Republic HEINOVA, Simona 2-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo Serbia JOROVIĆ, Ivana (1)
Switzerland TEICHMANN, Jil
Latvia OSTAPENKO, Jelena
Lithuania PARAZINSKAITE, Akvile
3-6 7-6(4) 8-10
Miks dubl
1. kolo Serbia JOROVIĆ, Ivana
Serbia ČONKIĆ, Petar
Latvia OSTAPENKO, Jelena
Sweden APPELGREN, Daniel
1-6 6-2 5-10
Prince George’s… Championships, Maryland, USA, G1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 13) AYENI, O.Alafia Damina (USA, Q) 6-0 2-6 7-5
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 13) DENNIS, Yancy (USA, WC) 6-3 7-5
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 13) VAN RIJTHOVEN, Tim (NED, 2) 2-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PEREZ, Alfredo (USA)
BRYDE, Trent (USA)/
PERRONE, Nathan (USA)
3-6 3-6
AS OPEN 2014, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJKOVIĆ, Jovan (SRB, WC) PLESKOV, Bojan (MKD) 6-0 6-0
2/3. kolo STOJKOVIĆ, Jovan (SRB, WC) BATTAGLINO, Stefano (ITA) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, WC) LAZAREVIĆ, Srđan (MNE) 1-6 6-4 6-2
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) STAVRAKAS, Minos Kimon (GRE) 6-3 6-4
ĐERIĆ, Marko (SRB) DONSKI, Alexander (CAN) 3-6 0-6 
BUTULIJA, Boris (SRB) DUMEVSKI, Dragan (MKD, WC) 4-6 7-5 4-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD, WC) 4-6 6-4 3-6
2. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, WC) SRBLJAK, Goradz (MKD, 1) 2-6 4-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) LULLI, Gregorio (ITA, 14) 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
LAZAREVIĆ, Srđan (MNE)
ANDREEVSKI, Andrej (MKD)/
ANDREEVSKI, Tomislav (MKD)
6-3 4-6 2-10
ĐERIĆ, Marko (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Jerko (CRO)
4-6 4-6
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Jerko (CRO)
CALVANO, Giovanni (ITA)/
JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 4)
4-6 6-4 3-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
2/2. kolo BABUNSKI, Lena (SRB) CHINIKOVA, Alexandrina (BUL) W/O
DUKIĆ, Katarina (SRB) TUPAN, Andreea Giorgiana (ROU) 6-7(4) 2-6
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 6-2 3-6 6-1
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB, WC) BOZ, Oyku (TUR) 5-7 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 9) Slobodna
POPOVIĆ, Natalija (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD) 6-2 6-4
RISTESKI, Ivana (SRB) GARLAND, Joanna (TPE, LL) 1-6 4-6
ŠEBREK, Anđela (SRB, 10) Slobodna
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) MAFFEI, Rossana (ITA, 6) 0-6 2-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 9) LOZANOVSKA, Aleksandra (MKD) 6-0 6-0
POPOVIĆ, Natalija (SRB) ŽUPANČIĆ, Nika (SLO, 12) 6-2 6-0
ŠEBREK, Anđela (SRB, 10) CHINIKOVA, Alexandrina (BUL, Q) 7-5 6-3 
3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 9) BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 8) 0-6 1-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL, 5) 3-6 3-6
ŠEBREK, Anđela (SRB, 10) SUROVA, Viktoria (SVK) 1-6 6-2 6-7(4) 
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
NIKOLOVSKA, Jana (MKD)/
VELKOSKA, Teona (MKD)
6-0 6-2
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8)
Slobodne
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB)/
PETRESKA, Bistra (MKD)
BEKE, Nora (HUN)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
6-4 5-7 3-10
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 4)
Slobodne
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
MAFFEI, Rossana (ITA)/
RENTOULI, Anastasia (GRE, 1)
7-5 6-4
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8)
BOZ, Oyku (TUR)/
PAYKOC, Deniz (TUR)
6-3 6-4
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 4)
BEKE, Nora (HUN)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
6-3 6-2 
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
SOLDATOU, Theodora (GRE)/
ŽUPANČIĆ, Nika (SLO, 6)
4-6 6-4 7-10 
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8)
KHLESTOVA, Anastasia (RUS)/
KISLITSKAYA, Alina (RUS, 3)
A.K/A.K. predale
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 4)
GIURA, Maria Alexandra (ROU)/
SAKI, Ariana (ROU, 5)
6-1 6-0 
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8)
