Turniri od 17.09 – 23.09.

ATP250 St.Petersburg, Russia, $410,850, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Dubl
1. kolo RAM, Rajeev USA (1)
ZIMONJIĆ, Nenad SRB
CIPOLLA, Flavio ITA
LORENZI, Paolo ITA
6-3 6-4
1/4 finale RAM, Rajeev USA (1)
ZIMONJIĆ, Nenad SRB
MARX, Philipp GER
MERGEA, Florin ROU
2-6 6-1 10-8
1/2 finale RAM, Rajeev USA (1)
ZIMONJIĆ, Nenad SRB
MOSER, Frank GER (4)
SKUPSKI, Ken GBR
6-7(5) 7-6(4) 10-5 
 FINALE RAM, Rajeev USA (1)
ZIMONJIĆ, Nenad SRB
LACKO, Lukas SVK
ZELENAY, Igor SVK
6-2 4-6 10-6 !!!

Seoul, Korea $220.000 tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) FUJIWARA, Rika (JPN) 7-6(3) 7-5
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HAMPTON, Jamie (USA) (2) 3-6 2-6 
Guangzhou, China, €220.00, tvrda podloga
 Livescore   Satnica
Glavni žreb  
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) BABOS, Timea (HUN) 6-3 6-1
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) SCHEEPERS, Chanelle  (RSA) 5 4-6 1-6

Sczecin, Poland, €106,5K+H, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) 8 DASNIERES DE VEIGY, Jonathan (FRA) 2-6 1-3 predaja D.L
Trnava, Slovakia, €64,000 , šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4 TURCAN, Mario (SVK) WC 6-1 6-3
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4 NOVAK, Dennis (AUT) 6-3 6-3
3/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4 TRUSENDI, Walter (ITA) 5-7 6-4 6-7
Dubl
1. kolo CIRIC, Nikola SRB
TOSIC, Goran MNE
ROBERT, Stephane FRA (3)
SILJESTROM, Andreas SWE
6-4 6-2
1/4 finale CIRIC, Nikola SRB
TOSIC, Goran MNE
MARTI, Javier ESP
NAVARRO, Ivan ESP
6-2 6-2
1/2 finale CIRIC, Nikola SRB
TOSIC, Goran MNE
CAPKOVIC, Kamil SVK
GOMBOS, Norbert SVK
6-3 6-4
FINALE CIRIC, Nikola SRB
TOSIC, Goran MNE
PAVIC, Mate CRO
SKUGOR, Franco CRO
7-6(0) 7-5 !!!

Shrewsbury, Great Britain, $75,000, tvrda podloga
Satnica
Singl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) BROADY, Naomy (GBR) 6-3 6-2 
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB)  – VOEGELE, Stefanie (SUI) 3 4-6 6-1 2-6 
Dubl
1. kolo Vesna DOLONC (SRB)
Stefanie VOEGELE (SUI) [2]
Nastassja BURNETT (ITA)  Anna-Giulia REMONDINA (ITA) 6-3 6-2
1/4 finale Vesna DOLONC (SRB)
Stefanie VOEGELE (SUI) [2]
Marta DOMACHOWSKA (POL) /  Sandra KLEMENSCHITS (AUT) 6-4 6-1
1/2 finale Vesna DOLONC (SRB)
Stefanie VOEGELE (SUI) [2]
Maria Joao KOEHLER (POR) /  Marta SIROTKINA (RUS) [3] 6-4 6-1
FINALE Vesna DOLONC (SRB)
Stefanie VOEGELE (SUI) [2]
Karolina PLISKOVA (CZE) /  Kristyna PLISKOVA (CZE) [1] 6-1 6-7(3) [15-13] !!!
Podgorica, Montenegro $50,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) 1 PERA, Bernarda (CRO) 6-4 6-3 
SPREMO, Milana (SRB) NASTIA, Kolar (SLO) 4-6 6-4 1-6 
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) OZGA, Justine (GER) 5 1-6 3-6 
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) BABIĆ, Vladica (MNE) 6-4 6-7(5) 4-6 
KOSTIĆ, Natalija (SRB) 4 POLIĆ, Ema  (SRB) 6-1 7-5
KAČAR, Marina (SRB) JUHASZOVA, Vivien (SVK) 6-3 1-6 4-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) NJIRIĆ, Silvija (CRO) 5 6-3 6-1
2/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) 1 BUTKOVSKA, Lucia (SVK) 6-3 6-0  
KOSTIĆ, Natalija (SRB) 4 JUHASZOVA, Vivien (SVK) 6-0 5-7 6-3  
ERIĆ, Doroteja (SRB) MORGOSOVA, Karin (SVK) 0-6 2-6
3/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) 1 OZGA, Justine (GER) 5 7-6 6-1
KOSTIĆ, Natalija (SRB) 4 MORGOSOVA, Karin (SVK) 5-7 6-2 5-7
Singl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) WC MORGOSOVA, Karin (SVK) 5-7 2-6 
MIRČIĆ, Teodora (SRB) Q KUCOVA, Kristina (SVK) 6-4 3-6 5-7
KOSTIĆ, Natalija (SRB)  LL AUROUX, Mailen (ARG) 3-6 0-2 predaja Kostić
Dubl
1. kolo Vladica BABIC (MNE) /
Andjela NOVCIC (SRB)
Danka KOVINIC (MNE) /
Danica KRSTAJIC (MNE)
0-6 4-6
Mihaela BUZARNESCU (ROU) /  Teodora MIRCIC (SRB) 
Ema MIKULCIC (CRO) /
Dejana RAICKOVIC (GER)
6-4 7-5
1/4 finale Mihaela BUZARNESCU (ROU) /  Teodora MIRCIC (SRB)  Tereza MRDEZA (CRO) /
Raluca OLARU (ROU) [4]
6-3 3-6 [10-7]
1/2 finale Mihaela BUZARNESCU (ROU) /  Teodora MIRCIC (SRB)  Mailen AUROUX (ARG) /
Maria IRIGOYEN (ARG) [2]
3-6 6-2 7-10
Yoshkar-Ola, Russia, $25,000, tvrda podloga
Satnica
Singl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)  – BURYACHOK, Irina (UKR) 4 6-1 6-2 
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)  – LAZAREVA, Margarita RUS 6-3 7-6(5) 
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB) FROLOVA, Anastasia (RUS) 3-6 6-3 5-7 
Dubl
1. kolo Tamara CUROVIC (SRB) /  Margarita LAZAREVA (RUS) Lyudmyla KICHENOK (UKR) /  Nadiya KICHENOK (UKR) [1] 3-6 1-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $25,000, tvrda podloga
Glavni zreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) WC DISTELMANS, Steffi (BEL) 2-6 2-6

