Turniri od 18.05 – 24.05.

Geneva Open, Geneva, Switzerland, ATP250, $439.405, šljaka
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIC, Miki (SRB) MARGAROLI, Luca (SUI) 7-6(5) 6-1
2/3. kolo JANKOVIC, Miki (SRB) MANNARINO, Adrian (FRA, 1) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) ISTOMIN, Denis (UZB) 0-6 2-6
Open de Nice Côte d’Azur, Nice, France, ATP250, 439.405, šljaka
ATP Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SOCK, Jack (USA, 7) 5-7 7-5 6-1
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CARRENO BUSTA, Pablo (ESP) 6-3 4-6 7-5
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ISNER, John (USA, 2) 6-7(3) 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIĆ, Bernard (AUS)
MARRERO, David (ESP)/(4)
QURESHI, Aisam Ul Haq (PAK)
W/O

Internationaux de Strasbourg, Strasbourg, France, International, $250.000, šljaka
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2, WC) FALCONI, Irina (USA) 7-6(6) 6-3
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ROGERS, Shelby (USA) 1-6 1-6
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2, WC) ZHENG, Saisai (CHN) 6-3 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2, WC) STEPHENS, Sloane (USA) 1-6, ret.
Nürnberger Versicherungscup 2015, Nürnberg, Germany, International, $250.000, šljaka
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) ZHANG, Shuai (CHN) 1-6 5-7

Eskisehir challenger 2015, Eskisehir, Turkey, 42.500, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) EBDEN, Matthew (AUS, 5) 2-6 1-6
KRSTIN, Peđa (SRB) UCHIYAMA, Yasutaka (JPN) 7-6(4) 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MYNENI, Saketh (IND, 4) 6-4 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) BOUTILLIER, Remi (FRA, 8) 6-4 5-7 2-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SILVA, Frederico Ferreira (POR)
CERVANTES, Inigo (ESP)/
ROCA BATALLA, Oriol (ESP)
6-7(4) 6-3 10-7
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SILVA, Frederico Ferreira (POR)
BETOV, Sergey (BLR)/
ELGIN, Mikhail (RUS) (1)
W/O

Prijedor Open 2015, Prijedor, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) MICEVSKI, David (MKD) 3-6 5-7
ANTONIĆ, Dejan (SRB) MARKOVIĆ, Aleksa (BIH) 6-0 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) TRAJKOV, Bojan (MKD) 6-1 6-0
GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) KOUZNETSOV, Daniel (AUS) 6-3 4-6 4-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) MIHAL, Martin (SVK) 2-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH, WC) 6-1 7-5
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) MARKO, Michal (SVK) 3-6 4-6
2/3. kolo ČONKIĆ, Boris (SRB, 1) MICEVSKI, David (MKD) 6-2 6-1
ILIĆ, Luka (SRB, 3) BOCUS, Alessandro (FRA) 6-0 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) KOUZNETSOV, Daniel (AUS) 6-0 6-1
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 9) GLVAČ, Andrej (SVK) 6-1 7-6(5)
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) RADANOVIĆ, Goran (BIH, WC) 6-2 6-2
ANTONIĆ, Dejan (SRB) NAGY, Oliver (SVK) 0-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 6-4 7-5
DALJEV, Pavle (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, 12) 2-6 1-6
3/3. kolo ČONKIĆ, Boris (SRB, 1) NAGY, Oliver (SVK) 6-0 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, 3) ADASCALULUI, Rene (AUT) 6-0 1-0, ret.
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO) 4-6 6-2 7-5
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) BLAŠKO, Martin (SVK, 10) 6-3 6-7(3) 3-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 9) SUDIĆ, Patrik (CRO) 6-2 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) MARKO, Michal (SVK) 1-6 6-3 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) BLAGOJEVIĆ, Anđelko (SUI, WC) 6-0 6-0
ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) 6-4 6-2
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB, WC) MARKO, Michal (SVK, Q) 4-6 4-6
ILIĆ, Luka (SRB, Q) KATIĆ, Dejan (SRB) 6-3, ret.
