Turniri od 18.02. – 24.02.

RIO OPEN, Rio de Janeiro, Brazil, ATP 500, $1.937.740, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 1) 6-3 6-3
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) NORRIE, Cameron (GBR) 2-6 1-6
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) DANIEL, Taro (JPN) 6-4 6-2
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB) RUUD, Casper (NOR, Q) 6-4 7-5
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB) BEDENE, Aljaž (SLO) W/O
FINALE ĐERE, Laslo (SRB) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN, WC) 6-3 7-5
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
CECCHINATO, Marco (ITA)
GONZALEZ, Maximo (ARG)/
JARRY, Nicolas (CHI)
4-6 1-6
OPEN 13 PROVENCE, Marseille, France, ATP 250, €744.010, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) HURKACZ, Hubert (POL) 3-6 2-6

DUBAI DUTY FREE TENNIS CHAMPIONSHIPS, Dubai, UAE, WTA Premier 5, $2.828.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 12) STRAKHOVA, Valeriya (UKR) 6-0 6-0
2/2. kolo  JOROVIĆ, Ivana (SRB, 12) VOEGELE, Stefanie (SUI, 2) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo
 JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) ERRANI, Sara (ITA, WC) 4-6 6-4 6-2
2. kolo  JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) SABALENKA, Aryna (BLR, 8) 4-6 0-6
HUNGARIAN LADIES OPEN, Budapest, Hungary, WTA International, $250.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) SWIATEK, Iga (POL, Q) 3-6 0-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) KORPATSCH, Tamara (GER) 6-0 7-5
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) CIRSTEA, Sorana (ROU) 3-6 3-6

JOBTOPGUN BANGKOK OPEN 2019, Bangkok, Thailandia, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 12) slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 12) ROBERT, Stephane (FRA) 6-4 6-4
3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 12) MORIYA, Hiroki (JPN, 5) 2-6 6-3 1-6
MORELOS OPEN CREDITO REAL, Morelos, Mexico, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) slobodan
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) BARRIOS VERA, Marcelo T. (CHI) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
CID SUBERVI, Roberto (DOM)
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)/
MARTINEZ, Luis David (VEN)(3)
W/O
TROFEO FAIP – PERREL, Bergamo, Italy, €46.600, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) HELLER, Peter (GER) 3-6 7-5 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) DE GREEF, Arthur (BEL, 15) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
MARGAROLI, Luca (SUI)/
VEGA HERNANDEZ, David (ESP)(2)
6-4 7-6(4)
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
MARTOS G., Sergio (ESP)/
VOLJACQUES, Hugo (FRA)(ITF)
4-6 7-5 10-7
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
BROWN, Dustin (GER)
3-6 6-7(2)

Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) BELLIER, Antoine (SUI, Q) 6-4 7-6(3)
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) PODZUS, Martins (LAT) 3-6 2-6
Magic Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) PAUWELS, Maxime (BEL, Q) 1-1, ret.
TEPAVAC, Marko (SRB) EGEA, Franco Emanuel (ARG) 4-6 6-1 6-3
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA, 8) 5-7 6-4 6-2
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB) PAUWELS, Maxime (BEL, Q) 6-2 3-6 0-4
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)
FORTI, Francesco (ITA)/
IANNACCONE, Federico (ITA)
3-6 6-4 6-10