Plasir, France, $15000 + H, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Singl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) FORCIN, Maxime (FRA) 7-5 6-3 
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BAUMANN, Moritz  (GER) 3 3-6 1-6
Dubl
1. kolo Nikola CACIC (SRB) /
Filip VEGER (CRO)
Antoine BENNETEAU (FRA) /  Alexandre SIDORENKO (FRA) 6-7(5) 5-7
Nis, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STIPČIĆ, Filip (SRB) MIRČIĆ, Stefan (SRB) 6-3 6-0  
DALJEV, Pavle (SRB) KATIĆ, Dejan (SRB) 1-6 4-6
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB)  slobodan
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) PAMMINGER, David (AUT) 0-6 0-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) TEŠANOVIĆ, Marko (GER) 0-6 0-6
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) FERNANDEZ, Adrian (MEX) 0-6 3-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 6-3 6-3  
ALEKSIĆ, Filip (SRB) KARGL, Mario (AUT) 1-6 1-6
BARALIĆ, Marko (SRB) MLADENOVIĆ, Željko (SRB) 6-0 6-1 
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) KELLER, Sebastian (GER) 6-3 6-1 
ILIĆ, Aleksa ZAFIROVIĆ, Đordje (SRB) 6-2 6-1  
DJORDJEVIĆ, Branislav (SRB) SHEVKEDOV, Ferdun (BUL) 0-6 0-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)  slobodan
ILIĆ, Luka (SRB) 6  slobodan
MILETIĆ, Aleksa (SRB) COCIASOU, Andrei (ROU) 1-6 1-6
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) GOROVYTS, Oleksandr (UKR) 0-6 0-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan 10  slobodan
KOSTIĆ, Stefan (SRB) STAVREVSKI, Bruno (MKD) 6-0 6-0  
STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) FATIĆ, Nerman (BIH) 0-6 0-6
TOMIĆ, Petar (SRB) 9  slobodan
CVETKOV, Aleksandar (SRB) DURGUTI, Besir (MKD) 7-6(2) 6-1 
VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 4-6  Predaja Vasiljevića
2/3. kolo STIPČIĆ, Filip (SRB) MIJAČEVIĆ, Marko (CRO) 1 2-6 3-6
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) KATIĆ, Dejan (SRB) 1-6 2-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) FERNANDEZ, Adrian (MEX) 4-6 7-6(5) 6-2 
BARALIĆ, Marko (SRB) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 6-1 6-1 
ILIĆ, Aleksa ZVEREV, Alexander (GER) 5 4-6 5-7 
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) SHEVKEDOV, Ferdun (BUL) 6-4 6-4 
ILIĆ, Luka (SRB) 6 COCIASU, Andrei (ROU) 4-6 3-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan 10 GOROVYTS, Oleksandr (UKR) 6-4 6-1
KOSTIĆ, Stefan (SRB) MARIN, Teodor Nicolae (ROU) 7 0-6 3-6
TOMIĆ, Petar (SRB) 9 FATIĆ, Nerman (BIH) 4-6 3-6
CVETKOV, Aleksandar (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 8 3-6 5-7
RAKIĆ, Strahinja (SRB) APOSTOL, Andrei Stefan (ROU) 11 3-6 2-6
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) MIJAČEVIĆ, Marko (CRO) 1 6-3 6-3 
RISTIĆ, Stefan (SRB) MASSA, Alexandre (FRA) 3 6-2 7-6(5) 
BARALIĆ, Marko (SRB) STATZBERGER, Thomas (AUT) 6-4 1-6 1-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) ZVEREV, Alexander (GER) 5 3-6 6-2 6-4 
