Turniri od 17.10 – 23.10.

VTB Kremlin Cup, Moscow, Russia, ATP World Tour 250, $ 717.250, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 4) slobodan
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) LAJOVIĆ, Dušan (SRB) 6-7(4) 4-6
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 4)  Medvedev, Daniil (RUS, Q) 6-3 3-6 1-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KOHLSCHREIBER, Philipp (GER, 3) 5-7 6-3 3-6
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
BERANKIS, Ricardas (LTU)(PR)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
FARAH, Robert (COL)(2)
6-7(5) 0-6
EUROPEAN OPEN, Antwerp, Belgium, ATP World Tour 250, $ 566.525, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP)
HERBERT, Pierre-Hugues (FRA)/
MAHUT, Nicolas (FRA)(1)
0-6 3-6

Kremlin Cup – Moscow, Moscow, Russia, WTA Premier, €$$758.788, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) OSTAPENKO, Jelena (LAT) 6-3 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS, 7) 1-6 4-6

Open Brest Arena, Brest, France, €106.5K+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) VANNI, Luca (ITA, 6) 7-6(5) 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB, 8) GOLUBEV, Andrey (KAZ) 6-3 6-4
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) BENNETEAU, Julien (FRA) 4-6 7-5 3-6
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) REUTER, Yannik (BEL) 4-6 4-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 8) JOUAN, Romain (FRA, Q) 6-7(7) 6-2 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 8) BENNETEAU, Julien (FRA) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED)
JACQ, Gregoire (FRA)/
MOUTET, Corentin (FRA)(WC)
3-6 6-2 9-11
KRSTIN, Peđa (SRB)/
NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ)
WEISSBORN, Tristan-Samuel (AUT)/
GOLUBEV, Andrey (KAZ)(4)
3-6 6-3 9-11
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
DIEZ, Steven (CAN)
NEUCHRIST, Maximilian (AUT)/
PEL, David (NED)(A)
2-6 6-7(6)
TEPAVAC, Marko (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
GHEDIN, Riccardo (ITA)/
MARCAN, Dino (CRO)(3)
3-6 1-6

Formosa Cup, Kaohsiung, Chinese Taipei, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 2) TSAI, Chung Han (TPE) 6-1 6-2
2/2. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 2) YEONG, Suk-Young (KOR) 6-3 5-7 7-5
Glavni žreb
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, Q) SOLBERG, Christoffer (SWE) 6-4 6-7(4) 7-5
ĆAĆIĆ, Nebojša (SRB, 4) YAMASAKI, Jumpei (JPN) 4-6 4-6
2. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, Q) OCHI, Makoto (JPN, 1) 0-6 0-2, ret.
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nebojša (SRB)(4)
CHIU, Yu Hsiang (TPE)/
LIU, Shao-Fan (TPE)
3-6 4-6
Ismaning Open by Medicus, Ismaning, Germany, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB) NYSTROEM, Patrick (GER) 4-6 3-6
CROCIRCUIT power by LUKAS SPORT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) KRIVIC, Ivan (CRO) 2-6 6-4 1-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) ROSSIER, Simeon (SUI) 6-0 6-3
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) KOPRIVA, Vit (CZE, 6) 6-3 6-1 
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/(WC)
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)
KOPRIVA, Vit (CZE)/(2)
POSPISIL, Jaroslav (CZE)
3-6 2-6

