Turniri od 17-23.10.2011.

WTA International, Moscow, Russsia, $220.000, dvorana
Singl
1. kolo: Janković(SRB)5 Ivanova (RUS)Q 4-6 6-1 4-6
Jovanovski (SRB) Bondarenko(UKR) 6-3 6-0
2. kolo: Jovanovski (SRB) Zvonareva(RUS)1 1-6 1-6
WTA International, Luxembourg, Luxembourg, $220.000, dvorana
Singl
1. kolo: Ivanović(SRB)5 Razzano(FRA) 7-6(2) 6-4
2. kolo:
Ivanović(SRB)5 Koethavong(GBR) 3-6 2-6

ATP250, Moscow, Russia, $1.000.000, dvorana
Kvalifikacije
1. kolo: Lajović (SRB)8 Meddelkoop(NED) 7-5 6-2
Lajović (SRB)8 Molchanov (UKR), 6-1 7-6(8)
Lajović (SRB)8 Istomin (UZB)1, 6-2 3-6 7-5
Singl
1.kolo: Tipsarević(SRB)1 slobodan
Troicki (SRB)2 slobodan
Lajović (SRB)Q Bogomolov(USA)5 6-3 3-6 4-6
2. kolo: Tipsarević(SRB)1 Kuitsyn (RUS) 6-7(5) 6-1 6-0
Troicki (SRB)2 Riba (ESP) 6-4 6-4
1/4 finale Troicki (SRB)2 Bogomolov(USA)5 7-6(6) 6-7(1) 7-6(1)

Tipsarević(SRB)1 Tursunov (RUS) 6-4 6-2
1/2 finale
Troicki (SRB)2 Chardy (FRA) 6-4 6-4

Tipsarević(SRB)1 Davydenko(RUS)4 6-2 7-5
Finale:
Tipsarević(SRB)1 Troicki (SRB)2 6-4 6-2

ATPCH Orleans, France, €106.500, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo Bozoljac (SRB)2 Feeney (AUS), 6-7(3) pred. Bozoljca

