Turniri od 18.06 – 24.06.

Turniri od 18.06 – 24.06.

ATP250 ‘s-Hertogenbosch, Netherlands, €398,250, trava
Satnica
Glavni žreb
1.kolo TROICKI, Viktor SRB 2 MALISSE, Xavier BEL 6-7(4) 2-6 
ATP250 Eastbourne, Great Britain, €403,950, trava
Satnica
Kvalifikacije
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) BACHINGER, Matthias (GER) 7 3-6 1-6 

‘s-Hertogenbosch, Netherlands, International, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIC, Jelena SRB WC7 ARVIDSSON, Sofia SWE 2-6 6-3 4-6 
Eastbourne, Great Britain, Premier, trava
Satnica
Kvalifikacije
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) BRIANTI, Alberta (ITA) 6-1 6-4 
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) LEPCHENKO, Varvara USA 1 7-6(3) 6-3 
3. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) ROBSON, Laura GBR 2-6 3-6 
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIC, Ana SRB 7 Ana otkazala zbog povrede

 

Ove nedelje nema turnira ATP CH kategorije

Montpellier, France, $25,000, šljaka
LIVESCORE
Kvalifikacije
1. kolo KACHAR, Marina (SRB)  14 CASCINO, Estelle (FRA) 6-2 6-1 
2. kolo KACHAR, Marina (SRB)  14 SIBILLE, Constance (FRA) 4-6 3-6
Lenzerheide, Switzerland, $25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIC, Aleksandra (SRB) 2 ALEXANDROVA, Ekaterina (RUS) Q 6-3 6-1 
2. kolo KRUNIC, Aleksandra (SRB) 2 GARCIA-VIDAGANY, Beatriz (ESP) 2-1, predaja
1/4 finale KRUNIC, Aleksandra (SRB) 2 KVATSABAIA, Sofia (GEO) Q 6-0 6-1
1/2 finale KRUNIC, Aleksandra (SRB) 2 VRLJIC, Ana (CRO)  6 7-5 6-1 
FINALE KRUNIC, Aleksandra (SRB) 2 SCHOLL, Chi Chi (USA) 1 6-3 6-3
Kristinehamn, Sweden, $25,000, šljaka
 LIVESCORE Satnica
Kvalifikacije
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)  4 BASHOTA, Donika (SWE) 6-1 6-2 
2. kolo SPREMO, Milana (SRB)  4 KISIALEVA, Viktoryia (BLR) 12 7-5 6-1  
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) Q BOVINA, Elena (RUS) 2 6-4 6-7(5) 5-7 
Sharm El Sheikh, Egypt, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ Barbara (SRB) SHAKER Habiba (EGY) WC 6-1 6-1
2. kolo BONIĆ Barbara (SRB) MONOVA, Polina (RUS)  5 3-6 7-6(2) 2-6
Craiova, Romania, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1. kolo PAVLOVIC, Katarina (SRB) OANTE, Iuliana (ROU) 0-6 1-6 
Williamsburg, VA, USA, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) SE ROBINSON, Nicole (USA) 6-1 6-1
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) SE ECHEVERRIA ALAM, Nadia (USA) 8 6-3 predaja
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB) SE KHARCHENKO, Anastasia (UKR) 2 6-3 6-2 
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB) SE NEGREANU, Daiana (ROU) 7 6-4 6-0
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB) SE DOYLE, Caroline (USA) 6-1 6-3 
Nis, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1. kolo TADIJIN, Olivera (SRB) ASANIN, Nina (SRB) 2-6 4-6 
STEFANOVIC, Teodora (SRB) WC CVJETKOVIC, Dajana (BIH) 1-6 3-6 
SAVIC, Aleksandra (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 0-6 1-6 
ANTONIJEVIC, Masa (SRB) WC DRCA, Milana (CAN) 6-0 6-1 
