Turniri od 18.07 – 24.07.

CITI OPEN, Washington DC, USA, ATP Tour 500, $1.629.475, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 10) slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 10) HARRISON, Ryan (USA, Q) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
FARAH, Robert (COL)
6-2 2-6 10-6
ZIMONJIC, Nenad (SRB)/
STEPANEK, Radek (CZE)
MARACH, Oliver (AUT)/
MARTIN, Fabrice (FRA)
5-7 3-6
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)
NESTOR, Daniel (CAN)/(2)
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
4-6 3-6
J. SAFRA SARASIN SWISS OPEN GSTAAD, Gstaad, Switzerland, ATP Tour 250, €463.520, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) TREVISAN. Matteo (ITA) 3-6 3-6
GENERALI OPEN, Kitzbühel, Austria, ATP Tour 250, €463.520, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) DUTRA SILVA, Rogerio (BRA) 7-6(7) 6-1
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) ZVEREV, Mischa (GER) 6-4 6-4
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) KHACHANOV, Karen (RUS) 6-3 6-2
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO) 3-6 1-6
KONZUM CROATIA OPEN UMAG, Umag, Croatia, ATP Tour 250, €463.520, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) PAZ, Juan Pablo (ARG, 8) 0-6 6-7(5)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) VAN DER DUIM, Antl (NED, 4) 4-1, ret.
2/2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) KONECNY, Michal (CZE, 7) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BERLOCQ, Carlos (ARG) 3-6 1-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) BEDENE, Aljaž (GBR) 5-7 6-4 6-4
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) CHARDY, Jeremy (FRA, 3) 2-6 0-6

ERICSSON OPEN – Bastad, Bastad, Sweden, International, €250.000 , šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 9) MITU, Andreea (ROU) 7-5 6-2
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 9) BURGER, Cindy (NED) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) SORRIBES TORMO, Sara (ESP, Q) 2-6 6-3 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)(4)
CELIK, Susanne (SWE)/(WC)
PETERSON, Rebecca (SWE)
3-6 6-3 8-10

TAMPERE OPEN, Tampere, Finland, €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 8) ERIKSSON, Markus (SWE, A) 6-3 6-7(8) 0-3, ret.
Recanati, Italy, €42.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP)/
BEMELMANS, Ruben (BEL)(2)
6-7(3) 3-6

Wilhelmshöhe Open, Kassel, Germany, $25.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) GREVEN, Marvin (GER) 2-6 5-7
Egypt F16 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) TAWEEL, Issam Haitham (EGY) 3-6 6-1 6-4
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) GADJIEV, Alan (UZB, SE) 6-7(2) 2-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GUERSES, Gustavo (BRA)
GARZELLI, Francesco (ITA)/(WC)
VECCHIA, Emiliano Franco (ARG)
7-5 2-6 2-10
SERBIA F1, Belgrade, Serbia, $10.000 , šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) PEZER, Marko (BIH) 4-6 2-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO) 4-6 4-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB, WC) EUGSTER, Nathan (SUI) 2-6 3-6
DUČIĆ, Milenko (SRB) NOHL, Lars (SUI) 6-3 1-6 6-4
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) 6-0 6-2
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 6-1 6-2
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 2-6 0-6
ROTAROV, Ivan (SRB) ANTONIĆ, Dejan (SRB) 6-7(1) 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) ARAMBURU, Aitor (MEX) 6-1 7-6(5)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) MANN, Maximilian (AUT) 2-6 6-2 0-6
POPOVIĆ, Miodrag (SRB, WC) GIACOMELLI, Luca (SUI, 11) 2-6 0-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-3 2-6 6-3
RAJIĆ, Dušan (SRB) MITRIĆ, Ivan (CAN) 6-2 7-6(4)
OPAČIĆ, Đuro (SRB) VUKČEVIĆ, Vukac (MNE) 6-4 6-1
ARSIĆ, Nikola (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 3-6 1-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MICOV, Stefan (MKD, 7) 1-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) PAVLOVIĆ, Luka (FRA) 6-4 2-6 6-7(5)
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) DIMITROV, Kaloyan (BUL, 10) 6-0 6-2
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB, WC) 3-6 0-6
MARJANOVIĆ, Aleksa (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) 4-6 0-6
2/3. kolo DUČIĆ, Milenko (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE, 2) 0-6 1-6
