Turniri od 18.01 – 24.01.

Ove nedelje nema ATP i WTA turnira
GS AUSTRALIAN OPEN

Manila, Philippines, $75.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GAIO, Federico (ITA) 6-2 4-6 0-4, predaja
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
SILJESTROM, Andreas (SWE, 1)
ALCAN TARA, Francis Casey (PHI)/
RUNGKAT, Christopher (INA, WC)
6-4 6-7(10) 7-10

Aktobe Open, Aktobe, Kazakhstan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 4) Slobodan
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 4) CHEMBOTAYEV, Zhansultan (KAZ, 12) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) SHCHERBA, Vitalii (UKR, Q) 6-2 6-2
BJELICA, Ivan (SRB, 8) ZAITCEV, Anton (RUS) 6-4 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) TSIVADZE, George (GEO, Q) 2-6 3-6
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 8) TSIVADZE, George (GEO, Q) 6-3 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) ARNEODO, Romain (MON) 2-6 7-5 7-6(5)
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) BJELICA, Ivan (SRB, 8) 4-6 6-3 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) LEDOVSKIKH, Mikhail (RUS, Q) 5-7 7-5 3-1, predaja
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) TYURNEV, Evgeny (RUS) 6-7(23) 3-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
SHYLA, Yaraslau (BLR)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR, 1)
3-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 3)
FAYZIEV, Sanjar (UZB)/
KHABIBULIN, Timur (KAZ)
7-6(7) 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 3)
ARNEODO, Romain (MON)/
TATLOT, Johan Sebastien (FRA)
4-6 5-7
Soho Square Egypt F1 Men’s Futures, Cairo, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) DE VALK, Roy Sarut (NED) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 2)
BRAUN, Alexander (GER)/
DE VALK, Roy Sarut (NED)
6-3 6-4
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 2)
ORLOV, Vladyslav (UKR)/
TAWEEL, Issam Haitham (EGY)
 6-1 6-3
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 2)
INGARAO, Alessandro (ITA)/
MASSARA, Antonio (ITA)
6-2 6-2
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 2)
MUGEVICIUS, Lukas (LTU)/
SAFWAT, Mohamed (EGY, 1)
6-3 6-4
Kirschbaum International, Kaarst, Germany, $10.000, tepih

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) THURAU, Urs (GER) 7-6(4) 2-6 4-6
TUNISIA F2 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 13) Slobodan
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) Slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 13) VORONIN, Dimitriy (RUS) 4-6 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) CHEPELEV, Andrey (RUS) 6-1 6-2
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) SALVIATO, Francesco (ITA, WC) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3, Q) DIEP, Florent (FRA) 6-4 6-1
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3, Q) HOISS, Stephan (GER, Q) 6-0 6-1
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3, Q) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 6) 6-1 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3, Q) ALCARAZ IVORRA, Albert (ESP, 8) 1-6 6-3 6-3
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3, Q) SOUSA, Pedro (POR, WC) 6-3 6-3
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
BLANCO GUADALUPE, Jorge (ESP)/
MARDONES, Bruno (ESP, WC)
6-2 6-1
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
ECHARGUI, Moez (TUN)/
GHORBEL, Anis (TUN)
 6-3 6-4
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
ORNAGO, Fabrizio (ITA)
 3-6 6-4 10-4
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
ERIKSSON, Markus (SWE)/
VOLANTE, Matteo (ITA, 1)
2-6 1-6
BABOLAT FUTURES, Ankara, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) PAUWELS, Maxime (BEL) 4-6 6-4 6-3
BUTULIJA, Boris (SRB) NEMA, Patrik (SVK) 6-3 7-6(4)
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) TAMIR, Daniel (ISR, 3) 7-6(1) 1-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 13) 1-6 3-6
CITY OF SUNRISE PRO TENNIS CLASSIC, Sunrise, FL, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) LUNN, Justin (BAH) 6-3 6-0
2/4. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) PALMESE, Andrea (ITA, WC) 6-0 6-2
3/4. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 6-3 6-2
4/4. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) SMITH, Raleigh (USA, 10) 3-6 0-2, Predaja
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ,  Nikola (USA) PUGET, Adrien (FRA, 3) 5-7 2-5, predaja

