Turniri od 18.06 – 24.06.

FEVER-TREE CHAMPIONSHIPS, London/Queen’s Club, UK, ATP 500, €2.116.915, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, WC) MILLMAN, John (AUS, Q) 6-2 6-1
2. kolo
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, WC) DIMITROV, Grigor (BUL, 2) 6-4 6-1
1/4 finale
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, WC) MANNARINO, Adrian (FRA) 7-5 6-1
1/2 finale
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, WC) CHARDY, Jeremy (FRA, SE) 7-6(5) 6-4
FINALE
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, WC) ĆILIĆ, Marin (CRO, 1) 7-5 6-7(4) 3-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
WAWRINKA, Stan (SUI)(WC)
DANIELL, Marcus (NZL)/
KOOLHOF, Wesley (NED)(LL)
4-6 6-7(2)

NATURE VALLEY CLASSIC, Birmingham, UK, WTA Premier, $936.128, trava
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB) BURRAGE, Jodie (GBR, WC) 6-7(5) 3-6

FERGANA CHALLENGER, Fergana, Uzbekistan, $75.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KRAVCHUK, Konstantin (RUS, Q) 7-5 6-7(10) 6-4
2. kolo
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS) 6-3 7-5
1/4 finale
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) WATANUKI, Yosuke (JPN, 8) 6-1 6-7(9) 6-3
1/2 finale
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MYNENI, Saketh (IND, Q) 6-4 5-7 6-0
FINALE
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) LOPEZ PEREZ, Enrique (ESP, 2) 6-3 6-4
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
ALTUNA, Tuna (TUR)/
CELIKBILEK, Altug (TUR)
3-6 6-2 10-6
1/4 finale
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
MYNENI, Saketh (IND)/
PRASHANTH, N. Vijay S. (IND)
1-6 3-6
POPRAD TATRY CHALLENGER TOUR 2018, Poprad Tatry, Slovakia, 64.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
MARKOVIĆ, Goran (SRB) BOTEZAN, George (ROU) 3-6 6-1 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SAFRANEK, Vaclav (CZE) 5-7 6-4 6-7()
ZEKIĆ, Miljan (SRB) GUTIERREZ-F., Sergio (ESP) 2-6 0-3, ret.
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
GUTIERREZ-F., Sergio (ESP)/
POLJAK, David (CZE)(Alt)
6-1 3-6 10-7
1/4 finale
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
JEBAVY, Roman (CZE)/
KOLAR, Zdenek (CZE)(1)
7-6(6) 3-6 11-9
1/2 finale
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
NEUCHRIST, Maximilian (AUT)/
WEISSBORN, Tristan-S. (AUT)
6-2 7-6(2)
FINALE
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
3-6 6-4 14-16

ETC Budapest Open, Budapest, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
RAKIĆ, Strahinja (SRB) ZELJENKA, Martin (HUN) 6-2 6-3
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) KISANTAL, Dominik (HUN) 6-2 6-2
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) KOCZKA, Patrik (HUN) 5-7 7-6(2) 3-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) BOYCHUJK, Roman (UKR, 9) 0-6 0-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) DOWSON, Dan (GBR, 11) 3-6 6-3 3-6
MARKOVIĆ, Luka (SRB) GRMAN, Samuel (SVK) 6-4 3-6 7-5
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) AMIROV, Davud (RUS) 6-2 6-1
2/3. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) NOUZA, Petr (CZE, 1) 5-7 3-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) KOPEINIGG, Daniel (AUT, 14) 6-4 6-2
MARKOVIĆ, Luka (SRB) KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS, 7) 0-6 0-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) HODOR, Samuel (SVK) 7-6(3) 6-3
3/3. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) URBANIJA, Mike (SLO, 3) 2-6 3-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS, 7) 3-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, JE) SIMONSSON, Fred (SWE) 0-6 2-6
Sri Lanka F2 Futures, Colombo, Sri Lanka, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) SURESHKUMAR, Manish (IND, 6) 3-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
TODOROVIĆ, Luka (SRB) KHALIL, Mohamed Z. (MAR) 3-6 5-7
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) MANCINEIRAS-C., Oscar (ESP) 0-6 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) 6-2 6-2
2/3. kolo
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) ROUMANE, Rayane (FRA, 13) 4-6 6-3 3-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) BOITAN, Gabi Adrian (ROU, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)(WC)
MANCINEIRAS C., Oscar (ESP)/
SANCHEZ I., Nikolas (ESP)
ret.