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) DABIĆ, Miloš (SRB, WC) 6-2 4-6 6-3
ANTONIĆ, Dejan (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 0-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 2-6 5-7
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) PENA LOPEZ, Manuel (ARG, 5) 1-6 2-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 9) 6-3 4-6 1-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) GOHLKE, Delf (GER, 6) 6-3 5-7 6-2
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) PAVLOVIĆ, Luka (FRA) 4-6 2-6
JABLANOVIĆ, Luka (SRB, WC) STODDER, Timo (GER) 0-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) RADANOVIĆ, Goran (BIH) 6-2 2-6 6-3
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, WC) STERGIOU, Ioannis (GRE, 2) 6-4 6-4
OPAČIĆ, Đuro (SRB) DURGUTI, Bešir (MKD, 13) 4-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) STODDER, Timo (GER) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 4) BILJESKO, Domagoj (CRO) 7-5 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, 7) BUTULIJA, Boris (SRB, Q) 3-6 7-5 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 8) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) 6-1 7-5
JANDRIĆ, Darko (SRB) MARKOVIĆ, Goran (SRB) 6-4 6-0
BANIČEVIĆ, Igor (SRB, WC) STODDER, Timo (GER, Q) 0-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) GIACOMELLI, Luca (SUI, Q) 6-1 6-3
SUČEVIĆ, Luka (SRB, WC) CIAS, Pawel (POL, 2) 6-7(6) 3-6
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 4) BIRO, Andre (HUN) 6-1 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB) BUTULIJA, Boris (SRB, Q) 7-6(5) 6-1
KATIĆ, Dejan (SRB, 8) FILIPENKO, Viktor (HUN) 6-1 3-6 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) CIAS, Pawel (POL, 2) 4-6 6-3 6-2
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 4) JANDRIĆ, Darko (SRB) 0-6 6-1 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) FILIPENKO, Viktor (HUN) 6-3 6-3
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB) O CONELL, Christopher (AUS, 1) 2-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) FATIĆ, Nerman (BIH) 2-6 6-2 2-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)(1)
GIACOMELLI, Luca (SUI)/
MROSE, Oliver (SUI)
6-1 7-6(5)
ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
KATIĆ, Dejan (SRB)(WC)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
UHLIG, Daniel (GER)
2-6 6-7(5)
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
PANIC, Stefan (SRB)/
STERGIOU, Ioannis (GRE)(A)
6-2 6-1
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ĐUKIĆ, Petar (SRB)(WC)
DURGUTI, Bešir (MKD)/
MICOV, Stefan (MKD)
1-6 3-6
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
KIUAMOV, Timur (RUS)
1-6 7-5 10-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
DIEP, Florent (FRA)/
DMITRIEV, Kirill (RUS)(2)
6-7(5) 4-6
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)(1)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
UHLIG, Daniel (GER)
6-2 6-4
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
KEKEZ, Duje (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO)(3)
6-4 6-4
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
DURGUTI, Bešir (MKD)/
MICOV, Stefan (MKD)
6-1 6-3
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
DMITRIEV, Kirill (RUS)/
DIEP, Florent (FRA)(2)
6-3 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)(1)
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
7-5 3-6 8-10
FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
7-5 2-6 6-10

FSP Gold River Women’s Chellenger, Sacramento, CA, USA, $50.000 Tournament, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KENIN, Sofia (USA) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)
MACKEY, Ashley (USA)/
VYRLAN, Karina Kristina (USA)
6-1 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)
MESTACH, An-Sophie (BEL)/
MOORE, Tara (GBR)(1)
W/O
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)
LOEB, Jamie (USA)/(3)
SIMMONDS, Chanel (RSA)
6-7(7) 7-6(4) 9-11
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) WANG, Zi Yi (CHN, LL) 6-2 6-2
2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) NJUKI, Brenda (SWE, 8) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
GEVEL, Anastasiia (UKR)
KORFOLAIMI, Eleni (GRE)/
PANG, Sarah (SIN)
2-6 3-6
Eurocommerce Open, Prokuplje, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) YORDANOVA, Nikol (BUL) 3-2, ret.