SOLDATOU, Theodora (GRE)/
ŽUPANČIĆ, Nika (SLO, 6)
6-2 3-6 10-4
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 4)
OGUT, Inci (TUR)/
VANEVA, Zinovia (BUL, 2)
6-3 0-6 8-10
FINALE POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8)
OGUT, Inci (TUR)/
VANEVA, Zinovia (BUL, 2)
7-5 2-6 4-10
Triglav Open 2014, Kranj, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
2/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) KRAPEZ, Nik (SLO) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) Slobodan
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) FRANK, Jure (SLO, WC) 6-4 6-2
3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) VORONIN, Dimitriy (RUS, 14) 6-1 6-1
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) LOZIĆ, Karlo (CRO, 7) 6-1 2-1, K.L. predao
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 3) HABRMAN, Milan (SVK) 7-6(4) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
WALTERS, Marcus (GBR, 2)
Slobodni
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
WALTERS, Marcus (GBR, 2)
ARH, Anze (SLO)/
NIKOLAS, Klemen (SLO)
6-3 7-6(4)
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
WALTERS, Marcus (GBR, 2)
BUTLER, Sebastien (GBR)/
PERRIN, Lawrence (GBR, 7)
4-6 7-5 10-2
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
WALTERS, Marcus (GBR, 2)
BARZASEKOV, Igor (TKM)/
ERLER, Alexander (AUT, 6)
7-6(5) 7-6(4)
FINALE MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
WALTERS, Marcus (GBR, 2)
ORLITA, Daniel (CZE)/
VEJVARA, Lukas (CZE, 3)
2-6 5-7
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) YOUMIZHUOMA, Youmizhuoma (CHN, 2) 6-2 6-2
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) PALCATOVA, Barbora (SVK, LL) 6-3 6-4
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB) BIŠKIĆ, Ana (CRO, 6) 6-4 1-6 2-6 
* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Open RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2014, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2.k. Aleksa Martinović, Mihailo Nedić;
1/4 finale JOKIĆ, Andrej (SRB, 5) SAVIN, Roko (CRO, 4) 3-6 1-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) TAMAS, Bence (HUN, 8) 6-1 6-1 
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) LOBAK, Vladyslav (UKR, 2) 3-6 6-4 6-3
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) ZUKIĆ, Sanin (BIH, 1) 5-7 4-6
Dubl
1/2 finale JOKIĆ, Andrej (SRB)/
SUBAŠIĆ, Kerim (BIH)
SAVIN, Roko (CRO)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH, 1)
1-6 2-6 
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1.k. Sofija Mandić; 2.k. Jana Bojović (2), Biljana Jovanović (WC);
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 8) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 1) 5-7 3-6
Dubl
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
ĐOKIĆ, Hristina (BIH, 1)
3-6 6-4 10-5 
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)
KILIĆ, Karla (CRO)/
ZELIĆ, Iva (CRO, 2)
2-6 6-3 10-8
Renningen/Rutesheim, Germany, U14/16, C1, šljaka
Livescore (Od 21.8.) Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3.k. Sara Čvorović (1)
Glavni žreb
1.k.  Sara Čvorović (Q);
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 2) SCHEFFBUCH, Janina (GER, 8) 7-5 6-1 
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 2) VOLODKO, Elizaveta (RUS, 3) 3-6 6-4 3-6
Dubl
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
VORACEK, Eva Marie (GER, 2)
KHARITONOVA, Anastasia (RUS)/
LANSERE, Sofya (RUS, 3)
6-4 7-6(2)
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB)/
VORACEK, Eva Marie (GER, 2)
POTAPOVA, Anastasia (RUS)/
VOLODKO, Elizaveta (RUS, 1)
5-7 2-6
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3.k. Mihailo Popović (10);
Eurovia Sparta Cup, Prague, Czech Republic, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Luka Malobabić (11);
Montafoner Junior Open, Vandans, Austria, U12/14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1.k. Gabrijela Stojanović (WC)
TERME PTUJ OPEN 2014, Ptuj, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1.k. Ilija Zoroja
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1.k. Andrea Mrvić; 2.k. Milana Vulin; 3.k. Mila Stanojević
1/4 finale DIVAC, Iva (SRB) JANOSI, Luca (HUN) 2-6 0-6