Taça Estado de São Paulo de Tênis, Guaruja, Brazil, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 13) Slobodna
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 13) OLIVEIRA, Barbara (BRA) 6-2 6-0
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 13) VAJDOVA, Natalia (SVK, 6) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) ŠRAMKOVA, Rebecca (SVK) 6-7(2) 6-3 6-7(2)
AlSolaimaneyah F2 Women’s, Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3, WC) Slobodna
Glavni žreb
1. kolo  ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7, Q) EASWARAMURTHI, Ashmitha (IND)  6-3 6-3
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ŠKAMLOVA, Chantal (SVK, 1, Q) 5-7 1-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7, Q) HATTINGH, Ilze (RSA, WC) 3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PLOSKINA, Helen (UKR)
EASWARAMURTHI, Ashmitha (IND)/
KUKHARCHUK, Nika (RUS)
6-4 7-5
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ZOTOVA, Maria (RUS)
GIRARD, Emmanuelle (FRA)/
LENE, Emma (FRA)
6-7(4) 4-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PLOSKINA, Helen (UKR)
KREJSOVA, Petra (CZE)/
ŠKAMLOVA, Chantal (SVK, 1)
1-6 3-6
TUNISIA F2 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, 3) Slobodna
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) 6-3 6-4
BONIĆ, Barbara (SRB, 8) KORDOLAIMI, Eleni (GRE) 4-6 1-6
POPIVODA, Mila (SRB, Q) ZMAU, Michele Alexandra (ROU, WC) 1-6 6-7(5)
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) KOEHLER, Maria Joao (POR) 4-6 6-4 6-1
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 5) GRYMALSKA, Anastasia (ITA, 1) 0-6 0-1, predaja
Dubl
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
HOFER, Verena (ITA)/
LADURNER, Jasmin (ITA)
6-2 3-6 10-4
BONIĆ, Barbara (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA, 2)
slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA, 2)
JANUSKOVA, Petra (CAN)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
3-6 3-6
POPIVODA, Mila (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
ENE, Cristina (ROU)/
GHITESCU, Andreea (ROU, 3)
0-6 3-6