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) 7-5 6-4
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) SPITERI, Dalila (ITA) 4-6 1-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) JAIS, Jana (GER) 6-4 6-4
KOZAROV, Katarina (SRB, WC) SKIDANOVA, Angelina (RUS, 3) 3-6 7-6(5) 6-3
KOSTIĆ, Kristina (SRB) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, 4) 3-6 0-6
TEŠIĆ, Milica (SRB) KENIĆ, Jovana (SRB, WC) 3-6 0-6
POPIVODA, Mila (SRB, 5) ENGBACK, Cecilia (SWE) 6-3 6-3
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) PETROVA, Aza (UKR) 5-7 6-2 4-6
JOKIĆ, Katarina (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-2 6-1
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) MARKOVIĆ, Vera (SRB) 6-7(4) 6-3 2-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS, 6) 4-6 1-6
LESVIDOU, Magdelini (SRB) GIOVANARDI, Susanna (ITA) 0-6 1-6
GLUMAC, Ana (SRB) MARIOTTO, Sofia (ITA) 5-7 0-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) STOJČIĆ, Nađa (SRB) 6-2 6-3
BABUNSKI, Lena (SRB) GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS) 2-6 3-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) KONG, Qianxin (CHN, WC) 5-7 6-1 6-2
TOMIĆ, Tamara (SRB, 8) JANKOVIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-2
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) COHEN, Inbar (ISR) 2-6 7-6(4) 4-6
MEJIĆ, Mila (SRB) KOŠANIN, Nataša (SRB) 6-3 6-4
2/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) SVATIKOVA, Laura (SVK, 1) 7-5 6-1
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) GOGOL, Viktoriya (UKR) 1-6 1-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) CHINIKOVA, Alexandrina (BUL) 7-6(2) 7-6(0)
KOZAROV, Katarina (SRB, WC) WANG, Xin Yu (CHN, WC) 1-6 2-6
KENIĆ, Jovana (SRB, WC) KRASNOVA, Diana (RUS) 4-6 3-6
POPIVODA, Mila (SRB, 5) PETROVA, Aza (UKR) 1-3, ret
JOKIĆ, Katarina (SRB) MARKOVIĆ, Vera (SRB) 6-0 3-0, ret.
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) MARIOTTO, Sofia (ITA) 6-4 2-6 6-4
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LIB) 6-3 6-2
TOMIĆ, Tamara (SRB, 8) COHEN, Inbar (ISR) 2-6 6-2 6-3
MEJIĆ, Mila (SRB) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS, 9) 3-6 2-6
3/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) GOGOL, Viktoriya (UKR) 5-7 2-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) SPITERI, Dalila (ITA) 3-6 2-6
JOKIĆ, Katarina (SRB) PETROVA, Aza (UKR) 6-2 6-1
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS, 6) 0-6 2-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS) 2-6 1-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, 8) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS, 9) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS, Q) 6-3 2-6 6-7(2)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) 4-6 6-4 6-1
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, WC) ZAKARLYUK, Marianna (UKR, 4) 1-6 2-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) TAKAMURA, Satsuki (JPN, SE) 3-6 1-1, ret
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) 1-6 3-6
KAČAR, Marina (SRB, 2) JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 6-7(6) 7-5 6-2
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 2) JOVANOVIC, Maša (AUS) 6-3 6-1
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) CAKAREVIC, Sara (FRA, 5) 1-6 0-6
JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, Q) 6-3 6-3
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 2) JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) 2-6 2-6
1/2 finale JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) TAKAMURA, Satsuki (JPN, SE) 6-1 6-4
FINALE JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) ČAKAREVIĆ, Sara (FRA, 5) 6-4 7-5