Soho Square Egypt Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC) MORGINA, Anna (RUS, 1) 6-2 3-6 6-4
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) YASTREMSKA, Dayana (UKR, 7) 6-3 3-6 4-6
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC) SAMIR, Sandra (EGY) 6-1 2-6 3-6
Challenger Banque Nationale de Saguenay, Saguenay, Quebec, Canada, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) ANDREESCU, Bianca Vanessa (CAN, JE) 4-6 2-6 
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
ELBABA, Julia (USA)(4)
SLEETH, Layne (CAN)/
WONG, Vanessa (CAN)
6-3 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
ELBABA, Julia (USA)(4)
ANDREESCU, Bianca Vanessa (CAN)/
ROBILLARD-MILLETTE, Charlotte (CAN)
6-7(2) 6-2 3-10
$50,000 Suzhou, Suzhou City, China, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SPYLU, Ipek (TUR, 7) 6-2 6-4 
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) PITER, Katarzyna (POL) 4-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CHANG, Kai-Chen (TPE)
SUN, Ziyue (CHN)/(WC)
ZHOU, MingJun (CHN)
6-3 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CHANG, Kai-Chen (TPE)
HAN, Xinyun (CHN)/
SOYLU, Ipek (TUR)(1)
6-7(5) 6-2 7-10
12e OPEN ENGIE DE TOURAINE, Joue-Les-Tours, France, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) RUSE, Elena Gabriela (ROU) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KERKHOVE, Lesley (NED)
LAPKO, Vera (BLR)/
RUSE, Elena Gabriela (ROU)
6-2 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KERKHOVE, Lesley (NED)
DANIILIDOU, Eleni (GRE)/
SABINO, Lisa (SUI)(A)
6-4 6-2
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KERKHOVE, Lesley (NED)
FERRO, Fiona (FRA)/
YEROLYMOS, Margot (FRA)
6-4 6-4
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KERKHOVE, Lesley (NED)
CADANTU, Alexandra (ROU)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)(2)
6-3 7-5
GOVERNOR’S CUP, Abuja, Nigeria, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) AKINGBADE, Ronke (NGR) 6-3 6-3
2/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) IFIDZHEN, Melissa Ishuan (NGR, 4) 6-2 1-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, Q) ZHAO, Xiaoxi (CHN, WC) 6-2 3-6 6-7(0)
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
CODINO, Fiona (FRA)
ADEGOKE, Sarah (NGR)/
MACLED, Angel (NGR)(WC)
6-4 6-2
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
CODINO, Fiona (FRA)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/
THOMBARE, Prarthana G. (IND)(1)
0-6 2-6
CROCIRCUIT power by LUKAS SPORT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Jana WYSOCZANSKA, Katarzyna (POL) 1-6 4-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 2) slobodna
ŠEBREK, Anđela (SRB) PEKO, Sara (CRO) 6-0 6-0
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) BOJIĆ, Milica (BIH) 0-6 0-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) DUERST, Jenny (SUI) 0-6 0-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) MILOSAVLJEVIĆ, Paulina (SWE) 2-6 5-7
NOVČIĆ, Anđela (SRB) KERN, Celine (SUI) 2-6 1-6
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB) BOKULIĆ, Martina (CRO) 4-6 0-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) SKROBONJA, Anđela (SRB) 4-6 5-7
2/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 2) SIPEK , Lana (CRO) 6-4 6-3
SKROBONJA, Anđela (SRB) CASTELEYN, Emily (BEL) 4-6 6-0 6-4
ŠEBREK, Anđela (SRB) ORLOVA, Natalia (RUS, 3) 1-6 0-6
3/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) BOLTINSKAYA, Natalia (RUS) 6-4 6-4
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 2) KOPINSKI, Melissa (USA) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MALETIN, Sandra (SRB, WC) BASSOLS RIBERA, Marina (ESP, Q) 5-7 3-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL) 6-7(2) 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) HELGO, Malene (NOR, Q) 7-6(3) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
MUELLER, Charlene (GER)/
MUELLER, Darina (GER)
6-2 6-1
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
HAJKOVA, Klara (CZE)/
LABOUTKOVA, Aneta (CZE)
W/O
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB)/
MALETIN, Sandra (SRB)
BOKULIĆ, Martina (CRO)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
3-6 1-6
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
BASSOLS RIBERA, Marina (ESP)/
PAYOLA, Julia (ESP)
2-6 1-6
Thailand ITF $10,000 Women’s Pro Circuit 2016, Hua Hin, Thailand, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) PEI, Tingting (CHN) 6-3 6-2
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) TALUYENKO, Arina (KAZ) 3-6 7-6(4) 6-4
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) MOMKOONTHOD, Tamachan (THA, 7) 7-5 6-4
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) PLIPUECH, Plobrung (THA, 8) 3-6 6-4 6-1
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) THAMCHAIWAT, Bunyawi (THA, 1) 1-6 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) YANG, Yifei (CHN) 7-5 6-7(2) 6-4
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 4) slobodna
2/2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 4) ALEGRE FERRE, Alexandra (ESP) 6-4 6-4
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) BANDECCHI, Susan (SUI, 2) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) KULIKOVA, Yulia (RUS, Q) 6-4 1-6 6-2
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) SUVRIJN, Jade (FRA, 3) 2-6 1-6
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) HORACKOVA, Gabriela (CZE, 8) 4-6 2-6

Osaka Mayor’s Cup – World Super Junior Tennis Championships, Osaka, Japan, GA, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) CENGIZ, Baran (TUR) 6-1 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) YIN, Bang Shuo (TPE) 6-0 6-2
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) SOKOLOVSKIY, Mikhail (RUS, 15) 6-1 6-3, ret
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) CARUANA, Liam (ITA, 6) 3-6 6-3 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) HSU, Yu Hsiou (TPE, 10) 6-3 6-0
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) WATANUKI, Yosuke (JPN, 2) 6-2 3-6 2-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR)(2)
NKOMBA, Benard Bruno (AUS)/
PEARSON, Kody (AUS)
6-2 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR)(2)
ATA, Ryuya (JPN)/
ICHIKAWA, Taisei (JPN)
6-1 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR)(2)
AYENI, Olukayode A. D. (USA)/
KUHN, Nicola (ESP)(6)
6-3 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR)(2)
CARUANA, Liam (ITA)/
LIM, Alberto (PHI, 3)
6-2 6-2
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKIN, Ergi (TUR)(2)
HORIE, Toru (JPN)/
SHIMIZU, Yuta (JPN)(1)
6-2 4-6 10-2
10th Kuwait ITF Junior Tournament, Hawali, Kuwait, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 5) slobodna
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 5) BAYKAN, Ilayda (TUR) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
BAYKAN, Ilayda (TUR)(4)
slobodne
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
BAYKAN, Ilayda (TUR)(4)
VIKTOROVITCH, Alexandra (SWE)/
ZAAR, Lisa (SWE)
3-6 6-4 2-10
Victoria International Junior ITF Tournament, North Saanich, British Columbia, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) MANSOURI, Yasmin (CAN) 1-6 6-4 2-6
Riad 21, Agdal – Rabat, Morocco, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, 7) slobodna
2/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, 7) ZLATAROVA, Aleksandra (BUL) 6-2 6-1
3/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, 7) DISSANAYAKE, Tanysha (GBR, 2) 6-2 1-6 3-6
Babolat HRT Autumn Cup, Rungsted Kyst, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Milica (SRB) AAGAARD NIELSEN, Anna (DEN) 3-6 4-6

Ove nedelje nema naših predstavnika