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) MATIĆ, Nico (GER) 4-6 2-6
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, Q) HAENLE, Pirmin (GER) 6-4 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB) MASAR, Juraj (SVK) 6-7(4) 7-6(2) 2-6
ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-2 6-4
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB, Q) CAGNINA, Julien (BEL,2) 3-6 6-3 6-1
ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) MASAR, Juraj (SVK) 6-1 2-0, ret.
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB, Q) TERNAR, Tomislav (SLO) 3-6 5-7
ČONKIĆ, Boris (SRB, Q) SKUGOR, Franko (CRO, 1) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KAPRIC, Denis (GER) (3)
ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
6-3 2-6 10-0
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH) (WC)
ČULIĆ, Luka (BIH)/ (WC)
MILOJICA, Aleksa (BIH)
1-6 6-2 11-9
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KAPRIC, Denis (GER) (3)
JOVANOVIĆ, Radomir (AUS)/
SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS)(WC)
6-0 7-5
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH) (WC)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO) (1)
1-6 4-6
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KAPRIC, Denis (GER) (3)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO) (1)
3-6 3-6
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 0-6 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB) ZEDNIK, Jan (CZE) 6-4 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) MICOV, Stefan (MKD, Q) 7-6(3) 1-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) MIJIĆ, Ivo (GER, Q) 7-5 7-5
2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) MASUR, Daniel (GER, 4) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
BIZJAK, Blaž (SLO)/
URBANIJA, Mike (SLO)
6-7(2) 6-1 10-5
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
KAHLKE, Jannis (GER)/
OTTE, Oscar (GER)
7-6(5) 6-4
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
DISCHINGER, Eduardo (BRA)/
NEIS, Fabricio (BRA) (2)
6-7(3) 2-6
Bucharest ROU F3, Bucharest, Romania, $10.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) DMITRIEV, Kirill (RUS, 6) 6-3 3-6 6-3
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) CRACIUN, Teodor Dacian (ROU, Q) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (1)
SAEZ, Juan Carlos (CHI)
LUPSESCU, Nicolae-Razvan (ROU)/
ROENN, Nikki (GBR)
6-1 6-1
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (1)
SAEZ, Juan Carlos (CHI)
ANAGNASTOPOL, Victor Mugurel (ROU)/
LUNCANU, Petru Alexandru (ROU)
6-3 1-6 4-10

Wuhan, China, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) LIU, Si Qi (CHN) 6-1 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) CHANG, Kai-Chen (TPE, 7) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SHARIPOVA, Sabina (UZB)
YOU, Xiaodi (CHN)/
ZHU, Ai Wen (CHN)
4-6 6-2 10-7
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SHARIPOVA, Sabina (UZB)
LAO, Danielle (USA)/ (4)
LERTCHEEWAKARN, Noppawan (THA)
6-4 4-6 10-6
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SHARIPOVA, Sabina (UZB)
CHANG, Kai-Chen (TPE)/
HAN, Xinyun (CHN) (2)
1-6 5-7
ITF Lecoq Seoul Open Women’s Challenger, Seoul, Korea, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) HAN, Na-Lae (KOR, 8) 6-7(0) 3-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
IMANISHI, Miharu (JPN)
CHOI, Ji-Hee (KOR)/
ZLOCHOVA, Zuzana (SVK)
6-1 2-6 2-10
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) VAARA, Victoria (MRI) 6-0 6-0
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) PATEROVA, Dominika (CZE, 6) 2-6 2-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) MAMIĆ, Matea (CRO, WC) 6-7(6) 4-6
Dubl
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
ALIBALIĆ, Nina (CRO)
SMIRNOVA, Anastasia (BEL)/
SMIRNOVA, Victoria (BEL)
2-6 1-6
PAMIRA OPEN, Sibiu, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije (17-19.05.)