ITF Limoges, FRANCE, $50.000,tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: Spremo (SRB)7 Pain (FRA) 3-6 6-1 1-6
Singl
1. kolo: Krunić (SRB) Panova (RUS)8 2-6 3-6
ITF Lagos, Nigerija, $25.000, tvrda podloga
Singl
1. kolo: Čurović (SRB) Azzouz (EGY) 6-2 6-0
2. kolo: Čurović (SRB) Kovnic (MNE) 3-6 2-6
ITF Seville, Espania, $25.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo: Erić (SRB)4 slobodna
2. kolo: Erić (SRB)4 Arutyunova (RUS) 6-1 6-2
3. kolo: Erić (SRB)4 Kan (RUS), 6-3 6-2
Singl
1. kolo: Erić (SRB)Q Jani (HUN)5 5-7 4-6
ITF Dubrovnik, Croatia, $15.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo: Bejtulahi (SRB) 16 Veger (CRO), 4-6 1-6
Nikolić (SRB)WC Dajić (BIH), 7-5 6-1
2. kolo: Nikolić (SRB)WC Mesin (CRO)13, 3-6 4-6
Singl
1. kolo: Zekić (SRB)4 Delić (CRO)WC 6-3 6-4
Ćaćić (SRB)8 Petrović (SRB) 6-7(3) 2-6
Bjelica (SRB) Meinecke (GER)LL 6-2 6-2
2. kolo: Bjelica (SRB) Petrović (SRB) 7-6(4) 3-6 6-3
Zekić (SRB)4 Mijic (GER)Q 7-6(3) 2-6 3-6
1/4finale: Bjelica (SRB) Lojda (CZE) 4-6 6-4 2-6
ITF Dubrovnik, Croatia, $10.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo: Uzelac (SRB) Caluk (BIH), 6-7(3) 4-6
Kačar (SRB)3 slobodna,
Pavlović (SRB) Koprcina (CRO), 4-6 2-6
Stojanović (SRB) Gospodinova (RUS), 4-6 1-6
Polić (SRB)16 Shulzhanok (BLR), 4-6 4-6
Tešić (SRB) Rebersak (SLO)14, 0-6 1-6
Bonić (SRB) Bačić (CRO), 6-2 6-4
Klimek (SRB) Nagode (SLO), 1-6 2-6
2. kolo: Kačar (SRB)3 Sugihara (JPN) 6-2 6-1
Bonić (SRB) Mokh (RUS)7 6-1 6-0
3. kolo: Kačar (SRB)3 Bruzzone (ITA), 6-4 2-6 6-4
Bonić (SRB) Orlando (ITA), 6-2 4-6 6-3
Singl
1. kolo: Kostić (SRB) Stamatova (BUL) 7-5 4-6 6-3
Kačar (SRB)Q Malova (SVK) 3-6 6-7(3)
Bonić (SRB)Q Akiki (CRO)3 3-6 7-5 1-4Bonić pred.
2. kolo: Kostić (SRB) Martinović (BIH)8 6-7(7) 5-2 pred.
1/4finale: Kostić (SRB) Lukas (CRO)WC 6-2 6-2
1/2finale: Kostić (SRB) Ryzhonkova (RUS) 2-0 pred. Ryzh.
Finale: Kostić (SRB) Guisard (FRA)Q 7-6(2), pred.Guisard
ITF Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo: Stamenković (SRB)15 Turgul (TUR), 6-0 6-0
2. kolo: Stamenković (SRB)16 Bronzi (BEL), 6-2 6-2
3. kolo: Stamenković (SRB)16 Sugnaux (SUI)7, 6-3 6-3
Singl
1. kolo: Jakšić (SRB) Friedsam (GER) 5-7 3-6
Stamenković (SRB)Q Bahitli (TUR)WC Dunja odustala od turnira

 

Osaka, Japan, Grade A, tvrda podloga
Singl
1. kolo: Milojević (SRB)3 Koaykul (THA) 6-0 6-3
Krstin (SRB)5 Hikino (JPN) 6-1 6-3
2. kolo: Milojević (SRB)3 Ho (TPE) 1-6 6-4 6-4
Krstin (SRB)5 Tsunematsu (JPN) 6-4 6-0
3. kolo: Milojević (SRB)3 Harris (AUS)9 7-6(3) 6-7(4) 3-6
Krstin (SRB)5 Kyrgios (AUS)14 4-6 4-6
Tunis, Tunisia, Grade 5, tvrda podloga
Kvalifikacije-devojčice
2. kolo: Tasovac (SRB)2 Ben Abdallah (TUN) 5-7 6-1 7-6(5)
Singl-devojčice
1. kolo: Tasovac (SRB)Q Chaouachi (TUN)Q 5-7 6-2 1-6
Radosavljević(SRB) BenAbdallah (TUN)Q 6-1 6-1
Mitrović (SRB) Abid (TUN)LL 6-3 6-2
Ostojić (SRB)2 Slobodna
2. kolo: Radosavljević(SRB) Karaky (LIB) 4-6 7-5 6-1
Mitrović (SRB) Berriri (TUN)3 3-6 2-6
Ostojić (SRB)2 Arfaoui (FRA) 6-3 6-2
1/4finale: Radosavljević(SRB) Zhir (TUN)4 6-2 0-6 6-1
Ostojić (SRB)2 Fabian (HUN) 6-1 6-2
1/2finale: Radosavljević(SRB) Albert (EGY)1 6-2 7-6(4)
Ostojić (SRB)2 Mihaila (ROU)7 2-6 6-1 6-4
Finale: Ostojić (SRB)2 Radosavljević(SRB) 6-4 6-1
Singl-dečaci
1. kolo: Stipčić (SRB)7 Massaoud (TUN)Q 6-7(1) 1-6