Turniri od 17.12 – 23.12.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
Sezona ATP/WTA turnira za 2018. godinu je završena

Benazir Bhutto Shaheed ITF Futures Championships – 2018, Islamabad, Pakistan, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) slobodan
2/3. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) KHALID, Hafiz Hamza (PAK) 6-0 6-0
3/3. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) RAZA, Syed Zohair (PAK) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) CANTER, Alexis (GBR, 6) 1-6 4-6
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB, Q) AKBAR, Mohammad A.A.K. (PAK, WC) 7-5 3-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BOCCHI, Lorenzo (ITA)
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)/
POLYAKOV, Vladimir (RUS)(2)
6-7(6) 6-2 8-10
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) ANJUM, Bilal (CAN) 6-2 6-3
2/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) CREPALDI, Erik (ITA, 2) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 8) HIRSCHMUELLER, Christian (GER, Q) 3-6 6-4 5-7
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 6) slobodan
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 15) GUERRA, Yuri (ITA) 6-1 5-7 6-1
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 6) VIRGILI, Augusto (ITA) 6-2 6-1
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 15) TURCU, Mihnea L.S. (ROU) 7-6(6) 1-0, ret.
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 6) NICULESCU, Vincentiu A. (ROU, 12) 3-6 3-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 15) VATTERONI, Lorenzo (ITA) 1-6 6-4 10-8
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, LL) NEDELKO, Ivan (RUS, 1) 2-6 6-7(2)
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) BILGIN, Burak (TUR, WC) 6-1 6-1
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) AKSU, Cengiz (TUR) 3-6 6-4 10-7
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 6) NECZ, Andras (HUN, Q) 7-6(7) 7-6(5)
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS, 4) 3-6 3-6
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 6) FAYZIEV, Sanjar (UZB, 3) 2-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
BOTEZAN, George (ROU)/
CODESCU, Razvan M. (ROU)
2-6 0-6

IWTC-2018 $25000 Tournament (Shri Ganesh Naik’s initiative), Navi Mumbai, India, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) MIHALIKOVA, Tereza (SVK) 6-4 1-3, ret.
DJIBOUTI, Djibouti, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) ANDRIEIEVA, Oleksandra (UKR, WC) 6-2 6-2
GEMOVIĆ, Elena (SRB) MARTINS, Destinee (GBR) 1-6 1-6
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) WU, Ho Ching (HKG, 1) 4-6 6-7(10)
Dubl
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)
NYONDA, Manuella M.L. (GAB)/
RADILOFE, Sariaka V.R. (FRA)
6-1 6-1
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)
KALVA, Bhuvana (IND)/
WU, Ho Ching (HKG)
2-6 4-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) slobodna
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) BRIGHI, Giulia (ITA) 7-6(5) 6-1
BABIĆ, Jovana (SRB) GUEBLAOUI, Nour (TUN) 1-6 6-2 6-4
2/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) BIOLAY, Sophia (FRA) 1-6 1-6
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) NUUDI, Maileen (EST) 1-6 7-5 6-2
BABIĆ, Jovana (SRB) CLAIROTTE, Gabrielle (FRA) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) SMITH, Alicia (AUS) 6-3 6-1
BABIĆ, Jovana (SRB, Q) RAGGI, Agelica (ITA, 8) 1-6 7-5 1-6
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB, WC) GIOVINE, Clauda (ITA, 6) 1-6 0-6
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) PRATI, Federica (ITA) 6-7(1) 3-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) LENE, Emma (FRA) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ROMEO, Caroline (FRA)(4)
BOUZGARROU, Mouna (TUN)/
CHEHOUDI, Diana (NED)
W/O
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ROMEO, Caroline (FRA)(4)
BORNAY, Jade (FRA)/
LENE, Emma (FRA)
1-6 0-6

Ove nedelje nema turnira