2/3. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) NITESCU, Andra Maria (ROU) 7-5 4-6 6-3
3/3. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) GHIOCA, Mihaela (ROU) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) SURESH, Anjana (CAN, Q) 6-4 6-3
2. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) STOLLAR, Fanni (HUN) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
NOVAC, Izabela Gabriela (ROU)
GHIOROAIE, Ilona Georgiana (ROU)/
GUNA, Ioana (ROU)
4-6 0-6
VELENJE OPEN 2015, Velenje, Slovenia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) FRIESS, Lisa (AUT) 6-2 7-5
LUKIĆ, Jelena (SRB) KENIĆ, Jovana (SRB) 4-6 5-7
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 3-6 3-6
POPIVODA, Mila (SRB) ORLIĆ, Daša (SLO) 6-3 6-3
2/2. kolo MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) BEBIĆ, Anja (CRO) 3-6 0-6
KENIĆ, Jovana (SRB) JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 1-6 6-7(3)
POPIVODA, Mila (SRB) UKOLOVA, Anna (RUS) 5-7 4-6
MAŠIĆ, Mila (SRB) COPPOLA, Claudia (ITA, 2) 6-4 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 6) NEUWIRTH, Yvonne (AUT) 6-1 6-1
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) SEKULIC, Sarah Rebecca (GER) 3-6 1-6
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 6) HEIL, Anna Maria (AUT) 6-3 6-4
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 6) NJIRIĆ, Silvia (CRO, 2) 3-6 5-7
Dubl
1/4 finale MAŠIĆ, Mila (SRB)/
POTRČ, Moni (SLO)
COPPOLA, Claudia (ITA)/
HATTINGH, Ilze (RSA) (4)
1-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) LAMPLA, Louise (FRA) 6-2 7-5
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) PALMIGIANO, Francesca (ITA, 6) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
APONASENKO, Vasilisa (RUS)
MORDERGER, Tayisiya (GER)/
MORDERGER, Yana (GER, 4)
1-6 2-6
Walikota Tarakan Bankaltim Open Women Circuit 2015, Tarakan, Indonesia, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2, WC) GRAVITAS PUTRI, Oxi (INA, WC) 6-7(3) 6-3 6-1
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2, WC) ZAHIROH, Septiana (INA, Q) 6-4 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2, WC) EASWARAMURTHI, Ashmitha (IND) 1-6 6-1 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SUOMALAINEN, Piia (FIN)
DAMAYANTI, Ayu-Fani (INA)/
TANANTA, Lavinia (INA)
6-3 2-6 8-10

Montenegro Open 2015, Ulcinj, Montenegro, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Miodrag (SRB, WC) ATANASOV, Martin (BUL) 1-6 1-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB, A) ALEKSIĆ, Mario (MNE) 6-2 6-4
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB, A) DIMITROV, Martin (BUL, 7) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo DABIĆ, Miloš (SRB, WC) JONG, Alexander Maarten (NED, WC) 6-1 6-2
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) POPESCU, Valentin (ROU) 5-7 7-6(5) 6-1
KIROVSKI, Konstantin (SRB) BOITAN, Gabi Adrian (ROU) 4-6 6-2 6-0
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO) 6-3 6-3
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) DIMITROV, Martin (BUL, Q) 6-0 7-5
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE, 6) 7-6(0) 6-4
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) MOONEN, Tom Floris (NED, 2) 2-6 6-1 6-7(2)
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) LAH, Sven (SLO, 5) 4-6 3-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) JURAS, David (SVK, 8) 6-4 6-4
KIROVSKI, Konstantin (SRB) KOZIELSKI, Lukasz (POL) 6-1 6-3
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) SKORILAS, Alexandros (GRE, Q) 5-7 6-3 4-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB) BEHUN, Jakub (SVK, 4) 3-6 1-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) MOONEN, Tom Floris (NED, 2) 7-6(2) 6-3
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB) BEHUN, Jakub (SVK, 4) 6-2 2-0, ret.
