Turniri od 18.03 – 24.03.

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP Challenger turu

Costa Mesa, CA, USA, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) ONO, Masayoshi (JPN) 5-7 4-6 
Dubl TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/
BOURAS, Mehdi (ALG)
WHITTINGTON, Andrew (AUS)/
REID, Matt (AUS)          (2)
4-6 2-6
Taverne, Switzerland, $ 10,000, tepih
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 12) slobodan
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 12) STIGLICH, Riccardo  (ITA) 6-3 6-4
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 12) PANCALDI, Luca (ITA, 3) 4-6 6-7(3)
Rovinj, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 2) slobodan
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 13) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 2-6 6-2 6-1
2/4. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 2) LAZIC, Marko (SLO) 6-2 6-0
STOJISAVLJEVIC, Saša (SRB, 13) LAKAT, Florian (FRA) 4-6 6-2 6-1
3/4. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 2) SABATE-BRETOS, Oscar (ESP) 0-6 6-3 6-0
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 13) KOSEC, Ivan (SVK) 6-2 4-6 1-6
4/4. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 2) RIOS, Felipe (CHI, 14) 6-7(2) 6-3 6-1
Glavni zreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) BRKIC, Tomislav (BIH) 7-6(3) 7-5
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) BELLOTTI, Riccardo (ITA, 7) 6-4 6-2 
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 6) 3-6 1-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) MOSER, Nikolaus (AUT, Q) 2-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)       (1)
DELLIEN, Hugo (BOL)/
RIOS,  Felipe(CHI)
6-3 7-6(4)
1/4 finale
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)       (1)
PUC, Borut (CRO)/
TOPIĆ, Joško (CRO)
6-4 3-6 5-10 
Saint-Raphael, France, $ 10,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 6) PETROVIĆ, Danilo (SRB) 6-3 6-7(6) 7-6(6)
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 6) ARNEODO, Romain (FRA) 6-4 7-6(4)
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 6) DUEZ, David (FRA, 2) 6-2 3-6 1-6 
Dubl
1. kolo
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
VOLANTE, Matteo (ITA)       (1)
slobodni
FUCSOVICS, Marton (HUN)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
slobodni
1/4 finale
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
VOLANTE, Matteo (ITA)       (1)
FUCSOVICS, Marton (HUN)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
6-7(2) 6-2 5-10
1/2 finale
FUCSOVICS, Marton (HUN)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
ARNEODO, Romain (FRA)/
NYS, Hugo (FRA)              (4)
4-6 5-7

Ipswich, Australia, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) slobodna
2/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) ANDRINOPOULOS, Annabelle(AUS) 6-3 6-3
3/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) BARIĆ, Nives (AUS, 15) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
IIJIMA, Kumiko (JPN)
RAJIČIĆ, Viktorija (AUS)/
SANDERS, Storm (AUS)
3-6 5-7
Sunderland, Great Britain, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 15) KONOTOPTSEVA, Danielle (GBR) 6-4 6-0
2/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 15) ROMA, Sandra (SWE, 6) 6-4 4-6 6-1
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) ANDREI, Laura-Ioana  (ROU) 6-0 0-6 6-3 
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) BOWTELL, Amy (IRL, Q) 5-7 5-7
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) ROUTLIFFE, Erin (CAN) 6-2 6-4
SPREMO, Milana (SRB) FERNANDEZ-BRUGUES, Eva (ESP, 2) 6-7(5) 6-7(4)
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) GORGODZE, Ekaterine (GEO) 6-4 4-6 6-4 
1/4 finale  KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) KULICHKOVA, Elizaveta (RUS,JE) 1-6 6-1 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) BOGDAN, Ana (ROU, 8) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ZUUR, Monique  (NED)
GORGODZE, Ekaterine (GEO)/
SHAPATAVA, Sofia (GEO)   (3)
0-6 6-3 9-11 
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Andjela (SRB) KLAFFNER, Melanie (AUT, 1) 0-6 0-6
ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) PRENTNER, Jeannine (AUT) 6-2 6-3
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) FERNANDES, Matilde (POR, Q) 3-0 M.F. predala
1/4 finale  ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) VAJDOVA, Natalia (SVK, WC) 6-2 5-7 6-3 
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) PODDA, Valeria (NED) 1-1 predaja Erić
Dubl
1. kolo
NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
M.HERNANDEZ, Beatriz (ESP)
BUSSON, Elodie (FRA)/
ROMEO, Caroline (FRA)
7-6(0) 6-2
1/4 finale NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
M.HERNANDEZ, Beatriz (ESP)
ISAEVA, Diana (RUS)/
LEBESHEVA, Darya (BLR)   (1)
3-6 6-2 10-6
1/2 finale NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
M.HERNANDEZ, Beatriz (ESP)
PATEROVA, Dominika (CZE)/
POLETINOVA, Alena (CZE)
7-5 5-7 10-5
FINALE NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
M.HERNANDEZ, Beatriz (ESP)
GRAJDEK, Kim-Alice (GER)/
ZAGORSKA, Sylwia (POL)  (2)
2-6 1-6
Madrid, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 8) GUTIERREZ PEREZ, Paula (ESP) 6-4 6-0
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 8) BRUZZONE, Giulia (ITA) 4-6 2-6