MAJTAN, Mila (SRB) RADANOVIC, Dejana (SRB) 1-6 2-6 
SABLJAREVIC, Sofia (SRB) DIMITROVA, Radina (BUL) 3-6 6-3 2-6 
IVANOVIC, Andrea (SRB) HNATYSHYN, Marta (UKR) 4-6 2-6 
RELJIC, Aleksandra (SRB) KLIMEK, Tamara (SRB) 6-1 6-3 
ORLOVIC, Brankica (SRB) TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE) 0-6 1-6 
JOVANOVIC, Teodora (SRB) STEPANOVIC, Milica (SRB) 2-6 0-6
IVKOVIC, Iva (SRB) WC RAJICIC, Monika (AUS) 2-6 6-2 4-6 
GLUMAC, Ana (SRB) MITROVIC, Sara (SRB) 7-6(5) 6-1 
DRASKOVIC, Ivana (SRB) KALEZIC, Nina (MNE) 6-2 1-6 2-6 
RISTIC, Miljana (SRB) WC BOGICEVIC, Marija (SRB) 4-6 6-2 6-2
2. kolo JEREMIC, Tamara (SRB) ASANIN, Nina (SRB) 2-6 2-6 
POPOVIC, Andrea (SRB) CVJETKOVIC, Dajana (BIH) 6-1 6-2 
MARINKOVIC, Bojana (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 6-1 6-4 
ANTONIJEVIC, Masa (SRB) WC PISZCZKIEWICZ, Natalia (POL) 6-1 6-0 
RADANOVIC, Dejana (SRB) CASTELLANO, Sara (ITA) 6-2 6-4 
BOBERIC, Ivana (SRB) DIMITROVA, Radina (BUL) 0-6 0-6 
FILIPOVIC, Tijana (SRB) HNATYSHYN, Marta (UKR) 0-6 0-6 
DANCETOVIC, Emilija (SRB) WC RELJIC, Aleksandra (SRB) 6-4 6-2 
DUKIC, Dajana (SRB) DIMITROVA, T (BUL) 3-6 1-6
KECMAN, Valentina (SRB) TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE) 0-6 0-6 
STEPANOVIC, Milica (SRB) OGNJENOVIC, Dajana (SRB) 4-6 4-6
GLUMAC, Ana (SRB) BASKOVA, Dagmara (SVK) 2-6 4-6 
RISTIC, Miljana (SRB) WC MLADIN, Deeon (AUS) 6-2 2-6 6-1 
3. kolo POPOVIC, Andrea (SRB) ASANIN, Nina (SRB) 6-1 6-0 
MARINKOVIC, Bojana (SRB) ANTONIJEVIC, Masa (SRB) WC 2-6 6-4 6-4 
RADANOVIC, Dejana (SRB) MIRKOVIC, Marija (AUS) 1-6 6-3 2-6
DANCETOVIC, Emilija (SRB) WC DIMITROVA, T (BUL) 6-3 6-7(4) 5-7 
OGNJENOVIC, Dajana (SRB) TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE) 1-6 2-6 
RISTIC, Miljana (SRB) WC KALEZIC, Nina (MNE) 6-2 6-1 
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIC, Violeta (SRB) WC RAJICIC, Viktorija (AUS) 1 3-6 0-6 
POPOVIC, Andrea (SRB) Q DIMITROVA, Tsveta Konstantinova (BUL) Q 3-6 3-6
MARINKOVIC, Bojana (SRB) Q HEIL, Anna Maria (AUT) 7-6(4) 6-7(4) 3-6
ERIC, Doroteja (SRB) 8 TOMOVA, Viktoriya (BUL) 6-4 6-7 4-6
POLIC, Ema (SRB) LEYKINA, Polina (RUS) 0-6 1-6 
NOVCIC, Andjela (SRB) WC JUHASZOVA, Vivien (SVK) 7 6-1 6-1
TOMIC, Danijela (SRB) MOKH, Maria (RUS) 1-6 3-6
KOSTIC, Natalija (SRB) 4 SUNKIC, Dunja (SRB) 6-4 4-6 6-3
GAVRILOVSKA, Saska (SRB) 6 GJORCHESKA, Lina (MKD) 0-6 predala
RISTIC, Miljana (SRB) Q TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE) Q 6-7(5) 0-6
LAZAREVIC, Jelena (SRB) WC BASKOVA, Dagmara (SVK) Q 3-6 7-5 6-2
JAKSIC, Jovana (SRB) 2 BAUER, Elizabeta (SRB) 7-5 6-0
2. kolo JAKSIC, Jovana (SRB) 2 LAZAREVIC, Jelena (SRB) WC 6-1 6-1
NOVCIC, Andjela (SRB) WC MIRKOVIC, Marija (AUS)  Q 2-6 6-2 7-6(3)
KOSTIC, Natalija (SRB) 4 MOKH, Maria (RUS) 6-3 6-4
1/4 finale NOVCIC, Andjela (SRB) WC KOSTIC, Natalija (SRB) 4 4-6 2-6
JAKSIC, Jovana (SRB) 2 GJORCHESKA, Lina (MKD) 6-7(3) 1-6
1/2 finale KOSTIC, Natalija (SRB) 4 GJORCHESKA, Lina (MKD) 4-6 6-3 6-2 
FINALE KOSTIC, Natalija (SRB) 4 AKIKI, Indire (CRO) 3 3-6 6-2 6-3