AGL Loy Yang Traralgon International, Traralgon, Victoria, Australia, G1, tvrda podloga
 Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) ELRICH, Mayez Jupiter (AUS, WC) 6-0 6-0
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) KAZAKOV, Lev (RUS) 6-3 6-3
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) HORIE, Toru (JPN) 6-2 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) DE MINAUR, Alex (AUS, 6) 6-3 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) ELLIS, Blake (AUS, WC) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CLARKE, Jay (GBR, 2)
BALZERANI, Riccardo (ITA)/
CIURLETTI, Andres Gabriel (ITA)
3-6 6-2 10-6
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CLARKE, Jay (GBR, 2)
LO, Cien Hsun (TPE)/
WATANUKI, Yosuke (JPN)
6-1 6-7(3) 4-10
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) HONTAMA, Mai (JPN, 9) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)
MA, Shuyue (CHN)/
ZHENG, Wushuang (CHN)
6-3 6-1
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)
BARNARD, Lee (RSA)/
BARNARD, Zani (RSA)
3-6 4-6
Široki Brijeg Open 16, Široki Brijeg, Bosna i Hercegovina, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB, 1, WC) STOJANOVSKI, Stojan (MKD) 6-2 6-0
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB, 1, WC) VANHAUWE, Robin (BEL) 2-6 7-6(5) 1-6
Glavni žreb
1. kolo DABIĆ, Miloš (SRB, 3) ŠOŠKIĆ, Luka (CRO, Q) 6-2 2-6 7-6(6)
BAJIĆ, Bogdan (SRB) BUGAJ, Martin (CZE, 2) 6-4 6-2
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) NINČEVIĆ, Frane (CRO) 3-6 0-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) SAVIN, Roko (CRO) 4-6 6-7(9)
2. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE, Q) 6-4 4-6 3-6
DABIĆ, Miloš (SRB, 3) SIKORSKI, Michal (POL) 3-6 6-3 6-1
1/4 finale DABIĆ, Miloš (SRB, 3) OBERLEITNER, Neil (AUT) 3-6 6-3 2-6
Dubl
1/4 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
OPAČIĆ, Đuro (SRB)
DABIĆ, Miloš (SRB)/
PETROVIĆ, Stefan (SWE)
7-5 6-7(4) 5-10
1/2 finale DABIĆ, Miloš (SRB)/
PETROVIĆ, Stefan (SWE)
SAVIN, Roko (CRO)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)
4-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ANĐELIĆ, Mia (SRB, WC) RADIŠIĆ, Dragana (BIH, 6) 6-2 0-6 3-6 
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) KAČIĆ, Helena (BIH) 6-0 6-3
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, 3) Slobodna
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB, WC) MADINA, Sofia (RUS, WC) 6-0 6-7(5) 4-6
2/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) GRACHOVA, Alisa (UKR, 8) 6-1 6-3
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, 3) TOMIĆ, Laura (BIH) 3-6 3-6
3/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) MRČELA, Klara (CRO, 2) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 1) 6-4 6-4
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) SONMEZ,  Zeynep (TUR) 4-6 6-0 2-6
Kolkata ITF JUNIORS 2016, Kolkata, India, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 5) JAGTIANI, Sanil (IND) 4-6 6-3 6-2
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 5) KALYANPUR, Adil (IND) 4-6 7-5 6-3
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 5) HO, Ray (TPE) 2-6, predaja
Dubl
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
SHAWAN, Shramay (IND)
CHERUKU, Vasisht (IND)/
SINHA, Nitin Kumar (IND)
4-6 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) KALITA, Priyana (IND) 4-6 6-7(5)
Dubl
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
VISHNEVSKAYA, Ekaterina (RUS)
CHEN, Pei Jsuan (TPE)/
WU, Fang-Hsien (TPE, 3)
1-6 4-6
I. CLTK Cup, Prague, Czech Republic, G4, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) JIROUŠEK, Tomaš (CZE, 8) 6-1 6-3
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) ARNABOLDI, Federico (ITA, Q) 7-5 5-7 7-6(0)
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB) MACHAČ, Tomaš (CZE, WC) 6-7(3) 3-6
Dubl
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
KOZIELSKI, Lukasz (POL)
BEUMER, Boris (NED)/
FERNANDEZ CANOVAS, Andres (ESP)
3-6 2-6
ITF East African 18 & Under Junior Circuit 2016, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) slobodna
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) QAEIZADEH, Samar (CAN, 7) 2-6 6-7(5)
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) KOTECHA, Sneha (KEN) 6-3 7-6(4)
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) ADESHINA, Esther (GBR, 6) 6-1 2-6 7-6(3)
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) POCIEJ, Weronika (POL) 3-6 6-1 0-6
Dubl
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KANNAN, Annika (IND)
KOTECHA, Sneha (KEN)/
LAUSECKER, Lisa Marie (AUT)
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI, 2)
Slobodne
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI, 2)
AZZIZ, Rania (FRA)/
JOB, Karine Marion (FRA)
6-4 6-4
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KANNAN, Annika (IND)
QAEDIZADEH, Samar (CAN)/
ROKKE, Caterina Luisa (NOR, 4)
7-6(3) 6-3
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI, 2)
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KANNAN, Annika (IND)
6-4 4-6 10-8
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI, 2)
ADESHINA, Esther (GBR)/
BACH, Jonea (GBR, 3)
6-3 7-6(2)
8th Fujairah Tennis & CC ITF Junior Championships, Fujairah, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 2) Slobodna
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 2) LY, Heden (FRA) 7-5 6-2
3/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 2) MEDEGHINI, Greta (ITA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, Q) LANDMANN, Margo (RSA) 3-6 6-4 3-6

Ove nedelje naši najmlađi ne učestvuju na TE turnirima