Ak ladies Open, Altenkirchen, Germany, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) SALDEN, Lara (BEL, IR) 4-6 6-3 5-7
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ANDREI, Laura-Ioana (ROU)
GERLACH, Katharina (GER)/
RUEFFER, Lena (GER)
W/O
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ANDREI, Laura-Ioana (ROU)
BUSCA, Cristina (ESP)/
VAN DER HOEK, Rosalie (NED)(2)
2-6 6-4 7-10
MORGAN RUN WOMEN’S OPEN, Rancho Santa Fe, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) EVTIMOVA, Dia (BUL, IR) 3-6 6-2 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) GIBBS, Nicole (USA, 2) 6-3 3-6 5-10
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
GIBBS, Nicole (USA)
KARATANTCHEVA, Sesil (BUL)/
VICKERY, Sachia (USA)
6-2 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
GIBBS, Nicole (USA)
CHANG, Sophie (USA)/
DOLEHIDE, Caroline (USA)(3)
3-6 4-6
Soho Square Egypt W15, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) MORENO B., Angeles (ESP, 8) 1-6 5-7
Shymkent ITF International Tournament, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 18-19.2.
1/2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 8) STOPPEL, Jasmina (KAZ) 6-0 7-5
2/2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 8) UKOLOVA, Anna (RUS, 1) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) BIRAN, Shahar (ISR, Q) 6-4 6-0
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) KOVAL, Vlada (RUS, 5) 3-6 3-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) DETKOVSKAYA, Dariya (KAZ, WC) 6-3 3-6 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) KOMARDINA, Anastasiya (RUS, 3) 7-6(6) 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) ZAKHAROVA, Anastasia (RUS, Q) 2-6 2-2, ret.
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MALYGINA, Elena (EST)(4)
ALZHANOVA, Diyora (KAZ)/
SHALAKHOVA, Stefanya (KAZ)(WC)
6-3 6-0
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MALYGINA, Elena (EST)(4)
KANAPATSKAYA, Viktoryia (BLR)/
PACHKALEVA, Taisya (RUS)
7-6(6) 3-6 10-5
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MALYGINA, Elena (EST)(4)
KOVAL, Vlada (RUS)/(2)
RAKHIMOVA, Kamilla (RUS)
6-2 7-5
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MALYGINA, Elena (EST)(4)
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)/
ZAKHAROVA, Anastasia (RUS)
6-7(4) 1-6
Magic Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, WC) VISSCHER, Stephanie J. (NED, Q) 1-6 6-4 5-7
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SPITERI, Dalila (ITA, 3) 3-6 6-1 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
AYALA SERRA, Nora (ESP)
BRONZETTI, Lucia (ITA)/
SPITERI, Dalila (ITA)(2)
6-7(4) 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Dunlop Bavarian Junior Championships, Cadolzburg, Germany, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Luca TEBOUL (12)
Glavni žreb
1. kolo: Luca TEBOUL (LL)
Brasil Juniors Cup, Porto Alegre, Brazil, GA, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) BURRUCHAGA, Roman A. (ARG, 15) 3-6 6-7(3)
Siauliai Open 2019, Siauliai, Lithuania, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) BELOBORODKO, Ilya (UKR, 3) 6-7(6) 6-3 2-6
Dubl
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
KRUMICH, Martin (CZE)
MAGGS, Alexander (GBR)/
WEIGHTMAN, Oscar (GBR)
4-6 4-6
China Junior 3, Shenzhen, China, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo: Aleksandar BALJ
Dubl
1/4 finale BALJ, Alexandar (SRB)/
LU, Pengyu (CHN)
DONG, Bohua (CHN)/
WEN, Guanglin (CHN)(4)
2-6 6-7(2)
TEB Antalya Cup, Antalya, Turkey, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Sava RADOVIĆ
3. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 8) HUANG, Haoyuan (CHN) 2-6 6-1 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Iva DIVAC; 2/3. kolo: Andriana SIMOVIĆ (9)
3/3. kolo: Andrea OBRADOVIĆ
Glavni žreb
2. kolo: Tamara ERAKOVIĆ, Andrea MRVIĆ (Q)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

InTime Tennis Direct Junior Open 2019, Zoetermeer, Netherlands, U16/14, C3/C3, beton
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Mia Ristić (5)
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/4. kolo: Saša Marković
Jarfalla Tennis Europe, Jarfalla (Stockholm), Sweden, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Milan Cvetković
Glavni žreb
1. kolo: Daniel Krstevski (Q)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Dunja Marić (7)
1/4 finale ĐURĐEVIĆ, Sanja (SRB, Q) HOLMES, Tabitha (GBR) 4-6 1-6
International Championships of Romania, Bucharest, Romania, U12, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Marko Miletički
Glavni žreb
1/4 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) LATIS, Andrei Claudiu (ROU) 6-4 2-6 3-6
LUDOŠKI, Zoran (SRB, 3) ALLEN, Walker (USA, 8) 0-6 6-3 6-2
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 3) GRZEGORZEWSKI, Oskar (POL, 10) 5-7 6-4 1-6
Open Super 12 Auray, Auray, France, U12, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Pavle Ćopić
Glavni žreb
2. kolo: Ognjen Milić, Vuk Kruščić
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jana Premović