Blois, France, $15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIC, Miljan (SRB) ESTRUCH, David (ESP) 6-2 6-3 
2. kolo ZEKIC, Miljan (SRB) EYSSERIC, Jonathan (FRA) 4-6 7-5 5-7
Busto Arsizio, Italy, $15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) 7 KOVALIK, Jozef (SVK) 6-4 6-4 
2. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) 7 TRUSENDI, Walter (ITA) 7-5 6-3
1/4 finale PASHANSKI, Boris (SRB) 7 SINICROPI, Riccardo (ITA) 4-6 6-0 6-4
1/2 finale PASHANSKI, Boris (SRB) 7 MARCORA, Roberto (ITA) WC 5-7 6-1 6-2
FINALE PASHANSKI, Boris (SRB) 7 LUNCANU, Petru-Alexandru ROU 4-6 6-7(6)
Belgrade, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1. kolo VUCIC, Ilija (SRB) WC JOVANOVIC, Ognjen (SRB) 6-2 7-6(2) 
ILIC, Luka (SRB) FIACAN, Stefan (SUI) 6-2 6-3  
TEMUNOVIC, Bojan (SRB) 9 ZAFIROVIC, Djordje (SRB) 6-1 6-0 
PERIC, Nebojsa (SRB) OPANCINA, Andeja (SRB) 6-2 6-4 
MILETIC, Aleksa (SRB) COCIASU, Andrei (ROU) 0-6 2-6 
MRDAKOVIC, Milos (SRB) PECOTIC, Matija (CRO) WC 3-6 2-6 
RAJIC, Marko (SRB) MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) 6-7(5) 6-4 6-2 
RAKIC, Strahinja (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 11 2-6 6-7(3) 
KRNJETIN, Milan (SRB) SALABA, Libor (CZE) 4 7-5 1-1 Ret. 
TEPAVAC, Marko (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 1-6 6-2 4-6 
JEVDJIC, Stevan (SRB) DJURDJEVIC, Bogdan (GER) 6-7(4) 1-6 
BUBNIC, Nikola (SRB) LUCAK, Otakar (CZE) 15 7-6(2) 6-4 
RADIVOJEVIC, Milos (SRB) WC JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 5 1-6 0-6 
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) VASILJEVIC, Ognjen (SRB) 6-4 6-1 
SAVIC, Milan (SRB) LAZIC, Nemanja (SRB) 2-6 1-6 
DJUKIC, Petar (SRB) WC KHOTULEV, Stepan (RUS) 6 1-6 5-7 
VASILJEVIC, Branislav (SRB) VUCKOVIC, Vuk (SRB) 6-4 6-3 
LUGONJIC, Stefan (SRB) KRICKOVIC, Marko (GER) 1-6 2-6 
JEVTIC, Slobodan (SRB) WC SIMON, Tobias (GER) 3-6 6-3 6-4  
CVIJOVIC, Milos (SRB) KONTIC, Nemanja (MNE) WC 5-7 0-6 
RISTIC, Stefan (SRB) LIZARITURRY, Juan (ESP) 14 2-6 1-6 
TOMIC, Petar (SRB) MESIN, Josip (CRO) 8 3-6 6-2 7-6(4) 
DALJEV, Pavle (SRB) WC DZALETA, Nikola (SRB) 6-7(8) 7-5 6-7(3) 
JANDRIC, Darko (SRB) BORSOS, Gabor (HUN) 0-6 3-6 
2. kolo VUCIC, Ilija (SRB) WC NEUCHRIST, Maximilian AUT 1 3-6 6-1 6-4  
ILIC, Luka (SRB) TEMUNOVIC, Bojan (SRB) 9 5-7 1-6 
PERIC, Nebojsa (SRB) LUTKOWSKI, Wojciech POL 6-7(4) 6-7(5)
RAJIC, Marko (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 11 2-6 5-7 
KRNJETIN, Milan (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 5-7 2-6 
BUBNIC, Nikola (SRB) DJURDJEVIC, Bogdan (GER) 6-3 6-4 
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 5 6-3 1-6 5-7 
LAZIC, Nemanja (SRB) ZELENKOV, Danil MKD 16 6-7(2) 3-6
VASILJEVIC, Branislav (SRB) KHOTULEV, Stepan RUS 6 3-6 2-6 
JEVTIC, Slobodan (SRB) WC PERFILOV, Alexander RUS 6-3 6-3 
TOMIC, Petar (SRB) DZALETA, Nikola (SRB 6-4 7-6(7) 
3. kolo VUCIC, Ilija (SRB) WC TEMUNOVIC, Bojan (SRB) 9 6-2 6-3 
BUBNIC, Nikola (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 2-6 6-4 6-7(7) 
JEVTIC, Slobodan (SRB) WC LIZARITURRY, Juan ESP 14 1-6 3-6 
TOMIC, Petar (SRB) KOCYLA, Arkadiusz POL 12 1-6 3-6  
Glavni žreb
1. kolo VUCIC, Ilija (SRB) Q FLOREZ, Valentin (ARG) Q 0-6 1-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) WC LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP) 8 7-6(5) 2-6 3-6
JANKOVIC, Miki (SRB) WC TOSIC, Goran (MNE) 4 6-3 5-7 4-6
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC COCIASU, Andrei (ROU) Q 3-6 6-3 6-3 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) REISSIG, Nicolas (AUT) 7-6(8) 4-6 1-6 
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) PETROVIC, Danilo (SRB) 7-5 3-6 3-6
CACIC, Nikola (SRB) 3 ROUSSET, Elie (FRA) 5-7 3-6
KRSTIN, Pedja (SRB) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 3-6 1-6
2. kolo PETROVIC, Danilo (SRB) ROUSSET, Elie (FRA) 7-6(5) 6-2 
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC TOSIC, Goran (MNE) 4 4-6 3-6
1/4 finale PETROVIC, Danilo (SRB) HIZAK, Mislav (CRO) 6-3 7-6(6)
1/2 finale PETROVIC, Danilo (SRB) SETKIC, Aldin (BIH) 5 6-1 6-1 
FINALE PETROVIC, Danilo (SRB) BALAZS, Attila (HUN) 1 2-6 2-6