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 1) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO)
FRANK, Jure (SLO)/
ZUPANČIĆ, Filip Jakob (SLO)
6-3 6-1
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
MOGURE, Michael (USA)/
ROSE, Joshua (GBR) (WC)
6-4 6-2
RADOJKOVIĆ, Miodrag (SRB)/
KRAPIVIN, Maxim (RUS)(WC)
JANKULOVSKI, Bojan (MKD)/
ZAPLOTNIK, Jernej (SLO)(2)
2-6 2-6
1/4 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO)
DE KROM, Michiel (NED)/ (1)
MOONEN, Tom Floris (NED)
0-6 1-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
KOZIELSKI, Lukasz (POL)/
KWASNIEWSKI, Mieszko (POL)
6-3 2-6 6-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) DANIELYANTS, Anna-Maria (GRE) 6-2 6-3
BABUNSKI, Lena (SRB) MIRONOVA, Alexandra (RUS, WC) 2-6 6-3 6-1
3/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) PALTOVA, Maria (RUS, 2) 6-3 6-3
BABUNSKI, Lena (SRB) ELENOVA, Marija (MKD, 3) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) KULIK, Wiktoria (POL, 1) 5-7 7-6(6) 2-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) TYRINA, Maria (RUS, 8) 5-7 3-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, Q) TOPALOVA, Gergana (BUL) 4-6 1-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) DIMOVSKA, Nada (USA, 6) 4-6 6-7(5)
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 7) GAL, Anja (SLO) 6-3 7-6(2)
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 7) MIKHAYLOVA, Victoria (RUS, WC) 6-4 6-1
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB, 7) NOSOVA, Olga (RUS, WC) 6-2 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB, 7) DIMOVSKA, Nada (USA, 6) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)
PALTOVA, Maria (RUS)/
TYRINA, Maria (RUS)
6-2 6-2
BABUNSKI, Lena (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
PALCATOVA, Barbora (SVK)/
SWIATLON, Beata (POL)
1-6 1-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)
KHLESTOVA, Anastasia (RUS)/
VILLE, Aubane (FRA)
3-6 7-5 7-10
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)
DIMOVSKA, Nada (USA)/
NIKOČEVIĆ, Sarah (GER)
6-4 6-4
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)
KULIK, Wiktoria (POL)/ (1)
SILWANOWICZ, Karolina (POL)
3-6 3-6
8th ETC Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije (17-18.05.)
1/3. kolo MEJIĆ, Mila (SRB) FEKETE, Lili (HUN) 0-6 5-7

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Bergant Memorial, Maribor, Slovenia, U16/14, C2/C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije (17-18.05.)
2/3. kolo: Stefan Suvajac
Glavni žreb
1. kolo: Kosta Petrov, Aleksa Ćirić (WC) ; 2. kolo: Stefan Živković
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije (17-18.05.)
1/2. kolo: Jovana Gvozdenović (10), Mia Anđelić; 2/2. kolo: Dina Dragoljić (12)
Glavni žreb
2. kolo: Sara Gvozdenović (5)
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije (17-18.05.)
2/3. kolo: Luka Dragoljić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije (17-18.05.)