Prudential Hong Kong Women’s Circuit 25K, Hong Kong, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) OZAKI, Risa (JPN, 3) 6-2 3-6 6-1
2. kolo
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ANDRIANJAFITRIMO, Tessah (FRA) 6-4 7-5
1/4 finale
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK) 2-6 1-3, ret.
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(1)
KUWATA, Hiroko (JPN)
LEE, Pei-Chi (TPE)/
ROMPIES, Jessy (INA)
1-6 7-6(5) 8-10
ITF VILLA DE MADRID, Madrid, Spain, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) WANG, Xiyu (CHN) 6-7(2) 4-6
Southern Lifestyle Development Tennis Classic, Baton Rouge, LA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) HUYNH, Trang P.D. (VIE) 6-4 5-7 5-7
Future-Nord, Kaltenkirchen, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) BENTE, Laura (GER, Q) 5-7 6-3 6-4
2. kolo
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) HODŽIĆ, Mina (GER) 1-6 6-1 6-7(5)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KARREGAT, Dominique (NED)(4)
KULIKOVA, Yulia (RUS)/
VESELOVA, Anastasia (RUS)
6-4 0-6 10-4
1/4 finale
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KARREGAT, Dominique (NED)(4)
MILENKOVIĆ, Kristina (SUI)/
WUARIN, Pauline (SUI)
6-4 6-3
1/2 finale
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KARREGAT, Dominique (NED)(4)
EKSHIBAROVA, Vlada (ISR)/
PIRAZHENKA, Sviatlana (BLR)(2)
1-6 1-6
8° MEMORIAL ROSSINI – TROFEO BPER, Sassuolo, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) GIRELLI, Chiara (ITA) 6-3 7-6(0)
2/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) MARIOTTO, Sofia (ITA) 2-6 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) BIANCHI, Alessia (ITA, Q) 7-6(2) 6-3
2. kolo
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) LUKACS, Vanda (HUN, 8) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TORELLI, Beatrice (ITA)
BELLUCCO, Marta (ITA)/
GUIDETTI, Giulia (ITA)
6-3 7-6(6)
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TORELLI, Beatrice (ITA)
CAPPELLETTI, Monica (ITA)/
TCHERKES Z., Isabella (ITA)(2)
2-6 6-2 10-7
1/2 finale
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TORELLI, Beatrice (ITA)
ABBATE, Camilla (ITA)/
FOSSA HUERGO, Nicole (ITA)(WC)
7-6(4) 1-6 10-7
FINALE
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TORELLI, Beatrice (ITA)
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)/
MASINI, Maria (ITA)(1)
4-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) VELCEA, Andreea (ROU, Q) 6-1 2-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Allianz Kundler German Juniors supported by OPTIMAL SYSTEMS, Berlin, Germany, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 2) SCHIFRIS, Jeremy (GER) 5-7, ret.
JUHAS, Kristijan (SRB, 13) VASQUEZ G., Alessio (GER, WC) 6-1 6-2
2/2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 13) MANDLIK, Mark (USA, 6) 6-2 3-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, Q) MU, Tao (CHN,3) 4-6 6-7(3)
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) MEDVEDEVA, Daniella (RUS) 5-7 2-4, ret.
SKROBONJA, Anđela (SRB) PARK, Sohyun (KOR, 6) 6-2 2-6 7-6(1)
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) STROMBACH, Santa (GER, WC) 6-4 6-1
3. kolo
SKROBONJA, Anđela (SRB) SELEKHMETEVA, Oksana (RUS, 10) 0-6 1-6
ITF Junior T.C.Carthage, Carthage, Tunisia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) AUBERTIN, Sarah Lisa (TUN) 5-7 6-1 6-1
2. kolo
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) BANKS, Amarni (GBR, 4) 7-5 2-6 7-6(8)
1/4 finale
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) BRUGNONE, Flavie (FRA) 6-0 6-4
1/2 finale
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) BAGLOW, Eleanor (GBR) 6-4 0-6 6-1
FINALE
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) CORNEANU, Oana S. (ROU, 1, WC) 4-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

CRNA REKA OPEN 2018 U 16, Kavadarci, Makedonija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Andrija Zagorac
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nataša Savić
Terme Ptuj Open, Ptuj, Slovenija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Veljko Milenković; 2. kolo: Mijat Milenković
, Birkeroed, Denmark, U16/14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 1, WC) GJOES, Jenny Maria (NOR) 6-0 6-2
1/2 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 1, WC) KUBACHA, Zuzanna (POL, 3) 7-6(6) 2-6 6-3
FINALE PALEČEK, Nikol (SRB, 1, WC) TSANG, Chloe Isabella (AUS, 2) 6-4 6-7(7) 2-6
TORNEO U12 – TRIESTE, Trieste, Italy, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB, Q) KIM, Yeo K. (KOR) 6-1 6-3
1/2 finale
GRUJIĆ, Jovana (SRB, Q) KINOSHITA, Hayu (JPN, Q) 6-4 6-1
FINALE
GRUJIĆ, Jovana (SRB, Q) CHOI, Onyu (KOR) 7-5 6-1