Turniri od 18.02 – 24.02.

Marseille, France, € 528,135, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) TCHOUTAKIAN, Maxime (FRA,WC) 6-3 6-0
BOZOLJAC, Ilija (SRB) MANNARINO, Adrian (FRA, 7) 2-6 7-6(5) 6-4
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) HERNYCH, Jan (CZE) 6-7(5) 6-3 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) GIANNESSI, Alessandro (ITA) 6-4 6-0
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)  – FABBIANO, Thomas (ITA) 6-4 3-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 4) Slobodan
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) BAUTISTA AGUT, Roberto  (ESP) 6-4 6-7(5) 0-6
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 4) TURSUNOV, Dmitry (RUS, Q) 6-7(4) 2-6
Copa Claro – Buenos Aires, Argentina, $ 493,670, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) DIEZ, Steven (CAN) 7-6(5) 6-4
PAŠANSKI, Boris (SRB, 8) REISTER, Julian (GER) 7-6(10) 2-6 0-3
B.P. predao
2/3. kolo  LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) MOLTENI, Andres (ARG) 6-4 7-6(1) 
3/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) CLEZAR, Guilherme (BRA) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP) 4-6 5-7 

Dubai, United Arab Emirates, $ 2,000,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) PAVLYCHENKOVA, Anastasia (RUS) 6-3 7-6(5) 
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) KVITOVA, Petra (CZE, 6) 5-7 6-7(1) 
Bogotá, Colombia, $235,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) IRIGOYEN, Maria (ARG) 6-4 6-2 
2/3. kolo  KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SEVASTOVA, Anastasija (LAT,6) 2-6 6-4 3-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) COHEN, Julia (USA) 6-4 5-7 6-2 
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) DUQUE MARINO, Mariana (COL) 6-3 6-2 
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) CADANTU, Alexandra (ROU) 6-2 6-1
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) KNAPP, Karin (ITA) 3-6 6-1 7-6(2)
 FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) ORMAECHEA, Paula (ARG) 6-1 6-2 
Dubl
1. kolo  JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/ (WC)
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
COHEN, Julia (USA)/
MALEK, Tatjana (GER)    (4)
7-5 6-7(3) 10-8
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/ (WC)
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
AUROUX, Mailen (ARG)/
IRIGOYEN, Maria (ARG)
1-6 6-4 11-9
1/2 finale  JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/ (WC)
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
BABOS, Timea (HUN)/
MINELLA, Mandy (LUX)   (2)
3-6 2-6 
Memphis, TN, USA, $235,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 2) FALCONI, Irina (USA) 1-6 0-3 Predaja V.D.
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/ HRDINOVA, Eva (CZE) TOWNSEND, Taylor (USA)  (WC)
VANDEWEGHE, Coco (USA)
6-4 6-0
1/4 finale  DOLONC, Vesna (SRB)/ HRDINOVA, Eva (CZE) MLADENOVIĆ, Kristina (FRA)/
VOSKOBOEVA, Galina (KAZ) (2)
6-7(6) 4-6 

Ove nedelje nema ATP Challenger turnira

Zagreb, Croatia, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB) MOČAN, Emanuel (CRO) 0-6 3-6 
ĐERE, Laslo (SRB, 15) MIOČIĆ, Franko (CRO) 1-6 7-5 7-6(8) 
JANDRIĆ, Darko (SRB) ŽANINOVIĆ, Luka (CRO) 1-6 1-6 
2/3. kolo  ĐERE, Laslo (SRB, 15) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 7-5 6-3 
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 15) GROZDANOV, Tihomir (BUL, 8) 2-6 6-4 2-6
Glavni žreb
1. kolo  BJELICA, Ivan (SRB)  GROZDANOV, Tihomir (BUL, Q) 7-6(5) 6-4 
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MARČAN, Dino  (CRO) 3-6 7-6(3) 2-6 
2. kolo  BJELICA, Ivan (SRB) FISCHER, Martin (AUT, 7) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
VEGER, Filip (CRO)
GLASNOVIĆ, Roko/ (CRO)
LOŽIĆ, Karlo (CRO)         (WC)
6-2 6-1
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO)       (2)
4-6 1-6
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
VEGER, Filip (CRO)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO)       (2)
6-7 4-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 11) YURTACAN, Efe (TUR) 6-1 6-1 
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 11) SHEN, You-Xu (CHN) 6-3 6-1
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 11) MUSIALEK, Alexis  (FRA) 2-6 2-6 
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) DISCHINGER, Eduardo (BRA) 6-4 6-7(6) 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
NYS, Hugo (FRA)
CHANG, Yu (CHN)/
LI, Zhe (CHN)            (3)
3-6 4-6 
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
DISCHINGER, Eduardo (BRA)/
LEITE, Wilson (BRA)
6-4 6-3
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
ABDELNOUR, Marc (SYR)/
CARLETON, Reid (USA)     (A)
7-5 6-4
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
LOJDA, Dušan (CZE)/
REUTER, Yannik (BEL)
LD/RY odustali
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)
CHANG, Yu (CHN)
LI, Zhe (CHN)            (3)
5-7 6-3 9-11