Umag, Croatia, G1, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) GOJO, Borna (CRO, WC) 6-3 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 11) BABIĆ, Bruno (CRO) 6-3 6-2
SUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) MARKO, Michal (SVK, 16) 6-4 6-0
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) CHESSARI, Riccardo (ITA, 9) 7-6(6) 4-6 1-6
MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB, WC) SELECKY, Matej (SVK, 14) 3-6 4-6
GRBIĆ, Filip (SRB) CARLETTI, Tomaso (ITA) 7-6(2) 6-2
2/3. kolo VUKIČEVIC, Dušan (SRB) RADINSKI, Aljaz (SLO, 15) 2-6 5-7
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 11) LOMBARDI, Alberto Maria (ITA) 2-6 2-6
SUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) TURCHETTI, Nicolo (ITA) 2-6 6-4 6-2 
GRBIĆ, Filip (SRB) SPEC, Matic (SLO, 8) 6-3 6-7(4) 3-6
3/3. kolo SUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) BERRETTINI, Matteo (ITA, 3) 4-6 3-6
Glavni zreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) RIZZUTI, Giovanni (ITA) 6-2 6-0 
CONKIĆ, Petar (SRB) COZBINOV, Alexander (MDA) 6-1 6-2 
MARKOVIĆ, Goran (SRB) BIRO, Andre (HUN, 15) 6-3 1-6 2-6
ĐERE, Laslo (SRB, 2) JOVER MAESTRE, Javier (ESP) 6-3 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) CUTULI, Mirko (ITA, Q) 6-4 6-0 
CONKIĆ, Petar (SRB) MIOČIĆ, Franko (CRO, 4) 4-6 5-7
ĐERE, Laslo (SRB, 2) TATOMIR, Luca George (ROU) 6-4 6-3
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU,14) 6-4 6-2 
ĐERE, Laslo (SRB, 2) KOSTIN, Viktor (GER) 6-4 6-0 
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) STAUBERT, Pavel (CZE, 7) 7-5 6-2 
ĐERE, Laslo (SRB, 2) WAGNER, Hannes (GER, 9) 7-5 6-1 
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MIOČIĆ, Franko  (CRO, 4) 6-3 6-2
ĐERE, Laslo (SRB, 2) CALVO EMAN , Ferran (ESP) 6-1 6-3 
  FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ĐERE, Laslo (SRB, 2) Otkazano, F/2
Dubl
1. kolo
MILOJEVIĆ, Nikola  (SRB)/
MIOČIĆ, Franko  (CRO)    (1)
HUTTERER, Gregor (AUT)/
PLATZER, Jason Peter (AUT)
7-6(8) 6-1
BUTLER, Samm  (GBR)/
MARKOVIĆ, Goran  (SRB)
HAERTEIS, Johannes (GER)/
KHACHANOV, Karen  (RUS)  (3)
2-6 3-6
CONKIĆ, Petar  (SRB)/
ĐERE, Laslo  (SRB)
PETERLIN, Damjan (CRO)/
POPOVIĆ, Orlando (CRO)   (WC)
3-6 2-6
2. kolo
MILOJEVIĆ, Nikola  (SRB)/
MIOČIĆ, Franko  (CRO)    (1)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
PICHLER, David (AUT)
6-4 6-2 
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola  (SRB)/
MIOČIĆ, Franko  (CRO)    (1) 
KRALJEVIĆ, Filip (CRO)/
MITAK, Mladen (CRO)        (WC)
6-4 6-3 
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola  (SRB)/
MIOČIĆ, Franko  (CRO)    (1)
HAERTEIS, Johannes (GER)/
KHACHANOV, Karen (RUS)   (3)
7-5 6-7(6) 8-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 11) slobodna
PETROVIĆ, Julijana (SRB) MARTINOVIĆ, Anabel (GER) 1-6 2-6
PANIĆ, Milica (SRB) JEZIDžIĆ, Tea (CRO) 6-4 7-6(0) 
JANKOVIĆ, Violeta (SRB, 13) slobodna
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 5) slobodna
KENIĆ, Jovana (SRB, 12) slobodna
KOSTIĆ, Sara (SRB) BISKIĆ, Ana (CRO) 3-6 6-2 6-2
2/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 11) RAJIĆ, Barbara (CRO) 4-6 6-2 6-2 
JANKOVIĆ, Violeta (SRB, 13) VRHOVAC, Tamara (BIH) 6-2 6-0
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 5) STEFANINI, Lucrezia (ITA, A) 4-6 4-6
KENIĆ, Jovana (SRB, 12) PAMPANIN, Anna (ITA, A) 6-4 6-1
PANIĆ, Milica (SRB) SZENTES, Reka (HUN, 9) 1-6 4-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) MATVIYENKO, Lisa (GER, 8) 4-6 4-6
3/3. kolo DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 11) PETREI, Marianna (ITA, A) 6-4 3-6 1-6
JANKOVIĆ, Violeta (SRB, 13) GULBE, Laura (LAT, 4) 1-6 2-6
KENIĆ, Jovana (SRB, 12) VELEHAN, Bianka (UKR, 7) 6-2 7-6(6) 