3/3. kolo: Jovana Perić
Glavni žreb
1. kolo: Tamara Eraković
III Memorijal Jovana Kukarasa, Subotica, Srbija, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Dušan Bajić (A), Vukašin Popović, Nemanja Marjanović, Đorđe Mandić, Ognjen Brozović, Milan Macura, Đorđe Kurčubić
2/2. kolo: Maksim Nikolić (3), Viktor Stojanović, Aleksandar Ljubojević, Dušan Trunić, Mateja Ćurić, Nikola Stanimirović
Glavni žreb
1. kolo: Maksim Nikolić (LL), Lazar Milićević, Lazar Ignjović, Luka Marković (Q), Luka Todorović, Nikola Mitrović (Q), Aleksa Marđonović (Q), Veljko Pejčić, Lav Dašić (WC), Daniel Antonić (WC), Petar Bašić Palković, Adam Kovač
2. kolo: Ilija Zoroja (12), Vasilije Draganić, Viktor Stojanović (LL), Nemanja Medić, Nikola Kijac, Oliver Sabo Rac, Jovan Vučić, Dimitrije Zubac (Q)
3. kolo: Jovan Ćirković (Q), Kristijan Juhas, Dušan Milanović (11), Luka Malobabić (14), Goran Životić (4)
1/4 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) DOBRNJAC, Vanja (BIH, 1) 6-3 6-0
JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) SENCHUK, Vladimir (RUS, 6) 2-6 6-4 7-5
STEFANOVIĆ, Luka (SRB) VUKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-4 6-2
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) 6-7(6) 6-3 7-5
STEFANOVIĆ, Luka (SRB) KALENDER, Admir (CRO, 5) 1-6 1-6
FINALE SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) KALENDER, Admir (CRO, 5) 6-4 6-2
Dubl
1/2 finale KOVAČ, Adam (SRB, 3)/
SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
KALENDER, Admir (CRO)/
KOVALENKO, Ostap (RUS) (1)
7-6(7) 3-6 8-10
ANTONIĆ, Daniel (SRB)/
VUČIĆ, Jovan (SRB)
DELI, Mihaly (HUN)/
DOBAK, Balint (HUN)
1-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Tijana Nikolić
Glavni žreb
1. kolo: Nađa Nonković, Anamarija Cakić (WC), Teodora Đokic, Tijana Nikolić (LL), Katarina Domazetović (WC), Milica Nikolić (Q), Andriana Simović, Iva Pantović (WC);
2. kolo: Andrijana Brkić, Anđela Jocović, Anđela Vukčević, Staša Vasić (WC), Nađa Živković (Q), Anđela Vidović, Iva Divac, Milana Vulin, Anastasija Gutić;
3. kolo: Emilija Kojčić (15), Ksenija Tmušić, Mihaela Đakovic (7)
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) ZADORI, Reka (HUN, 8) 6-2 6-1
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 6) REPINA, Ekaterina (RUS, 4) 6-2 3-6 5-7
BABIĆ, Jovana (SRB, 5) VINNIK, Ekaterina (RUS, 3) 6-3 6-3
VUJIČIĆ, Teodora (SRB, 13) SZOLLOS, Tekla (HUN, 11) 6-3 6-3
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) REPINA, Ekaterina (RUS, 4) 3-6 6-3 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB, 5) VUJIČIĆ, Teodora (SRB, 13) 7-6(7) 6-2
FINALE BABIĆ, Jovana (SRB, 5) REPINA, Ekaterina (RUS, 4) 1-6 1-6
Dubl
1/2 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB)/
REPINA, Ekaterina (RUS)
CISOVSKA, Romana (SVK)/
MIKULAN, Nicole (AUT)
6-2 6-7(5) 6-10
BAR CUP U12, Bar, Montenegro, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb (19-24.05)
2. kolo: Stefan Popović
1/4 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB) SAMARDŽIĆ, Matija (MGO) 6-1 6-3
1/2 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB) JOVANOVIĆ, Petar (MGO) 7-6(4) 4-6 0-6
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MGO)
JOVANOVIĆ, Marko (SRB)/
BACK, Marian Tuben (GER)
6-0 6-2
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MGO)
JOVANOVIĆ, Petar (MGO)/
RAIČEVIĆ, Danilo (MGO)
W/O
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb (19-24.05)
1/4 finale CVETKOVIĆ, Jovana (SRB) PISAREBSKAYA, Albina (RUS) 6-2 6-0
DELETIĆ, Senka (SRB) NIKČEVIĆ, Bojana (MGO) 6-1 6-4
1/2 finale CVETKOVIĆ, Jovana (SRB) KHALTURINA, Nadezda (RUS) 3-6 2-6
DELETIĆ, Senka (SRB) RATKOVIĆ, Divna (MGO) 6-1 6-0
FINALE DELETIĆ, Senka (SRB) KHALTURINA, Nadezda (RUS) 4-6 7-6(4) 1-6
Dubl
1/2 finale CVETKOVIĆ, Jovana (SRB)/
MUTAVDŽIĆ, Matilda (GBR)
JEVTOVIĆ, Nikoleta (MGO)/
RATKOVIĆ, Divna (MGO)
2-6 7-5 6-10