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS)/
GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS)
6-3 6-3
ŠEBREK, Anđela (SRB)/
GIOVANARDI, Susanna (ITA)
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB)(WC)
3-6 7-5 3-10
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
CAKAREVIC, Sara (FRA)
DJORDJEVIC, Teodora (ITA)/
MARIOTTO, sofia (ITA)(WC)
6-0 6-0
KAČAR, Marina (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)(2)
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)/
SHLEPTSOVA, Anastasiya (BLR)
1-6 4-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB)(WC)
6-1 6-1
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
CAKAREVIC, Sara (FRA)
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)/
POLANSKA, Patrycja (POL)(3)
0-6 1-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)/
POLANSKA, Patrycja (POL)(3)
6-2 6-4
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
JOVANOVIC, Masa (AUS)/
SVINOS, Angelique (AUS)(4)
5-7 6-3 10-8

2016 EUROPEAN JUNIOR CHAMPIOSHIPS, Klosters, Switzerland, B1, šljaka
TE Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) slobodan
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) MANDA, Calin (ROU) 1-6 0-6
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) HOLMGREN, August (DEN) 6-1 6-3
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) ERIKSSON ZIVERTS, Jonas (SWE) 6-2 6-1
4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) SIIMAR, Mattias (EST) 6-4 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) MOELLER, Marvin (GER, 8) 6-7(4) 0-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
KAPIRIS, Stamatios (GRE)/
KOSTARAS, Panagiotis (GRE)
7-6(6) 6-1
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
DAVIDOVICH FOKINA, Alejandro (ESP)/
GUELL BARTRINA, Eduard (ESP)(3)
3-6 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) slobodna
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) slobodna
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) CRIVELLETTO, Jessica (SUI) 6-3 3-6 6-2
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) KAFTANOVA, Mihaela (BUL) 6-2 6-3
3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) PERVUSHINA, Olesya (RUS, 1) 0-6 2-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) APPLETON, Emily (GBR, 13) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
slobodne
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
ANDRIANJAFITRIMO, Tessah (FRA)/
BOŽINOVIĆ, Sandra (FRA)(8)
2-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2016 European Junior Championships U16, Moscow, Russia, U16, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) slobodan
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 12) slobodan
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) ADOMAVICIUS, Julius (LTU) 6-1 6-0
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 12) IZQUIERDO LUQUE, Rafael (ESP) 7-6(5) 2-6 3-6
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) RODRIGUES, Daniel (POR) 1-6 6-4 6-4
4. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) ARNABOLDI, Federico (ITA, 14) 6-1 6-1
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) AJDUKOVIĆ, Duje (CRO, 8) 6-4 6-4
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) SANCHEZ JOVER, Carlos (ESP) 2-5, ret
Dubl
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)(2)
slobodni
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)(2)
VON DER SCHULENBURG,  Henry (SUI)/
WENGER, Damien  (SUI)
3-5 1-4
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) slobodna
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 14) slobodna
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) NADEL, Nicole (ISR) 6-0 3-6 6-4
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 14) GLUSHKO, Lina (ISR) 2-6 3-6