Moscow, Russia, $ 25,000, tvrda podloga
Livescore  Satnica
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora  (SRB) KATSITADZE, Mayya (RUS) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora  (SRB)/
PASHKOVA, Eugeniya (RUS)  (2)
KOVAL, Anna (RUS)/
SAIDOVA, Shakhlo (RUS)   (WC)
6-3 6-2
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora  (SRB)/
PASHKOVA, Eugeniya (RUS)  (2)
GASPARYAN, Margarita (RUS)
MONOVA, Polina (RUS)
3-6 7-6(3) 8-10
Muzaffarnagar, India, $ 25,000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) HAN, Sung-Hee (KOR, 4) 6-1 6-4 
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) PLIPUECH, Peangtarn (THA) 3-6 3-6 
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SHKUDUN, Anna (UKR)
HAN, Sung-Hee (KOR)/
LEE, So-Ra (KOR)
T.Č/A.S predale 
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) ANDERSON, Ashley (USA) 2-6 4-6 
Glavni žreb
1. kolo  JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) ZUUR, Monique  (NED, LL) 6-4 3-6 6-1 
2. kolo  JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) CHANTRAINE, Catherine (BEL) 7-5 6-1
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) HINCU, Bianca (ROU, Q) 7-5 4-6 6-0 
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) ZHANG, Kai-Lin (CHN, 5) 7-5 6-3
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) DUCU, Ioana  (ROU, Q) 6-2 7-5  !!!!
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) KHRISANOVA, Nina (RUS) 6-3 6-3 
VESELINOVIĆ, Ana (SRB) AHMETSPAHIĆ, Nilgen (SUI) 6-0 6-0
2/2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) DIMITROVA, Radina (BUL, 3) 6-3 6-3
VESELINOVIĆ, Ana (SRB) DEIGMAN, Laura (GBR, 4) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)  ARCANGIOLI, Manon (FRA, 3) 2-6 2-6
VESELINOVIĆ, Ana (SRB, Q) PAPAMICHAIL, Despina (GRE) 0-6 6-2 7-6(2) 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) DMITRIEVA, Sofia (RUS, WC) 6-1 6-4  
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) LEKAJ, Adrijana (CRO, Q) 4-6 3-6
VESELINOVIĆ, Ana (SRB, Q) HAAS, Barbara (AUT, 6) 2-6 2-6 
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ABDELAZIZ, Farah (GBR)   (WC)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)/
SAVORETTI, Alice (ITA)     (3)
2-6 2-6

Bavarian Junior Championships, Cadolzburg, Germany, G4, tepih
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) TURCO, Andrea (ITA, Q) 1-6 2-6 
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
LIZEN, Aswin (GBR)       (4)
CZEPIELEWSKI, Daniel (GER)/
HANDEL, TIM (GER)
3-6 4-6
ITF Oslo Open 2013, Oslo, Norway, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Miodrag (SRB) slobodan
KAIĆ, Luka (SRB) slobodan
2/3. kolo RADOJKOVIĆ, Miodrag (SRB) FLATEBAKKEN, Audun (NOR, 2) 1-6 1-6 
KAIĆ, Luka (SRB) STAVROPOULOS, Dimitris (GRE,5) 1-6 2-6 
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  RELJIĆ, Aleksandra (SRB) MORENO MARTINEZ, Laura (ESP,Q) 6-3 6-2
2. kolo RELJIĆ, Aleksandra (SRB) STOKKE, Melanie (NOR, 1) 2-6 6-3 3-6

Stockholm, Sweden, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) FERDING, Ida (SWE, WC) 6-4 2-6 4-6
MEJIĆ, Mila (SRB) HERTEL, Ania (POL, 4) 2-6 3-6 
Dubl
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)            (4)
slobodne
1/4. finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)            (4)
M.PALMGREN, Nicoline (SWE)/
VIKTOROVITCH, Alexandra (SWE)
6-4 6-2 
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)            (4)
Natalia BOLTINSKAYA (RUS)/
Anastasia KULIKOVA(RUS)    (1)
2-6 1-6
Bucharest, Romania, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) GHEORGHE, Denisa Elena (ROU) 6-1 6-0
2/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) BORISOVA, Simona (BUL) 3-6 7-6(5) 3-6
Zoetermeer, Netherlands, G3, U14, U16
Satnica
DEČACI DO 16 godina
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) SCHMITZ, Simon David (GER, 7) 4-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 godina
Kvalifikacije
1/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) slobodna
2/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) MARKOVA, Sofia (GER) 3-6 6-1 7-6(2) 
3/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) AXYANOVA, Alisa (RUS) N.S. predala
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ZAKORDONIEC, Emma (POL)  (6)
Slobodne
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ZAKORDONIEC, Emma (POL)  (6)
GERRITSEN, Roos (NED)/
VEDDER, Eva (NED)
6-3 6-4
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ZAKORDONIEC, Emma (POL)  (6)
Anna UKOLOVA (RUS)      (1)
Ekaterina VISHNEVSKAYA (RUS)
6-4 6-2
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ZAKORDONIEC, Emma (POL)  (6)
PODLINSKA, Marcelina (POL)
WILK, Zuzanna (POL)
1-6 5-7