ZDRAVKOVIĆ, Bojan 10 COCIASU, Andrei (ROU) 6-7(3) 6-2 6-2  
Singl
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) MICHON, Axel (FRA) 1 5-7 5-7 
VUČIĆ, Ilija (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 7-5 6-2 
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) Q BOURGUE, Mathias (FRA) 5-7 4-6
PETROVIĆ, Danilo 3 (SRB) STOJISAVLJEVIĆ, Sasa (SRB) 7-6(4) 6-3 
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) Q KRSTIN, Pedja (SRB) WC 6-3 1-6 4-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) KEKEZ, Duje (CRO) 7 1-6 3-6
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) GORČIĆ, Ismar (BIH) 4-6 5-7
DJOKOVIĆ, Marko (SRB) JANKOVIĆ, Miki (SRB) 6-3 2-6 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) 4 GRABUL, Dimitar (MKD) 7-5 6-7(3) 6-0
RAJIĆ, Marko (SRB) WC KOVALIK, Jozef (SVK) 5 1-6 0-2 Ret.
JANDRIĆ, Darko (SRB) WC APOSTOL, Andrei Stefan (ROU) Q 6-2 2-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB) Q SETKIĆ, Aldin (BIH) 2 7-6(4) 5-7 0-6 
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) MICHON, Axel (FRA) 1 1-6 0-6 
PETROVIĆ, Danilo 3 (SRB) KRSTIN, Pedja (SRB) WC 4-6 6-0 6-7(8) 
ZEKIĆ, Miljan (SRB) 4 JANKOVIĆ, Miki (SRB) 6-3 6-3 
1/4 finale KRSTIN, Pedja (SRB) WC GROZDANOV, Tihomir (BUL) 6-4 3-6 1-6 
ZEKIĆ, Miljan (SRB) 4 GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 6 6-0 3-6 6-4 
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) 4 KOVALIK, Jozef (SVK) 5 6-3 5-7 6-4
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB) 4 GROZDANOV, Tihomir (BUL) 5-7 6-1 6-1  !!!
Dubl
1. kolo Tomislav JOTOVSKI (MKD) /  Miljan ZEKIC (SRB) [1]
Besir DURGUTI (MKD) /
Nerman FATIC (BIH)
6-4 7-6(6)
Darko JANDRIC (SRB) /
Marko TESANOVIC (GER)
Pavle DALJEV (SRB) /
Stefan PANIC (SRB)
6-3 6-2
Javier HERRERA-EGUILUZ(MEX)/
Ilija VUCIC (SRB)
Filip ALEKSIC (SRB) /
Djordje ZAFIROVIC (SRB)
6-2 6-1
Stefan MIRCIC (SRB) /
Zeljko MLADENOVIC (SRB)
Duje KEKEZ (CRO) /
Marko MIJACEVIC (CRO)
1-6 1-6
Djordje DJOKOVIC (SRB) /  Danilo PETROVIC (SRB) David PAMMINGER (AUT) /  Thomas STATZBERGER (AUT) 6-3 6-3
Aleksandar CVETKOV (SRB) /  Dimitar GRABUL (MKD) Ismar GORCIC (BIH) /
Aldin SETKIC (BIH) [2]
Walkover   
1/4 finale Tomislav JOTOVSKI (MKD) /  Miljan ZEKIC (SRB) [1] Darko JANDRIC (SRB) /
Marko TESANOVIC (GER)
6-2 6-0
Javier HERRERA-EGUILUZ(MEX)/
Ilija VUCIC (SRB)
Oleksandr GOROVYTS (UKR) /  Daniel KOPEINIGG (AUT) 7-6(4) 6-4
Djordje DJOKOVIC (SRB) /  Danilo PETROVIC (SRB) Ismar GORCIC (BIH) /
Aldin SETKIC (BIH) [2]
6-3 5-7 8-10
1/2 finale Javier HERRERA-EGUILUZ(MEX)/
Ilija VUCIC (SRB)
Tomislav JOTOVSKI (MKD) /  Miljan ZEKIC (SRB) [1] 7-5 7-5
FINALE
Javier HERRERA-EGUILUZ(MEX)/
Ilija VUCIC (SRB) 

Duje KEKEZ (CRO) /
Marko MIJACEVIC (CRO) 
3-6 3-6

Bals, Romania, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 6 FROSA, Marius (ROU) Q 5-7 2-6

R. Damião de Góis, Portugal, U16
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo Lazar Merdanović (SRB) Nuno BORGES  (POR) 4-6 2-6