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) STARA, Lenka (SVK) 6-2 6-1
4. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) DAUJOTAITE, Iveta (LTU, 16) 6-1 6-2
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2)  BUREL, Clara (FRA) 6-2 6-4
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) KANKOVA, Lucie (CZE, 4) 6-1 6-1
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) SWIATEK, Iga (POL, 1) 6-3 6-1
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(3)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
slobodne
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(3)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
TOPALOVA, Gergana (BUL)/
YOUSEVA, Rozalina (BUL)
4-0 5-5(7) 4-0
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(3)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
   – CAMERON, Dainah (NED)/
NIEUWBOER, Perla (NED)
4-2 4-5(7) 2-4
2016 European Junior Championships U14, Pilzen, Czech Republic, U14, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 10) slobodan
JOVIĆ, Uroš (SRB) slobodan
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 10) CEPEL, Kaan (TUR) 6-0 6-0
JOVIĆ, Uroš (SRB) JURJEVČIČ, Nik (SLO) 6-1 6-0
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 10) WEIBULL, Ross (SWE) 6-0 6-1
JOVIĆ, Uroš (SRB) GAPONENKO, Alexander (ISR, 12) 1-6 3-6
4. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 10) KASHIRIN, Nikita (RUS, 7) 3-6 6-2 7-5
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 10) SVRCINA, Dalibor  (CZE, 1) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB)/
JOVIĆ, Uroš (SRB)
slobodni
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB)/
JOVIĆ, Uroš (SRB)
FITZPATRICK, Barney (GBR)/
HEYNOLD, Benjamin (GBR)(15)
3-6 5-7
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) CARTON, Juliana (IRL) 4-6 6-2 6-4
SENIĆ, Natalija (SRB) PETROVIĆ, Maria (SWE) 3-6 1-6
2. kolo MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) DELAI, Melania (ITA, 14) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Jelena (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)
HASHIMOVA, Umayra (AZE)/
GAVRISH, Alina (AZE)
6-4 6-3
2. kolo MARJANOVIĆ, Jelena (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)
DELAI, Melania (ITA)/
SACCO, Federica (ITA)
4-6 0-6
NIŠ OPEN 2016, Niš, Srbija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Denijal Kačapor, Nemanja Marjanović (10)
3/3. kolo: Vuk Adamović, David Obradović, Luka Stojanović, Vasilije Draganić
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo Radosavljević, Luka Dragoljić, Dragutin Mitrić, Aleksandar Balj, Aleksa Ćirić (Q), Miroslav Cvjetan, Ognjen Pavlović, Lazar Radenković (WC), Luka Todorović (WC),
2. kolo: Mihajlo Drobnjaković (11), Goran Životić (13), Nikola Kijac (7), Mateja Janićijević (10), Luka Stefanović (16), Stefan Živković, Stefan Ivić (Q), Jovan Ćirković (WC), Uroš Todorović, Mateja Ćurić (Q), Luka Malobabić, Miloš Vuković
3. kolo: Relja Eskić (8), Luka Janković (Q), Matija Žugić (WC)
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 1) RADAN, Đorđe (SRB) 6-4 6-1
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 5) ALEKSIĆ, Mario (MNE, 4) 7-6(5) 7-5
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, Q) SLAVIC, Nikola (SWE, Q) 6-7(5) 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 2) PETROV, Kosta (SRB, 9) 6-7(4) 6-0 7-5
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 1) ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 5) 6-1 6-1
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 2) SLAVICA, Nikola (SWE, Q) 6-0 5-7 2-6
FINALE JUHAS, Kristijan (SRB, 1) SLAVIC, Nikola (SWE, Q) 6-1 6-2
Dubl
1/2 finale DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB)/