Glavni zreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) SHARIFOVA, Ksenija (RUS) 2-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) FERRO, Fiona (FRA, 3) 1-6 4-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) PLOSKINA, Helen (UKR, 6) 6-1 2-6 2-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) PIROK, Alexa (HUN) 0-6 4-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB) KOMARDINA, Anastasiya (RUS, 2) 1-6 4-6
KENIĆ, Jovana (SRB, Q) KURZ, Karoline (AUT) 2-6 6-2 1-6
Dubl
1. kolo
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
HEINOVA, Simona (CZE)
GRAMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/ FERRO, Fiona (FRA)    (4)  
6-4 5-7 7-10
MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
HERDžELAŠ, Dea (BIH)
POTOČNIK, Nina (SLO)/
ZAGORAC, Eva (SLO)       (7)
Predaja drugog para
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)
OKALOVA, Martina  (SVK)/
PRISCAKOVA, Sona  (SVK)
7-5 6-1
2. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
HERDžELAŠ, Dea (BIH)
BAŠIĆ, Martina (CRO)/
GRANIĆ, Petra (CRO)
5-7 1-6 
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)
GRABHER, Julia (AUT)/
KURZ, Karoline (AUT)       (8)
3-6 4-6
Manila, Philippines, G1, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) slobodna
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) MOMKOONTHOD, Tamachan (THA) 4-6 6-1 6-1 
3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) WANG, Yan (CHN) 6-2 6-7(2) 6-1 
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) XUN, Fang Ying (CHN) 6-2 6-2 
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) BOULTER, Katie (GBR, 13) 3-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR)           (1)
slobodne
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR)           (1)
ORTEZA, Katrina (PHI)/
SUNGA, Maria Angela (PHI)
6-3 6-2 
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR)           (1)
HON, Priscilla (AUS)/
PEREZ, Ellen (AUS) [8]
6-2 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR)           (1)
GEUKENS, Britt (BEL)/
MINNEN, Greetje (BEL) [6]
Protivnice odustale
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR)           (1)
BAINS, Naiktha (AUS)/
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)
6-3 6-4
Tashkent, Uzbekistan, G2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) ABDURAHIMOV, Oybek (UZB, 3) 3-6 4-6
Doha, Qatar, G5, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, 3) AL ZEYARA, Jassem (QAT) 6-0 6-3
3/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, 3) SHEKARRIZ, Ashkan (IRI) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, Q) NADARAJA, Nishangan (SRI) 6-4 6-4
2. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, Q) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, 2) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo
ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
ORHON, Sinan (TUR)
CELIKBILEK, Altug (TUR)/
UZUMCU, Arda (TUR)      (3)
4-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) ALBERT, Marina (EGY, 6) 6-2 6-2
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) RABINES, Luciana (USA) 6-4 4-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB, 7) ČAMDžIĆ, Ena (BIH) 2-6 2-6
2. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) MANE, Snehal (IND) 6-3 6-0
1/4 finale LUKIĆ, Jelena (SRB) TOPSEL, Muge (TUR, 1) 1-6 6-0 3-6 
Dubl
1. kolo
LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ČAMDžIĆ, Ena (BIH)
CENGIZ.Berfu (TUR)/
TOPSEL, Muge (TUR)     (4)
3-6 6-1 10-8
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
BUDWAL, Isha (IND)/
SAHYOUN, Laura (FRA)
5-7 6-1 10-6
1/4 finale LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ČAMDžIĆ, Ena (BIH)
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
6-1 6-3
1/2 finale LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ČAMDžIĆ, Ena (BIH)
CHEMODANOVA, Daria (RUS)/
LYUKSHINOVA, Elisabeth (RUS)
6-4 3-6 5-10

Ove nedelje nema naših tenisera na turnirima ove kategorije