Lviv, Ukraine, G3, šljaka
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIC, Goran (SRB) 5 RATNIUK, Maxim (UKR) Q 3-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIC, Mina (SRB) BUGAYENKO, Kateryna (UKR) Q 4-6 4-6
Halle, Germany, G2, trava
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIC, Nikola (SRB) 1 MARQUARD, Luca (GER) WC 6-1 6-0 
2. kolo MILOJEVIC, Nikola (SRB) 1 DOJAS, Hugo Cesar (BRA) 5-7 6-2 6-3
1/4 finale MILOJEVIC, Nikola (SRB) 1 KACZYNSKI, Kevin (GER) 6-0 6-1
1/2 finale MILOJEVIC, Nikola (SRB) 1 GARIN, Christian (CHI) 7 7-6(4) 6-7(5) 6-3 
FINALE MILOJEVIC, Nikola (SRB) 1 NAPOLITANO, Stefano (ITA) 3 7-6(3) 6-7(1) 6-2 
Tunis, Tunisia, G3, tvrda podloga
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) ELMI, Yosr (TUN)  WC 5-7 4-6
Odense, Denmark, G4, šljaka
DEVOJČICE  
Glavni žreb
1. kolo NOVAKOVIC, Milica (SRB) STRIPP, Malene (DEN) 12 2-6 5-7 
Moscow, Russia, G3, šljaka
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIC, Nina (SRB)  Slobodna
2. kolo STOJANOVIC, Nina (SRB) ZABIROVA, Adeliya (RUS) LL 6-1 7-6(3)
3. kolo STOJANOVIC, Nina (SRB) CHERNYSHKOVA, Daria (RUS) 13 6-4 6-4
1/4 finale STOJANOVIC, Nina (SRB) POPOVA, Ekaterina (RUS) 6-1 6-1
1/2 finale STOJANOVIC, Nina (SRB) KUDERMETOVA, Veronika RUS 1 3-6 6-3 6-1 
Finale STOJANOVIC, Nina (SRB) LASKUTOVA, Ksenia (RUS) 2 5-7 3-6
Riga, Latvia, G4, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1. kolo ANTONIC, Dejan (SRB) WC STROPUS, JONAS (LTU) 6-3 4-6 3-6