ŽUGIĆ, Matija (SRB)
6-4 6-2
STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
PENTOUSIS, Paris (GRE)
AVRAAM, Christos (CYP)/
MATIC, Matija (CYP)
6-4 7-6(3)
FINALE STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
PENTOUSIS, Paris (GRE)
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
6-3 6-4
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Anja Milošević, Dejana Milenković
Glavni žreb
1. kolo: Anastasija Stojanović, Milica Nikolić (Q), Anastasija Popović (WC), Anđela Vukčević, Tara Gančev (WC), Natalija Đukić, Senka Deletić (Q), Iva Pantović, Sofija Savić, Tamara Eraković
2. kolo: Ana Vilček (4), Milica Durić, Tijana Nikolić, Mija Ljubić, Julia Radenković (Q), Anastasija Gutić
3. kolo: Milana Vulin (15), Anđela Lopičić (12), Doroteja Joksović (14), Anđela Vidović (13), Mirjana Ragastovac (WC)
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) AKIMOVA, Polina (RUS, 3) 2-6 2-6
KOVAČ, Jelena (SRB) KRZOVSKA, DARIJA (MKD, 6) 7-6(5) 0-6 0-6
Dubl
1/2 finale ĐUKIĆ, Natalija (SRB)/
VULIN, Milana (SRB)(3)
SUCHANKOVA, Sara (SVK)/
TRENCHEVAElena (BUL)(1)
2-6 0-6
DURIĆ, Milica (SRB)/
REYNEKE, Yana (RUS)
CVETKOVIC, Diana (FRA)/
STEVIC, Helena (FRA)
3-6 5-7
Empire Cup U16 2016, Trnava, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Peđa Kolarić
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jovana Perić
Sparkasse Bambini Cup, Kufstein, Austria, U14/12, C2/C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Laura Dukić
TENNIS EUROPE NATIONS CHALLENGE by HEAD, Rakovnik, Czech Republic, B12, kvalifikacije, šljaka
21-24.7. Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
ZONA A, grupa A: Bosnia & Herzegovina, Czech Republic, Israel, Slovenia
ZONA A, grupa B: Austria, Croatia, Serbia, Slovakia
1. kolo SRBIJA B12 2-1 SLOVAČKA B12
Nikola ZEKIĆ Norbert MAROSIK 6-2 7-5
Luka JOVANOVIĆ Karol VLCKO 6-2 6-1
Krsta PETROVIĆ/
Nikola ZEKIĆ
Norbert MAROSIK/
Karol VLCKO
6-7(6) 5-7
2. kolo SRBIJA B12 0-3 HRVATSKA B12
Luka JOVANOVIĆ Luka MIKRUT 4-6 2-6
Krsta PETROVIĆ Dino PRIZMIC 2-6 2-6
Luka JOVANOVIĆ/
Nikola ZEKIĆ
Luka MIKRUT/
Mili POLJICAK
1-6 4-6
3. kolo SRBIJA B12 3-0 AUSTRIJA B12
 Nikola ZEKIĆ  – Patrick JOZWICKI 6-2 6-2
 Krsta PETROVIĆ Paul WERREN 6-3 6-0
 Luka JOVANOVIĆ/
Nikola ZEKIĆ
Matthias UJVARY/
Paul WERREN
6-1 6-1
PLAY-OFF SRBIJA B12 1-2 ČEŠKA  B12
 Luka JOVANOVIĆ Oldrich VEJSICKY 2-6 6-1 6-2
 Krsta PETROVIĆ Matthew William DONALD 4-6 1-6
 Luka JOVANOVIĆ/
Nikola ZEKIĆ
Matthew William DONALD/
Oldrich VEJSICKY
6-7(0) 3-6
     Srbija B12 se NIJE kvalifikovala na završni turnir
TENNIS EUROPE NATIONS CHALLENGE by HEAD, Galati, Romania, G12, kvalifikacije, šljaka
21-24.7. Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
ZONA C, grupa A: Bosnia & Herzegovina, Romania, Russia, Switzerland
ZONA C, grupa B: Hungary, Moldova, Serbia, Slovenia
SRBIJA G12: Fatma Idrizović, Andrea Obradović, Lea Rupnjak
1. kolo SRBIJA G12 2-1 MOLDAVIJA G12
Andrea OBRADOVIĆ Vlada HAETCAIA 5-7 3-6
Lea RUPNJAK Iulia GHERMAN 6-0 6-1
Fatma IDRIZOVIĆ/
Lea RUPNJAK
Olivia GROZAVU/
Vlada HAETCAIA
7-6(4) 6-7(6) 10-2
2. kolo SRBIJA G12 1-2 MAĐARSKA G12
 Fatma IDRIZOVIĆ  – Jazmin Rebeka BEER 6-1 6-1
 Lea RUPNJAK  – Anna KANTOR 6-4 2-6 4-6
 Fatma IDRIZOVIĆ/
Lea RUPNJAK
 – Jazmin Rebeka BEER /
Anna KANTOR
4-6 4-6
3. kolo  SRBIJA G12 3-0 SLOVENIJA G12
 Fatma IDRIZOVIĆ Leontina STOJANOVIĆ 6-2 6-2
 Andrea OBRADOVIĆ Brina SULIN 6-0 6-0
  Fatma IDRIZOVIĆ/
Lea RUPNJAK
Ela Nala MILIC/
Leontina STOJANOVIĆ
6-2 6-4
PLAY-OFF  SRBIJA G12 0-3 RUSIJA G12
 Fatma IDRIZOVIĆ SHNAIDER, Diana 2-6 0-6
 Lea RUPNJAK VOLGAPKINA, Kristina 2-6 2-6
 Fatma IDRIZOVIĆ/
Andrea OBRADOVIĆ
KUZNETSOVA, Ekaterina/
SHNAIDER, Diana
1-6 2-6
Srbija G12 se NIJE kvalifikovala na završni turnir